Archív kategorie ‘Nezařazené’

PostHeaderIcon Půjčka na mateřské na splátky

Jste na mateřské a potřebujete půjčit peníze? V ideálním případě je jistě vhodné požádat o pomoc někoho z rodiny, ale ne vždy taková prosba nalezne kladnou odezvu. Není se čemu divit, dnešní doba není právě jednoduchá, a tak hluboko do kapsy má dnes kdekdo. Nehledě na to, že ani výše peněžité pomoci v mateřství se zdaleka nevyrovná průměrnému platu. V případě mladé domácnosti, která se rozroste o dalšího člena rodiny, je pak rodina vlastně odkázána jen na jeden plnohodnotný plat. To je tedy i častý důvod k tomu, proč tolik maminek po mateřské rychle utíká do práce. Jakmile dítě trochu odroste a může být umístěno v předškolním zařízení, je to jistě pro rodinu velký přínos. Není se tedy čemu divit, že se matky na mateřské dennodenně potýkají s nedostatkem financí. Náklady na dítě rostou postupně s jeho věkem a když do toho přijde nějaký nečekaný výdaj, malér je na světě. Jak si tedy rychle poradit, když nikdo z blízkých nepomůže? Jako velmi efektivní řešení se nabízí v podobě půjčky, avšak jste-li právě na mateřské, má určitá omezení. Mateřský příspěvek je totiž řadou úvěrových společností považován za nedostatečný příjem, a tak musíte vědět, koho o půjčku vlastně požádat.

Chci půjčit

Bankovní půjčka pro ženy na mateřské

V případě nedostatku financí vás jistě jako první napadne půjčka od banky. Máte-li v peněžence kreditní kartu či povolený kontokorent u běžného účtu, nic jistě nebrání tomu, abyste tyto úvěrové produkty využili. V opačném případě, pokud je nemáte právě v období mateřské k dispozici a chcete banku požádat o jejich vydání, nemusí být váš požadavek kladně vyřízen. Banka od vás bude chtít doložit potvrzení o příjmu nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru a to prostě v současné době nemáte. Proto je možná také někdy lepší na některé finanční záležitosti myslet ještě v době, kdy jste v plném pracovním poměru a v této době si sjednat tyto úvěrové produkty. Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Když požádáte banku o klasickou půjčku, dopadnete úplně stejně. Matky na mateřské jsou řazeny mezi rizikové klienty a těm bankovní půjčky a úvěry nejsou nakloněny. Avšak tím vaše cesta k půjčce nekončí. Pořád máte možnost sjednat si půjčku v nebankovním sektoru, která má pro matky na mateřské daleko větší pochopení.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní společnosti se snaží vypomoci lidem v různých tíživých situacích a právě období mateřské dovolené je jedním z nich. V nebankovní sféře naleznete přímo specifickou kategorii půjček určených matkám na mateřské dovolené. Tyto půjčky již předem počítají s tím, že nemůžete doložit příjem z trvalého zaměstnání, proto jej po vás také nikdo požadovat nebude. Každá nebankovní společnost nabízí tento typ půjček za zcela specifických podmínek, proto je je jen a jen na vás, jakého poskytovatele si vyberete. Z toho důvodu je určitě dobré se nejprve porozhlédnout po nabídce trhu a udělat si malý přehled. S tím vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček, kdy do systému zadáte jednoduše vaše požadované parametry a záhy se před vámi zobrazí rozsáhlý seznam úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Z něj je již na první pohled patrné s jakými úroky kdo půjčku nabízí, jaká je doba splatnosti, případně jaké jsou další benefity. Není výjimkou, že narazíte na velmi dobrou akční nabídku, kterou by bylo jen škoda nevyužít. V rámci těchto různých akcí můžete na půjčce maximálně ušetřit a třeba na poplatcích nezaplatíte ani korunu navíc. Z toho důvodu je určitě dobré věnovat jen samotnému výběru půjčky dostatečnou pozornost.

Sjednat půjčku

Rychlá online půjčka

Půjčky na mateřské spadají u nebankovních společností mezi klasické mikropůjčky, které jsou určeny k tomu, aby svým žadatelům co nejrychleji pomohly. Výše takové půjčky není nijak omezena, půjčit si můžete třeba jen tisícovku do další výplaty nebo i několik desítek tisíc korun. Zpravidla se ale jedná o malou finanční výpomoc, jejíž splatnost je rozložena na několik dní až jeden měsíc. Kvůli mikropůjčce nemusíte nikam na pobočku a půjčku si pohodlně sjednáte sami doma. Žádost podáte přímo na webových stránkách daného poskytovatele. Zde je již pro vás předem připraven formulář žádosti, v něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si nastavíte kolik a na jak dlouhou dobu chcete půjčit. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který do několika málo minut rozhodne, zda vám bude půjčka schválena či nikoli. Pokud ano, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Taková malá online půjčka se obejde bez jakékoli administrativy a skenování dokladů. Vše probíhá pouze rychlou elektronickou cestou. Díky tomu je také online půjčka dostupná ve dne v noci 7 dní v týdnu. Dokonce existují nebankovní společnosti, které vám peněžní prostředky vyplatí ihned v hotovosti. Jen si pro ně musíte zajít do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Tím pádem se i pro ženy na mateřské stávají rychlé mikropůjčky okamžitým zdrojem peněžních prostředků a ihned vyřeší nejednu finanční tíseň.

Matky na mateřské dovolené mohou využít rozsáhlé nabídky půjček velkých certifikovaných nebankovních společností, které jsou pro vás zárukou kvality. Nikdy  se však nezadlužujte nad rámec svých možností a půjčte si jen tolik peněz, kolik aktuálně potřebujete.

PostHeaderIcon Půjčka na cokoliv bez registru

Řešíte finance? Máte problém sehnat dobrou půjčku? Pak se musíte asi více porozhlédnout po úvěrovém trhu. Různých možností půjček a úvěrů je dost a dost, stačí je jen využít ve svůj prospěch. Pokud chcete se žádostí o půjčku uspět hned napoprvé, musíte zvolit takovou půjčku, která bude odpovídat vašim možnostem a potřebám. V žádném případě se nikdy nenechte zlákat líbivou reklamou, která je všude kolem vás. Kdekdo vám slibuje nízké úroky, půjčku bez poplatků, ale nikdo vám už dopředu neřekne, za jakých podmínek je vám ochoten vůbec půjčku poskytnout. Budou chtít po vás doložit příjem? Nebo si zakládají na lustraci v registru dlužníků? Takové rozhodující aspekty pro schválení úvěru vám žádný reklamní slogan neřekne. Teprve až o půjčku požádáte a projdete jednotlivými kroky, najednou zjistíte, že se ani do finále nedostanete. Třeba jen proto, že máte na svém kontě vroubek z minulosti v podobě záznamu v registru dlužníků. A přitom nemusí jít ani o nic závažného. Registry dlužníků nejsou jen seznamem chronických neplatičů, ale mohou se do nich dostat i lidé, kteří shodou životních náhod a okolností nemohli dostát svým závazkům, přestože by chtěli. Třeba jen proto, že jim zaměstnavatel nezaplatil výplatu včas, čekali na výplatu nemocenské či podpory v nezaměstnanosti. Když pak máte díru v rozpočtu a nevíte co platit dřív, velmi snadno se pak stane, že neuhradíte včas fakturu dodavateli energií či telefonnímu operátorovi a už se vezete. Po třech měsících jste na černé listině registru dlužníků. Jak si v takovém případě sjednat půjčku?

Chci půjčit

Máte záznam v registru dlužníků?

