Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Co je sms půjčka


Web smspujcka-ihned.cz je tu pro ty kdo potřebují okamžitou půjčku. Vytáhněte mobil a zašlete sms. Obratem vám odešleme peníze. Půjčte si kolik potřebujete. Pokud půjčku řádně vrátíte, můžete si příště půjčit vyšší částku. Zdá se vám tato půjčka výhodná? Budeme rádi, když nás doporučíte svým přátelům a známým. Za doporučení vám nabídneme odměnu. Sms půjčka je půjčka zprostředkovaná sms zprávou. Není potřeba žádného papírování nebo popojíždění kvůli podpisu smlouvy. Půjčte si i když jste zrovna v zoo, v kavárně nebo na cestě do zahraničí.

Studentská půjčka je jednou z variant sms půjčky. Studenti mají jako ostatní lidé výdaje, které jsou spojeny se studiem, bydlením či svými koníčky. Malá půjčka jim pomáhá v případě aktuálního nedostatku peněz. Studentům jsou půjčky poskytovány zdarma do 1500 kč pokud jsou držiteli karty ISIC. Ostatní zákazníci si mohou zdarma půjčit mají-li profil na sociální síti a povolí firmě čerpat o nich informace. Kupodivu to zákazníci vítají. Sms půjčka je na období do 45 dní. Poté je potřeba peníze vrátit. Nemůžete tento termín dodržet? Stačí si požádat o prodloužení a uhradit menší poplatek. Poté vám bude vyhověno.

Nová sms půjčka

Poskytovatelů sms půjček neustále přibývá, stejně jako zákazníků, kteří je využívají. Nová SMS půjčka nabízí nové způsoby výplaty peněz, stvrzení akceptace obchodních podmínek. Nová sms půjčka vám ukáže, že půjčit si peníze lze ještě rychleji než dosud. Pro peníze nemusíte platit poplatky předem, shánět ručitele nebo zástavu. Jednoduše odešlete esemes zprávu a vyčkejte na vyplacení půjčky. Peníze vám zašlou na účet, poštovní poukázku nebo si je vyzvedněte v síti čerpacích stanic. Trh s nebankovními mikropůjčkami se neustále vyvíjí. Firmy kladou důraz na zodpovědné úvěrování i bezpečnost osobních údajů. Máte-li dotaz k půjčce, poradí vám na zákaznické lince, která je bezplatná nebo na příslušných webových stránkách. Zde najdete i vzor sms se žádostí o půjčku.