Burza půjček
Vyzkoušejte
Půjčky přes internet

Sjednat půjčku přes internet není složité. Vyzkoušejte online žádost.

Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Pěkné půjčky co nezlobí
Burza pěkných půjček zdarma je zaměřena na úvěry, které nezlobí a nepřinesou zbytečné problémy navíc. Vyzkoušejte! Pěkné půjčky

Archív kategorie ‘Nezařazené’

PostHeaderIcon Online půjčky bez registru

Akutní nedostatek financí vyžaduje především akční řešení. K čemu by vám byly peníze, kdybyste je měli až za týden? V životě jsou situace, které nesnesou odklad a musí se řešit hned teď. Složenky a faktury mají své datum splatnosti a i pračka, lednička, sporák může vypovědět svoje služby právě ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. Ovšem bez peněz nic moc nenaděláte a jsou-li veškeré rezervy vyčerpány, nastává problém. Kde rychle vzít peníze? Jestliže nepochodíte s žádostí o finanční výpomoc u rodiny, přátel nebo kolegů v práci, nezbývá nic jiného, než si sjednat půjčku. Jenomže kde a kam pro ni? Kdo vám nabídne přijatelné podmínky a nebude vás zatěžovat rozsáhlým papírováním? V bance to určitě nebude, ale u nebankovní společnosti je situace daleko příznivější.

Nebankovní půjčka

Nebankovní společnosti disponují širokou nabídkou svých služeb. Všeobecně se zaměřují na klienty, pro něž je z nějakého důvodu bankovní půjčka nedostupná. Například mají malý příjem a nebo neodpovídající finanční historii. Takže ani lidé se záznamem v registru dlužníků zde nemají sebemenší šanci na úspěch. Naproti tomu nebankovní společnosti jsou v tomto ohledu více tolerantní a nehodnotí bonitu klienta jen na základě informací zaznamenaných v registru.

Počet nebankovních subjektů neustále roste a není jen tak jednoduché se v jejich nabídce orientovat. Reklama na vás číhá doslova na každém rohu a určitě není dobré reagovat hned na první nabídku půjčky, co se vám namane. K porovnání podmínek jednotlivých úvěrů slouží tzv. srovnávače půjček na internetu, které vám přehledně zobrazí konkrétní parametry každé půjčky. Určitě se vám vyplatí si je nejdříve projít, porovnat a vybrat takovou půjčku, která vám osobně bude vyhovovat.

Půjčky bez registru

Pro snadnější orientaci na trhu mají poskytovatelé nebankovních půjček své produkty rozděleny do různých kategorií: půjčky před výplatou, půjčky bez doložení příjmu, půjčky bez bankovního účtu, atd. Jednou z nich jsou také půjčky bez registru, které jsou primárně určeny těm žadatelům o půjčku, kteří mají někde nějaký vroubek.

I když máte záznam v registru dlužníků, nemusí to hned automaticky znamenat, že žádnou půjčku nedostanete. Zákon o spotřebitelských úvěrech sice ukládá poskytovatelům půjček povinnost ověřit si platební schopnost každého klienta, ale i tak mohou věřitelé nad malým prohřeškem přivřít oči. Takové žádosti o půjčku jsou pak posuzovány na základě individuálních kritérií.

Podat žádost o půjčku

Do registru dlužníků se totiž dostanete třeba i tak, že se opozdíte s platbou za telefon, elektřinu nebo plyn. Máte-li však každý měsíc pravidelný příjem a můžete ho doložit, může být vaše žádost o půjčku kladně vyřízena. Problém by mohl nastat jedině v případě, že jste v insolvenci a nebo je na vás uvalena exekuce. Pak by pravděpodobně úvěrová společnost vyžadovala záruky splacení v podobě ručení třetí osobou, případně nemovitostí.

Rychlá online půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez registru vám zajistí chybějící finance téměř okamžitě. Většinou je půjčována malá částka v řádu tisíců a na krátkou dobu (zpravidla jeden měsíc), což odpovídá charakteru tzv. mikropůjček. U tohoto typu půjček se jednotliví poskytovatelé předhánějí ve výši úrokové sazby, rychlosti schválení a různých bonusů navíc. Některé společnosti vám například nabídnou první půjčku bez poplatku a při opakované žádosti jsou schopni vám požadovanou sumu také navýšit.

