Vyzkoušejte
Půjčíme snadno a rychle.

Využijte naši nabídku rychlé online půjčky. Vysoká uspěsnost schválení

Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Archív kategorie ‘Nezařazené’

PostHeaderIcon Nebankovní půjčka ručená družstevním bytem

Potřebujete větší půjčku na rekonstrukci vlastního bydlení, zařízení domácnosti či případně financovat jiné záležitosti? Třeba co nejrychleji vyplatit exekuci a zbavit se tak tíživého problému? Nebo chcete investovat do podnikání a rozjet úspěšný byznys? Důvody k půjčce mohou být jakékoli a je samozřejmé, že od její výše se odvíjí i konkrétní podmínky, za kterých jsou peníze poskytnuty. Nejjednodušeji si vyřídíte jakoukoli malou půjčku, zejména pak mikropůjčku, která nevyžaduje ani ručitele. Takové rychlé peníze máte ihned na účtu  a nebo připraveny k vyzvednutí v hotovosti. K tomu vám stačí jen pár kliků na internetu a bez jakéhokoli papírování se dostanete až k požadovaným penězům. V případě ale větší půjčky, přeci jen úvěrové společnosti podstupují podstatně větší riziko a to je třeba něčím vyvážit. Jen samotná výše úrokové sazby k tomu stačit nebude a přeci ani ta nemůže přesáhnout obvyklou hranici. Pak by se už nejednalo o férovou půjčku a zacházeli bychom do zcela jiných sfér úvěrového trhu. Velmi vhodnou zárukou za splacení většího obnosu peněz je zástava nemovitosti. Je však možné ručit i družstevním bytem? Pojďme zkusit nalézt odpověď.

Chci půjčit

Půjčka se zástavou

Mnoho lidí se domnívá, že největší jistotou pro půjčku je tradiční bankovní prostředí. Avšak při bližším prozkoumání nabídek úvěrového trhu lehce dojdete k závěru, že bankám doslova šlapou na paty nebankovní subjekty, které nabízí stejně kvalitní úvěrové produkty, avšak za zcela jednodušších podmínek. Z toho důvodu je třeba se oprostit od konzervativního pohledu na otázku půjček a úvěrů a snažit se nalézt řešení adekvátní situaci. Když přijdete do banky, musíte vyhovět jejich standardním podmínkám a právě ty nejsou právě vstřícné. Každého příchozího žadatele si nejprve prolustrují v centrálním registru klientských informací a jakmile shledají, že zde máte záznam, máte ihned po půjčce. Na prokazování vašich příjmů a ručení ani nedojde řada. I když ale registrem projdete a budete bez sebemenšího dluhu a s čistým štítem, přeci jen je třeba mít odpovídající příjmy. A ty jsou požadovány právě v ne zrovna malé výši. Banku přesvědčíte jen příjmem z klasického zaměstnaneckého poměru. Výplata podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, rodičovského příspěvku, důchodu či stipendia vás řadí mezi problémové klienty, jimž se snaží banky vyhnout. V tomto případě je pro ně míra rizika poskytnuté půjčky příliš vysoká a nedokáže ji vyvážit ani vyšší úroková sazba. Z toho důvodu odchází řada žadatelů z banky s nepořízenou a své naděje vkládají do nebankovní sféry.

Nebankovní půjčka ručená nemovitostí

Nebankovní půjčky nabízí rozsáhlé možnosti řešení různých půjček a úvěrů. Když pomineme okamžité mikropůjčky, které jsou velkým pomocníkem v nenadálé finanční tísni, můžete se spolehnout i na půjčky v řádu několika desítek, stovek či milionu korun. O takovou půjčku nežádáte každý den, a proto je třeba k ní přistupovat s rozvahou a nalézt co nejlepšího poskytovatele. Na výběr máte nespočet úvěrových společností, které se navzájem předhání a snaží se zaujmout svými podmínkami co největší okruh žadatelů. Aby výběr nebyl tak složitý je dobré k tomuto účelu využít online srovnávač půjček, který vám obratem najde takovou půjčku, kterou právě potřebujete. Její sjednání je už pak jen otázka několika minut. Žádost podáte na webových stránkách dané společnosti, kde vyplníte jen krátký online formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu a posuvníkem na webu si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile kliknete na tlačítko ”odeslat”, okamžitě se o vyhodnocení žádosti postará plně automatizovaný systém, který vás za pár minut informuje o výsledku. Je-li výsleddk kladný, budete zpravidla kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti a s ním se dohodnete na podrobnostech. Je-li třeba za půjčku ručit nemovitostí, musíte si připravit doklady prokazující vaše vlastnictví k danému objektu. To znamená list vlastnictví, kupní či darovací smlouvu, aktuální odhad nemovitosti, atd. Zastavit můžete v podstatě jakoukoli nemovitost. Byt či dům v osobním vlastnictví, pozemek, zahradu, garáž, chatu, chalupu a v neposlední řadě také svůj družstevní podíl na bytě. Většina nebankovních společností poskytuje půjčku až do výše 60 % odhadu nemovitosti, ovšem tato hranice se dost značně spolenčost od společnsoit liší.

Sjednat půjčku

Půjčka pro každého

Podle toho jakou poskytnete nebankovní společnosti záruku za splacení půjčky, je také vyhodnocena vaše bonita. Samozřejmě, že výše půjčky musí adekvátně odpovídat hodnotě zastavené nemovitosti. Není možné, abyste si půjčili deset tisíc korun a ručili za něj domem v hodnotě deseti milionu korun. Ovšem čím vyšší bonity dosáhnete, od toho se budou odvíjet i konkrétní podmínky splácení půjčky. To znamená, že bude nastavena úroková sazba, doba splatnosti, případně vám může společnost nabídnout i další benefity navíc. Třeba v podobě možnosti mimořádné splátky bez sankce, jednorázového splacení bez poplatku či jiných podmínek. Velkou předností nebankovních půjček je jejich individuální přístup ke klientovi, takže vždy si lze vyjednat půjčku v rámci svých potřeb a možností. Pokud nemáte jinou možnost a je třeba ručit družstevním bytem, i to je rozumný způsob, jak si půjčit požadovanou sumu peněz. Půjčka podložená zástavou nemovitosti zpravidla ani nevyžaduje lustraci v registru dlužníků a doložení příjmu. Tím se otevírají široké možnosti pro nezaměstnané, matky na mateřské, začínající podnikatele, důchodce, studenty. Každý si zkrátka najde svůj způsob řešení.

U nebankovních půjček využijte nabídky velkých renomovaných firem, které jsou stálicí úvěrového trhu a poskytují půjčky s férovými podmínkami na základě jasné a transparentní smlouvy.

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky od soukromých investorů pro začínající podnikatele

Začínáte s podnikáním? Pak se vám jistě do začátku hodí každá koruna. Jen málokterá podnikatelská aktivita se obejde bez počátečního kapitálu, abyste mohli svůj byznys rozjet naplno. Když nebudete mít vhodné prostory, vybavení, materiál, jen těžko zvládnete pokrýt poptávku a tudíž nebudete ani vydělávat. Proto se nabízí jako efektivní řešení půjčka. Pokud si její splátky rozumně rozložíte tak, aby se v pohodě vešli do vašeho měsíčního rozpočtu, není v podstatě co řešit. Jenomže, kdo půjčí začínajícímu podnikateli. Obzvlášť takovému, který má třeba za sebou několik let na úřadu práce a k samostatné činnosti se odhodlal teprve až po únavné snaze uspět v klasickém podnikání. Všude po vás budou chtít doložit příjmy a ty asi stěží pokryje výplata podpory v nezaměstnanosti. Ani úspory nejsou ve většině případů zdaleka tak vysoké, aby na úspěšný rozjezd i byť jen drobného živnostníka stačily. Nemusíte ale věšet hlavu, úvěrový trh počítá i s osobami samostatně výdělečně činnými, které mají teprve čerstvý živnostenský list kapse. Chcete vědět, kde s vámi počítají a dokážou vás podpořit a kde se naopak shledáte s nepochopením?

