Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Archív kategorie ‘Půjčky na notářský zápis’

PostHeaderIcon Soukromý investor půjčí na notářský zápis

Byli jste už v bance a tam jste zjistili, že to není nic pro vás? Přemýšlíte kudy chodíte jak dostat potřebné finance až k vám? Projděte si nabídky půjček soukromých investorů a peníze budete držet v ruce ještě dnes.

Soukromý investor půjčí každému

Půjčka od soukromého investora je úvěr poskytovaný nebankovními společnostmi. Ty obchodují každý den na finančních trzích, a proto mají k dispozici neustále volné prostředky, jež chtějí i nadále zhodnotit. Soukromý investor může mít i podobu fyzické osoby. Jestliže momentálně disponuje nepotřebnou sumou peněz, je to pro ni určitý druh investice. Půjčený peněžní obnos se tak i se ziskem opět vrátí zpět. Půjčky od soukromých investorů jsou zajišťovány jiným způsobem než je tomu u bank. Nejčastější formou ručení je pro ně notářský zápis. K sepsání této listiny není nutno cokoli dokládat, nikdo nezkoumá registry dlužníků a nepožaduje žádná potvrzení.

Jistinou půjčky je notářský zápis

Notářský zápis je součástí Smlouvy o půjčce, která je uzavřena mezi věřitelem a dlužníkem. Podepsáním této smlouvy se dlužník zavazuje k tomu, že v případě nesplacení poskytnutého úvěru dojde k exekuci jeho majetku. Celý administrativní proces při sjednání půjčky je velice rychlý a snadný. Půjčka je výhodná pro všechny občany starší 18-ti let. Je velice efektivním řešením každé finanční situace.

O půjčku požádáte na internetu

Žádost o půjčku podáte vyplněním elektronického formuláře, její vyřízení a schválení proběhne během několika minut. Se zástupcem investiční společnosti si dohodnete způsob předání peněz. Buď budou peníze připsány na bankovní účet a nebo vám je předá v hotovosti přímo do ruky. Půjčku můžete získat také prostřednictvím poptávky. Zadejte si podmínky půjčky, na jak dlouho, kolik chcete půjčit a z nabídky si vyberte tu správnou pro vás. Pokud tedy ještě teď něco málo uděláte, budete za chvíli držet peníze v ruce.

PostHeaderIcon Investoři půjčují na notářský zápis

Nemáte potřebný kapitál, abyste mohli začít podnikat? Přemýšlíte jak profinancovat svůj nápad, který je očekávanou vidinou zisku? Je jasné, že vaše výplata tak sotva pokryje rodinný rozpočet, proto neváhejte a využijte nabídky soukromých investorů.

Půjčky od investorů

Půjčky od investorů jsou úvěry poskytované fyzickými osobami nebo firmami, jejichž primární činností není jen poskytování peněz, ale mohou se na daném projektu i finančně podílet. Vloží do něj své momentálně volné peníze a ty se jim se ziskem vrátí zpět. Pro tyto nebankovní společnosti je zcela postačující zajištění úvěru formou notářského zápisu. Celý vyřizovací proces není nijak složitý, úvěr získáte velice snadno a rychle.

Půjčka na notářský zápis

Notářský zápis jako automatická součást úvěrové smlouvy je dostatečnou právní ochranou pro obě strany. Řídí se dle občanského zákoníku České republiky a je určen pro všechny plnoleté osoby trvale žijící na území ČR. K získání půjčky potřebujete pouze platný doklad totožnosti. Nebankovní společnosti nezkoumají vaši minulost ohledně platební morálky, nevyžadují žádné doklady. Notářským zápisem dává dlužník věřiteli svolení k tomu, že v případě nedodržení jeho závazků vyplývajících ze smlouvy dojde k exekuci jeho majetku.

Investoři půjčují on-line

Získání a vyřízení půjčky na notářský zápis probíhá elektronickou cestou. Vše vyřídíte doma prostřednictvím internetu, zadejte základní informace do kontaktního formuláře, následně vás některá nebankovní společnost osloví. S ní se dohodnete na podrobnostech a peníze vám budou připsány na bankovní účet. Přestože je klientů mnoho, schválení půjčky proběhne v krátkém časovém intervalu.

I poptávkou získáte půjčku na notářský zápis

Na trhu půjček působí mnoho ověřených a diskrétních agentur, přesto nespoléhejte jen na ně a i sami půjčku poptávejte. Nikdy nevíte na jak výhodné podmínky sjednaného úvěru můžete narazit. Zadejte kolik potřebujete, na jak dlouho, výši měsíčních splátek,… I tady můžete nalézt půjčku šitou na míru. A ta má pro vás cenu zlata. Tak na co ještě čekáte, vždyť nemáte co ztratit.

PostHeaderIcon Rychlá půjčka na notářský zápis

Zaměstnavatel nevyplatil výplatu v řádném termínu a vy jste již vyčerpali všechny rezervy? Nebo je nutné financovat opravu spotřebiče v domácnosti? Řešením je rychlá, diskrétní půjčka, se kterou vše lehce zvládnete.

Rychlá a snadná půjčka

Půjčku na notářský zápis může získat každý občan České republiky starší 18-ti let. Řídí se dle občanského zákoníku a poskytují ji jak banky, tak i soukromé společnosti. Jestliže chcete získat úvěr u banky, počítejte dopředu s tím, že vás prověří v registru dlužníků a celá administrativa bude o něco zdlouhavější. Naopak půjčka sjednaná u investiční společnosti je záležitost zpravidla několika minut. Tyto společnosti nezajímají žádné registry, ani potvrzení od zaměstnavatele, pro ně je půjčka zajištěna notářským zápisem.

Půjčka na notářský zápis

Notářský zápis je nejrychlejší prostředek jak zajistit, aby veškeré závazky vyplývající ze smlouvy byly splněny. Proto uzavření úvěrové smlouvy formou notářského zápisu je pro soukromé agentury dostatečnou jistinou splacení půjčené částky. Notářský zápis je listina, jejímž obsahem je závazek dlužníka, že ve stanovené lhůtě splatí uvedenou částku pod pohrůžkou následné exekuce jeho majetku. Je tedy velice efektivním a rychlým řešením tíživé finanční situace.

Nikam nemusíte chodit

Na trhu půjček naleznete spoustu investičních společností, které vám půjčku na notářský zápis poskytnou. Požádáte o ni vyplněním elektronického formuláře, schválení proběhne v řádech několika minut a peníze jsou připsány na bankovní účet. Nespoléhejte jen na agentury a sami půjčku poptávejte. Bude vám tak nabídnuta půjčka přímo dle vašich požadavků – délky splácení, výše úvěru, výše splátek,… Vše ostatní už je na vás co si vyberete. Čas hraje proti vám, proto neváhejte a ještě teď si projděte burzu půjček.