Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Příspěvky se štítkem ‘půjčka na směnku’

PostHeaderIcon Půjčka od soukromé osoby na směnku

Kdo jsou vlastně soukromé osoby, které jsou ochotny vám půjčit na směnku? Nalijme si čistého vína, zmínění lidé nepůjčují svým klientům peníze proto, aby jim pomohli vyřešit neblahou finanční situaci, ale jejich motivací je dosažení zisku — každou půjčenou tisícikorunu proto navyšuje o stanovený úrok. Ač by se mohlo z předešlých řádků zdát, že soukromé osoby haníme, pravdou je spíše opak. Oproti bankám totiž takový investor přichází s mnohem jednoduššími a snáze splnitelnými podmínkami pro poskytnutí úvěru. A vyžaduje za to prakticky jediné — uzavření příslušné úvěrové smlouvy a podpis směnky.

Směnka: je třeba se jí bát?

pujcky-od-soukrome-osoby-na-smenku

Foto: FrameAngel / freedigitalphotos.net

Směnka není nic jiného, než nezpochybnitelné uznání dluhu. Má papírovou podobu a je na ní uvedena přesná výše částky, kterou je nutno splatit. Pro soukromou osobu slouží jako pomůcka pro případné vymáhaní vypůjčených peněz v případě, kdy se klient nemá k jejich uhrazení. Díky směnce může investor v právních úkonech snáze prokázat své právo na zaplacení peněz. Pokud by směnku neměl, bylo by nejprve nutno ověřit, zda-li vůbec investor někomu peníze půjčil a zda mají být tyto peníze zpětně uhrazeny. S ohledem na popsané skutečnosti nepřekvapí, že pokud investor získá jistotou v podobě podepsané směny, je ochoten půjčit peníze za mnohem benevolentnějších podmínek — např. nevyžaduje výpis z registru dlužníků nebo se nezajímá o výši měsíční mzdy.

Najděte si svého investora

Pokud i vy uvažujte nad půjčkou od soukromé osoby na směnku, musíte nejprve získat kontakt na vhodného investora. S tím vám může snadno zdarma pomoci burza půjček nacházející se na tomto webu. Zmíněnou burzu sleduje řada investorů a soukromých osob, které jsou vám připraveny učinit nabídku. Jediné co pro to musíte udělat je vyvořit svoji poptávku po půjčce. V ní uveďte kolik potřebujete půjčit a jak by měla vypadat optimální měsíční splátka. Pochopitelně nezapomeňte na kontakt, aby se vám investoři mohli ozvat

Příchozí vyhledávání:

  • pujcka od soukrome osoby

PostHeaderIcon Půjčka na směnku: dobrý sluha ale zlý pán?

Osoby toužící po rychlé finanční injekci obvykle vidí v půjčce na směnku snadné východisko ze svých peněžních problémů. Skutečně je však vhodné zvolit právě takovou únikovou cestu z bažiny starostí? Hodně záleží na situaci. Pokud máte v úmyslu svojí půjčkou splatit jinou půjčku, jen s potížemi budete hledat osobu, která by vám takový krok s klidným svědomím posvětila. A není se čemu divit, s každou půjčkou se totiž zvyšuje celková suma, kterou budete muset ve svém životě věřitelům vyrovnat. Splacení půjčky jinou půjčkou je tedy jen krátkodobým únikem před problémem. Úvěr na směnku je však poměrně vyhledávaný. Proč tomu tak je?

Minimum administrativy a ověřování, ale …

Půjčce na směnku nelze odepřít, že se nezatěžuje finanční minulostí žadatele. Zpravidla nijak nezkoumá aktuální výši příjmů a tradičně ignoruje případné záznamy v registrech dlužníků. S ohledem na tento fakt tedy značná míra odpovědnosti leží na bedrech žadatele. Věřitel nezná aktuální finanční možnosti svého budoucího klienta a proto nedokáže zabránit nejhoršímu – uzavření příliš vysoké půjčky. Každý zájemce o úvěr na směnku si tak musí nejprve uvědomit svou reálnou schopnost splácet závazek a podle ní zvolit optimální výši částky o kterou požádá. Investor zde totiž figuruje v roli obchodníka – v jeho zájmu je půjčit co největší obnos, protože jeho zisk generuje úrok. A čím více půjčí, tím více i vydělá …

Smlouvu uzavírejte s chladnou hlavou

Závěrem ještě několik dobře míněných rad. Půjčku na směnku není třeba vždy automaticky hanit, jen je třeba k ní přistupovat s určitým rozmyslem. Pokud zvolíte optimální výši a dohodnete se s investorem na výši měsíční splátky, která bude přínosná pro obě strany, získáte finanční injekci, k jejíž uzavření toho stačí jen málo. Kromě samotné směnky hraje důležitou roli i příslušná úvěrová smlouva. Tu čtěte velmi pečlivě a pomalu. Pokud něčemu nerozumíte, ptejte se, má to smysl. Rozhodně se nenechte zatlačit do kouta, seriózní poskytovatel vám poskytne veškerý právní servis, který je s podpisem a smlouvy spojen.

PostHeaderIcon Půjčky na směnku: Přijedeme až k vám

Potřebujete rychle vyřešit svoji tíživou finanční situaci a bankovní půjčka není pro vás dostupná? Nebo vás odradila výše jejich úroků? Optimálním řešením je půjčka na směnku. Nabízí ji nespočet investičních společností. Je rychlá, bezproblémová, nepátrá v žádných registrech dlužníků a je prostě bezkonkurenční.

Půjčka na směnku je určena pro každého občana staršího 18-ti let, je jedno, zda-li jste student, důchodce, nezaměstnaný či na mateřské dovolené. Směnka je cenný papír, kde vyplníte pouze údaje dané zákonem. Nepotřebujete žádného ručitele, ani zástavu v podobě movitého či nemovitého majetku. Za splacení ručíte pouze samotnou směnkou. Vystavením směnky se zavazujete ke splacení uvedené finanční částky ve stanoveném termínu. Se směnkou je možno obchodovat, ovšem vy zaplatíte pouze osobě uvedené na směnce.

V každém jenom trochu větším městě najdete několik společností, které se zabývají půjčkami na směnku. Je to nejrychlejší způsob, jak svoji situaci řešit. Peníze dostáváte přímo na ruku. Odpadají různé zdlouhavé převody na účet. V Praze, Brně, Ostravě, najdete několik kontaktních poboček, kde vás provedou celým procesem a vy odcházíte s penězi ve své peněžence. Dále můžete využít služeb různých obchodních zástupců, kteří vám velice rádi ušetří váš drahocenný čas a sjednáte si s nimi schůzku přímo u vás doma. V domácím příjemném prostředí proberete spolu potřebné formality, vyplníte směnku a zprostředkovatel půjčky vám předá peníze. Vyhledejte si na internetu kontaktní formulář, zadejte potřebné údaje, a následně můžete očekávat návštěvu u vás doma v podobě zástupce investiční společnosti.

Zjednodušit práci si můžete také tím, že přímo vy si vytvoříte svoji vlastní poptávku. Upřesněte si kolik potřebujete půjčit, jaká je vaše představa splátkového kalendáře a použitím poptávkového formuláře uvidíte kolik nabídek dostanete. Pak je už jen na vás co si vyberete.