Chci půjčit

Půjčka od banky pro podnikatele

Pokud vážně přemýšlíte nad úvěrem, určitě vás jako první napadne půjčka od banky. Těch je u nás několik a také skutečně podnikatelské půjčky poskytují. Prvotním předpokladem je, že současně s žádostí o úvěr předložíte bankovnímu úředníkovi i skvěle propracovaný projekt. Na něm si dejte opravdu záležet nebo si ho nechte vytvořit u odborníků, protože na něm zpravidla visí váš úspěch. Pokud totiž banku váš projekt zaujme a bude ho považovat za přínosný, určitě vás ve vašich aktivitách podpoří. Jestliže se však shledáte s nepochopením pro váš záměr, peněz se nedočkáte a můžete to zkusit jinde. Tak můžete obcházet jednu banku za druhou a čekat, kdo bude stejného mínění jako vy. Bankovní půjčka má však jeden háček. Nejde jen o to, abyste banku zaujali pro svoji činnost, ale důležitá je i samotná osoba žadatele. A právě to je hlavní kámen úrazu pro začínající podnikatele. Banka si standardně proklepne každou osobu v centrálním bankovním i nebankovním registru klientských informací a jestliže zjistí, že jste zde evidováni, máte po bankovní půjčce jenda dvě. I když registrem projdete, ještě pořád není vyhráno. Bance musíte doložit potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a pojišťovnám a doložit vaše příjmy. Jestliže začínáte doslova od nuly, máte opět smůlu. Z toho důvodu řada drobných živnostníků začíná s prací v provizorních podmínkách, aby vydělali alespoň nějakou korunu. Tím pádem se i celková efektivita práce podstatně snižuje. Daleko rozumnější je půjčka u nebankovní společnosti, kde jsou možnosti podstatně větší než v bance.

Nebankovní půjčka začínajícím podnikatelům

Možná vás až překvapí, že nebankovní sektor bude mít pro vás daleko větší pochopení než banky. U nebankovních společností se setkáte nejen přímo se sekcí půjček pro podnikatele, ale prakticky i jako osoba samostatně výdělečně činná si můžete sjednat jakoukoli spotřebitelskou půjčku. Podle typu úvěru se samozřejmě odvíjí i podmínky splácení. Záleží také na tom, kolik peněz požadujete a jaké máte představy o splátkách. Současně je třeba zmínit to, že u nebankovní společnosti máte vždy možnost vyjednat si individuální podmínky, a takže se vám zde otevírá nespočet variant řešení, které zcela jistě v počátcích podnikání oceníte. Navíc, nebankovní společnosti nevyžadují potvrzení o bezdlužnosti vůči úřadům a záznam v registru dlužníků neberou jako rozhodující kriterium pro schválení úvěru. I jako podnikatel si můžete půjčit třeba jen několik tisíc korun, ale hravě si sjednáte i úvěr v řádu milionu korun. Je jasné, že velká půjčka bude vyžadovat podstatně větší záruky splacení než malá půjčka, která si vystačí jen s vyšší úrokovou sazbou. Úvěry v řádu milionu korun vyžadují zpravidla ručení nemovitostí v adekvátní hodnotě. Může se jednat o dům, pozemek, výrobní halu, nebytové prostory, stroje, zařízení, apod. Z toho důvodu je dobré najít pro svoji půjčku takovou společnost, která dokáže vaše potřeby akceptovat. Podle toho, jakou poskytnete záruku splacení, získáte určitou bonitu, od které se odvíjí podmínky splácení. V případě vysoké bonity třeba dosáhnete na lepší úrokovou sazbu nebo můžete získat nějaké benefity navíc, například v podobě odkladu splátek na určitou dobu, nebo možnosti jednorázového splacení bez sankce či mimořádné splátky bez poplatku.

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromého investora

Půjčky od soukromého investora jsou jisotu alternativou nebankovních půjček. Na tento typ úvěrů spoléhají zejména podnikatelé, kterým nevyhovují standardně nastavené podmínky úvěrových společností  a potřebují si spíš půjčku vyjednat individuálně. Soukromý investor je vlastně fyzická osoba, která má momentálně volné finanční prostředky a ty si přeje nějakým způsobem zhodnotit. Jelikož úroky v bance jí připadají příliš nízké nebo lépe řečeno nulové, je určitě lepší poskytnout půjčku s přiměřeným úrokem. Tím pádem nebudou peníze nikde ležet ladem a dojde k očekávanému zhodnocení vynaložené investice. Pro dlužníka je zase tento způsob přijatelnější díky upřednostnění individuálních podmínek splácení. Celá půjčka je tedy postavena na dohodě obou stran, což právě začínajícím podnikatelům velmi vyhovuje. Nicméně, i soukromého investora může zaujmout váš podnikatelský plán a rozhodne se do něj trvale investovat a bude se podílet na zisku. Možností, jak v počátcích podnikání přijít k penězům je nespočet, záleží jen na tom, co si dokážete vyjednat. Jen v případě soukromé sféry buďte více obezřetní a každou osobu si nejprve řádně ověřte. Nikdy totiž nevíte, na koho narazíte a osobní zkušenosti druhých lidí jsou kolikrát k nezaplacení. Půjčka od soukromého investora je podložena smlouvou o půjčce, tudíž po právní stránce je dostatečnou ochranou pro obě strany.

Každé podnikání potřebuje do začátku nějaký provozní kapitál, který je dobré pokrýt vhodnou půjčkou. Bude-li se dařit a rozjedete dobrý byznys, zvládnete i v pohodě splácet půjčku. Nikdy se však nezadlužujte nad rámec svých reálných možností.

PostHeaderIcon Nebankovní půjčka bez registru a bez solusu

Jste vedeni v centrálním bankovním i nebankovním registru klientských informací? A kvůli tomu vám nikde nechtějí dát půjčku? Nezoufejte, řešení se vždycky najde. Pokud vám každou podanou žádost o půjčku zamítli, pak jste asi oslovili nevhodnou finanční společnost. Ne každá totiž případnému záznamu v registru přikládá zásadní rozhodující význam pro schválení úvěru. A nebojte se, s tímto problémem dnes bojuje kdeko. Registr samotný není evidencí jen chronicky zadlužených osob, které se zcela záměrně vyhýbají svým závazkům. V takovém případě je zamítnutí žádosti o půjčku jistě oprávněné. Avšak převážná většina lidí, se do registru dostane shodou životních náhod a okolností. Stačí jen aby se nějakým způsobem narušil zdroj příjmů a už máte nabouraný měsíční rozpočet. A k tomu není moc daleko, přijdete o práci, onemocníte, rozejdete se s partnerem a hned finanční záležitosti dostanou náhle jiný rozměr. Nevíte co dřív zaplatit: splátky půjček, nájem, inkaso, účty za telefon, benzin, atd. Když se například opozdíte s platbou faktury telefonnímu operátorovi nebo dodavateli energií, máte vstupenku do registru více než jistou. Přitom jsou evidovány všechny nedoplatky nad 500 Kč při zpoždění více jak tři měsíce. Vzhledem k tomu, že dnešní doba není právě jednoduchá, může do takových problémů spadnout kdekdo. A nemusí hned jít o neplatiče na pokraji společnosti. Jak si tedy poradit, když jste vedeni v registru dlužníků a přesto potřebujete půjčku?

Chci půjčit

Máte záznam v registru?

Do evidence dlužníků se díky nesplaceným závazkům dostanete jedna dvě, ale jak je to s opačnou cestou. Jak dlouho budete v registru vedeni? Mnoho lidí se domnívá, že k tomu, aby vaše jméno z registru odstranili stačí jen uhradit své dluhy a je po problému. O to větší rozčarování přichází, jakmile zjistí, že až tak jednoduché to není. I když totiž veškeré své závazky uhradíte, neznamená to automatický výmaz z registru. Na to si ještě nějakou dobu počkáte, bohužel řadu let. Proto když si nejste jisti, zda jste v registru ještě vedeni, je lepší před podáním žádosti požádat o výpis. Nezapomeňte totiž, že v centrálním registru se eviduje i každá zamítnutá žádost o půjčku a určitě jejich zvýšený počet vám na důvěryhodnosti nepřidá. O výpis z registru můžete požádat několika způsoby: odesláním SMSky v příslušném tvaru nebo přímo na daných webových stránkách. Odpověď také obdržíte stejnou formou, tedy krátkou SMSkou nebo emailem. Chceteli výpis v papírové podobě není problém, česká pošta vám jej doručí v rámci své standardní doručovací doby. Za výpis z registru zaplatíte drobný poplatek, který se vám buď přímo strhne z kreditu na telefonu, případně platební kartou. V každém případě se vám těch pár stokorun jistě vyplatí.