Pokud si nejste jisti, jak na tom aktuálně jste, dříve než podáte žádost o půjčku, raději si předem ověřte, zda jste v seznamu dlužníků či nikoli. Centrální registr klientských informací totiž shromažďuje i záznamy o neúspěšně schválených půjčkách a úvěrech. Kdybyste tedy bezhlavě podávali jednu žádost za druhou a pokaždé by vám ji zamítli, v očích poskytovatelů byste brzy spadali mezi méně důvěryhodné klienty. Proto je dobré předem požádat o výpis. A to velmi jednoduše: buď přímo na daných webových stránkách nebo prostřednictvím SMS zprávy v příslušném tvaru. Za podání výpisu zaplatíte malý poplatek, který uhradíte buď platební kartou nebo v případě SMSky se vám rovnou odečte z telefonního tarifu. Těch pár stokorun jistě stojí za to, a podle toho, jak na tom budete, můžete zvolit odpovídající typ půjčky. Tím se samozřejmě zvyšuje vaše šance na úspěšné schválení půjčky a celý proces vyřízení vhodného úvěrového produktu bude podstatně snazší a rychlejší.

Půjčka bez registru

Jestliže zjistíte, že je vaše osoba neustále vedena v registru dlužníků, pak budete muset pro půjčku do nebankovního sektoru. V bance jen stěží uspějete. Tradiční bankovní domy si velmi zakládají na počáteční lustraci každého nově příchozího klienta a jakmile zjistí, že jste zde vedeni, ohodnotí vás velmi nízkou bonitou, jež je naprosto nedostačující k úspěšnému schválení požadovaného úvěru. Naproti tomu nebankovní subjekty jsou podstatně vstřícnější. Zde naleznete přímo sekci půjček bez registru, které buďto do seznamů nenahlíží vůbec a nebo případný prohřešek z minulosti jsou ochotny za jistých podmínek tolerovat. Současně je velmi důležité zmínit zejména to, že nebankovní společnosti posuzují každou žádost o půjčku individuálně, proto máte-li všechny své závazky z minulosti uhrazeny a nepatříte mezi chronické dlužníky, pak máte velkou šanci na schválení půjčky. Třeba i za cenu vyšší úrokové sazby.

Sjednat půjčku

Půjčka na cokoliv pro každého

Sekce půjček bez registru patří u nebankovních společností do specifické úvěrové kategorie mikropůjček, které jsou určeny převážně k tomu, aby rychle pomohly svým klientům v nouzi. Jedná se zejména o malé drobné půjčky, které si velmi rychle vyřídíte jen na internetu a nemusíte kvůli podání žádosti nikam chodit na pobočku. Online půjčky maximálně šetří váš čas. O půjčku požádáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde k tomuto účelu je pro vás již předem připravený internetový formulář. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě projde rychlým schvalovacím procesem za pomoci plně automatizovaného systému a vy jste tak obratem informováni o tom, zda vám půjčku schválí či nikoli . Pokud ano, pak na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Takovou rychlou online půjčku si kompletně vyřídíte bez jakékoli administrativy, nikdo nekontroluje registry dlužníků a většina nebankovních společností je ochotna akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Třeba i výplatu sociálních dávek či podpory v nezaměstnanosti. Nemusíte také uvádět účel použití peněžních prostředků, tudíž získané peníze použijete na cokoli. Zda to bude dovolená či úhrada složenek, je už na vás. Rovněž není výjimkou, že některé nebankovní společnosti poskytují prvním žadatelům půjčku zdarma bez poplatku.

Rozsáhlou nabídku půjček bez registru naleznete u řady velkých certifikovaných nebankovních společností, které jsou pro vás vždy zárukou kvalitních služeb. Půjčky poskytují s férovými podmínkami na základě jasné a transparentní smlouvy.

 

PostHeaderIcon Nebankovní půjčka ihned bez poplatků kde nevadí exekuce

Potýkáte se s exekucí a neustále vám chybí peníze v rozpočtu? Lidé, kteří mají exekuci na krku o tom vědí své. Jakmile vás dostihnou nesplacené dluhy z minulosti, dokážou na bedra naložit dvakrát tak větší dávku. Nejenže se vám původní dluh rozroste o sankční poplatky  a úroky z prodlení, ale rovněž celé náklady exekučního řízení nejsou právě malé. A to si ještě vezměte, že když splácíte exekuci formou splátkového kalendáře, dlužná částka neustále narůstá za každý den. Do té doby než ji úplně uhradíte. Z toho důvodu je tedy mnohdy efektivnější vzít si půjčku a jednorázově celou exekuci vyplatit. Pomůžete si hned dvakrát. Jednak se zbavíte rychle velmi tíživého problému a jednak i úroky z půjčky vás nakonec vyjdou podstatně levněji než celý splátkový kalendář. Kromě toho, máte-li současně zablokováno bankovní konto, určitě přivítáte, že opět k němu získáte zpět svá dispoziční práva. A to někteří lidé nemají jen jednu exekuci, ale hned několik. Proto je třeba vzít situaci pevně do svých rukou a jednou provždy se zbavit všech nesplacených závazků prostřednictvím jedné jediné půjčky. Půjčky na exekuce poskytuje řada oddlužovacích společností, které kromě nezbytných finančních prostředků vám poskytnou i potřebný právní servis. Tím budete mít jistotu, že celá záležitost proběhne tak jak má bez sebemenších komplikací.

Chci půjčku

Půjčka v exekuci

Pokud jste právě v exekučním řízení a schází vám peníze, můžete si sice sjednat půjčku, ovšem počítejte s tím, že možnosti finančního trhu jsou pro vás poněkud omezené. Ne každá bankovní i nebankovní společnost vám půjčku automaticky poskytne. Je zcela zbytečné se o cokoli pokoušet v bance, kde každého žadatele nejprve prolustrují v centrálním registru klientských informací. Jakmile zjistí, že máte na krku exekuci či jste v insolvenci, okamžitě jste zařazeni mezi rizikovou klientelu a žádost o půjčku zamítnou. Na doložení příjmu ani nedojde, jelikož banky se již předem obávají o návratnost svých vynaložených investic. Jediná schůdná cesta k půjčce vede v nebankovním sektoru, kde mají přímo specifickou kategorii půjček určených lidem v exekuci. Jejich rozsáhlou nabídku naleznete nejlépe pomocí online srovnávače půjček. Do systému zadáte své požadavky a obratem se před vámi objeví celá škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Už na první pohled je zřejmé, jak se jednotlivé půjčky navzájem liší nejen ve výši úrokové sazby, ale i dalších podmínkách splácení. Některé společnosti jsou schopny vám nabídnout i různé benefity navíc, například možnost jednorázového splacení bez sankce či mimořádnou splátku bez poplatku. Stačí si tedy jen vybrat jaká půjčka bude nejlépe vyhovovat vašim možnostem.

Půjčka vyplacená ihned

Lidé v exekuci se potýkají dennodenně s nedostatkem financí a většinou doslova díky nesplaceným dluhům počítají každou korunu. Rodinný rozpočet je napjatý k prasknutí, a proto se může lehce stát, že nevyjdete s penězi ani do další výplaty. Nemluvě o tom, že vás může znenadání zaskočit nějaký neobvyklý výdaj. Složenky na lednici nepočkají a pak nevíte, co vlastně platit dřív. V takových situacích vám může velmi dobře pomoci rychlá půjčka, kterou si sjednáte jen v prostředí internetu a vyplatí vám ji ihned na bankovní účet nebo v hotovosti. Zpravidla se jedná o malé drobné půjčky v řádu několika tisícovek, které mají krátkou dobu splatnosti rozvrženu na několik dní až jeden měsíc. Takovou malou půjčku si sjednáte u nebankovní společnosti online bez jakékoli administrativy a nutnosti skenování dokladů. Dokonce nemusíte mít ani ručitele nebo uvádět, jak vyplacené peněžní prostředky využijete. Žádost o nebankovní půjčku podáte přímo na webových stránkách dané společnosti, kde je pro vás již předem připravený formulář žádosti. V něm uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. O zpracování žádosti se postará plně automatizovaný systém, který je schopen vám půjčku schválit kdykoli, třeba i během víkendu. Z toho důvodu se na online půjčku můžete kdykoli spolehnout a je pro vás opravdovým pomocníkem v nouzi.

