Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Okamžitá půjčka na ruku

Máte starosti o peníze? Potřebujete ihned zaplnit peněženku hotovostí? Finance jsou každodenní téma většiny českých domácností a dodržování předem stanoveného rodinného rozpočtu je prostě nutností. Každý nečekaný výdaj navíc je prostě znát a často přijde ve chvíli, kdy si jej ani nemůžete dovolit. I když máte třeba nepatrnou rezervu na horší časy, ani ta není bezedná a najednou stojíte před problémem, kde vzít peníze. Můžete zkusit oslovit kamarády či nejbližší rodinu, ale zpravidla taková prosba ne vždy nalezne pochopení. Navíc, vysvětlovat, proč potřebujete peníze a proč je právě teď nemáte jistě není příjemné. Avšak nabízí se stoprocentně diskrétní řešení, a to v podobě půjčky. Ta může zůstat případně v tajnosti i před partnerem, jestliže si to přejete a nechcete jej zatěžovat dalšími problémy. Půjčka vyplacená na ruku neprojde bankovním účtem a tudíž s její pomocí můžete financovat cokoli, co nesnese odkladu. Chcete vědět, kde vám vysází bankovky na stůl?

Hotovostní půjčka

Hotovostní půjčka je specifickou kategorií nebankovních půjček, která má okamžitě vyřešit tíživou finanční situaci klienta. Přitom nemusíte ani použít platební kartu a chodit někam k bankomatu. Velmi často je vyhledávána lidmi, kteří z nějakého důvodu nemohou disponovat vlastním bankovním účtem. Třeba proto, že jej mají obstavený exekutorem. Případně pořád existuje skupina lidí, která ani mít účet v bance nechce. Zejména starší generace je k bankovním institucím poměrně nedůvěřivá a životní jistotu jim dodávají pouze peníze v hotovosti. Předání peněz přímo do ruky není také ohroženo různými insolvenčními společnostmi, které by v opačném případě peníze hned srazily z účtu.

Kde vám vyplatí hotovost?

Půjčku v hotovosti banky zpravidla neposkytují, výjimkou je snad pouze kreditní karta a nebo povolený kontokorent u běžného účtu. Ale i přesto musíte nejprve použít platební kartu, abyste se k hotovosti dostali. Nebankovní sektor platební karty absolutně neřeší a poskytovatel úvěru peníze předá klientovi přímo do ruky. K tomuto účelu slouží například různé alternativní způsoby výplaty peněžních prostředků, kdy si pro peníze zajedete třeba na nejbližší čerpací stanici a nebo zajdete do trafiky na rohu, kde si běžně kupujete noviny. Další možností, jak předat peníze v hotovosti, je kurýrní služba, takže nemusíte v některých případech vytáhnout ani paty z domu. Ovšem tato služba je za poplatek. Každopádně máte ale peníze ještě tentýž den, kdy o půjčku požádáte, na rozdíl od platební složenky, na kterou je nutné několik dnů čekat.

Chci půjčit

Jak vyřídit hotovostní půjčku

Nebankovní společnosti se snaží být řešením pro všechny jedince, pro které je získání úvěru v bance naprosto nemožné. Z toho důvodu nabízí řešení v různých životních situacích a právě poskytnutí peněz rovnou v hotovosti je jednou z nich. Aby celý proces sjednání půjčky byl co nejjednodušší, poskytují své služby na internetu. Zde si můžete celou půjčku vyřídit od začátku až do konce. Dříve než ale podáte rychlou online žádost, nejprve si projděte nabídku úvěrových produktů a porovnejte podmínky jednotlivých úvěrů. Navzájem se liší nejen úrokovou sazbou, ale i celkovými poplatky za půjčku. Jakmile jednu z nich vyberete, přímo na webových stránkách poskytovatele si půjčku sjednáte. Vyplníte krátký online formulář, zadáte pouze své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Žádost následně ihned prochází schvalovacím procesem o jehož výsledku jste obratem informováni. Je-li kladný, potvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a zvolíte způsob výběru hotovosti. K tomuto účelu vám slouží elektronický kód, který obdržíte v podobě SMS zprávy a na jehož základě vám bude půjčka vyplacena.

Hotovostní půjčka je jednou z forem tzv. mikroúvěrů, které jsou schopny vám okamžitě finančně pomoci jakoukoli malou částkou. Jsou snadno dostupné pro široký okruh žadatelů a zbytečně vás nezatěžují žádnou administrativou. Hotovostní půjčku lze použít na cokoli.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.