Půjčka bez registru

Pokud tedy zjistíte, že jste v registru dlužníků neustále vedeni, pak tomuto faktu je třeba přizpůsobit i výběr vhodného poskytovatele půjčky. Jestliže podáte žádost u společnosti, která své klienty důkladně lustruje v registru dlužníků, je celkem jasné, že zde s půjčkou nepochodíte. Samozřejmě, že je vždy daleko lepší, když máte veškeré své závazky již dávno uhrazeny, ale pokud je i další půjčka pořád ještě v rámci vašich platebních možností,  není důvod proč by vám ji neschválili. Pokud k půjčkám přistupujete konzervativně a nedáte dopustit na bankovní úvěrové produkty, pak vězte, že se záznamem v registru se setkáte spíš s odmítavou odpovědí. Evidence v registru dlužníků snižuje bonitu každého klienta, a proto jsou banky v tomto případě velmi opatrné. Stejně tak, pokud jste třeba v exekučním řízení nebo máte nedostačující příjmy. Velkou šancí na úspěch se ale pro vás jeví nebankovní společnost, kde můžete půjčku získat jedna dvě. Přestože všechny úvěrové společnosti si musí dle zákona předem ověřit platební schopnost žadatele, nebankovní společnosti posuzují každou žádost individuálně. Když zjistí, že máte sice záznam v registru, ale veškeré své dluhy již dávno uhrazeny, dokážou nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám schválí. Dokonce některé společnosti nenahlíží do registru vůbec, což se týká zejména malých mikropůjček, kdy si můžete třeba půjčit jen pětistovku před výplatou. Riziko poskytnutí tak malé půjčky je ve většině případů vyváženo jen vyšší úrokovou sazbou a je jen a jen na vás, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní půjčky se všeobecně vyznačují vyšší schvalovatelností oproti svým bankovním kolegyním, přestože se jedná o stejně kvalitní úvěrové produkty. Nebankovní subjekty však nekladou na žadatele tak vysoké nároky a snaží se dopstupnost půjček co nejvíce usnadnit. Z toho důvodu poskytují půjčky na internetu a nevyžadují žádnou rozsáhlou administrativu. Přitom půjčit si můžete kolik chcete. Výše půjčky není nijak omezena, jen samozřejmě dle její výše se budou odvíjet i podmínky splácení. U malých mikropůjček počítejte zpravidla s dobou splatnosti do jednoho měsíce, u půjček v řádu několika desítek či stovek tisíc korun i několik let. Nebankovní půjčky si ve většině případů vystačí také jen s informací o vašich příjmech, není nutno hned dokládat potvrzení o příjmu. Z toho důvodu jsou nebankovní půjčky snadno dostupné i pro lidi bez příjmu, tedy nezaměstnané, na sociálních dávkách, na mateřské, v důchodu nebo začínající podnikatele. Řada společností je ochotna akceptovat i příjmy z občasné brigády, nemusí se tedy hned jednat o stálý zaměstnanecký poměr. Navíc, půjčky bez kontroly registru dlužníků spadají mezi rychlé online půjčky, které jsou svým klientům k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Tím pádem se stávají pro každého pohotovým zdrojem financí, obzvlášť v případě, kdy využijete možnosti a necháte si půjčku již předem předschválit. O její vyplacení požádáte až v momentě, kdy budete peníze skutečně potřebovat a to jen krátkou SMSkou. Za půjčku neplatíte žádné poplatky předem.

Půjčku bez kontroly registru dlužníků naleznete v nabídce řady solidních nebankovních společností, které poskytují půjčky na základě jasné a transparentní smlouvy. Vždy si však půjčte jen tolik peněz, kolik aktuálně potřebujete a nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností.

 

PostHeaderIcon Novomanželská půjčka od státu

Máte studia za sebou a řešíte vlastní bydlení? Pak jste jistě poznali, že otázka bydlení není pro mladé lidi až tak jednoduchá. Z toho důvodu jich valná většina začíná pronájmem bytu. Touto formou lze sice řešit přijatelným způsobem otázku bydlení, ale to vám jistě nevydrží dlouho. Velmi brzy poznáte, kolik peněz tak vlastně přichází vniveč. Ceny pronájmů jsou nemalé a dá se říci, že stejnou sumu, jakou dáte za měsíční nájem, můžete použít na splátku půjčky, kterou byste financovali vlastní bydlení. Jakou půjčku ale zvolit? Existují nějaké půjčky určené zejména mladým lidem na bydlení? Když se rozhodnete založit rodinu, přeci jen je třeba nastavit rodinný rozpočet a ten z absolventského platu není nijak okouzlující. Z toho důvodu se pro některé mladé lidi stává vlastní byt velmi vzdáleným snem. Pokud nepomohou ještě rodiče a nebo někdo jiný z rodiny, pak je otázka vlastního bydlení velmi problematická. Ale nemusíte hned zoufat, možností, jak se dopracovat k vlastnímu bytu je opravdu mnoho. Jen se danou problematikou musíte trochu zabývat, rozumně uvážit své možnosti a schopnosti,a ty adekvátně přizpůsobit možnému způsobu řešení. Pomůže někdo mladým lidem do začátku?

Chci půjčit

Půjčka na bydlení

Chcete-li si sjednat půjčku na bydlení, pak se určitě porozhlédněte po půjčce v bankovní sféře. Ty nabízí klasické hypotéky na bydlení, které mají formou dlouhodobé půjčky již předem nastavené podmínky. Jednak musíte splňovat věkovou hranici do 36 let, mít dostatečný příjem a složit počáteční jistinu a jako záruku splacení poskytnout kupovanou nemovitost. Pokud splníte i standardní podmínky určené pro sjednání běžné bankovní půjčky, pak vám s velkou pravděpodobností hypotéku přiklepnou. Jestliže dosáhnete na dostatečně vysokou bonitu, pak můžete v průběhu splácení hypotéky využít i různou formu podpory od státu. Stát se snaží mladým lidem cestu k vlastnímu bydlení co nejvíce usnadnit, a tak při narození dítěte vám na půjčku určitou částkou přispěje. Také tento rok snížil hranici počáteční jistiny a tím pádem se bankovní hypotéka stala snadněji dostupná pro široký okruh žadatelů. Kromě specifických požadavků na hypotéku však jako žadatel o klasickou bankovní půjčku musíte naplnit i jejich standardní podmínky. To znamená, že každá banka si předem prolustruje každého žadatele v registru dlužníků a samozřejmě je žádoucí, abyste zde nebyli evidováni. Také je nutno naplnit požadavek na výši vašich příjmů. I když jsou podmínky bankovní hypotéky benevolentnější než v minulých letech, pořád se ještě najde určité procento lidí, kteří nemají šanci na půjčku v bance dosáhnout. V takovém případě se můžete po půjčce poohlédnout v nebankovním sektoru.

Půjčky pro mladé

Dostupnost klasické bankovní hypotéky je omezena zejména nutností složit počáteční jistinu a také vašimi příjmy. Mnoho mladých žadatelů nedokáže však díky nízkému absolventskému platu požadavek na výši příjmů naplnit. I přesto, že mají dost našetřeno. Někomu totiž spoří rodiče od narození, a tak za těch několik desítek let může být na kontě pěkná suma. Možnost dlouhodobého spoření nabízí také různé stavební spořitelny a záložny. Pokud ale nedokážete podmínky pro schválení bankovní hypotéky naplnit, pak je možno využít různé půjčky a úvěry, které nabízí nebankovní společnosti. Zde se setkáte jak s nabídkou půjček určených přímo na pořízení nebo rekonstrukci vlastního bydlení. Podmínky u těchto půjček jsou obdobné jako v bance, avšak nebankovní poskytovatelé dokážou tolerovat váš případný záznam v registru dlužníků, výši vašich příjmů a na podmínkách splácení je možno se dohodnout individuálně. Pokud nebankovní společnosti poskytnete adekvátní záruku splacení, můžete si třeba vyjednat i odklad splátek na určitou dobu, nebo možnost mimořádné splátky bez sankce. I doba splácení může být stanovena dle individuálních možností klienta.