Sjednat půjčku

Půjčka bez poplatků

Nebankovní půjčky si zakládají na tom, že jsou rychle a jednoduše vyřízení bez průtahů a peníze máte ihned k dispozici. Poskytovatelům nebankovních půjček je jasné, že jejich žadatelé se nachází v obtížné finanční situaci, a proto se snaží sjednání půjčky co nejvíce usnadnit. Z toho důvodu některé nebankovní společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků a nevyžadují potvrzení o příjmech z trvalého zaměstnaneckého poměru. Plně si vystačí s informacemi jež jim žadatel poskytne. Velkou předností nebankovních půjček je i to, že v každém případě zohlední individuální potřeby klienta, a proto máte vždy možnost sjednat si půjčku v takové výši, v jaké potřebujete a splátky si nastavíte dle svých potřeb. Solidní certifikované společnosti nepožadují za půjčku žádné poplatky předem. Dokonce existují nebankovní společnosti, které vám jako prvnímu žadateli poskytnou půjčku úplně zdarma bez poplatku. Například když si půjčíte tisíc korun na 14 dní, nezaplatíte ani korunu navíc na poplatcích a úrocích. Taková půjčka jistě stojí za vyřízení. Pokud ale nedodržíte termín splatnosti, sankce při nesplácení jsou velmi tvrdé, proto vždy předem zvažte své možnosti  a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik.

Podmínky nebankovních půjček a úvěrů jsou nastaveny tak, aby jim dokázali vyhovět i žadatelé, pro něž je půjčka v bance naprosto nedostupná. Půjčku si vždy vybírejte u velkých certifikovaných firem, které důsledně dodržují zásady zodpovědného půjčování a poskytují půjčky bez poplatku předem.

PostHeaderIcon Kde získat půjčku pro zadlužené klienty

Zápasíte s dluhy a pořád vám nevychází finanční rozpočet? Chtělo by to alespoň malou půjčku než vám výplata zase naběhne na účet? Případně plánujete větší investici do bydlení nebo zařízení domácnosti a díky dalším nesplaceným závazkům se vaše šance na půjčku podstatně snižují? Vždyť i jen hypotéka člověka zadluží na několik desítek let dopředu a když k tomu chcete navíc nějakou spotřebitelskou půjčku, už je problém. Příjmy domácnosti jsou jasně dané a jen stěží se sami od sebe rozrostou. V takovém případě je otázka, zda je  lepší nalézt další zdroj výdělku nebo si vzít půjčku a postupně ji splácet. V dnešní nelehké době je vlastně zadlužený kdekdo a nemusí se hned jednat o jedince na pokraji sociální chudoby. Lidé běžně využívají široké možnosti kreditních karet, leasingu, bydlení řeší formou klasické hypotéky a spotřebitelská půjčka je běžnou součástí rodinného rozpočtu. Pokud se zaměstnavatel opozdí s výplatou, případně dlouhodobě onemocníte a čekáte na nemocenskou, v takových situacích se jistě hodí kontokorent u běžného účtu. Díky němu se vyhnete podstatně větším dluhům, které by nesplacení složek a faktur přineslo. Některé banky vám půjčí v rámci bezúročného období zcela bez poplatku, což je určitě velmi dobré využít.

Chci půjčit

Kam pro půjčku, když máte dluhy?

Pokud si již nesete na svých bedrech nesplacené závazky a potřebujete další půjčku, počítejte dopředu s tím, že  vaše možnosti jsou poněkud omezené. Úvěrové společnosti bez problémů půjčí především lidem s bezproblémovou platební morálkou, ale to zase na druhou stranu neznamená, že by se na vás dívali jako na chronického neplatiče. Kdepak, je-li evidentní, že další půjčku ještě utáhnete, není důvod k obavám. S takovým pochopením se ale nesetkáte u tradičních bankovních domů, které mají na svoji klientelu striktní metr. Jakmile dlužíte, případně jste v exekuci či máte insolvenci, jejich finanční pomoci se nedočkáte. Banky si pečlivě lustrují všechny žadatele v registru dlužníků a jakmile zde narazí na vaši osobu, jste okamžitě ohodnoceni velmi nízkou bonitou, která je pro kladné vyřízení úvěrové žádosti nedostačující. Tím však vaše cesta k požadovanému úvěru nekončí. Takových neúspěšných žadatelů je opravdu dost a dost. Když vám nechtějí dát půjčku v bance, můžete jít jinam a využít rozsáhlé nabídky nebankovního sektoru.

Nebankovní půjčka pro dlužníky

Nebankovní společnosti jsou ke svým zákazníkům více shovívavější a mají pochopení pro různé problematické situace, v nichž se lidé nacházejí. Určitě je na místě dostát svým závazkům formou půjčky, než nechat svoje dluhy narůstat až do astronomických rozměrů. Pro takové lidi pak už často zbývá jen jediné řešení v podobě osobního bankrotu, který jim umožní opět po pěti letech začít znovu s čistým štítem. Chcete-li půjčku od nebankovní společnosti, v každém případě je dobré k jejímu výběru využít online srovnávač půjček, kde po zadání vašich požadavků do systému během chvilky uvidíte před sebou všechny bankovní i nebankovní úvěrové produkty aktuálně dostupné na trhu. Již na první pohled si můžete porovnat výši úrokové sazby, dobu splatnosti, případně další benefity navíc, pokud je společnosti k půjčce nabízí. Není výjimkou, že se vám podaří narazit na velmi lákavou akční nabídku, která dokáže cenu za půjčku srazit třeba až na nulu. Bylo by jen škoda nevyužít takové možnosti.

Rychlá půjčka pro každého

Mnoho zadlužených lidí se potýká především s každodenním nedostatkem financí, který dokáže hravě vyřešit malá drobná půjčka. Pokud nevyjdete s penězi do výplaty, můžete si půjčit třeba jen pětistovku či tisícovku a splatnost půjčky rozložit na několik dní či jeden měsíc. Takovou malou půjčku tzv. mikropůjčku nabízí řada nebankovních společností, které u tohoto typu půjčky ani nenahlíží do registru dlužníků a nevyžadují potvrzení o vašich příjmech. Tím pádem vaše šance na získání financí stoupají až na maximum. Nebankovní společnosti nabízí své úvěrové produkty převážně v prostředí internetu, a proto není problém si půjčku sjednat kdykoli, když je potřeba. Žádost podáte na webových stránkách vámi vybrané úvěrové společnosti, kde k tomuto účelu je zde pro vás již předem připravený formulář. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu a posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. O zpracování žádosti  se postará plně automatizovaný systém, který je neustále v provozu (ve dne v noci) a během několika málo minut jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Nemusíte dokládat žádné doklady, ani mít ručitele. Vše probíhá jen rychlou elektronickou cestou. Je-li vám půjčka schválena, pak peníze neprodleně odchází na váš bankovní účet. Tato půjčka je dostupná i během víkendu, kde si případně peníze můžete převzít v hotovosti na platebním terminálu sítí trafik a čerpacích stanic. Ani při výplatě v hotovosti se nemusíte ničím prokazovat, pouze předložíte elektronický kód, který obdržíte formou krátké SMS zprávy.

