Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Archív kategorie ‘Jak se dostat z dluhů’

PostHeaderIcon Aukce půjček od soukromé osoby

Potřebujete zacelit díru ve svém rozpočtu půjčkou a ne a ne na nic narazit? Ztrácíte se v nepřeberném množství nabídek jednotlivých úvěrů, takže vlastně už ani nevíte na koho se obrátit? Tak to jste ještě nezkusili půjčku od soukromé osoby, jedině ta vyřeší vše za vás.

Jistota je půjčka od soukromé osoby

Jestliže jste neuspěli v bankovním sektoru a úvěr vám nebyl z nějakého důvodu schválen, máte pořád ještě několik možností jak půjčku získat. Již delší dobu funguje ve finančním světě nový trend, kdy půjčku žadateli poskytne přímo soukromá osoba. A kde ji hledat? No přeci na online aukci půjček, není nic snadnějšího pro vás. Je založena na obdobě staré dobré inzerce.

Registrujte se na aukci půjček

Pokud využijete možnosti registrace na webových stránkách daných společností, máte prakticky o vše postaráno. Zadáte svoji vlastní poptávku s konkrétními údaji, to je – kolik chcete půjčit, na jak dlouhou dobu, jak budete splácet. Sami vám půjčku od soukromé osoby zprostředkují, a vy víte, že nemusíte předem platit žádné poplatky, hledat ručitele, nepátrají v registrech dlužníků a vždy jsou ochotni přistoupit na individuální dohodu. Prostě nic ideálnějšího nikde nenajdete.

Aukce půjček spojuje dvě strany

Na internetových stránkách společností zabývajících se aukcí půjček, se potkávají dvě skupiny lidí. Jednak ti co půjčku požadují (žadatelé) a také ti, co chtějí zhodnotit své momentálně volné peníze a půjčku poskytují (věřitelé). Zprostředkování probíhá dle zadaných kritérií jednotlivých kategorií, každý si sám vybere z nabídky jež obdrží. Samotné sjednání úvěru je samozřejmě podloženo smlouvou mezi oběma stranami. Společnosti také dohlíží na dodržování smluvně stanovených podmínek po celou dobu trvání půjčky. Vše je ošetřeno po právní stránce.

Využijte aukci půjček

Aukce půjček vám vždy zajistí zachování bezkonkurenčních podmínek. Úvěr získáte rychle, odpadá jakákoli složitá administrativa a peníze máte během chvilky převedeny na účet a nebo vyplaceny v hotovosti. Takže, přejděte na příslušné www stránky, registrujte se,…. a další postup už znáte.

PostHeaderIcon Soukromý investor který opravdu půjčí

Chybí vám peníze a nevíte co s tím? Díru v rozpočtu zalepíte jedině půjčkou, velice snadno, rychle, problém bude během chvilky pryč.

Soukromý investor půjčí peníze

Myslíte si, že půjčka není pro každého? Ale je, jen vědět jak na to a jakým správným směrem se vydat. Možná vás odradily podmínky poskytovaných úvěrů u různých bank či jiných finančních subjektů nebo vás trápí registry dlužníků, či shánění ručitelů půjčky. S tím vším už si hlavu nelamte, vždycky se najde někdo, kdo vám půjčku poskytne. Zkuste finanční produkty soukromých investorů, tam uspěje každý. Jejich hlavní výhoda je v tom, že si nelibují v přílišné administrativě, nezkoumají vaši minulost, ani to, na co peníze potřebujete. Půjčí každému, kdo je starší 18-ti let. Je jedno jestli máte momentálně výplatu a nebo vlastníte bankovní účet, není jediný důvod proč vám nepůjčit. Smlouva o půjčce je podložena jistinou a tu může vystavit kdokoli.

Opravdová půjčka

Při poskytnutí půjčky od soukromého investora je jistina zpravidla součástí smlouvy, která je uzavřena mezi oběma stranami. Je jasně a zřetelně uvedena výše půjčené částky, komu a kdy se mají peníze splatit. S ručením v podobě cenného papíru můžete i nadále obchodovat.K jeho vystavení nepotřebujete ručení jak další osobou, tak i movitým či nemovitým majetkem.

Soukromý investor je na burze půjček

Nabídku těchto typů úvěrů naleznete na internetu, proto si projděte celou burzu půjček a pro jednu z nich se rozhodněte. Půjčku si sjednáte vyplněním kontaktního formuláře a na podrobnostech se dohodnete se zástupcem společnosti. Peníze vám budou připsány na bankovní účet nebo předány v hotovosti do ruky. Soukromého investora, který opravdu půjčí peníze můžete nalézt také ve vámi vytvořené poptávce. Zadejte si kolik a na jak dlouho po půjčit a následně můžete očekávat různorodé nabídky. Pak už jen dobře vyberte a peníze jsou vaše ještě dnes.