Sjednat půjčku

Dlouhodobá půjčka

Kromě nebankovní půjčky určené na financování vlastního bydlení si můžete sjednat u nebankovní společnosti prakticky jakoukoli půjčku, a tu použít na pořízení vlastního bydlení, případně na zařízení domácnosti. Úroková sazba u takové běžné spotřebitelské půjčky bude asi jiná než u účelové půjčky na bydlení, ale pokud vám budou vyhovovat její podmínky, dá se považovat za rozumné řešení. Pořád lepší než platit drahý podnájem. Někteří mladí lidé formou nebankovní půjčky řeší i nutnost zaplacení počáteční jistiny v bance. V takovém případě je ale pořád na bance, zda vám i za těchto podmínek, kdy máte ještě další půjčku hypotéku schválí. Záleží v prvé řadě na posouzení vašich příjmů. Vzhledem k tomu, že jakákoli půjčka určená k financování vlastního bydlení je dlouhodobá půjčka, mohou nastat jisté životní okolnosti, které splácení půjčky ohrozí. Z toho důvodu není problém půjčku kdykoli refinancovat nebo ji zahrnout do konsolidace půjček, případně se pojistit proti platební neschopnosti pokud třeba přijdete o práci nebo vážně onemocníte. Nikdy však nedopusťte, abyste z jakéhokoli důvodu přestali každoměsíční splátky hradit. Jestliže se dostanete do problémů s financemi, vždy je řešte včas vzhledem k daným okolnostem. Jakmile byste se stali chronickým dlužníkem a zmítali se od půjčky k půjčce, mohlo by to mít pro vás dalekosáhlé důsledky, které by vás v extrémním případě mohli připravit i o střechu nad hlavou.

Stát se snaží mladým lidem pomoci s financováním vlastního bydlení, a proto přichází s různými programy, které mají splácení půjčky na bydlení co nejvíce usnadnit. Nabídka trhu je natolik rozmanitá, že si každý jistě vybere dle svých potřeb a požadavků.

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky pro podnikatele se záznamem v registru

Podnikáte a potřebujete peníze na další rozvoj firmy? Marně přemýšlíte, jak dále financovat své podnikatelské aktivity? Žádný rozpočet není nafukovací, a pokud se v něm nenachází žádné skryté rezervy, pak je třeba hledat jiné řešení. Určitě vás jako první napadne půjčka. Jistě, pokud půjčka dopomůže k vyšším ziskům a naplno rozjedete svůj podnik, pak budete mít i větší zisky a tím pádem také půjčku hravě splatíte. Pokud máte vše řádně promyšleno, nelze proti půjčce na podnikání nic namítat. Určitě ale nebude dobré se pouštět do rizik a myslet si, že se půjčka nějak časem splatí. Věřte, že nesplatí. Čísla mluví jasně a jsou daná, takže pokud se zavážete k závazkům, které jen stěží budete splácet a každý měsíc hledat v rozpočtu potřebnou částku, pak se raději půjčce obloukem vyhněte a řešte věci jiným způsobem. Jakmile si jednou půjčíte, musíte všechno splatit do poslední koruny, včetně úroků. Pokud se s platbami opozdíte a budete v prodlení, zbytečně vám budou naskakovat i sankční poplatky a taková půjčka se vám pěkně prodraží. Jestliže navíc špatně odhadnete svoje možnosti a obchody nepůjdou jak jste očekávali, začnou naskakovat dluhy. Z toho důvodu je třeba každou půjčku na podnikání pečlivě uvážit a propočítat. Každé účetnictví firmy má svá konkrétní čísla a z těch je nutno vycházet. Jdete tedy do půjčky? Pak jistě stojíte před rozhodnutím, jakou vlastně vybrat.

Chci půjčit

Máte záznam v registru?

Záznam v registru dlužníků je jedním z rozhodujících faktorů při schvalovacím procesu půjčky. Zejména banky si každého žadatele pečlivě prolustrují a prověří v bankovním i nebankovním registru klientských informací. Jakmile zjistí, že jste zde vedeni, máte po půjčce. Nepomůže vám ani doložení příjmů za uplynulé účetní období, ani potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a pojišťovnám, jednou provždy jste pro banku dlužník a jako takový spadáte mezi rizikové klienty. Těm banky zpravidla nepůjčují z toho důvodu, že se obávají o návratnost svých investic. Přitom do registru dlužníků se můžete dostat jedna dvě. Stačí, aby vám zákazníci nezaplatili včas faktury, což pro vás znamená mínus na účtu a tím pádem i neodejdou i pravidelné platby splátek půjček, dodavatelů energií nebo telefonnímu operátorovi. Pokud taková situace trvá tři měsíce, pak máte evidenci v registru více než jistou. Největší problém je ale v tom, že i když jednoho krásného dne všechno doplatíte, z registru dlužníků vás jen tak jednoduše nevymažou. Zde zůstanete evidováni po několik dalších let. Když pak chcete žádat o půjčku, dokáže tento fakt nadělat pěknou neplechu.

Výpis z registru dlužníků

Chcete-li zjistit, jak na tom aktuálně jste, máte vždy možnost požádat o výpis. To lze naštěstí učinit velmi snadným způsobem. Pokud totiž nemáte jistotu, že v registru nejste vedeni, nezapomeňte, že se eviduje i každá neúspěšně podaná žádost o půjčku. I tato informace vám na důvěryhodnosti mnoho nepřidá. Proto je lepší před podáním žádosti si ověřit, zda jste ještě v registru vedeni či nikoli. Stačí jen odeslat krátkou SMS zprávu v příslušném tvaru  a stejným způsobem obdržíte prakticky obratem rychlou odpověď. Samozřejmě, že o výpis lze požádat i přímo na konkrétních webových stránkách a nechat si ho zaslat do emailové schránky nebo v papírové podobě českou poštou. Avšak posledně zmíněná možnost je časově náročná. Za vyhotovení výpisu z registru zaplatíte administrativní poplatek, který se pohybuje v řádu stokorun. V případě SMSky se vám odepíše rovnou z kreditu na telefonu, jinak je platba možná převodem z bankovního účtu. Je tedy na vás, jaký způsob zvolíte. Podle toho, jaký zjistíte výsledek, můžete vybírat vhodný úvěrový produkt. Je-li vaše osoba neustále v registru vedena, přestože máte všechny své závazky uhrazeny, je zcela zbytečné zabývat se jakoukoli bankovní půjčkou. Nejlépe uděláte, když se rovnou poohlédnete po půjčce v nebankovní sféře, kde máte poměrně velkou naději na úspěch.

Sjednat půjčku

Půjčky bez registru pro podnikatele

Nebankovní společnosti jsou všeobecně ke svým žadatelům shovívavější než v bance a nekladou na své klienty tak velké nároky. Je jim zcela jasné, že ne každá osoba vedená v registru je chronický dlužník, který se záměrně vyhýbá svým závazkům. Z toho důvodu jsou ochotny nad malým prohřeškem z minulosti přimhouřit oko a akceptovat informaci, že jste zkrátka v registru vedeni. A to i v případě, že podnikáte a splácíte bezproblémově další půjčky a úvěry. Nebankovní společnosti jsou totiž ochotny během schvalovacího procesu přihlédnout k individuálním požadavkům a možnostem klienta, což nahrává zejména podnikatelům. Ti si mohou půjčku sjednat jak ze specifické kategorie půjček bez kontroly registru dlužníků, tak i předně pro ně určených podnikatelských úvěrů. Od výše požadované částky se pak samozřejmě odvíjí i podmínky splácení. Pokud požadujete úvěr v řádu sta tisíc nebo milionu korun a jste schopni za něj ručit nemovitostí v adekvátní hodnotě, pak i záznam v registru dlužníků není na překážku ke schválení úvěru. Stejně tak i u malých půjček, kdy si drobní živnostníci vystačí s půjčkou v řádu desítek tisíc, mohou ji získat za cenu vyšší úrokové sazby nebo ručení další osobou jako spolužadatelem o půjčku. Možností, jak si sjednat nebankovní půjčku i se záznamem v registru je skutečně mnoho. Vždy záleží jen a jen na vašich potřebách.

Drobní živnostníci si mohou u nebankovní společnosti sjednat klasický podnikatelský úvěr a nebo jakoukoli neúčelovou spotřebitelskou půjčku. Vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli, avšak podmínky splácení se potom liší dle jednotlivých úvěrových společností.