Sjednat půjčku

Půjčka se zástavou

U nebankovních společností si můžete sjednat i velkou půjčku, přesto, že splácíte další půjčky i úvěry. Velkou předností nebankovních společností je možnost individuálního řešení každé úvěrové žádosti, a proto si můžete půjčit i několik desítek či stovek tisíc korun. V takovém případě však bude určitě vhodné nabídnout adekvátní formu ručení, například u velmi vysokých úvěrů formou zástavy nemovitosti nebo ručením další osobou. Při ručení nemovitostí se však nemusí jednat o nemovitost, která je výhradně ve vašem výlučném vlastnictvím. Můžete být třeba spolupodílníkem nebo mít písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit jako záruka splacení dané půjčky. V mnoha případech se takto řeší třeba finanční záležitosti v rodině. Společnosti většinou půjčují zhruba do 60 % odhadní ceny nemovitosti, ale toto číslo je velmi variabilní a vždy závisí na individuálních okolnostech klienta a jeho možnostech. Avšak i s dluhy máte možnost, jak si sjednat vhodnou půjčku.

Pro zadlužené klienty jsou možnosti úvěrových společností sice trochu omezené, ale i přesto existují půjčky a úvěry, jejichž podmínky dokážete naplnit i přesto, že máte další nesplacené závazky.

PostHeaderIcon Co si banky ověřují při žádosti o půjčku

Přemýšlíte nad půjčkou a banka je pro vás zárukou kvalitních služeb? Proti tomu nelze nic namítat. V každé bance si jistě vyberete z rozsáhlé nabídky úvěrových produktů a získáte tak půjčku přesně dle svých představ. Předem se však připravte na to, že každá banka má pro sjednání určitého typu úvěru jiné podmínky. Z toho důvodu je správný výběr bankovní půjčky nejen otázka požadavků a priorit, ale také vašich schopností, do jaké míry dokážete její požadavky naplnit. Jelikož jsou banky při posuzování úvěrových žádostí velmi náročné, mnoho klientů odchází z banky s nepořízenou a své naděje upínají ke konkurenci. Na finančním trhu se shledáte s rozsáhlou nabídkou nebankovních půjček a úvěrů, které vám nabídnou stejné služby jako v bance. Proto není nejmenší důvod se jich jakkoli obávat a pokud se žádostí v bance neuspějete, běžte prostě jinam. Bankovní půjčku si vždy můžete sjednat prakticky v jakékoli výši, účelovou i neúčelovou. Podle jejího typu se pak odvíjí konkrétní podmínky splácení. Pro případy náhlého krátkodobého nedostatku financí se vám jistě může hodit kreditní karta nebo kontokorent u běžného účtu. I s těmito úvěrovými produkty je dobré do budoucna počítat a zřídit si je hned při založení bankovního konta. Sice některé banky vyžadují nejprve nějaký pohyb na účtu v určitém časovém horizontu, ale ten jistě není problém naplnit, když vám na účet chodí pravidelně výplata. Díky kreditní kartě si rychle vypomůžete třeba v období před výplatou nebo když musíte rychle něco neočekávaně zaplatit. když se vám podaří peníze vrátit zpět v bezúročném období, získáte tak půjčku prakticky zadarmo. Současně je třeba také uvážit, jaký je pro vás nejlepší úvěrový limit, který vás pustí na účtu do mínusu. Avšak každá klasická bankovní půjčka vyžaduje standardní schvalovací proces,který má jasně dané podmínky.

Chci půjčku

Půjčka od banky

Řada lidí je zvyklá řešit veškeré finanční záležitosti v bance, čemuž nahrává i jednoduché online bankovnictví, které je dnes běžnou součástí mobilních telefonů. Díky němu jasně vidíte kolik peněz máte aktuálně na účtu, můžete spravovat příchozí a odchozí platby a máte tak dokonalý přehled o veškerých svých financích. Když ale chcete půjčku, bez návštěvy kamenné pobočky se to jen tak neobejde. Bankovní půjčka je zdlouhavý administrativní proces a musíte se obrnit značnou dávkou trpělivosti, abyste se dostali až k jeho konci. Pokud ale na vás čeká zamítavá odpověď, ještě více ve vás nabude pocit marnosti. Ale co naplat, s bankovní půjčkou má dnes problém kdekdo. Banky zásadně nepůjčují zadluženým lidem, v exekuci, insolvenci, velký problém s půjčkou mají nezaměstnaní, matky na mateřské, důchodci, lidé pobírající jen sociální dávky a začínající podnikatelé nevyjímaje. Všechny tyto osoby patří mezi rizikovou klientelu, u níž se banka obává o návratnost svých vynaložených investic. Kromě toho má každá banka své interní předpisy, a tak se může stát, že to, co nehodlají akceptovat v jedné bance jinde nepovažují za závadu.

Kolik půjčí v bance

Tradiční bankovní domy poskytují půjčky pro každou příležitost. Můžete si sjednat běžný spotřebitelský úvěr stejně jako účelovou půjčku na auto. Klasické velké půjčky pro podnikatele doprovázejí i běžné hypotéky, které efektivním způsobem dokážou financovat vlastní bydlení. V bance si můžete půjčit kolik chcete, ovšem od výše požadovaného úvěru se budou odvíjet i podmínky splácení. Pokud chcete drobnou půjčku třeba na vybavení domácnosti, možná vám nabídnou lepší úrokovou sazbu než kdybyste si sjednali jakýkoli jiný spotřebitelský úvěr. Účelové půjčky jsou úročeny ve většině případů nižší úrokovou sazbou, ale zase na druhou stranu musíte bance doložit všechny faktury. Když chcete pořídit spotřebiče, nábytek, případně i auto určitě to není žádný problém. Taková půjčka se dá jednoduše využít i na rekonstrukci bydlení a nemusíte si hned sjednávat klasickou hypotéku. I její podmínky se liší banka od banky, a tak je vždy dobré si nejdříve udělat malý přehled o tom, co kdo nabízí a výběr konkrétního poskytovatele přizpůsobit vlastním možnostem a potřebám.

Sjednat půjčku

Žádost o bankovní půjčku

Žádost o klasickou půjčku v bance podáte klasicky při osobním jednání na pobočce. Současně k žádosti musíte doložit všechny požadované dokumenty, což je v prvé řadě potvrzení o vašem příjmu. Většina bank je ochotna akceptovat jen příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru, které jsou schopny si třeba ověřit i na mzdové účtárně firmy kde pracujete. Výše vašich příjmů musí však adekvátně odpovídat výši požadovaného úvěru, abyste banku přesvědčili o tom, že jste schopni půjčku splácet. Pokud nabude dojmu, že jsou příjmy malé, nepravidelné a jen z těžko doložitelných zdrojů, pak se vaše bonita snižuje na minimum. U velkých půjček banky vyžadují také ručení, které může mít podobu jak ručitele, tak i zástavy majetku. Například u klasické bankovní hypotéky ručíte nejen pořizovanou nemovitostí, ale musíte složit i počáteční jistinu v určité výši. Kromě toho samozřejmě jsou posuzovány vaše příjmy. V neposlední řadě si ale banky každého žadatele důkladně prověří v centrálním registru klientských informací a jakmile zjistí, že zde máte záznam, je po půjčce. Jestliže máte další nesplacené závazky, že je jen stěží dokážete hradit, pak by další půjčka byla velkým rizikem nejen pro vás ale i pro banku. Posouzení úvěrové žádosti v bance je zdlouhavý administrativní proces, proto nepočítejte s tím, že bankovní půjčku vyřídíte během chvilky, tak jak je to možné u nebankovních společností. A právě i rychlost vyřízení je pro mnoho klientů důvod, proč raději z banky odchází ke konkurenci, která nabízí půjčku za daleko jednodušších podmínek a vyřízenou během jednoho dne.

Chcete-li si sjednat půjčku v bance, počítejte s delším administrativním procesem, který zahrnuje řadu standardních úkonů, jež mají banky předepsané pro úspěšné schválení úvěrové žádosti.

