Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky pro dlužníky peníze ihned

Potřebujete rychle půjčit peníze? Přitom máte další dluhy, které se snažíte postupně splácet? V takové nemilé situaci se dnes ocitne kdekdo. Potřeba financí si nevybírá dne ani hodiny, zkrátka bez peněz se můžete ocitnout jedna dvě. Není žádnou výjimkou, že čekáte na výplatu a ta se právě opozdí ve výplatním termínu nebo máte dostat nemocenskou, podporu v nezaměstnanosti či jiné sociální dávky a zcela zákonitě se jejich výplatní termín neshoduje s časem, na který byl zvyklý váš rozpočet domácnosti. Když pak není ani v záloze nic našetřeno a na kontě je nula, těžko se hledá rychlé řešení. Jistou možnost nabízí bankovní úvěrové produkty v podobě kreditní karty nebo kontokorentu na běžnému účtu, kdy máte povoleno přečerpat svůj účet do předem stanoveného limitu. Ne každý má ale takové produkty k dispozici, navíc není zcela automatické, že máte i konto v bance, Stále existuje značné procento lidí, kteří prostě bankám nedůvěřují a raději své finance mají doma v hotovosti. A pak jsou na druhou stranu lidé, co by i účet v bance rádi měli, ale nemohou, jelikož k němu mají například dočasně omezena dispoziční práva, třeba z důvodu právě probíhajícího exekučního řízení. Když se pak za takové situace ocitnete znenadání ve finanční nouzi, jedinou nadějí se potom stává rychlá půjčka. Ovšem ta je podmíněna různými požadavkami ze strany poskytovatelů, a tak není zcela automatické, že půjčku dostane každý, kdo si o ni požádá. Zejména lidé, kteří mají další nesplacené závazky to nemají na úvěrovém trhu dvakrát jednoduché. Existuje tedy nějaké řešení? Určitě ano, jen si musíte dát záležet na správném výběru poskytovatele a zvolit takovou společnost, jenž dokáže akceptovat fakt, že prostě dlužíte.

Chci půjčku

Půjčky pro dlužníky

Podle novely zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je zákonnou povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele. Jak to ale učiní je zcela na ní. Z toho důvodu nejčastěji poskytovatelé finančních služeb nahlíží do centrálního registru klientských informací a jakmile zjistí, že jste zde vedeni jako dlužníci, už se mají na pozoru. Když tuto informaci zjistí v bance, rázem získáte tak nízkou bonitu, že neexistuje nejmenší šance, že byste na půjčku dosáhli. V bance jsou v tomto směru nekompromisní  a zásadně lidem v exekuci nebo insolvenci nepůjčují. Kolikrát ale stačí už jen to, že splácíte hypotéku, platíte leasing, máte spotřebitelskou půjčku a banka usoudí, že míra vaší zadluženosti je natolik vysoká, že by případné další splátky byly v ohrožení. Proto z důvodu nedostačujících příjmů žádost o půjčku zamítne. Daleko přívětivější situace se nabízí ovšem v nebankovním sféře, kde mají pochopení i pro dlužníky. To je dáno zejména tím, že nebankovní společnosti dokážou ke svým klientům přistupovat individuálně a každého žádost posuzují s přihlédnutím k možnostem a potřebám daného klienta.

Malá půjčka pro každého

Zadlužení lidé se nachází celým spektrem lidské společnosti a nemusí se vždy jednat jen o jedince na pokraji sociální chudoby. Mezi dlužníky je třeba rozlišovat osoby, které se snaží vyhýbat svým závazkům a v podstatě vytloukají půjčku půjčkou, a ze získané půjčky si udělají zdroj příjmů. Na druhou stranu jsou zase osoby, které si sice nesou na svých bedrech nesplacené závazky, ale do problémů s financemi se dostali shodou životních náhod a okolností. Třeba proto, že se zaměstnavatel opozdil s výplatou a díky tomu neodešly stálé platby včas, na lednici se nakupily složenky. V takové situaci člověk jen stěží hledá priority, co zaplatit dřív. Naštěstí jsou tu ale nebankovní půjčky, které se snaží svým klientům pomoci  a mají značné pochopení pro problematickou situaci, v níž se lidé běžně nacházejí. Z toho důvodu se snaží žadatelům o půjčku celý proces usnadnit, nebazírují na žádné administrativě a peníze vyplácí ihned. K čemu by vám taky byla půjčka, kdybyste na peníze čekali týden nebo čtrnáct dnů? Taková půjčka by ztrácela svůj efekt. Pro akutní nedostatek financí jsou určeny zejména malé nebankovní mikropůjčky, jenž se vyznačují vysokou schvalovatelností a tudíž jsou dostupné téměř pro každého. Malé rychlé půjčky nekontrolují registry dlužníků, nevyžadují potvrzení o příjmu a nemusíte mít ani ručitele. Peníze vám vyplatí jen na základě rychlé elektronické žádosti, která je posouzena během několika málo minut.

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromého investora

Pokud jste v situaci, že jste zadluženi až po uši a nikde nikdo vám už nechce dát další půjčku, nabízí se ještě alternativa půjček od soukromého investora. Ta v podstatě rovněž spadá mezi nebankovní půjčky, avšak oproti nim nemá žádné předem dané standardní podmínky. Ty závisí jen  dohodě obou stran, tedy věřitele i dlužníka. Půjčit si můžete kolik chcete, záleží jen na vašich potřebách a jak jste schopni splácet. Půjčka je poskytnuta jen na základě smlouvy o půjčce a podpisem obou stran nabývá platnosti. Nabídku půjček od soukromého investora naleznete přímo na různých inzertních servrech, v sekci finanční služby, kde se to nabídkami jenom hemží. Kromě toho můžete zvolit i obrácený postup a sami půjčku poptávat. I tím se šance na získání dobré půjčky poměrně hodně zvyšuje. Řada soukromých investorů totiž čas od času sama vyhledává různé investiční příležitosti, a tak se vám může stát, že osloví právě vás. Jen při výběru konkrétního investora buďte velmi obezřetní a danou osobu si nejprve řádně prověřte. Poptejte se na sociálních sítích, lidí v okolí a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte V případě, že po vás budou chtít poplatky předem, raději zbystřete pozornost. V takovém případě se jistě nejedná o právě seriózní nabídku. Každá společnost či soukromá osoba poskytuje půjčku bez poplatku předem.

Zadlužení lidé to nemají na poli úvěrů a půjček dvakrát jednoduché, ovšem to neznamená, že by si nemohli sjednat další půjčku. Pokud v pohodě utáhnete další splátky a nijak nebude narušovat váš rozpočet, pořád máte naději. Jen její výši důkladně zvažte a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik, nemuselo by se vám to vyplatit.