PostHeaderIcon Nebankovní konsolidace půjček bez zástavy

Nesete si na svých bedrech tíhu několika půjček a úvěrů? Připadá vám, že splácení půjček už není v poslední době tak ideální, jak byste si představovali? Mnoho lidí ve chvíli, kdy si za daných okolností sjednává půjčku, nedokáže v dlouhodobém horizontu dobře odhadnout své možnosti a pak se kdysi dobrá půjčka rázem změní v noční můru. Je tedy nějaká možnost, jak dostát svým závazkům v každém případě? V průběhu splácení jakékoli půjčky, obzvlášť, pokud je její splatnost rozložena na několik let, mohou nastat situace, kdy jsou její splátky vážně ohroženy. Nejenže nikdy nevíte, kdy firma ukončí svoji činnost a vy tak přijdete o práci a tudíž i o trvalý zdroj příjmů, ale můžete i onemocnět, rozejít se s partnerem nebo se vám přihodí úraz. Co pak? Máte půjčky, úspory nejsou bezedné a domácí rozpočet nafukovací. Naštěstí nemusíte zoufat, i když může nastat cokoli, řešení se vždy najde adekvátně dané životní situaci. Jen je třeba problémy řešit včas a nestrkat před nimi hlavu do písku. Pokud necháte půjčky ležet ladem s myšlenkou, že na ně prostě nemáte a stojíte před rozhodnutím, zda zaplatit nájem či splátky půjček, pak vězte, že si zaděláváte na zbytečné problémy. K problému je třeba se postavit čelem a celou záležitost řešit včas. Jakmile vám začnou chodit upomínky a vy je bez nepovšimnutí rovnou z poštovní schránky vyhodíte do koše, podstatně si tím zúžíte okruh vhodných způsobů řešení. Jakmile zjistíte, že vám domácí rozpočet nevychází, sedněte si s tužkou a papírem a počítejte. Zjistěte výsledek a dle toho se zařiďte.

Chci půjčit

Konsolidace půjček

Pokud splácíte bankovní hypotéku, spotřebitelskou nebankovní půjčku, máte dluhy z kreditních karet a navrch k tomu ještě platíte leasing či půjčku na auto, jsou takové závazky více než nemalé. Jestliže platíte každou půjčku zvlášť, určitě jste si povšimli, kolik peněz navíc je s každou jednotlivou půjčkou spojeno. To máte nejen úroky, ale i poplatky za vedení úvěrového účtu, posílání výpisů, atd. Když si sečtete jenom tyto položky dohromady ze všech půjček co máte, možná se nebudete stačit divit, jak vysokou sumu vám ve výsledku dají. A přesně tuto částku můžete ušetřit, pokud sloučíte všechny své půjčky do jedné a sjednáte si tzv. konsolidaci půjček. Ta pro vás v konečném důsledku znamená, že nejenže ušetříte na poplatcích nemálo peněz, ale sjednáte si úplně novou půjčku, s novými podmínkami. Takže si třeba vyjednáte i lepší úrokovou sazbu, prodloužíte dobu splatnosti či případně dohodnete podmínky adekvátně vašim momentálním možnostem. Ty třeba zahrnují i odklad splátek na určitou dobu, třeba než si najdete novou práci a budte mít opět plnohodné příjmy z nichž dokážete bez problému dostát svým závazkům. Přitom o konsolidaci půjček můžete požádat prakticky jakoukoli úvěrovou společnost. Na trhu jich působí nespočet a každá provádí konsolidaci na základě jiných podmínek.

Nebankovní konsolidace půjček

Pro mnoho klientů úvěrových společností se nabízí nejschůdnější řešení v podobě nebankovní konsolidace, jelikož nebankovní sféra nemá tak přísné podmínky pro schválení úvěrů jako banky. Navíc u nebankovních společností si můžete konsolidaci půjček vyřídit jednoduše online a nemusíte kvůli tomu nikam chodit na kamennou pobočku. Také administrativa není tak rozsáhlá jako v případě bankovní půjčky. Šanci na úspěšné schválení půjčky mají i klienti se záznamem v registru nebo s nedostačujícími příjmy, kteří momentálně pobírají jen podporu v nezaměstnanosti, sociální dávky, stipendium, důchod, rodičovský příspěvek, apod. Žádost o nebankovní konsolidaci půjček podáte rovnou na webových stránkách úvěrové společnosti. K tomuto účelu je zde již předem připravený formulář, v němž uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje, jaké máte závazky a jaké půjčky chcete konsolidovat. Vzhledem k tomu, že žádosti o nebankovní půjčku jsou zpracovány za pomoci plně automatizovaného systému, do několika minut jste informováni o tom, zda je vám konsolidace půjček schválena. Následně poté jste kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti, s nímž se dohodnete na podrobnostech. Dáváte-li přednost osobnímu jednání, můžete si sjednat schůzku přímo na pobočce kamenné společnosti  a nebo u vás doma. Je-li pro vás schůdnější elektronická cesta, i to je možné a celou záležitost můžete kompletně vyřídit jen přes internet a po telefonu. Jen nezapomeňte, že k vyřízení konsolidace půjček si musíte pro danou společnost připravit všechny podklady o půjčkách a úvěrech, které chcete konsolidovat. Nebankovní společnost pak za vás uhradí veškeré závazky, které máte u daných společností a dál už budete splácet jen jednu novou půjčku za podmínek, které jste si ujednali. Tím pádem ušetříte na poplatcích, získáte lepší úrokovou sazbu a dobu splatnosti si nastavíte dle svých potřeb.

Sjednat půjčku

Konsolidace půjček bez zástavy

Konsolidovat můžete prakticky jakékoli půjčky a úvěry, bankovní i nebnakovní půjčky dohromady, nejste ničím omezeni. V podstatě záleží jen na výši konsolidované částky. Podle toho o jak vysokou sumu se jedná, bude i nová úvěrová společnost vyžadovat určité záruky splacení. Obzvlášť, pokud se výsledná suma pohybuje v řádu sta tisíc korun a navíc třeba nemáte momentálně ani příjmy ze stálého zaměstnání. V takovém případě je vhodné za poskytnutou půjčku ručit například nemovitostí. Pokud je ale suma natolik nízká, že ručení nemovitostí není adekvátní částkou ručení a několikanásobně ji přesahuje, pak se nabízí  ručení třeba formou ručitele. Další možností je vyšší úroková sazba, případně kratší doba splatnosti. Jelikož nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost o půjčku individuálně, lze vždy nalézt schůdné řešení odpovídající představám obou stran. Kvůli několika desítkám tisíc opravdu nemusíte hned zastavovat vlastní střechu nad hlavou. V každém případě je nebankovní konsolidace účinným nástrojem ve chvíli, kdy splátky půjček a úvěrů přesahují momentální možnosti rodinného rozpočtu.

Konsolidaci neboli sloučení všech půjček do jedné nabízí řada certifikovaných nebankovních společností, takže si jistě bez problému vyberete. Získáte novou půjčku s novými podmínky a nakonec ještě ušetříte.

PostHeaderIcon Malá nebankovní půjčka pro čerstvé podnikatele

Otevřeli jste si živnost a právě teď držíte v ruce čerstvý živnostenský list? Pak jste jistě plni elánu a pracovního nadšení, které každé začátky podnikání doprovází. Vydat se na pracovní dráhu jako osoba samostatně výdělečná činná vyžaduje nejen pořádnou dávku odvahy, ale také jasně propracovaný byznys plán. Pouštět se do neuváženého rizika se rozhodně nevyplácí. Z toho důvodu je také třeba pečlivě uvážit finanční stránku věci. Každé podnikání vyžaduje do začátku alespoň minimální vstupní kapitál. Pokud nemáte ani korunu a nemůžete finančně pokrýt nezbytné prvotní náklady, jen stěží svůj byznys rozjedete. V takovém případě se nabízí možnost půjčky, bez níž se prakticky nehnete z místa. Obzvlášť v případě, že se jedná o opravdu velký projekt, který vyžaduje investici v řádu milionů. Drobní živnostníci si snad ještě poradí s úsporami a případně si půjčí podstatně menší částku, ale najdou se i tací, kteří z důvodu nedostatku financí začínají doslova jen v základních podmínkách. Je otázka, zda je takové podnikání efektivní. Abyste mohli vydělávat, musíte mít k tomu všechny vyhovující podmínky. Když si doma z obýváku zřídíte výrobní dílnu, možná první zakázku ještě dokončíte, ale postupně budou vyplouvat všechny důvody, proč to takto nejde. Z toho důvodu je pro začínající podnikatele vždy půjčka na místě. Když s její pomocí podnikání rozjedete a bude se vám dařit, v pohodě utáhnete i měsíční splátky a můžete pomýšlet na další rozvoj úspěšné firmy. Kde si ale do začátku nejlépe půjčit?