 

PostHeaderIcon Rychlá dlouhodobá půjčka přes internet ihned bez registru

Sháníte dobrou půjčku? Potřebujete peníze ihned a splátky rozložit na delší dobu? Máte obavy ze složitého a zdlouhavého vyřizování na pobočce a ještě si nejste jisti, zda projdete lustrací v registru dlužníků? Věřte, že i s takovými požadavky jednoduše uspějete. Musíte však zvolit vhodného poskytovatele a nic nenechat náhodě. Půjčky jsou tu od toho, aby pomáhaly lidem v nouzi, a proto se řada úvěrových společností snaží přizpůsobit jednotlivé úvěrové parametry tak, aby jim bez problémů dokázali vyhovět i problémoví klienti. A těch není právě málo. Do problémů s penězi se dnes dostanete ani pomalu nevíte jak. Zaměstnavatel vám nezaplatí včas výplatu, onemocníte a čekáte na nemocenskou, případně přijdete o práci a už se vám začnou na ledničce kupit nezaplacené složenky. Domácí rozpočet je napjatý k prasknutí a tak se leckdy stane, že své závazky nesplníte včas. Když ale nazaplatíte fakturu dodavateli energií nebo telefonnímu operátorovi, rázem se ocitnete v registru dlužníků. Obzvlášť tehdy, když budete mít už tři měsíce zpoždění a dluh převýší částku 500 Kč. V takovém případě z hlediska evidence v registru dlužníků je už celkem jedno, zda svůj závazek vyrovnáte za týden či za měsíc. Jednou jste v registru a tam si i pár let pobudete. Jenomže když si pak časem chcete sjednat půjčku, najednou se znovu objeví tento malý vroubek z minulosti a problém je na světě. Tak se může stát, že přijdete o dobrou půjčku a budete muset hledat jiné řešení. Ono existuje, vždy vám někdo půjčí, otázka je, za jakých podmínek.

Chci půjčit

Rychlá půjčka na cokoli

Nedostatek financí si nevybírá dne ani hodiny, zpravidla udeří v tu nejméně vhodnou dobu a dokáže pěkně zaskočit. Jakmile máte financovat něco, na co nemáte, máte problému plnou hlavu a nevíte kudy kam. Pokud chybí peníze, je jasné, že je potřebujete teď hned a ne až někdy za týden. Z toho důvodu nikdo nestojí o zdlouhavé vyřizování půjčky, tak jak je to obvyklé u různých bankovních společností. Aby půjčka splňovala svůj prvořadý efekt, musí být snadno dostupná, rychle vyřízená, s minimem administrativních nároků a peníze musíte okamžitě držet v ruce, případně je mít připsány na bankovní účet. Myslíte, že taková půjčka neexistuje? Mýlíte se, i takové půjčky jsou. Kde je hledat? Rozhodně ne v bance, tam si vás důkladně proklepnou ze všech stran. Registr dlužníků je pro bankovní domy velmi stěžejním zdrojem informací, na jejichž základě, mimo jiné, je rozhodnuto o vaší půjčce. Zato v nebankovní sféře se s takovými problémy nesetkáte. Zde naopak naleznete přímo specifickou sekci půjček bez registru, která je určena klientům se záznamem v registru dlužníků. Když k výběru vhodné půjčky využijete i online srovnávač půjček, budete mít půjčku bez registru jedna dvě a peníze budete držet v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Přitom si můžete půjčit na cokoli, není nutno uvádět na co a jak peníze využijete.

Online půjčka přes internet

Nebankovní společnosti se snaží co nejvíce přiblížit svým zákazníkům a je jim jasné, že tuto podmínku na plné čáře splňuje prostředí rychlé elektronické komunikace. Vždyť internet má dnes doma téměř každá domácnost, kromě toho je i běžnou součástí mobilních telefonů. To znamená, že i přístup k půjčce je prakticky neustálý. Nemusíte si brát volno z práce, abyste se dostavili na pobočku kamenné společnosti navíc v jejich provozní době a sjednali si půjčku. Kdepak, nebankovní půjčku vyřídíte i v sobotu o půlnoci, když to bude třeba. Žádost vždy podáte přímo na webu dané úvěrové společnosti, která má již předem k tomuto účelu pro vás připravený formulář. Vyplníte příslušné kolonky, zadáte jen jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. Kliknete na tlačítko odeslat a vzápětí můžete očekávat emailovou zprávu či krátkou SMSku s výsledkem schvalovacího procesu. Nemusíte nic dokládat, ani mít ručitele. Rychlá online půjčka se obejde bez jakéhokoli zbytečného papírování, tudíž v maximální možné míře šetří váš čas. Je-li vám půjčka schválena, na svůj mobilní telefon obdržíte SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze neprodleně odchází na váš bankovní účet, případně jsou vyplaceny jinou alternativní metodou v hotovosti. Avšak i v druhém případě jsou peníze na dosah stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod.

Sjednat půjčku

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Nebankovní půjčky jsou rozděleny do různých sekcí, což má žadatelům o půjčku usnadnit vhodný výběr půjčky. Ten je třeba vždy přizpůsobit aktuálním okolnostem a individuálním potřebám. Pokud víte, že jste vedeni v registru dlužníků, je jasné že s žádostí o půjčku neuspějete u společnosti, která tuto informaci ověřuje a vyžaduje. Zato sekce půjček pro problémové klienty či půjček bez kontroly registru dlužníků je přímo pro vás. Zpravidla se jedná o malé rychlé půjčky tzv. mikropůjčky, jejichž úkolem je pomoci v jakékoli nenadálé fianční tísni. Avšak ani úvěry v řádu stovek či milionů korun nejsou pasé. Pokud k takto vysokému úvěru doložíte adekvátní formu ručení, což bývá většinou zástava nemovitosti, nemusí při schvalování úvěru daná společnost brát vaši případnou evidenci v registru v potaz. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je sice povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele, avšak jak to firma učiní je už na ní. I když máte záznam v registru a všechny své závazky uhrazeny, může poskytovatel půjčky žádost schválit na základě vašich individuálních možností a půjčit vám třeba za cenu vyšší úrokové sazby. Je už jen na vás, zda jste ochotni nabídnuté podmínky půjčky akceptovat či nikoli, avšak vždy se zde nabízí prostor pro individuální řešení. To znamená, že i se záznamem v registru dlužníků si můžete bez problému sjednat půjčku se splatností, jaká vám bude vyhovovat. Pokud ale během schvalovacího procesu dojde na fakt, že jste zadluženi až po uši, jedna exekuce stíhá druhou a další půjčka by byla jen cestou do dluhové pasti, pak ve vašem vlastním zájmu vám úvěrovou žádost zamítnou. Solidní úvěrové společnosti totiž pečlivě dodržují zásady zodpovědného půjčování a snaží se své klienty ochránit.

Vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik aktuálně potřebujete a nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností. Nezapomínejte, že každá půjčka je závazek, který je nutno splatit. Před dluhy se nikdy nikam neschováte a jednoho dne vás vždy dostihnou.

PostHeaderIcon Půjčky pro nezaměstnané na splátky bez doložení příjmu a bez 1 Kč

Přišli jste o práci a jste evidováni na úřadu práce? Takové období je po finanční stránce velmi náročné. Obzvlášť, pokud úspory jsou velmi mizivé a nedostali jste ani odstupné. Podpora v nezaměstnanosti se zdaleka nevyrovná ani výši běžného zaměstnaneckého platu, a tak váš životní standard postupně klesá. V případě, že neustále čekáte na novou pracovní příležitost a jste odkázáni jen na sociální dávky, počítáte doslova už každou korunu. Rozpočet domácnosti je napjatý k prasknutí, a když pak přijde nějaký nečekaný výdaj, nezbývá, než si vypomoci půjčkou. Pokud máte to štěstí a pomůže vám někdo z rodiny či přátel, můžete si vlastně půjčit potřebné finance bezúročně a ještě na půjčce ušetříte. Ale ne vždy najde taková půjčka kladnou odezvu, a tak se nakonec musíte spolehnout jen na vlastní schopnosti. V každém případě si můžete sjednat půjčku, samozřejmě adekvátně svým možnostem. Abyste se zbytečně nezadlužovali, vždy si půjčte jen tolik, kolik nezbytně nutně potřebujete a nepouštějte se do velkých úvěrů. Na druhou stranu, lidé bez práce to nemají při žádosti o půjčku dvakrát jednoduché a jejich možnosti jsou značně omezené. To však neznamená, že na požadované peníze nedosáhnete. Právě naopak. Stačí zvolit vhodnou úvěrovou společnost a chybějící finance jsou během chvilky u vás na účtu.