Celou půjčku bez registru zvládnete vyřídit pouze na internetu, kde na daných webových stránkách vyplníte jednoduchou online žádost. Ta je následně ihned zpracována včetně prověření registru dlužníků. Je-li vám půjčka schválena, peníze neprodleně odchází na váš bankovní účet. Nemusíte tedy skenovat žádné doklady, ani složitě vyřizovat různá potvrzení. Nemáte-li k dispozici bankovní účet, je možné u některých úvěrových firem využít alternativní způsoby výběru hotovosti. I v tomto případě máte peníze ihned k dispozici.

Půjčku bez registru vybírejte vždy jen u velkých renomovaných nebankovních společností, kde máte jistotu kvalitních služeb. Nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků a samozřejmě neplatíte ani žádné poplatky předem. Rychlá online půjčka je jednou z možností, jak se v poměrně krátkém čase opět dostat k penězům.

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky pro ženy na md

Období mateřské dovolené je pro rodinný rozpočet dost problematické. Mladá rodina narozením dítěte v podstatě přijde o jeden plnohodnotný plat, jelikož podpora od státu ani zdaleka nedosahuje jeho výše. A tak jsou matky na md odkázány na občasnou výpomoc od rodiny, obzvlášť v situaci, kdy jsou sami bez partnera. Ale i tak musí novopečení rodiče počítat každou korunu. Náklady na novorozené dítě nejsou právě malé, proto se může velmi lehce stát, že jakýkoli nenadálý výdaj v podobě například nedoplatku energií, ročního vyúčtování bytu či případné poruchy domácího spotřebiče rodinný rozpočet pěkně rozhodí. Jsou-li veškeré finanční rezervy vyčerpány, nezbývá nic jiného, než si krátkodobě vypomoci půjčkou. Kam pro ni? Matky na mateřské to nemají v případě, že požadují půjčku, právě jednoduché. Jen tak někdo jim nepůjčí, ovšem, možnosti jsou. Kde a jaké?

Cesta do banky je zbytečná

Jste-li na mateřské dovolené a nutně potřebujete nějakou korunu navíc, první co vás napadne je půjčka v bance. Jenomže, pokud nevlastníte kreditní kartu, případně nemáte povolený kontokorent k běžnému účtu, můžete rovnou na takovou půjčku zapomenout. Pro bankovní instituce spadají ženy na mateřské mezi rizikové klienty, jelikož jejich příjem je považován za nedostačující. Tím pádem je vaše bonita na úplném minimu a banka vám jednoduše půjčku neposkytne. Na druhou stranu existuje na finančním trhu také nebankovní sektor, kde právě matky na mateřské mají šanci na úspěch.

Půjčky na mateřské

Většina zavedených nebankovních společností má ve své nabídce kategorii půjček určenou právě matkám na md. Soukromé společnosti jsou více benevolentní než banky, a tak jejich podmínky snadno splní větší okruh žadatelů, mezi které patří také matky na mateřské. Zpravidla se jedná o menší úvěry s krátkou dobou splatnosti, jež je možno vyřídit bez problému poměrně rychle. Takovou půjčku si jednoduše sjednáte doma na internetu během chvilky a peníze se vám ihned po schválení úvěru připíší na bankovní účet. Nabídka půjček pro ženy na mateřské je poměrně rozsáhlá, proto je určitě dobré si pomocí různých online srovnávačů půjček nejprve porovnat podmínky konkrétních finančních produktů a teprve potom jeden z nich vybrat.

Chci rychlou online půjčku

Půjčka vyplacená ihned

Jste-li právě v tíživé finanční situaci, je samozřejmé, že peníze potřebujete co nejdříve. Z toho důvodu je ideální využít rychlou online půjčku, která poskytne peníze i v období mateřské dovolené. Žádost v podobě krátkého online formuláře podáte na webových stránkách poskytovatele, stačí vyplnit jen několik základních údajů, zvolit výši úvěru a dobu, za kterou půjčku splatíte. Jakmile žádost odešlete následně je ihned zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o jeho výsledku. Je.li vám půjčka schválena, zvolíte si způsob vyplacení peněžních prostředků. Ten může být na bankovní účet a nebo v hotovosti. Ve druhém případě si ale budete muset zajít pro peníze třeba do trafiky, případně zajet na benzinku. Avšak celý proces vyřízení půjčky je natolik rychlý a pružný, že peníze budete držet v ruce v řádu hodin. Záleží jen na vás, nakolik jste akční.

