Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlá půjčka bez ověřování v registru

Zamítli vám žádost o půjčku? Důvodem byl záznam v registru dlužníků? Co naplat, samotná evidence v centrálním bankovním i nebankovním registru dlužníků dokáže při žádosti o půjčku nadělat pěknou paseku. Nahrává tomu také fakt, že v evidenci se ocitnete jedna dvě. Nejen když přestanete plnit své závazky plynoucí z různých úvěrových smluv, ale také když neuhradíte fakturu telefonnímu operátorovi nebo dodavateli energií. Stačí nezaplatit tři měsíce po sobě a už se vezete. K tomuto účelu pak slouží evidence v registru SOLUS. V případě žádosti o půjčku jsou společnosti, které se řídí jen informacemi pocházejícími z centrálního registru klientských informací a třeba SOLUS úplně opomíjí. Naopak jsou firmy, které si danou osobu proklepnou pro všechny případy úplně všude. Když pak vidí, že zde máte škraloup z minulosti, ohodnotí vás velmi nízkou bonitou a půjčku zamítnou. V některých případech, když víte, že jste v záznamu, je lepší alespoň své dluhy uhradit, pak na vámi mohou některé společnosti lehce přimhouřit oko, když vidí, že jste už dostáli svým závazkům, i když se zpožděním. Pokud už totiž jednou v registru jste, nestačí jen dlužnou částku zaplatit. Lidé jsou zde evidováni po několik let, což pak při sjednání úvěru může být značná komplikace.

Rychlá půjčka bez registru

Pokud jste na tom tak, že rychlost vyplacení peněžních prostředků je pro vás prvořadým kriteriem pro sjednání půjčky, pak se musíte obrátit na služby nebankovních společností. Ty jsou v tomto směru daleko pružnější než tradiční bankovní domy, které bazírují na zdlouhavé administrativě, a tak vyřízení půjčky je potom běh na dlouhou trať. Navíc, banky mají pro poskytnutí každé půjčky velmi přísné podmínky a kromě náhledu do registru je nutno doložit třeba i vaše příjmy. Pokud jsou v nedostatečné výši a momentálně jste třeba bez práce nebo na mateřské, případně začínáte s podnikáním, šance na půjčku je velmi mizivá. Bankovní úvěry jsou většinou velké půjčky v desítkách či stovkách tisíc korun, takže pokud si vystačíte jen s malou částkou, je zcela zbytečné se zatěžovat bankovní půjčkou. Svůj čas můžete zúročit daleko efektivněji, když rovnou o půjčku požádáte nebankovní společnost, která dokáže být poměrně akční.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka bez kontroly registru

Abyste se žádostí o půjčku uspěli hned napoprvé, musíte vybrat takovou úvěrovou společnost, která dokáže akceptovat váš případný záznam v registru dlužníků. Ne všechny nebankovní společnosti registry automaticky obcházejí a jsou firmy, které se pouhým náhledem do registru snaží ochránit potencionální klienty před dluhovou pastí. Jakmile zjistí, že jste zde evidování jako dlužníci a máte na svém kontě nespočet nesplacených závazků, ve vašem vlastním zájmu vám raději žádost zamítnou, aby vás tak ochránili před prohlubující se dluhovou pastí. Toto jistě nelze nikomu zazlívat, jelikož na zodpovědné půjčování dbají především všechny velké certfikované společnosti. Pokud se však společnost zcela obejde bez náhledu do registru, pak si musí platební schopnost žadatele ověřit zcela jiným způsobem. Z toho důvodu se někde setkáte s požadavkem na doložení příjmů. Ten může mít v nejlepším případě podobu jakéhokoli měsíčního příjmu, a tak se půjčka bez registru stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů. Hravě na ni dosáhnou nezaměstnaní, matky na mateřské, důchodci, studenti, lidé na sociálních dávkách i začínající podnikatelé. Přitom je třeba podotknout, že každý žadatel o půjčku je posuzován individuálně, a tak nikdy není nic ztraceno. Avšak existují i nebankovní společnosti, které chtějí jen příjmy ze stálého zaměstnaneckého poměru, ale různorodost podmínek se odvíjí také podle toho, jak vysoký úvěr vlastně požadujete. Pokud si vystačíte jen s pětistovkou do další výplaty, pak bude riziko takto poskytnutého úvěru vyváženo jen vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Nikdo vás kvůli tak malé půjčce nebude zatěžovat žádnou zbytečnou administrativou.

Půjčka bez registru se zástavou

Půjčka bez ověřování v registru dlužníků není nijak omezena maximální ani minimální výší, proto klidně lze žádat i úvěr v celkovém objemu několika sta tisíc korun. Je však samozřejmé, že taková půjčka bude mít podmínky zásadně odlišné. V prvé řadě bude nutno poskytnuté peněžní prostředky podložit dostatečnou zárukou jejich splacení, a to formou buď ručitele jako dalšího spolužadatele o půjčku a nebo zástavou nemovitosti. Jednoduše se dá říci, že pokud za půjčku budete ručit majetkem v odpovídající hodnotě, nemusí se při schválení půjčky finančnčí společnost rozhodovat jen na základě informací z registru dlužníků. Právě naopak. Hodnotnou zárukou spíš docílíte lepší úrokovou sazbu a třeba dostanete i další benefity navíc – odklad splátek na určitou dobu, mimořádnou splátku bez poplatku, možnost předčasného splacení bez sankce. Navíc, když se rozhodnete zastavit nemovitost pro účely půjčky, nemusí být ani ve vašem výlučném vlastnictví. Stačí když budete mít písemný souhlas majitele objektu, že daná nemovitost může sloužit jako záruka splacení půjčky. Přitom zastavit lze jakýkoli objekt, byt v osobním vlastnictví, družstevní podíl na bytě, dům, chatu, pozemek, komerční objekt, atd. U velkých půjček je splatnost rozložena na několik let a u některých společností se lze pojistit i pro případ platební neschopnosti.

Půjčka bez kontroly registru dlužníků je zpravidla rychlá půjčka, která má sloužit v případě potřeby jako okamžitý zdroj financí. Z toho důvodu je možno si takovou půjčku sjednat jen na internetu a nebo žádost podat prostřednictvím SMS zprávy či přes sociální sítě. Pak má podobu online půjčky, která je připravena vám pomoci kdykoli po dobu 24 hodin 7dní v týdnu i během víkendu. Půjčka je bezúčelová, tudíž ji lze využít na cokoli.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.