Chci půjčit

Půjčka pro nezaměstnané

Lidé bez práce jsou na poli půjček a úvěrů považováni za osoby bez doložitelného příjmu, které spadají mezi rizikovou klientelu. V takovém případě se úvěrové společnosti velmi obávají o návratnost svých vynaložených investic a toto riziko nedokáže vyvrátit ani vyšší úroková sazba. Pokud jste bez práce a pobíráte podporu v nezaměstnanosti, případně máte jen nějakou občasnou brigádu, věřte, že v bance s půjčkou neuspějete. Snad jen v případě, že vlastníte kreditní kartu nebo máte povolený kontokorent u běžného účtu, pak můžete své konto přečerpat do předem sjednaného limitu. Taková drobná malá půjčka od banky, kterou navíc splatíte ještě během bezúročného období jistě přinese svůj požadovaný efekt. Ovšem v případě, že podáte žádost o klasickou bankovní půjčku a nebudete moct doložit příjmy z trvalého zaměstnání, narazíte na zamítavý postoj banky. Ovšem tím vaše cesta k úvěru nekončí. Banky nejsou jedinou úvěrovou institucí na trhu, pořád je zde nebankovní sektor, který je připraven právě vám pomoci.

Půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní společnosti se všeobecně zaměřují na klientelu pro níž je půjčka v bance naprosto nedostupná. A lidé bez práce patří mezi ně. Z toho důvodu naleznete u nebankovních společností přímo sekci půjček pro nezaměstnané nebo je možno využít úvěrovou kategorii půjček bez doložení příjmu. U tohoto typu půjček není nutno dokládat potvrzení o vašich příjmech a daná společnost se spokojí jen s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech. To je dáno také tím, že vámi poskytnuté informace v elektronické žádosti o půjčku jsou zpracovány plně automatizovaným systémem a nevyžadují tedy žádné osobní jednání na kamenné pobočce úvěrové společnosti. Ve formuláři uvedete jen své jméno, příjmení a kontaktní údaje,a nastavíte si výši půjčky a dobu splatnosti. Obratem jste informováni o výsledku schvalovacího procesu prostřednictvím krátké SMS zprávy. Je-li odpověď kladná, peníze neprodleně odchází na váš bankovní účet, případně je možno požádat o vyplacení v hotovosti. K tomuto účelu některé nebankovní společnosti využívají různé alternativní metody, takže hotovost držíte v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Sjednat půjčku

Půjčka bez 1 Kč

Při akutním nedostatku financí hraje čas hlavní roli. Pokud vám schází peníze, potřebujete je nejlépe hned. Z toho důvodu nikdo nestojí o to, aby půjčku složitě vyřizoval týden a dokládal různé dokumenty a potvrzení. Všechny tyto administrativní bariéry lze odstranit, pokud využijete rychlé služby online půjčky. Tu si můžete sjednat neomezeně v kteroukoli denní či noční dobu, o víkendu i ve svátek. K jejímu sjednání nepotřebujete nic víc než mobilní telefon a připojení k internetové síti. Online půjčka tak nabízí možnost, jak si půjčit peníze i o víkendu. Jen musíte dát pozor, aby se jednalo o skutečnou online půjčku. Některé nebankovní společnosti sice umožňují sjednání půjčky online a žádosti schvalují i v sobotu a neděli, ale během schvalovacího procesu můžete narazit na požadavek odeslání jedné koruny z vašeho bankovního účtu na účet poskytovatele. Na tom není třeba vidět nic neobvyklého, jen je problém v tom, že celý proces sjednání půjčky se tak pozdrží. Ne všechny banky totiž provádí své peněžní transakce i o víkendu, a tak se může stát, že ze svého účtu sice odešlete jednu korunu, ale na účtu poskytovatele se zůčtují až s první platbou následujícího pracovního dne. To tedy znamená, že na své peníze budete čekat až do pondělí. Tím pádem taková víkendová půjčka již ztrácí svůj efekt. Některé nebankovní společnosti však nepodmiňují vyplacení peněžních prostředků vlastnictvím bankovního účtu a je možno si nechat peníze vyplatit v hotovosti. K vyzvednutí je máte připraveny za stejně dlouhou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní převod.

Pokud na peníze opravdu spěcháte nebo nemáte vlastní bankovní účet, pak využijte půjčku bez 1 Kč. Renomované nebankovní společnosti nabízí řadu úvěrových produktů, které jsou snadno dostupné i během víkendu a vyplatí vám rovnou hotovost.

PostHeaderIcon Nebankovní půjčka pro problémové klienty na ruku

Potřebujete rychle peníze? Dlužíte, splácíte a pořád vám v rozpočtu něco schází? Dnešní doba není právě jednoduchá, a tak problémy s financemi má kdekdo. V mnoha domácnostech jsou lidé s penězi na štíru a doslova žijí od výplaty k výplatě. Potom stačí, aby se zaměstnavatel pozdržel s termínem platby a už nastává malér. Splatnost složenek a faktur nepočká, stejně jako oprava nezbytného spotřebiče v domácnosti. Prostě pořád je co platit, a tak nečekané výdaje řada lidí řeší drobnou půjčkou. Na tom není třeba spatřovat nic neobvyklého, vždyť kreditní karta nebo kontokorent patří k běžným úvěrovým produktům, které mají za úkol rychle vyřešit krátkodobý nedostatek financí. Obdobně je na tom třeba i spotřebitelská půjčka, která dokáže díky své vysoké efektivitě mnohé vyřešit. Určitě je kolikrát lepší vzít si půjčku a dostát tak svým závazkům, než se stát chronickým dlužníkem. Když totiž nedodržíte termíny splatnosti a začnou vám narůstat dluhy, nejenže tím v očích věřitelů ztrácíte na důvěryhodnosti, ale také se vám celá záležitost pěkně prodraží. Pokud nezaplatíte fakturu včas, okamžitě vám naběhnou sankční poplatky a úroky z prodlení, takže úplně zbytečně platíte peníze navíc. V extrémním případě může dojít i na exekuci a ta se vám už tedy pěkně prodraží. Třeba jen z nezaplacené pokuty za parkování najednou vyskočí dluh v řádu několika tisíc korun. Pokud vám tedy schází finance, v každém případě je určitě dobré se poohlédnout po vhodné půjčce. Na trhu jich existuje dost a dost.

Chci půjčku

Kam pro půjčku?

Konzervativně smýšlející lidé řeší veškeré finanční záležitosti v bance a nechtějí si ani připustit, že jsou i jiné možnosti. Přitom na úvěrovém trhu se nachází nespočet finančních společností, které jsou připraveny vám okamžitě poskytnout své služby. Díky platnému zákonu o spotřebitelských půjčkách a úvěrech se nemusíte obávat, že by byla nějak snížena jejich kvalita. Ba právě naopak, povinností všech úvěrových společností je předem si ověřit platební schopnost žadatele, takže nemusíte mít nejmenší obavy. Pro banky jsou nebankovní úvěrové společnosti velmi silnou kvalitní konkurencí. Rozdíl je však v tom, že banky na rozdíl od nebankovních subjektů mají ke klientovi zcela jiný přístup a půjčky poskytují za zásadně rozdílných podmínek. V prvé řadě si každého klienta nejprve prolustrují v centrálním registru klientských informací a jakmile zjistí, že máte další nesplacené závazky, půjčku zpravidla zamítnou. Z toho důvodu šanci na bankovní půjčku nemají lidé v exekuci, se záznamem v registru dlužníků, v insolvenci vůbec žádnou šanci. A i kdybyste registrem prošli, připravte se na to, že v bance po vás budou vyžadovat potvrzení o trvalém příjmu, nejlépe ze zaměstnaneckého poměru. Lidé bez práce, na sociálních dávkách, důchodci, studenti, matky na mateřské jsou bankou ohodnoceni velmi nízkou bonitou, která jim nezaručuje úspěšné schválení žádosti.