Půjčky pro ženy na mateřské nejsou svojí výší nijak omezené. Můžete si půjčit pár korun na překlenutí největší finanční krize anebo i několik desítek tisíc. Avšak při půjčení většího obnosu budou pravděpodobně některé společnosti vyžadovat zajištění úvěru. V tom případě se vám nabízí možnost ručení třetí osobou, zástavou nemovitosti a nebo lze vystavit směnku. I na mateřské dovolené vám tedy není cesta k úvěru nijak uzavřena a v každé situaci je možné nalézt optimální řešení.

PostHeaderIcon Okamžité půjčky online

Potřebujete opravdu rychle půjčit peníze? Nemáte absolutně čas zdržovat se složitým vyřizováním žádosti o půjčku? V takovém případě bankovní instituce rovnou obejděte obloukem a poohlédněte se po půjčce v nebankovním sektoru. Ten vám nabídne řadu možností, jak se co nejrychleji dostat k chybějícím peněžním prostředkům. Přitom nemusíte ani vytáhnout paty z domu a peníze na účtu se vám připíší jedna dvě. Nemáte-li právě bankovní účet k dispozici, můžete využít i alternativní způsoby výběru hotovosti. I to je záležitost na chvíli, peníze držíte v ruce ještě ten den, kdy o půjčku požádáte. Ptáte se, kde takovou půjčku najdete? Čeká na vás v prostředí internetu. Zde ji vyřídíte kompletně od podání žádosti až po vyplacení peněz. Jak na to?

Nebankovní online půjčka

Půjčky v dnešní době zajišťují desítky soukromých firem, jež nabízejí velmi zajímavé a flexibilní podmínky. Nebankovní společnosti se snaží co nejvíce usnadnit svým klientům cestu k půjčce, a proto je jim jasné, že navzájem jsou si nejblíže právě v prostředí internetu. Pro každého zákazníka je sjednání online půjčky velmi pohodlné a praktické. Nemusí nikam chodit na kamennou pobočku úvěrové společnosti, složitě shánět a dokládat různá potvrzení, a pak netrpělivě čekat na schválení úvěru. Půjčka sjednaná v prostředí internetu se totiž obejde bez jakékoli administrativy.

Jak podat online žádost

Na internetu se to nabídkou jednotlivých půjček jenom hemží, a tak není problém si některou z nich vybrat. Dříve ale než se pro konkrétní půjčku rozhodnete, dobře zvažte podmínky, za kterých je poskytnuta. Budou-li vám vyhovovat, můžete hned podat rychlou online žádost o půjčku. Tu podáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Vyplníte jednoduchý formulář, kde uvedete svoje jméno a příjmení, kontaktní údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Žádost odešlete a vyčkáte několik minut na její schválení. Obratem se dozvíte výsledek. Je-li vám půjčka přiklepnuta, zároveň okamžitě odchází peníze na váš bankovní účet a nebo je ihned vyplacena v hotovosti. Pro peníze si zajdete třeba do nejbližší trafiky a nebo zajedete na benzinku.

Podat online žádost o půjčku

Online půjčka pro každého

Celý proces sjednání online půjčky je velmi rychlý, jelikož ke zpracování žádosti využívají nebankovní společnosti plně automatizovaný systém, takže nikde není žádná časová prodleva. Z toho důvodu je možné půjčku vyřídit kdykoli během dne, třeba i v noci. V případě nejasností při vyplnění žádosti máte k dispozici neustálou online podporu na chatu nebo telefonu. Žádosti o půjčku se vyhodnocují nejen v průběhu celého dne, ale i o víkendu nebo ve svátek. Máte-li internet přímo v mobilu, je vám rychlá půjčka k dispozici všude tam, kde právě jste. Vyřídíte ji v parku na lavičce, v restauraci, na tramvajové zastávce, prostě nikde vás nemůže nedostatek financí zaskočit. Rychlé vyřízení žádosti je rovněž dáno tím, že nemusíte nic dokládat a nikdo nekontroluje registr dlužníků.  