PostHeaderIcon Jak se dostat z registru dlužníků

Nevíte jak jste na tom se záznamem v registru dlužníků a nutně potřebujete řešit finanční situaci půjčkou? Požádejte o výpis z registru a máte jasno. Ovšem i případný záznam není podmínkou ke sjednání půjčky.

Bankovní a nebankovní registry dlužníků

Jestliže jdete žádat o půjčku, její poskytovatel si vás proklepne v registrech dlužníků. Jsou jimi Solus, bankovní a nebankovní registr klientských informací. Teprve poté podaná žádost pokračuje dál a posuzuje se vaše bonita. Paradoxem tedy je, že do záznamu se dostáváte automaticky již při samotné žádosti o úvěr. Pokud není z jakéhokoli důvodu schválena, zůstáváte ještě v registru dalších šest měsíců. Následně potom je záznam vymazán. I při splacení úvěru se klient eviduje ještě další čtyři roky. Proto se řada společností záznamy v registru absolutně nezabývá a poskytují půjčky svým klientům bez ohledu na tuto skutečnost.

Požádejte o výpis z registru klientských informací

Pokud dlužíte bance, požádejte o výpis Bankovní registr klientských informací. Jestliže dlužíte nebankovní společnosti, vaše závazky eviduje Nebankovní registr klientských informací. Jakmile bude váš úvěr delší dobu po splatnosti nebo nebudete platit faktury za jakékoli služby, objevíte se v registru Solus. Abyste získali potřebné informace z těchto registrů, stačí zajít na jejich klientské centrum, které naleznete Na Vítězné pláni v Praze 4. O výpis můžete samozřejmě zažádat také písemně a bude vám zaslán poštou. Výpis z registru Solus získáte od letošního roku také prostřednictvím SMS zprávy. Vše máte tedy k dispozici buď během minuty nebo několika dnů.

Jak se dostat z registru dlužníků

V prvé řadě musíte bezezbytku svůj závazek uhradit. Po jeho zaplacení musíte rozvázat veškeré vztahy se společností, která vás do registru zapsala. Zašlete jim příslušně upravené odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

I se záznamem v registru dlužníků získáte půjčku

Do záznamu v registru se dostanete ani nevíte jak, ale i vymazání je snadné a bezproblémové. Jestliže potřebujete řešit své finance, nezabývejte se ovšem registry, ale rovnou možností získání konkrétního úvěru. Prostřednictvím internetu oslovte společnost poskytující půjčky nebo si zadejte svoji poptávku, kolik a na jak dlouho potřebujete půjčit. Během chvilky tak vyřešíte tíživý finanční problém.

PostHeaderIcon Jak se dostat z dluhové pasti

Jste chyceni v pasti dluhů a nevíte jak se z ní dostat? Výše dluhu narostla už natolik, že prostě nezvládáte splácet? Přestože pracujete, nevíte ani kam všechny vydělané peníze mizí? Tak si vezměte tužku a papír, počítejte a proberte si váš měsíční rozpočet.

Návod, jak se vymotat z dluhové pasti:

  •  nejprve si zjistěte skutečnou výši svého dluhu a projděte si všechny výpisy z úvěrových účtů, začněte od splátek, které měli být zaplaceny už dávno a nebo těch s největší úrokovou sazbou
  • postupně se zbavte všech kreditních karet, představují největší nebezpečí, neboť nakupování s nimi je velice snadné
  • sestavte si základní rozpočet domácnosti, sledujte veškeré útraty a zjistěte, kterou položku omezit, ušetřené peníze investujte do splacení dluhu
  • pokud splácíte hypotéku, sjednejte si v bance snížení úrokové sazby
  • kontaktujte úvěrové společnosti, kterým dlužíte a dohodněte se na úpravě splátkového kalendáře
  • při placení používejte místo karty raději hotovost nebo si stanovte max. denní limit čerpání, kontokorent, jež umožňuje jít do mínusu zcela zrušte
  • nákupy v obchodě pořizujte dle předem napsaného seznamu a zásadně se ho držte

Tento souhrn opatření vám zcela jistě pomůže dostat se na správnou cestu vedoucí k oddlužení. Samozřejmě existují i mnohé další možnosti jak se z dluhové pasti dostat. Vždy je dobré obrátit se na oddlužovací agentury poskytující i právní poradenství. Hodně používaným řešením je také osobní bankrot nebo konsolidace půjček.

Zaplaťte jen 30 % svého dluhu

Jestliže se rozhodnete pro podání insolvenčního návrhu a vyhlásíte na sebe prostřednictvím soudu osobní bankrot, bude vám 70 % dluhu odpuštěno. Během pěti let splatíte soudem určenou částku a po celou dobu budete pod jeho ochranou před všemi věřiteli.