Chci půjčit

Půjčka pro začínající podnikatele

Oprávnění k vykonávání konkrétní podnikatelské činnosti ještě ale neznamená, že máte, co se týče půjček a úvěrů dveře v každé bance otevřené. Spíš naopak. Na začínající podnikatele se dívají velmi skepticky a získat si jejich důvěru není jen tak. Od banky si můžete půjčit kolik chcete, avšak pokud žádáte půjčku v řádu několika milionu korun, připravte se na zdlouhavý schvalovací proces. Ten bude obnášet nejen doložení vaší bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a pojišťovnám, ale i předložení dokonale zpracovaného podnikatelského záměru. Dá se říct, že na něm doslova záleží, nakolik s půjčkou v bance uspějete. Pokud ji váš nápad zaujme, bez problému vás v jeho realizaci podpoří. Jestliže se ale bance líbit nebude, máte smůlu a musíte to zkusit jinde. Proto se na jednání v bance pečlivě připravte, úspěšný úvěr závisí i na vašich vyjednávacích shopnostech. V neposlední řadě je však třeba zmínit i to, že vzhledem k tomu, že žádáte o klasickou bankovní půjčku, musíte naplnit i její standardní podmínky, které platí pro jakoukoli půjčku. Půjčit si můžete na podnikání i jen deset tisíc korun, ale pouze za předpokladu, že projdete lustrací v registru dlužníků a doložíte bance své příjmy. Jelikož jako začínající podnikatel nemáte žádnou účetní výsledovku, kterou byste mohli v bance předložit, je otázka, nakolik bude banka ochotna vám půjčit. Určité možnosti se nabízí ve formě ručení, jak majetkem, tak i další osobou jako spolužadatelem o půjčku. Vzhledem k tomu, že bankovní podmínky pro schválení půjčky na podnikání jsou velmi přísné, není výjimkou, že vám půjčku banka neschválí. V takovém případě není třeba zoufat, pořád se před vámi otevírají široké možnosti nebankovní sféry.

Nebankovní půjčka pro čerstvé podnikatele

Z hlediska poskytovatelů půjček jsou začínající podnikatelé na stejné pozici jako všichni problémoví klienti, kteří nemohou doložit svůj příjem z trvalého zaměstnaneckého poměru. Jedná se zejména o nezaměstnané, osoby pobírající sociální dávky, matky na mateřské, studenty, důchodce, spod. Na rozdíl od banky nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost o půjčku individuálně, takže se zde nabízí široké pole k vyjednávání. V prvé řadě je třeba ale uvážit, kolik peněz do začátku potřebujete a jaké máte představy o splátkách. Těmto základním kritériím už potom přizpůsobíte výběr vhodné úvěrové společnosti. V nebankovní sféře jich působí tolik, že ani nebudete vědět, kterou vybrat. Abyste si výběr co nejvíce usnadnili, můžete využít online srovnávač půjček, kdy do systému zadáte jen vaše požadavky na půjčku a okamžitě se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Už na první pohled lze zaznamenat, jak se půjčky mezi sebou navzájem liší nejen výší úrokové sazby, dobou splatnosti, ale i dalšími benefity navíc. Vzájemným posouzením pak už jen lehce přijdete na to, která půjčka bude pro vás nejlepší.

Sjednat půjčku

Malá půjčka pro podnikatele

Nebankovní společnosti se snaží být pro své klienty opravdovým pomocníkem v nouzi a ani drobní malí živnostníci v počátku svého podnikání nejsou žádnou výjimkou. Nebankovním společnostem je jasné, že ne všichni podnikatelé potřebují hned půjčku v řádu milionu korun, ale mnohdy je i několik desítek tisíc plně dostačujících na to, aby své podnikatelské aktivity naplno rozjeli. Přestože je výše podnikatelské půjčky neomezená, je jasné, že čím menší suma, tím máte větší šanci na úspěšné schválení půjčky a její rychlé vyplacení. Kromě toho, že nebankovní společnosti nabízí přímo úvěry určené jen podnikatelům, které mají dle toho stanovené podmínky, můžete si jako osoba samostatně výdělečně činná prakticky sjednat jakoukoli spotřebitelskou neúčelovou půjčku. Nikomu nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků, tudíž lze s nimi efektivně pokrýt finanční náklady spojené s rozjezdem podnikání. Navíc, nebankovní půjčku si můžete vyřídit podstatně rychleji než úvěr od banky. Nebankovní společnosti totiž nabízí své služby na internetu, takže celou půjčku si kompletně vyřídíte jen v pohodlí svého domova na internetu. Nejste omezeni otevírací dobou pobočky a po podání žádosti do několika málo minut okamžitě víte na čem jste. Žádost podáte online, ta se obejde bez jakékoli zbytečné administrativy a půjčka je schválena jen na základě vámi zadaných kritérií. Celý schvalovací proces probíhá jen s pomocí plně automatizovaného systému, který vás o výsledku schvalovacího procesu informuje emailem i krátkou SMS zprávou. Je-li vám půjčka schválena, peníze jsou okamžitě převedeny na bankovní účet nebo vyplaceny v hotovosti. Pokud jako podnikatel máte záznam v registru dlužníků, pak můžete jako poskytovatele půjčky zvolit takovou společnost, která do registru nenahlíží vůbec, případně danému záznamu nepřikládá žádný podstatný význam. Avšak u tohoto typu půjček počítejte s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Je tedy jen a jen na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli.

I když začínající podnikatelé mají možnosti půjček a úvěrů značně omezené, přesto existuje nespočet nebankovních úvěrových produktů, které podstatně zvyšují jejich šanci na získání vhodné půjčky. Avšak nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností a půjčte si jen tolik, kolik opravdu potřebujete na rozjezd svého podnikání.

PostHeaderIcon Malá půjčka před výplatou ihned na účet

Počítáte pořád dokola dny do výplaty a je vám více než jasné, že s penězi nemůžete vyjít? Obzvlášť, pokud vám do rozpočtu zasáhl nějaký nenadálý výdaj. V takové situaci jistě není od věci vypomoci si půjčkou na krátkou dobu. S její pomocí hravě překlenete nejnárocnější období a po výplatě půjčku v pohodě splatíte. Určitě to je vhodnější řešení, než kdybyste si nadělali další dluhy a nezaplatili včas složenky z ledničky či další faktury. Nezapomeňte, že každá opožděná platba se vám může pěkně prodražit. Kromě toho, že na vás čekají úroky z prodlení, ani sankčním poplatkům se nevyhnete. Proto je v napjaté finanční situaci daleko vhodnější vypomoci si půjčkou, která vás v konečném výsledku vyjde podstatně levněji. Zejména u malých půjček jsou poskytovatelé, kteří například prvním žadatelům půjčí úplně zadarmo, bez poplatku a úroku. A půjčit si můžete třeba jen tisícovku na 14 dní. Taková půjčka jistě stojí za uváženou, pokud už vám nemůže pomoci nikdo z rodiny nebo okruhu přátel či známých. Pořád existuje spoustu rodin, které doslova žijí od výplaty k výplatě a nemají žádné úspory k tomu, aby dokázaly krátkodobý výpadek financí pokrýt alespoň k zajištění základních životních potřeb rodiny. Někdy je to ale skutečně obtížné. Jen zaplacení nájmu spolkne skoro celou výplatu a zbude vám jen pár peněz, ze kterých sotva ušetříte jen stokorunu. I když každá koruna je dobrá, přesto nemálo rodin nemá dostatečné úspory na to, aby zvládly další běžný měsíční rozpočet rodiny. Proto jsou odkázáni na termín výplaty, který se může třeba z důvodu nemoci  nebo vyplacení podpory v nezaměstnanosti výrazně posunout. Jak si tedy poradit, když ani do pátečního večera není očekávaná suma na účtu?

Chci půjčit

Malá půjčka od banky

Pokud netrpělivě sledujete mobilní telefon, který vám oznámí příchozí SMSku se sdělením, že už máte peníze na účtu, určitě bude daleko rozumnější, když se poohlédnete alespoň po malé půjčce. Finanční situace nebude tolik vypjatá a vy lépe překonáte těch pár dnů, než vám přijdou vaše peníze. Pokud si však chcete půjčit peníze od banky, je otázka, jaké možnosti vám vaše online bankovnictví nabízí. U banky se jen těžko shledáte s půjčkou v řádu stokoruny, pakliže nemáte v peněžence kreditní kartu a nebo povolený kontokorent u běžného účtu. Jestliže disonujete těmito úvěrovými produkty, pak můžete bez problému přečerpat váš běžný účet do předem stanoveného limitu. Jen je dobré uvážit bezúročné období, které se v tomto případě nabízí jako nejlepší pro splacení půjčené částky. Pokud jej využijete a vrátíte peníze včas, pak je to celkem efektivní řešení. Jestliže se ale se splátkou opozdíte, počítejte s tím, že zaplatíte poměrně tučné sankční poplatky. Je jen na vašem uvážení, zda se vám potom taková půjčka vyplatí či nikoli. Ne každý má však ale tu možnost, aby měl k dispozici kreditní kartu nebo kontokorent. I tyto bankovní úvěrové produkty předpokládají určitý pravidelný obrat na účtu a dostatečné příjmy. Z toho důvodu řada žadatelů využívá situaci v nebankovním sektoru, kde není problém půjčit si jen pár drobných do výplaty.