Okamžité online půjčky spadají u většiny nebankovních společností do kategorie rychlých krátkodobých půjček, jedná se zpravidla o malé půjčky před výplatou, půjčky pro ženy na MD, nezaměstnané, důchodce, atd. Půjčky jsou bezúčelové, tudíž nemusíte nikde uvádět účel použití peněžních prostředků. Každá online půjčka vám tedy rychle vyřeší jakýkoli akutní nedostatek financí.

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky od soukromých osob

Neuspěli jste se žádostí o úvěr v bance, a tak vkládáte veškeré své naděje do půjčky od soukromých osob? Proč ne, ale dejte pozor na koho konkrétně narazíte. Ne vždy se totiž jedná o férovou nabídku, a proto je maximální opatrnost na místě. Půjčka od soukromé osoby je v podstatě finanční produkt, kdy peníze neposkytuje banka, ale ani nebankovní společnost. Jedná se o soukromého investora (případně sdružení soukromých investorů), který chce tímto způsobem zhodnotit volné peníze, jež má k dispozici. Otázka ovšem je, za jakých podmínek. Jsou-li přiměřené a rozumné, pak je zcela jistě spokojenost na obou stranách. Vy získáte potřebné peněžní prostředky a jakmile se vrátí investorovi zpět i s odměnou za poskytnutí úvěru, ještě něco málo vydělá. Jaké mají půjčky od soukromých osob pravidla? Ty samozřejmě určuje sám investor.

Kde nalézt nabídku půjček od soukromých osob

Nejvíce půjček od soukromých osob naleznete v prostředí internetu, kde se to finančními nabídkami jenom hemží. Různé inzertní servery se doslova hemží záplavou různých inzerátů nabízejících finanční výpomoc. Není právě dobré hned reagovat na první nabídku , co se vám namane. Nejprve si pročtěte všechny inzeráty, zapátrejte v diskuzích a komentářích a dejte na zkušenosti lidí z praxe. Pokud někdo popisuje negativní zkušenosti s konkrétní osobou, neopakujte stejnou chybu a vyvarujte se jí. Do budoucna si ušetříte spoustu problémů.

Soukromé osoby mají jednoduché podmínky

Půjčky od soukromých osob jsou svými podmínkami nastaveny tak, aby právě vyhovovaly lidem, kterým byla žádost o bankovní úvěr zamítnuta. Takže absolutně neřeší registry dlužníků a nevyžadují doklad o výši příjmů. V některých případech může být půjčka od soukromé osoby zajištěna směnkou a nebo můžete ručit další osobou jako spoludlužníkem. U větších částek, v řádu sta tisíc, bývá úvěr zajištěn zástavou nemovitosti. Velkou předností půjček od soukromých osob je možnost nastavení individuálních podmínek. Ty se týkají zejména délky splácení a výše úrokové sazby.

Chci okamžitou půjčku

Solidní půjčky od soukromých osob

Je pravda, že půjčky od soukromých osob jsou pro žadatele více rizikové než prověřené nebankovní společnosti. Dříve, než na jakoukoli nabídku odpovíte, prověřte si inzerát, který vás zaujal. Například použijte vyhledávač google, zadejte jméno inzerenta a vyhodnoťte výsledky vyhledávání. Sami poznáte, jsou-li kladné či naopak záporné. Pokud třeba lidé píší o tom, že zaplatili předem peníze a nedostali ani půjčku a ni peníze zpět, rozhodně od takového inzerátu dejte ruce pryč a hledejte jiný. Také se nikdy nenechte pod tlakem finanční tísně zatlačit do kouta a před podpisem smlouvy si vše řádně promyslete. Vždy jednejte s chladnou hlavou a myslete do budoucna.

Půjčky od soukromých osob jsou v každém případě ideálním řešením, pokud vám už nezbývá žádná jiná možnost. V žádném případě ale neplaťte poplatky předem. Peníze jsou zpravidla vyplaceny v hotovosti a téměř okamžitě. Kromě inzertních nabídek soukromých investorů lze půjčku od soukromé osoby získat také poptávkou.