Nebankovní půjčka

Nebankovní sféra nabízí klientům podstatně příznivější klima, což se projevuje také vyšší schvalovatelností půjček a úvěrů. Nebankovní poskytovatelé nemají na žadatele tak přísné nároky a jsou si plně vědomi toho, že jejich klienti se nachází v tíživých finančních podmínkách pro jejichž vyřešení nemají právě ideální podmínky. Z toho důvodu mají také své úvěrové produkty rozděleny do jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Proto není problém, aby si nebankovní půjčku mohli sjednat nezaměstnaní, lidé se záznamem v registru dlužníků, v exekuci, insolvenci, lidé bez příjmu, začínající podnikatelé, matky na mateřské, studenti, důchodci. Všichni tito žadatelé spadají na úvěrovém trhu mezi rizikové problémové klienty, kterým jen tak někdo nepůjčí. Pokud ovšem zvolí odpovídající typ půjčky a vhodného poskytovatele, není důvod, proč by jim půjčku neschválili. Každá taková půjčka má totiž už předem nastavené podmínky tak, aby jim daný klient mohl vyhovět. Navíc, u nebankovních společností je každá podaná žádost posuzována individuálně, takže vždy máte možnost si vyjednat půjčku adekvátně svým aktuálním potřebám.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka pro problémové klienty na ruku

Je celkem samozřejmé, že s nedostatkem financí se nejvíce potýkají lidé, kteří mají ještě další nesplacené závazky, jsou v exekuci, hoří jim splatnost faktur a složenek a všechny své závazky nedokáží pokrýt ze svých příjmů. Pak se velmi snadno dostanou do situace, kdy jim do výplaty chybí jen pár korun, případně je třeba řešit jinou nenadálou finanční krizi. V takových případech nejvíce stoupá požadavek zejména na malou půjčku, kolikrát stačí jen pětistovka nebo několik tisícovek k vyřešení problému. Jelikož většina finančních společností podmiňuje vyplacení půjčky vlastnictvím bankovního půjčku, jsou pro řadu klientů v exekuci možnosti půjčky velmi omezené. Bankovní konto mají zablokováno exekutorem a nemohou si nechat poslat peníze ani na účet nikoho z rodiny. Proto nebankovní subjekty přišly na trh s půjčkou bez bankovního účtu, která dokáže účet v bance pohodlně obejít a vyplatí vám peníze přímo na ruku. Přitom nemusíte čekat několik dní na poštovní složenku, peníze máte k dispozici stejně rychle jako kdyby se jednalo o klasický bankovní převod. Jen si pro ně budete muset zajít do nejbližší trafiky a nebo si je vyzvednete na čerpací stanici. Zde vám hotovost předá přímo do ruky obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který obdržíte krátkou SMSkou. Půjčka bez bankovního účtu spadá mezi klasické mikropůjčky a ve finanční nouzi je poměrně rychlou cestou k penězům.

Přestože jsou možnosti půjček pro problémové klienty značně omezené, existují solidní úvěrové společnosti, které vám i se záznamem v registru dlužníků nebo bez doložení příjmu půjčí požadovanou sumu peněz. Za pomoci online srovnávače půjček si velmi rychle a snadno naleznete půjčku dle vašich představ a požadavků.

PostHeaderIcon Půjčka bez registru a doložení příjmů přes SMS

Počítáte v peněžence poslední drobné? Stejně tak je konto v bance na nule? Přemýšlíte, jak si rychle finančně vypomoci? Možností je několik, ale v každém případě si můžete sjednat rychlou půjčku, která zabere jen pár minut vašeho drahocenného času. Pokud nemáte kreditní kartu ani zřízený kontokorent u běžného účtu, abyste mohli účet přečerpat do předem sjednaného limitu, pak asi s rychlou půjčkou v bance nepochodíte. Navíc, máte-li záznam v registru dlužníků a marně byste někde sháněli potvrzení o příjmech, je lepší banku rovnou obejít obloukem a sjednat si půjčku jinde. Úvěrových společností je na trhu opravdu dost a dost a věřte, že nemají tak přísná měřítka jako v bance. Půjčka je u nich stejně kvalitní jako kdekoli jinde. Reklamní slogany na půjčku na vás koukají ze všech stran a často se ani nedají přehlédnout. Přitom každý z nich hlásá nízké úroky, půjčku zadarmo, atd. Člověk pak velmi snadno nabude dojmu, že s penězi to nemůže být žádný problém. A něco na tom je. Skutečně si můžete sjednat rychlou půjčku, jen musíte vědět, která úvěrová společnost je pro vás ta pravá a tomuto přizpůsobit kritéria samotného výběru. Když víte, že jste vedeni v registru dlužníků, rozhodně neztrácejte čas v bance a raději si sjednejte rychlou půjčku u nebankovní společnosti.

Chci půjčit

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Nebankovní společnosti se prezentují svým benevolentním přístupem ke klientům, a tudíž šanci na úspěšné schválení půjčky má u nich téměř každý. Oproti bankám prostě nemají tak přísná pravidla. Některé nebankovní společnosti totiž do registrů dlužníků nenahlíží vůbec a pokud ano, pak k zákazníkovi přistupují individuálně. Samozřejmě, že je vždy lepší, když máte veškeré své dluhy dávno uhrazeny a vaše jméno přetrvává v registru jen z důvodu několikaleté evidence. Pak v takovém případě jsou ochotni nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám schválí. Riziko poskytnutého úvěru třeba vyváží vyšší úrokovou sazbou nebo kratší dobou splatnosti. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je však povinností každé nebankovní společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele. K tomuto účelu některé subjekty využívají informace z centrálního registru klientských informací, jiné naopak zas vyžadují doložení potvrzení o vašich příjemch. Pokud však náhledem do registru dlužníků nebankovní společnost jasně vidí, že máte plno nesplacených závazků a další půjčka již přesahuje únosnou mez, případně jedna exekuce stíhá druhou, pak ve vašem vlastním zájmu vám půjčku zamítnou. Certifikované nebankovní společnosti si totiž zakládají na zodpovědném přístupu ke klientovi a snaží se ho ochránit před dluhovou pastí z níž není úniku. V tak extrémních případech pomůže už snad jen osobní bankrot.