Půjčky před výplatou

Půjčky před výplatou nebo také půjčky do výplaty jsou poměrně známou kategorií nebankovních půjček, jejichž služby využívá široký okruh žadatelů. Důvod je jediný. Půjčky před výplatou patří všeobecně do typické nebankovní sekce mikropůjček, které se vyznačují velmi jednoduchými podmínkami splácení. Také vyřízení takové půjčky vám zabere jen několik málo minut času. Dokonce kvůli půjčce nemusíte ani nikam na kamennou pobočku společnosti a vše si vyjednáte sami doma na internetu. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi malé půjčky v řádu stovek či tisíc korun, nepotřebujete mít ani ručitele. Avšak i u tohoto typu půjček si musí nebankovní společnosti předem ověřit platební schopnost žadatele. Z toho důvodu některé společnosti nahlíží do registru dlužníků, avšak jsou i takové, které se zcela obejdou bez těchto informací a riziko poskytnutého úvěru vyváží jen vyšší mírou úrokové sazby. Zejména v případě, že vám stačí jen pětistovka, nikdo se náhledem do registru nebude zdržovat a zcela postačí jen informace o vašich příjmech. Pokud ale nebankovní společnost zjistí, že jste zadluženi až po uši a jedna exekuce stíhá druhou, ve vašem vlastním zájmu vám půjčku zamítnou. Ale to jsou opravdu jen ojedinělé případy osob, které se již zmítají na pokraji dluhové pasti a pro něž je jediným východiskem osobní bankrot. I s exekucí na krku a záznamem v registru máte možnost si sjednat malou půjčku před výplatou, pakliže je její splacení v rámci vašich možností.

Sjednat půjčku

Online půjčka na účet

Velkou předností malých půjček před výplatou je jednoduchost vyřízení. Tento typ půjček vás nezatěžuje žádnou zbytečnou administrativou, vše vyřídíte jen v elektronické podobě. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si navolíte kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který ji obratem vyhodnotí a vás informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím dáte pokyn k okamžitému vyplacení půjčky. Vzhledem k tomu, že systém je v provozu ve dne v noci, není problém, abyste si půjčku sjednali třeba i v sobotu o půlnoci. Navíc půjčka je bezúčelová, nikomu nemusíte sdělovat, na co vyplacené peněžní prostředky využijete. Dokonce existují nebankovní společnosti, které jsou schopny vám i během víkendu vyplatit peníze v hotovosti. Ty jsou vám vyplaceny například na čerpací stanici nebo v trafice, a to jen na základě elektronického kódu. Nemusíte mít ani bankovní účet a máte půjčku. Tuto možnost jistě ocení lidé, kteří mají třeba momentálně omezena dispoziční práva z důvdou probíhající exekuce, apod. Online půjčka je velkým pomocníkem v jakékoli nenadálé finanční tísni a na půjčku se můžete kdykoli spolehnout. Není výjimkou, že malou půjčku před výplatou pořídíte velmi levně třeba i v rámci probíhající akční nabídky.

Drobné půjčky do výplaty nabízí řada certifikovaných nebankovních společností, které jsou pro vás zárukou kvalitních služeb. Poskytují půjčky s férovými podmínkami podložené jasnou transparentní smlouvou a nic před vámi neskrývají. Půjčky před výplatou jsou dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu, dokonce i ve svátek.

PostHeaderIcon Rychlé půjčky bez doložení příjmu a nahlížení do registru online

Chcete super rychlou půjčku a nechcete se zabývat žádným zbytečným papírováním? Pak musíte jít kamkoli jinam, ale ne do banky. Tam vám totiž nikdo peníze za pár minut nevyplatí. Každá bankovní půjčka obnáší zdlouhavý proces papírování, jehož cílem je ověřit, nakolik jste schopni danou půjčku splatit. Kromě toho jste u klasické bankovní půjčky vázáni otevírací dobou pobočky, takže kvůli půjčce si musíte třeba vzít i volno z práce, abyste se dostali tam, kam potřebujete. Žádost o půjčku v bance doprovází nejen lustrace vaší osoby v centrálním registru dlužníků, ale i doložení vašich příjmů. A i ty musí být v dostatečné výši  a nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru. Proto nezaměstnaní nebo lidé na sociálních dávkách, důchodci či ženy na mateřské mají s půjčkou v bance nemalé problémy. Tito lidé jsou zařazeni mezi problémové klienty, u kterých se tradiční bankovní domy značně obávají návratnosti svých investic. Riziko poskytnuté půjčky jim připadá natolik vysoké, že raději půjčku neschválí. Co to pro vás znamená? Další příležitost. Když nepochodíte s žádostí o úvěr v bance, pořád máte možnost jít jinam. Na úvěrovém trhu působí nespočet certifikovaných nebankovních společností, které jsou ke svým klientům podstatně více benevolentní a poskytují půjčky i bez doložení příjmu a nahlížení do registru dlužníků. Kde si sjednat takovou půjčku?

Chci půjčit

Půjčka od nebankovní společnosti

Dávno pryč jsou doby, kdy poskytování půjček a úvěrů spadalo pouze do kompetencí bank. Dnes si můžete půjčit peníze i jinde a jinak. Přitom není třeba se nijak obávat, velké investiční firmy jsou co se týče kvality svých úvěrových produktů na stejné úrovni jako banky. Jen mají větší pochopení pro svízelnou situaci svých klientů a snaží se jim pomoci v jakékoli finanční nouzi. Některé nebankovní společnosti se přímo soustředí na zákazníky, kteří mají záznam v registru dlužníků a nebo nemohou doložit potvrzení o příjmu, a z toho důvodu je jejich žádost bankou zamítnuta. Aby se nebankovní společnosti co nejvíce přiblížily svým klientům, nabízí své služby převážně v prostředí internetu. Je jim jasné, že nikdo kvůli půjčce nebude hned utíkat na pobočku. Rychlá elektronická komunikace současně umožňuje sjednat si půjčku kdykoli, prakticky ve dne v noci. Nejste na nikoho vázáni, zpracování žádosti probíhá pomocí plně automatizovaného systému, který dokáže vaši podanou úvěrovou žádost vyhodnotit i v sobotu o půlnoci. A nemusíte navíc nic dokládat, schválení půjčky probíhá jen na základě vámi poskytnutých informací. Z toho důvodu jsou nebankovní půjčky mezi lidmi ve velké oblibě.

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků

Spoustu žádostí o půjčku ztroskotá právě na tom, že jejich žadatel je veden v centrálním registru dlužníků. A přitom nemusí jít hned o chronického neplatiče, jak se možná na první pohled může zdát. Do registru se můžete dostat, ani nevíte jak. Stačí se opozdit se splátkou půjčky nebo neuhradit tři měsíce fakturu dodavatelům energií či telefonnímu operátorovi a už je malér na světě. Největší zádrhel je totiž v tom, že i když v dohledné době nakonec své závazky vyrovnáte včetně sankčních poplatků a úroků z prodlení, přeci jen pořád vaše jméno přetrvává v seznamu. A pak trvá několik let, než se dočkáte výmazu vaší osoby. Z toho důvodu je jen samotný záznam v registru dlužníků tak problematická záležitost. Jeden malý zádrhel a už je z toho škraloup na několik let. Pokud si tedy nejste jisti, jak na tom aktuálně jste, můžete si kdykoli požádat o výpis z registru. K tomu slouží příslušné webové stránky, kde vyplníte jen krátký formulář a ten odešlete. Odpověď obdržíte buď emailem nebo chcete-li, zašlou vám jej i v papírové podobě prostřednictvím české pošty na vaši adresu. Kromě toho lze o výpis požádat i jen zasláním SMSky v příslušném tvaru. Sice je tato služba za poplatek, ale za pár minut víte na čem jste. A ta stokoruna navíc se vám jistě vyplatí. Jestliže zjistíte, že jste v registru vedeni, pak musíte pro svoji půjčku zvolit takovou nebankovní společnost, která do registru nenahlíží vůbec a nebo případnému záznamu nepřikládá žádný podstatný význam. Půjčky bez registru jsou specifickou kategorií řady nebankovních společností.