PostHeaderIcon Půjčky pro zadlužené: Kde a jak vám půjčí?

Zadlužených lidí je v dnešní době opravdu mnoho, na tom by nebylo až tak nic zvláštního. Zásadní otázka je, nakolik dluhy zasahují do vašeho života. Pokud v pohodě měsíčně splácíte, pak proti zadluženosti nelze nic namítat. Jestli vám ale kvůli dluhům nezbývá už pomalu ani na chleba s máslem, a je jen otázkou času, kdy se exekutor objeví za dveřmi, je rozumné se zamyslet a začít danou situaci řešit. Možnosti jsou různé, můžete si půjčit peníze od rodiny a celou půjčku zaplatit, požádat o osobní bankrot a nebo třeba využít konsolidace půjček. Ta vám umožní všechny měsíční splátky půjček sloučit do jedné. Tím pádem ušetříte dost peněz na poplatcích spojených s poskytnutím úvěru. Zadlužení lidé jsou ale v poměrně obtížné situaci, pokud si chtějí vzít půjčku. Pro poskytovatele půjček zpravidla spadají do kategorie problémových klientů, kterým jen tak někdo nepůjčí. Ale i přesto se dají najít seriózní půjčky, na které hravě dosáhnou i lidé s exekucí na krku. O jaké typy půjček se jedná a kde je hledat?

Banka není pro dlužníky

Pokud jste zadluženi až po uši a vydáte se do banky pro úvěr, pak vězte, že je to cesta naprosto zbytečná. Bankovní instituce si důkladně prověřují všechny žadatele o půjčku a jsou velmi opatrné. Navíc, lidem v exekuci nebo insolvenci jednoduše úvěr neposkytují. Stejné to je i s lidmi, kteří mají “jen” záznam v registru dlužníků, a je úplně jedno, zda se jedná o známý registr SOLUS a nebo nějaký jiný. Pro banku spadáte mezi rizikové klienty s nulovou bonitou. Na druhou stranu ale existuje na finančním trhu nebankovní sektor, kde je situace výrazně odlišná. To je pro vás to pravé prostředí, které vám dává šanci na získání úvěru.

Nebankovní půjčky přináší několik možností

Nebankovní společnosti se všeobecně zaměřují na klienty, kteří nemohou z nějakého důvodu s žádostí o půjčku uspět v bance. Proto jsou podmínky pro získání půjčky nastavené tak, aby řešily různé životní situace, do nichž se lidé mohou dostat. Přitom se jedná o solidní renomované společnosti, u nichž si vyřídí půjčku třeba lidé, kteří právě nedisponují vlastním bankovním účtem, mají záznam v registru, nedostatečný příjem (matky na MD) nebo jsou nezaměstnaní. V zásadě nebankovní společnosti poskytují zadluženým lidem dva typy půjček – malé půjčky před výplatou neboli mikropůjčky a dále pak půjčky s ručením nemovitostí.

Sjednat půjčku

Drobné půjčky pro zadlužené

Přestože máte dluhy, automaticky to neznamená, že by vám nikdo nepůjčil. Můžete si bez problému sjednat malou půjčku, která má zpravidla velmi mírné podmínky. Jedná se převážně o krátkodobé úvěry, jež jsou obvykle nabízeny maximálně na dobu 30-ti dní. Avšak půjčená částka není nijak vysoká, většinou to bývá několik tisíc, zvlášť pokud jde o nového klienta. Menší částka je ale na druhou stranu vyvážena přívětivými podmínkami. Některé společnosti vám totiž první půjčku poskytnou úplně zdarma, tedy bez poplatků a úroků. Pokud půjčku řádně splatíte, v případě opakované žádosti vám firma nabídne úvěr daleko vyšší.

Půjčky se zástavou nemovitosti

Jestliže potřebujete půjčit sumu v řádu desítek tisíc, ani v tomto případě nejste úplně bez šance. I když pro řadu investičních společností spadáte jako zadlužení lidé mezi problémové klienty, je riziko úvěru vyváženo zástavou. Ta může být v podobě ručení další fyzickou osobou nebo zástavou nemovitosti. Přitom nemovitost nemusí být jen ve vašem výlučném vlastnictví, pokud je majetkem někoho jiného, stačí vám jeho písemný souhlas. Zastavit tak lze byt, dům, chatu nebo pozemek. Máte-li tedy nemovitost a jste ochotni jí ručit, může být tento typ půjčky pro vás vhodným řešením.

