Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Příspěvky se štítkem ‘půjčky pro problémové klienty’

PostHeaderIcon Pohotové půjčky a to i pro problémové osoby

Máte pocit, že jste problémová osoba? Tedy ne svým chováním, ale finanční historií? Trápí Vás, že ať příjdete s žádostí o úvěr do libovolné banky, vždy odcházíte s nepořízenou? Možná je čas na změnu. Pokud už nechcete neustále o půjčku jen žádat, ale některou skutečně získat, zvažte pohotové půjčky  pro problémové klienty. Ty se od bankovních produktů liší v mnoha ohledech a dokonce i oproti klasickým nebankovním půjčkách poskytují řadu nesporných výhod.

Věřitel, který se nevymlouvá, ale skutečně půjčí

Půjčky na směnku pro problémové klienty

Foto: stockimages // freedigitalphotos.net

Řadu osob toužících po půjčce trápí to samé. Již v minulosti obešly několik finančních společností, vždy ale slyšely jen plané sliby a skutek utek. Během prvních minut jednání o půjčce vše vypadá růžově, ale jak příjde na podpis finální smlouvy a vyplacení sjednané částky peněz, rázem se dovídáte, že musíte doložit řadu skutečností. Může jít o potvrzení místa vašeho bydliště, výpis z účtu, negativní výsledek vůči registru dlužníků apod. V případě půjčky s ručením však veškerá tato zmíněná administrativa odpadá. Věřitel totiž dostává do svých rukou jištění — jednoznačné uznání dluhu z vaší strany, čímž poskytovatel nabývá potřebnou jistotu ve splacení půjčené částky. Pro vás jako žadatele o půjčku se oproti úvěru bez záruky prakticky nic nemění, jen kromě úvěrové smlouvy podepíšete i ručení majetkem či další osobou.

Zvážení schopnosti splatit půjčku leží na vašich bedrech

Je to vcelku logické. U půjčky podložené jištěním dokládáte jen minimum údajů, prakticky si častokrát vystačíte jen s vašimi osobními údaji. To má však i své nevýhody. Věřitel neví absolutně nic o vaší finanční situaci. Pokud požádáte o příliš velkou půjčku, na kterou finančně nestačíte, zaděláváte si na budoucí problémy. Před kontaktováním věřitele s žádostí o půjčku by tedy mělo být samozřejmostí srovnat si v hlavě aktuální peněžní situaci. Určete si částku, kterou můžete měsíčně obětovat na úhradu svého dluhu. Podle ní poté zvolte cílovou částku.

Hledáme soukromého věřitele

Poskytováním pohotových půjček i pro problémové osoby se výhradě zabývají soukromí věřitelé. Ti půjčování peněz vnímají jako svoji živnost a jedinečnou příležitost ke zhodnocení svých dosavadních finančních prostředků prostřednictvím roční úrokové sazby. Řadu věřitelů můžete zdarma kontaktovat přímo na tomto webu, stačí využít bezplatnou burzu půjček. Vložte si svoji poptávku po půjčce. Ve zkratce uveďte o jak vysoký úvěr máte zájem a popište svoji aktuální životní a finanční situaci (stačí stručně). Nezapomeňte pochopitelně na kontakt, na kterém vám věřitelé budou prezentovat své nabídky. Z nich si poté vyberte tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.