Sjednat půjčku

Půjčky bez doložení příjmu

Chcete-li si půjčit peníze v bance, paradoxně na tom musíte být po finanční stránce velmi dobře. Bankovní domy zpravidla poskytují půjčky jen lidem v běžném zaměstnaneckém poměru s trvalými a dostatečně vysokými příjmy. A právě tuto skutečnost je třeba bance doložit patřičným potvrzením. Jestliže máte jen dočasnou brigádu, nebo jste momentálně v evidenci úřadu práce či na mateřské dovolené, důchodu, apod., pak nemůžete bankovní podmínky týkající se dostatečného příjmu naplnit. Na druhou stranu se však právě tito lidé nejvíce potýkají s nedostatkem financí, který chtějí řešit právě půjčkou. Banky jsou však přesvědčeni o tom, že riziko je příliš vysoké a nedokáže je nijak vyvážit ani vysoká úroková sazba, tak jak je to možné u nebankovních společností. Ty jsou totiž schopny akceptovat jakékoli pravidelné příjmy, třeba i výplatu sociálních dávek. Obzvlášť u malých půjček tzv. mikropůjček, jež mohou půjčit i jen pětistovku do další výplaty, se nabízí tato možnost. V případě, že potřebujete pokrýt nenadálý výdaj, je to určité řešení. Řada nebankovních společností ale také nabízí tyto malé půjčky v řádu tisícovky za lepších podmínek a není výjimkou, že v rámci akční nabídky dokážete získat půjčku s minimálními poplatky. Některé nebankovní společnosti nabízí například prvním žadatelům půjčku zdarma. Na nebankovní půjčku se tedy můžete spolehnout v jakékoli nenadálé finanční tísni a peněžní prostředky si můžete nechat vyplatit jak na bankovní účet, tak i v hotovosti.

Rychlá online půjčka je k dispozici pro široký okruh žadatelů 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Půjčka je neúčelová, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli. Některé nebankovní společnosti vyplácí online půjčku o víkendu i v hotovosti.

PostHeaderIcon Půjčky online ihned na účet non stop

Potřebujete nutně půjčku? Pokud možno bez složitého vyřizování a nejlépe ihned? Ani takové požadavky nejsou v dnešní době už nereálné. Půjčit si peníze lze prakticky kdykoli, ve dne, v noci, o víkendu i ve svátek. Na jednu stranu na tom nelze vidět nic neobvyklého. Vždyť i své finance spravujete prostřednictvím online bankovnictví, kde nejste vázáni žádnou otevírací dobou kamenné pobočky, tak jak tomu bylo v minulosti. V dnešní době elektronické komunikace nic není nemožné. Jen si pro svoji půjčku musíte zvolit vhodnou úvěrovou společnost. Ne každá totiž využívá veškeré možnosti internetu a nabízí svým klientům možnost neomezeného přístupu k penězům. Když budete chtít půjčku od banky, budete muset kvůli tomu na pobočku, kde si vás nejdříve řádně proklepnou. Snad jen v případě, že máte u sebe kreditní kartu nebo předem sjednaný kontokorent k běžnému účtu, můžete si od banky půjčit několik tisícovek. V kritické situaci to lze považovat za velmi efektivní řešení, ovšem za předpokladu, že využijete bezúročné období a půjčku včas splatíte. V opačném případě se předem připravte na tučné sankční poplatky a úroky z prodlení. Proto je vždy na uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Navíc, ne každý ale má tu možnost, aby měl v peněžence i kreditku a mohl svůj běžný účet přečerpat do předem povoleného limitu. Řada lidí ani účet v bance, případně přístup k němu je dočasně omezený. Například z důvodu probíhajícího exekučního řízení. Ať už je to jakkoli, vždy se nabízí možnost nebankovní půjčky, která se pro mnoho klientů stává okamžitým pomocníkem v nouzi.

Chci půjčit

Rychlé půjčky online

Doménou nebankovních společností jsou malé rychlé půjčky zvané také mikropůjčky, které jsou schopny vám třeba během pár minut vyplatit i jen chybějící pětistovku. Oproti klasickým bankovním půjčkám a úvěrům jsou snadno dostupné pro široký okruh žadatelů. Nebankovní společnosti jsou si totiž plně vědomi toho, že jejich klienti se nacházejí v různých obtížných finančních situacích a rychlá půjčka je pak jediným řešením. Složenky na ledničce nepočkají stejně jako netrpělivý exekutor, který se znenadání zjeví rovnou za vašimi dveřmi. Takové ožehavé situace si žádají akční řešení. Naštěstí jsou tu rychlé online půjčky, které vám dokážou okamžitě pomoci. K jejich sjednání nepotřebujete nic víc, než připojení k internetové síti a mobilní telefon v ruce. Nejste vázáni žádnou otevírací dobou kamenné pobočky, vše vyřídíte pohodlně sami doma. A začít můžete už jen výběrem vhodného poskytovatele. Když si otevřete webové stránky online srovnávače půjček, jednoduše do systému zadáte své požadavky a obratem se před vámi objeví rozsáhlý seznam bankovních i nebankovních půjček a úvěrů aktuálně dostupných na trhu. Už jen letmým pohledem zjistíte, jak se jednotlivé úvěrové produkty navzájem mezi sebou liší. Značné rozdíly najdete nejen ve výši úrokové sazby, ale i doby splatnosti či dalších benefitů navíc. Kromě toho můžete právě narazit i na akční nabídku, která dokáže vaši půjčku několikanásobně zlevnit. Není výjimkou, že řada poskytovatelů nebankovních půjček nabízí prvním žadatelům půjčku zdarma. Velmi snadno si tedy vyberete půjčku přesně dle svých potřeb a požadavků.

Půjčky non stop

Při sjednání nebankovní půjčky nejste ničím omezeni, o to víc, že celý proces vyřízení probíhá jen v prostředí internetu. Takový komfort vám například půjčka v bance nikdy nenabídne. Když potřebujete peníze třeba o víkendu, máte zkrátka smůlu. Proto jsou tak nebankovní půjčky vyhledávány řadou klientů. Žádost o nebankovní půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen jednoduchý online formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si zvolíte kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odelšte, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který je v provozu ve dne v noci. Z toho důvodu není problém, abyste si půjčku vyřídili třeba i v sobotu o půlnoci. Po několika minutách jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. V případě schválení půjčky obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Tímto způsobem si můžete u některých společností nechat i půjčku předschválit a o vyplacení peněžních prostředků požádáte až tehdy, když budete peníze skutečně potřebovat. Stačí jen odeslat krátkou SMS zprávu v příslušném tvaru. Této možnosti opět můžete využít kdykoli 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Po odeslání SMS zprávy jsou peníze okamžitě převedeny na vámi zadaný bankovní účet.

Sjednat půjčku

 

Online půjčka pro každého

Online půjčky jsou určeny primárně k tomu, aby svým žadatelům pomohly v nenadálých finančních situacích. Z toho důvodu jejich proces vyřízení není nijak komplikovaný a celou půjčku vyřídíte kompletně online. Nemusíte mít žádného ručitele, ani se zabývat žádnou složitou administrativou. Schválení půjčky probíhá jen na základě plně automatizovaného systému a vámi poskytnutých informací. Vzhledem k tomu, že se jedná většinou o malé drobné půjčky, najdou se i takové nebankovní společnosti, které nekontrolují registry dlužníků a nevyžadují doklad o vašich příjmech. Tím se nabízí snadná cesta k penězům zejména pro problémové klienty, kteří nemají absolutně žádnou šanci uspět s žádostí o půjčku u banky. Avšak i nebankovní společnosti musí nějakým způsobem vyvážit riziko poskytnutého úvěru, a tak u tohoto typu půjček počítejte s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Sankce při nesplácení jsou poměrně vysoké. Přesto je opravdová online půjčka snadno dostupná pro všechny nezaměstnané, lidi na sociálních dávkách, matky na mateřské, důchodce, studenty, začínající podnikatele, apod. Záleží tedy jen na vás, jak vysokou částku potřebujete a s jakými podmínkami splácení.

Online půjčky na účet jsou neúčelové půjčky, které jsou rychlým pomocníkem v jakékoli nenadálé finanční tísni. Jejich služby lze využít 24 hodin 7 dní v týdnu. U velkých certifikovaných nebankovních společností naleznete řadu kvalitních úvěrových produktů, které vám půjčí vždy na základě jasné a transparentní smlouvy.