Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka na občanský průkaz rychle

Vzhledem k tomu, že se půjčky běžně poskytují osobám starším 18-ti let, pak není absolutně žádný problém sjednat si půjčku na občanku. U některých typů půjček totiž stačí předložit jen doklad totožnosti. Není nutno dokládat potvrzení o výši příjmů, zaměstnání, výpis z bankovního účtu nebo prokazovat bezdlužnost vůči finančnímu úřadu. Půjčka na občanský průkaz se obejde bez jakýchkoli formalit a dokonce nemusíte kvůli tomu ani na pobočku. Vše vyřídíte doma online. Také byste chtěli takovou půjčku? Pak musíte jen zvolit vhodnou společnost, která tento typ úvěrového produktu má ve své nabídce. Se snadným výběrem vám zcela jistě pomohou různé online srovnávače a kalkulátory půjček, kde si do kolonky zadaných kritérií jednoduše napíšete půjčka na občanku. Ihned se před vámi objeví rozsáhlý seznam bankovních i nebankovních společností, které půjčku na občanku nabízí. Po bližším prozkoumání záhy zjistíte, že se jednotlivé subjekty značně liší v podmínkách, za kterých je půjčka poskytnuta. Někdo nabízí lepší úrokovou sazbu, jiný delší dobu splatnosti, případně nějaké benefity navíc či právě můžete narazit na právě probíhající akční nabídku. Vybírejte pečlivě a zvolte si takového potenciálního věřitele, který dokáže vyhovět vašim potřebám.

Půjčka na občanku v hotovosti

I když zpravidla všechny finanční společnosti vyžadují při sjednání půjčky předložení občanského průkazu, přeci jen je tento specifický typ úvěru zejména doménou nebankovních společností. V bance si totiž důkladně prověří každého žadatele a jen doklad totožnosti asi stačit nebude. Bankovní domy vyžadují podložení rizika poskytnutého úvěru výší vašich příjmů a nebo poskytnutím záruky. Ta může mít podobu ručitele a nebo zástavy nemovitosti. Kromě toho banky nahlíží rovněž do registrů dlužníků a v případě podnikatelské půjčky musíte prokázat, že nedlužíte pojišťovně ani finančnímu úřadu. Půjčka na občanku se pak stává rychlou krátkodobou půjčkou u nebankovních společností. A můžete si ji nechat vyplatit rovnou v hotovosti.

Půjčka vyplacená ještě dnes

Půjčka na občanku je snadno dostupná pro všechny osoby starší 18-ti let, které se prokážou dokladem totožnosti. I tento požadavek lez splnit online, takže se nemusíte zdržovat složitým vyřizováním na kamenné pobočce společnosti. Kopii občanky stačí zaslat elektronicky a tento krok je součástí žádosti o půjčku, kterou podáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Zde vyplníte jednoduchý formulář, zadáte jméno, příjmení, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Systém vás sám dovede ke kroku, kdy máte vložit fotografii svého občanského průkazu a žádost odešlete. Ta je následně schválena plně automatizovaným systémem a vy jste neprodleně informováni o jeho výsledku. Je-li kladný, peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny hotovosti. Buď si je vyzvednete osobně na pobočce a nebo vám je zašlou formou poštovní poukázky. Záleží jen na vás čemu dáváte přednost. Nikomu nemusíte sdělovat na co peníze potřebujete, celá záležitost probíhá naprosto diskrétně.

Sjednat půjčku

Půjčka pro každého

Půjčka na občanku se obejde bez jakýchkoli formalit, opravdu stačí jen doložit doklad totožnosti. Nemusíte mít druhý doklad nebo průkazku pojištěnce, tak jak je to u některých společností obvyklé. Tím pádem se půjčka na občanku stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů a zejména pro ty, kdo se žádostí o úvěr neuspěli u banky. Svoji šanci u nebankovní společnosti mají nezaměstnaní, matky na mateřské, studenti, důchodci, začínající podnikatelé. I když se jedná o drobnou krátkodobou půjčku, přesto některé subjekty nahlíží do registru dlužníků. Pak záleží na tom, jak velký prohřešek z minulosti máte. Pokud máte exekuci nebo jste v insolvenci, potom jen stěží můžete počítat s kladnou odezvou. Jestliže ale máte veškeré své závazky uhrazeny, třebaže dost dlouho po splatnosti  a jen vaše osoba přetrvává jako dlužník v registru, pak nad vámi může společnost přimhouřit oko a úvěr vám přiklepnout. Avšak dopředu počítejte s tím, že i takové riziko bude nutno ještě něčím vyvážit. Ve většině případů se jedná o vyšší úrokovou sazbu a tvrdé sankční poplatky při nesplácení. Všeobecně se dá říci, že žádost o půjčku na občanku je u každého žadatele posuzována s přihlédnutím k jeho individuálním okolnostem. Z toho důvodu se na ni spoléhají všichni, kdo v bance nemají nejmenší šanci.

Rychlá půjčka na občanku

Vzhledem k tomu, že má půjčka na občanku charakter online půjčky, dokážete si ji vyřídit bez jakéhokoli papírování za pár minut. Proto je vyhledávána zejména klienty, kteří preferují okamžité vyplacení peněžních prostředků. Hned několik nebankovních společností nabízí dokonce spoustu benefitů navíc. Můžete si vyřídit první půjčku zdarma, úplně bez poplatků  a úroků a jako nový klient vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. Při opakované žádosti, pokud splatíte vše řádně a včas, vám může být úvěr dokonce navýšen. V takovém případě už není nutno ani znovu zasílat kopii občanky, stačí podat jen rychlou žádost formou krátké SMS zprávy nebo lze požádat přes sociální sítě. To vše zvládnete i jen s pomocí mobilního telefonu, takže půjčku na občanku můžete mít kdykoli po ruce.

Půjčka na občanský průkaz se stává rychlým zdrojem peněžních prostředků, pokud se ocitnete v situaci, kdy je potřeba financí plně akutní. Absence dalších dokladů celý proces sjednání půjčky značně zjednodušuje, a proto má svou stálou klientelu. Jelikož se jedná o krátkodobý úvěr, doba splatnosti je rozložena na několik dní až jeden měsíc. Ovšem za poplatek je možno si ji prodloužit.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.