Při samotném výběru půjčky buďte velmi opatrní a dejte pozor na nabídky vyžadující poplatky předem. Zárukou spolehlivé půjčky jsou vždy velké renomované společnosti, kterých je na trhu opravdu dostatek.

PostHeaderIcon Rychlá půjčka bez ručení

Hledáte rychlou půjčku? Není problém, ale musíte vědět, kam se pro ni vydat. Rovnou si ušetřete zbytečnou cestu do banky, jelikož administrativní náročnost celého procesu sjednání úvěru vás brzy odradí. I kdybyste byli maximálně trpěliví, bankovní instituce vám jen tak půjčku neposkytnou. Pokud na peníze opravdu spěcháte natolik, že nesnesou žádného odkladu, obraťte se na nebankovní společnosti. U nich si půjčku vyřídíte jedna dvě. Samozřejmě, že máme na mysli pouze solidní renomované úvěrové společnosti, které jsou pro vás zárukou kvality poskytovaných služeb. Jejich klienty se často stávají lidé, pro něž je získání úvěru v bance naprosto nemožné. Ať už je důvod jakýkoli, přeci jen soukromé společnosti jsou daleko více benevolentní, a tak bez problému poskytují také půjčku bez ručení.

Nemáte ručitele? Nevadí

Jen málokterá půjčka dnes vyžaduje ručení nemovitostí, movitou věcí nebo třetí osobou. Přitom se nemusí jednat jen o nějaké malé částky, některé finanční společnosti jsou ochotny vám půjčit i v řádech desetitisíců. U takových půjček je většinou ale nutné předložit doklad totožnosti, potvrzení o výši příjmu a nebo daňové přiznání.

Nebankovní půjčka bez ručitele zpravidla spadá do klasické kategorie mikropůjček, které vám vždy pomohou překlenout jakýkoli nečekaný výdaj. Sem spadají různé drobné půjčky před výplatou, půjčky na vánoce, na dovolenou, atd., jež vám zajistí okamžitý přístup k peněžním prostředkům. Malé půjčky jsou snadno dostupné v prostředí internetu, tudíž odpadá jakákoli návštěva kamenné pobočky společnosti.

Chci půjčku bez ručení

Rychlou online půjčku bez ručitele si sjednáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Vzhledem k tomu, že celé vyřízení půjčky probíhá pouze elektronickou cestou, není nutno skenovat žádné doklady. Nebankovní společnosti využívají ke zpracování žádosti plně automatizovaný systém a případnému záznamu v registru dlužníků nepřikládají žádný podstatný význam. Peníze z půjčky jsou vyplaceny na bankovní účet a nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti. Někde ani nevyžadují číslo bankovního spojení a přesto během chvilky držíte hotovost přímo v ruce.

Nebankovní půjčka bez zástavy

Abyste získali půjčku, nemusíte mít žádného spolužadatele, který by byl pro danou firmu zárukou splacení úvěru. I když žádáte o úvěr v řádu desítek tisíc, není absence ručitele známkou vaší nízké bonity. Pokud jste například u nebankovní společnosti splatili první půjčku řádně a včas, v případě opakované žádosti vám firma sama nabídne daleko vyšší částku, jelikož si vás napoprvé ověřila jako spolehlivého klienta. Není nejmenší důvod k tomu, abyste takové příležitosti nevyužili. Zástava je zpravidla nutná u některých účelových půjček nebo hypotečních úvěrů. Zde můžete ručit samotnou nemovitostí, případně pozemkem. Avšak ani tady nemusí být nemovitost výhradně ve vašem vlastnictví. Stačí jen souhlas vlastníka, že nemovitost použijete k ručení svého úvěru.