Využijte konsolidaci půjček

Pokud máte sjednáno několik úvěrů a nezvládáte je splácet, je nejefektivnějším řešením sloučit všechny úvěry do jednoho a stanovit měsíční splátkový kalendář. Tento způsob nabízí řada bankovních i soukromých společností a pro svoji rychlost a snadnost je mezi lidmi velmi oblíbený. Kontaktujte libovolnou investiční společnost prostřednictvím internetu, dohodněte se na podrobnostech a zpravidla během jednoho dne máte celou svoji finanční záležitost vyřešenu. Nejen hledáním ale i poptávkou narazíte na solidní agenturu, dejte na doporučení svých známých. Proto už ani chvilku neváhejte, jednejte, hledejte a poptávejte a za pár hodin posílíte své sebevědomí tím, jak jste vše úspěšně zvládli.

PostHeaderIcon Jak se dostat z dluhů

Máte dluhy? Víte, že i jedna opomenutá platba může skončit exekucí na majetek? Tak s tím honem rychle něco udělejte, jinak se ve svých dluzích utopíte.

Z dluhů se dostanete velice snadno

Přišli jste o dobře placenou práci, onemocněli nebo vaši rodinu zasáhla jiná neočekávaná událost, jež výrazně zasáhla do vašeho finančního rozpočtu? I z dluhového kolotoče se dá vymotat a věřte, že to jde velice jednoduše a snadno. Nabízí se několik způsobů řešení. V prvé řadě se zkuste obrátit na svého osobního bankéře, bude se vám snažit poradit na základě toho, kolik peněz vám chodí na účet. Samozřejmě vám nabídne možnosti dalších bankovních produktů, ale jejich cílem není vás přivést na mizinu. Přišli by tak o dalšího klienta. Obrátit se také můžete na nezávislého finančního poradce či poradenskou kancelář. V každé naleznete zkušené právníky, kteří se zabývají oddlužením.

70 % vašeho dluhu vám bude odpuštěno

Ano, přesně tolik dokonce ještě ušetříte při podání insolvenčního návrhu. O oddlužení můžete požádat příslušné státní orgány a vyhlásit svůj osobní bankrot. Jestliže soud vyhoví vašemu požadavku, převezme nad vámi ochranu před všemi věřiteli, určí vám platební podmínky a pro vás nastane pětileté období, kdy budete muset vyjít pouze se životním minimem. Poté jste opět bez dluhů.

Sjednejte si konsolidaci půjček

Otázku, jak se dostat z dluhů řeší jak bankovní tak i nebankovní společnosti tzv. konsolidací půjček, kdy všechny vaše půjčky sloučí do jedné. Zpravidla se tak sníží vaše měsíční splátky a zmizí jakékoliv poplatky za sjednání více nesplacených úvěrů. V konečném výsledku opět tedy ušetříte.

Neřešené dluhy vedou k exekuci

Je úplně jedno jaký způsob řešení si vy sami zvolíte, ale prostě něco rozhodně udělejte. Prostřednictvím internetu oslovte některou nebankovní investiční společnost, které poskytují velice akční řešení a celou vaši záležitost dají dohromady během několika hodin. Zadejte si sami poptávku půjčky, i tím získáte nabídku služeb, jak své dluhy řešit. Ještě dnes se tak zbavíte tíživého finančního problému a zítra už vám bude lépe. Všichni lidé kolem vás mají dluhy, jinak to dnes ani nejde, ale každý je má pod svojí kontrolou.

PostHeaderIcon Půjčky pro lidi, kteří jsou v insolvenci

Každý z nás se může dostat do situace, kdy si nebude vědět rady a rovněž i finanční rozpočet bude dost omezený. V případě, že se zrovna v podobném období nacházíte a procházíte insolvenčním řízením, jistě víte, o čem je řeč. Takový člověk kromě povzbuzení potřebuje i finanční injekci, která mu s překonáním pomůže. Půjčky pro lidi, kteří jsou v insolvenci, se tak staly poměrně rozšířeným produktem, který lze pohodlně sjednat prostřednictvím nebankovních společností.

Seriózní věřitel je základ

Jako první je třeba vybrat si adekvátního věřitele s výhodnými podmínkami. Obecně se lze řídit webovými stránkami poskytovatele, ty pochybné totiž poznáte na první pohled. Pokud má věřitel uvedeny jasné podmínky, jedná se o tu správnou volbu. Půjčky pro lidi, kteří jsou v insolvenci nevyžadují nahlížení do registru dlužníků a nestarají se rovněž ani o dlužníkův měsíční plat, kterým zpravidla stejně nedisponují. Možnou nevýhodu symbolizuje vyšší úroková míra typická pro všechny poskytovatele ze soukromého sektoru.

Druhou možností je burza půjček

V případě, že nechcete ztrácet čas hledáním, můžete si prohlédnout nabídky na burze půjček. Pokud ani to nepomůže vašemu rozhodování, vložte si zdarma a bez registrace poptávku půjčky pro lidi, kteří jsou v insolvenci. Jednoduše jen popište svou aktuální situaci, požadovanou sumu a schopnost splácet a čekejte na kontaktování vhodným věřitelem.