Burza půjček
Vyzkoušejte
Půjčky přes internet

Sjednat půjčku přes internet není složité. Vyzkoušejte online žádost.

Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Pěkné půjčky co nezlobí
Burza pěkných půjček zdarma je zaměřena na úvěry, které nezlobí a nepřinesou zbytečné problémy navíc. Vyzkoušejte! Pěkné půjčky

PostHeaderIcon Pohotové půjčky na směnku, a to i pro problémové osoby

Máte pocit, že jste problémová osoba? Tedy ne svým chováním, ale finanční historií? Trápí Vás, že ať příjdete s žádostí o úvěr do libovolné banky, vždy odcházíte s nepořízenou? Možná je čas na změnu. Pokud už nechcete neustále o půjčku jen žádat, ale některou skutečně získat, zvažte pohotové půjčky na směnku pro problémové klienty. Ty se od bankovních produktů liší v mnoha ohledech a dokonce i oproti klasickým nebankovním půjčkách poskytují řadu nesporných výhod.

Věřitel, který se nevymlouvá, ale skutečně půjčí

Půjčky na směnku pro problémové klienty

Foto: stockimages // freedigitalphotos.net

Řadu osob toužících po půjčce trápí to samé. Již v minulosti obešly několik finančních společností, vždy ale slyšely jen plané sliby a skutek utek. Během prvních minut jednání o půjčce vše vypadá růžově, ale jak příjde na podpis finální smlouvy a vyplacení sjednané částky peněz, rázem se dovídáte, že musíte doložit řadu skutečností. Může jít o potvrzení místa vašeho bydliště, výpis z účtu, negativní výsledek vůči registru dlužníků apod. V případě půjčky na směnku však veškerá tato zmíněná administrativa odpadá. Věřitel totiž dostává do svých rukou směnku — jednoznačné uznání dluhu z vaší strany, čímž poskytovatel nabývá potřebnou jistotu ve splacení půjčené částky. Pro vás jako žadatele o půjčku se oproti úvěru bez směnky prakticky nic nemění, jen kromě úvěrové smlouvy podepíšete i směnku.

Zvážení schopnosti splatit půjčku leží na vašich bedrech

Je to vcelku logické. U půjčky na směnku dokládáte jen minimum údajů, prakticky si častokrát vystačíte jen s vašimi osobními údaji. To má však i své nevýhody. Věřitel neví absolutně nic o vaší finanční situaci. Pokud požádáte o příliš velkou půjčku, na kterou finančně nestačíte, zaděláváte si na budoucí problémy. Před kontaktováním věřitele s žádostí o půjčku na směnku by tedy mělo být samozřejmostí srovnat si v hlavě aktuální peněžní situaci. Určete si částku, kterou můžete měsíčně obětovat na úhradu svého dluhu. Podle ní poté zvolte cílovou částku.

Hledáme soukromého věřitele

Poskytováním pohotových půjček na směnku i pro problémové osoby se výhradě zabývají soukromí věřitelé. Ti půjčování peněz vnímají jako svoji živnost a jedinečnou příležitost ke zhodnocení svých dosavadních finančních prostředků prostřednictvím roční úrokové sazby. Řadu věřitelů můžete zdarma kontaktovat přímo na tomto webu, stačí využít bezplatnou burzu půjček. Vložte si svoji poptávku po půjčce. Ve zkratce uveďte o jak vysoký úvěr máte zájem a popište svoji aktuální životní a finanční situaci (stačí stručně). Nezapomeňte pochopitelně na kontakt, na kterém vám věřitelé budou prezentovat své nabídky. Z nich si poté vyberte tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Příchozí vyhledávání:

 • kdo pujci sve penize na notarsky zapis
 • pujcka od soukromeho bankere
 • pujcky od soukromeho bankere

Komentářů: 10 k “Pohotové půjčky na směnku, a to i pro problémové osoby”

 • SOňa napsal:

  Prosím Vás o informace k půjčce 250000Kč Jsou před vyplacením nějaké poplatky?A co je potřebe k získání této půjčky?
  Děkuji

 • Zuzik napsal:

  Dobrý den potřebovala bych cca 550 000,- .Na doplacení svých starých závazků. Je jich více. Chtěla bych mít pouze tento jeden závazek.

 • LESA napsal:

  Hledám soukromého investora na 30000 Kč, ale nikoho jsem nenašla. Nejsou.

 • Michal napsal:

  Potřeboval bych půjčit 60000 na směnku bez ručitele a poplatků předem.za nabídky děkuji. 724384344.

 • Lukas napsal:

  Potřeboval bych půjčit 150000 na směnku bez ručitele a poplatků předem.za nabídky děkuji. 721 146 390

 • Josef napsal:

  Dobrý den, potřeboval bych půjčit 100.000 kč na směnku a bez poplatků předem. Příjem mám 30.000 kč a stálou práci. Pokud se někdo takový najde z Karlovarského Kraje, kontaktujte mě na čísle 777 739 121. Děkuji

 • Markéta napsal:

  Dobrý den,

  najde se někdo, kdo poskytne půjčku na směnku? Plzeň.

  Děkuji za odpověď.

 • Tomas Ch napsal:

  Dobrý den, je ještě možné získat půjčku na směnku, bz zástavy nemovitosti do 300000,-Kč?
  Děkuji za odpověď na tel: 722557075

 • Barbora napsal:

  Dobrý den,

  Rada bych si od Vás půjčila 80000,- KČ
  Schopnost měsíční splátky 3000,- KČ
  Průměrná měsíční mzda: 18000,- KČ

  Byla by půjčka možná?

  Předem Dekuji za odpověď

  S pozdravem

Co si o tom myslíte?