Burza půjček
Vyzkoušejte
Půjčky přes internet

Sjednat půjčku přes internet není složité. Vyzkoušejte online žádost.

Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Pěkné půjčky co nezlobí
Burza pěkných půjček zdarma je zaměřena na úvěry, které nezlobí a nepřinesou zbytečné problémy navíc. Vyzkoušejte! Pěkné půjčky

PostHeaderIcon Půjčky na směnku: Přijedeme až k vám

Potřebujete rychle vyřešit svoji tíživou finanční situaci a bankovní půjčka není pro vás dostupná? Nebo vás odradila výše jejich úroků? Optimálním řešením je půjčka na směnku. Nabízí ji nespočet investičních společností. Je rychlá, bezproblémová, nepátrá v žádných registrech dlužníků a je prostě bezkonkurenční.

Půjčka na směnku je určena pro každého občana staršího 18-ti let, je jedno, zda-li jste student, důchodce, nezaměstnaný či na mateřské dovolené. Směnka je cenný papír, kde vyplníte pouze údaje dané zákonem. Nepotřebujete žádného ručitele, ani zástavu v podobě movitého či nemovitého majetku. Za splacení ručíte pouze samotnou směnkou. Vystavením směnky se zavazujete ke splacení uvedené finanční částky ve stanoveném termínu. Se směnkou je možno obchodovat, ovšem vy zaplatíte pouze osobě uvedené na směnce.

V každém jenom trochu větším městě najdete několik společností, které se zabývají půjčkami na směnku. Je to nejrychlejší způsob, jak svoji situaci řešit. Peníze dostáváte přímo na ruku. Odpadají různé zdlouhavé převody na účet. V Praze, Brně, Ostravě, najdete několik kontaktních poboček, kde vás provedou celým procesem a vy odcházíte s penězi ve své peněžence. Dále můžete využít služeb různých obchodních zástupců, kteří vám velice rádi ušetří váš drahocenný čas a sjednáte si s nimi schůzku přímo u vás doma. V domácím příjemném prostředí proberete spolu potřebné formality, vyplníte směnku a zprostředkovatel půjčky vám předá peníze. Vyhledejte si na internetu kontaktní formulář, zadejte potřebné údaje, a následně můžete očekávat návštěvu u vás doma v podobě zástupce investiční společnosti.

Zjednodušit práci si můžete také tím, že přímo vy si vytvoříte svoji vlastní poptávku. Upřesněte si kolik potřebujete půjčit, jaká je vaše představa splátkového kalendáře a použitím poptávkového formuláře uvidíte kolik nabídek dostanete. Pak je už jen na vás co si vyberete.

Komentářů: 10 k “Půjčky na směnku: Přijedeme až k vám”

 • katerina napsal:

  dobry den mela bych zajem o vasi pujcku moc vas prosim o pomoc dejte mi sanci jsem na materske a nikdo mi nechce pujcit kvuli tomu pani schmidtova

 • Alca025 napsal:

  Dobry den.
  Mela bych zajem o vasi pujcku.
  Byla bych Vam vdecna.Situace ve ktere jsem je nezavidihodna.
  Predem moc dekuji.
  Preji hezky den.
  Alca025

 • Markéta napsal:

  Dobrý den, měla bych zájem o bližší informace k možnosti získání půjčky na směnku.

 • Jiří napsal:

  Dobrý den,po přečtení názorů těchto zoufalých lidiček je mi smutno moc rád bych jim pomohl a vím v jaké situaci jsou.Můj příběh je podobný,měl jsem exekuce a tak jsem prodal rodinný domek a vše vyplatil,nastěhoval jsem se do podnájmu kde majitel nechce abych tam měl trvalý pobyt a tak jsem hlášený na městském úřadě,pracuji jako OSVČ a 2 firmy mi nezaplatily faktury musel jsem zaplatit lidi kteří pro mě pracovaly a vzal jsem si 3 nevýhodné půjčky v kterých se vracím do starých kolejí.Nemohu najít společnost která by mě pomohla byť třeba na směnku,problém je registr a jako OSVČ trvalý pobyt a nemám nemovitost kterou bych mohl ručit.Kdyby existovalo nějaké řešení rád si ho vyslechnu na truck.jiri@seznam.cz Děkuji Jirka

 • Miroslav1990 napsal:

  Dobrý den, Bohůžel jako 75% občanů české republiky jsem také ve finanční tísni… Nevím jak s toho ven a tímto žádám o pomoc. Jsem mladý a život jsem si spackal vlastní hloupostí a proto prosím koho koliv o pomoc a půjčku. Práci mám ale bohůžel celá výplata jde na mé prusery… Prosím chci začít na nova a tohle je jediné řešení. Děkuji za odpověd..

 • Toníček napsal:

  Prosím touto cestou o zápůjčku 130.000,-Kč, které nutně potřebuji k vyplacení příbuzných ze závěti. Jsem v důchodu (65) s pravidelným příjmem cca 16500,-Kč. Mohu bezproblémů splácet měsíčně 4500,-Kč. Pomůže někdo, nabízím velmi solidní jednání, ručení směnkou či notářským zápisem. Děkuji Toníček.

 • Dana napsal:

  Zdravím, kdo poctivě půjčí 400000kč. Chtěla bych doplatit veškeré své stávající závazky a mít jen jednu splátku. Prosím pouze bez podvodu a poplatku předem . půjčku bych splácela ze stálého příjmu.
  Děkuji

  • Jaxon napsal:

   Du skriver du vil være der for bloggen og kæmpe helt, men alligevel svarer du ikke engang på nogle af de søde beskeder for har skrevet til dig og du har ikke blogget i 9 dae83#g2&0;Slet dog bloggen, den er alligevel deprimerende af helvedes til!

 • Martin napsal:

  Dobrý den potřeboval bych půjčit 400 000 korun.Chci se zbavit exekuce.Můj čistý příjem je 21 000. Splácet můžu 6000. Děkuji za nabídky.

Co si o tom myslíte?