Nebankovní půjčku bez ručení může získat každý žadatel starší 18-ti let. Při výběru konkrétní půjčky pečlivě zvažte všechny podmínky za jakých je poskytnuta a dobře posuďte své reálné možnosti. Nepouštějte se do žádných rizik, které by se vám v budoucnu právě nemusely vyplatit. Férové půjčky jsou samozřejmě poskytovány bez poplatku předem.  

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky na účet vyplacené ihned

Zaskočil vás z nenadání nedostatek financí? Přišla nečekaná složenka v podobě nedoplatku za telefon, služby nebo pojištění? Pokud jste již vyčerpali i těžce nastřádanou peněžní rezervu, nezbývá nic jiného, než se poohlédnout po půjčce. Kde ale nalézt ideální finanční produkt, který by splňoval veškeré vaše požadavky? Reklamní slogany na vás útočí ze všech stran kam se podíváte. Stačí si jen zapnout televizi, rozhlas, počítač, projít se nákupním centrem, případně nastoupit do tramvaje. Na každém rohu se dozvíte, jak je jednoduché půjčit si peníze. Proč tedy zbytečně ztrácet čas v bance, když se vám nabízí tolik možností? V nebankovním sektoru naleznete řadu solidních společností, které kvalitou svých služeb silně konkurují bankám. Navíc, peníze se k vám dostanou daleko rychleji, než při bankovní půjčce.

Půjčka na účet bez zbytečných formalit

Nebankovní půjčka na účet je primárně určena všem klientům, kteří nemají čas na návštěvu kamenné pobočky společnosti a nechtějí ani hledat nejbližší bankomat. Pro takové zákazníky je okamžitý převod finančních prostředků na účet plně dostačující. Z toho důvodu se nechtějí zabývat žádnými zbytečnými formalitami a už jenom případné skenování dokladů je pro ně obtěžující. A právě proto existuje specifická kategorie půjček na účet, jež se snaží vyhovět těmto základním požadavkům. Takovou půjčku si bez problému sjednáte na internetu, kde stačí pouze vyplnit rychlou online žádost. Zpravidla to bývá záležitost na pár minut.

Rychlá online půjčka na účet

Prostředí internetu je nejrychlejší způsob, jak si sjednat okamžitou půjčku, která peníze vyplatí na bankovní účet. O půjčku požádáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký online formulář. Zde zadáte své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Po odeslání žádost automaticky prochází schvalovacím procesem a vy jste neprodleně informováni o jeho výsledku. Je-li kladný, peníze ihned odchází na váš bankovní účet.

Chci rychlou půjčku na účet

Většina poskytovatelů rychlých nebankovních půjček na účet disponuje několika konty u odlišných bankovních institucí, tudíž lze zkrátit dobu bankovního převodu na totální minimum. V rámci jedné banky zpravidla probíhají finanční transakce v řádu několika minut. Tím pádem je online půjčka na účet dostupná v kteroukoli denní či noční dobu, 7 dní v týdnu. Na půjčku se můžete v pohodě spolehnout během víkendu nebo i ve svátek. Při vyřízení žádosti o půjčku neplatíte předem žádné poplatky.

Peníze ihned na účet

Půjčka na účet neklade na své potenciální zákazníky téměř žádné nároky. K  vyřízení půjčky potřebujete jen počítač s připojením k internetu a mobilní telefon. Nemusíte mít žádného ručitele či spolužadatele, ani ručit nemovitostí. Celý extrémně rychlý schvalovací proces je dán zejména tím, že neprobíhá kontrola registru dlužníků a není vyžadováno potvrzení o výši příjmů. Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že do registru dlužníků se snadno dostanete třeba jen díky jedné opožděné platbě za telefon, proto jeho kontrole nepřikládají takovou důležitost.

Převážná většina soukromých společností nabízí v rámci první půjčky omezené množství peněžních prostředků, což je celkem pochopitelné a v zájmu obou stran. Jestliže se prokážete jako spolehlivý zákazník a své závazky hradíte včas, můžete při další žádosti o půjčku svoji požadovanou sumu až zdvojnásobit. Určitě by bylo škoda takové příležitosti nevyužít.

Dříve, než si jakoukoli půjčku sjednáte, vždy dobře zvažte své reálné možnosti a půjčte si jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete. Mějte na paměti, že každý závazek je dluhem, který je nutno splatit.