Půjčka bez doložení příjmu

Pokud úvěrová společnost opomíjí registry dlužníků, pak se zpravidla jedná o malou rychlou půjčku, jejíž riziko je vyváženo třeba vyšší úrokovou sazbou. V takových případech se jedná například o rychlé půjčky před výplatou, půjčky pro důchodce, studenty, pro nezaměstnané apod., kdy si můžete během několika málo minut půjčit jen nezbytnou pětistovku do další výplaty. Splatnost takové půjčky je rozložena na několik dní až týdnů. Není výjimkou, že některé nebankovní společnosti nabízí prvním klientům půjčku zdarma bez poplatku. Avšak při nesplácení jsou sankce poměrně tvrdé. U některých nebankovních subjektů se můžete také setkat s absencí doložení o příjmech. To nevyžadují takové společnsoti, které si buď sami zjsití výši vašich příjmů přímo na mzdové účtárně firmy, kde pracujete a nebo si vystačí jen s informací o vašich pravidelných příjmech. Není tedy nutno dokládat potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru. Taková půjčka je pak snadno dostupná i všem lidem bez příjmu, tedy nezaměstnaným, lidem pobírajícím sociální dávky, důchodce, studenty, začínající podnikatele, matky na mateřské apod. Půjčky bez doložení příjmu patří mezi klasické nebankovní mikropůjčky, které jsou pro své žadatele okamžitým zdrojem finančních prostředků.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka přes SMS

Nebankovní společnosti jsou co se týče půjček poměrně akční. Celý schvalovací proces půjčky se snaží co nejméně komplikovat, spíš naopak je v jejich zájmu, aby se peníze ke klientovi dostaly co nejjednodušším způsobem a co nejdříve. Z toho důvodu je možné si rychlou půjčku sjednat jen na internetu a za pomoci krátké SMS zprávy. Většina nebankovních společností při žádosti o půjčku jako první krok vyžaduje vaši registraci na daném webovém portále. Ten zahrnuje uvedení vašich identifikačních a kontaktních, výši půjčené částky a dobu splatnosti, na jak dlouho si chcete půjčit. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který je schopen vás ve dne v noci vyrozumět o jeho výsledku. Je-li vám půjčka schválena, pak obdržíte jen krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím svůj opravdový zájem o půjčku stvrdíte. V případě, že první půjčku splatíte řádně a včas, můžete o půjčku žádat opakovaně. Tentokrát je celý proces daleko jednodušší. Z vašeho mobilního telefonu už jen odešlete SMS zprávu v příslušném tvaru, obratem získáte odpověď o schválení půjčky a poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet. Odpadá už jakékoli vyplňování formuláře, vše je hotovo během několika málo minut. Tuto půjčku si můžete sjednat jen s pomocí mobilního telefonu kdekoli na cestách, a v každé situaci, když se ocitnete v nouzi a nevíte kudy kam. Okamžitá SMS půjčka je pro klienty vždy pohotovým zdrojem financí a můžete se na ni kdykoli spolehnout. Velkou předností SMS půjčky je také to, že není omezena časem, půjčku si lze sjednat nejen 24 hodin denně, ale také během víkendu nebo ve svátek. U SMS půjčky odpadá rovněž jakékoli papírování, nemusíte mít ani ručitele a není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. Jak s penězi naložíte, je jen a jen na vás.

Nebankovní půjčka bez kontroly registru dlužníků a nutnosti doložení příjmu přes SMS je jednou z možností, jak vyřešit nenadálou finanční krizi a rychle přijít k penězům. Půjčka je poskytována bez poplatku předem a dle výše půjčky je splatnost rozložena na několik dnů až jeden měsíc.

PostHeaderIcon Bezúročná půjčka zaměstnanci 2018

Hledáte opravdu dobrou půjčku? Nevyhovují vám standardní podmínky úvěrových společností? A nebo z nějakého důvodu nemůžete dostat klasickou půjčku od banky? V dnešní době není problém sjednat si zaměstnaneckou půjčku ve firmě, kde pracujete. Většinou jsou takové půjčky poskytovány zaměstnavatelem za lepších podmínek, a tak by bylo jistě škoda jejich možnosti nevyužít. Většina lidí chodí pro půjčku do banky a mnohdy se nestačí divit tomu, kolik důvodů najde banka pro to, aby vám půjčku neschválili. V prvotní fázi vás nejprve prolustrují v centrálním registru dlužníků a jakmile zde narazí na vaši osobu, je zcela zbytečné pokračovat v dalších krocích. Stejně tak, pokud máte na  krku exekuční řízení či jste v insolvenci, s bankovní půjčkou zkrátka počítat nemůžete. Ta naopak vyžaduje naprosto precizní platební morálku bez jediné chybičky, což je také důvod, proč tolik žadatelů odchází z banky s nepořízenou. Trable s financemi má dnes kdekdo a nemusí se hned jednat o předlužené jedince na prahu sociální chudoby. Stačí, aby se jen zaměstnavatel opozdil s termínem výplaty a už máte potíž dostát všem svým závazkům. Pokud se najednou nakupí všechny složenky, dodavatelé energií a telefonní operátoři se domáhají zaplacení vydaných faktur a vy nevíte kudy kam. Když se ale opozdíte s platbou déle jak tři měsíce, už jste najednou v registru dlužníků. Když pak jednoho dne své závazky uhradíte, přesto se nedočkáte automatického výmazu. Registry vás evidují jako dlužníka ještě po několik dalších let. Z toho důvodu je mnohdy lepší využít nabídky půjčky od zaměstnavatele a včas naplnit své závazky.

Chci půjčku

Zaměstnanecká půjčka

Zaměstnanecká půjčka je jedním z častých benefitů, které může zaměstnanec od firmy získat. Mnoho lidí většinou nemá ani tušení, že jeho firma právě něco takového nabízí, většinou se zaměstnanecké benefity projevují v podobě stravenek, delší dovolené, příspěvků na zdravotní služby, rehabilitace, lázně, rekreace apod. Poskytovat zaměstnanecké půjčky si však nemůže dovolit každá firma, ale jen taková, která disponuje volnými finančními prostředky. Žádný právní nárok na zaměstnaneckou půjčku totiž neexistuje, takže je vždy zcela na rozhodnutí vedení firmy, zda takovou příležitost svým zaměstnancům poskytne či nikoli. Rovněž to neznamená, že tuto možnost získá automaticky každý zaměstnanec. Zaměstnanecká půjčka je většinou poskytnuta jen těm nejlepším a nejvíce kvalifikovaným zaměstnancům, kteří odvádí skvělý pracovní výkon a jsou pro firmu ze strategického hlediska nepostradatelní. Ze strany firmy je zaměstnanecká půjčka jistým projevem ocenění jejich práce a snaží se tímto způsobem své dobré zaměstnance udržet.

Půjčka bez úroků

Zaměstnanecké půjčky poskytují firmy dle předpisů občanského zákoníku a konkrétní podmínky zaměstnanecké půjčky navrhuje vždy zaměstnavatel. Je tedy jen a jen na zaměstnanci, zda na ně přistoupí či nikoli. Vzhledem k tomu, že jsou podmínky půjčky stanoveny vždy za lepších podmínek než u jiných společností nemá ani zaměstnanec žádný důvod odmítnout. Spíš naopak, snahou firmy je, aby se jednalo vždy o lákavou nabídku. zaměstnanecká půjčka je vždy půjčka návratná, to znamená, že zaměstnanec se zavazuje dle smlouvy vrátit zaměstnavateli poskytnuté finanční prostředky. Půjčka může být poskytnuta zcela bezúročně nebo s nízkým úrokem. V případě, že je půjčka úročena úrokovou sazbou, zaměstnanec se zavazuje půjčku vrátit včetně dohodnutého úroku. Velkou předností zaměstnanecké půjčky je to, že zaměstnanecké půjčky nejsou předmětem daně z příjmu. Zdanit je nutné pouze rozdíl mezi obvyklou výší úroku a úrokem z poskytnuté půjčky.

Sjednat půjčku

Zaměstnanecká půjčka ze strany zaměstnavatele

I pro zaměstnavatele jsou zaměstnanecké půjčky poměrně výhodné, jelikož nejsou považovány za daňový základ. Je třeba však dodržet jistý limit. Ten je nastaven na částku 300 000 Kč, kterou může zaměstnavatel zaměstnanci půjčit bezúročně. Kdyby došlo k překročení tohoto limitu, je třeba příjem nad rámec této částky dodanit. Zaměstnanecká půjčka je poskytnuta na základě úvěrové smlouvy, kde je jasně stanoveno, na jak dlouhou dobu je rozložena splatnost a v jakých částkách se zavazuje zaměstnanec k postupnému plnění. Zaměstnavatel může zaměstnanci poskytnout také půjčku v jistých případech a to do částky 100 000 Kč na bytové účely nebo na překlenutí tíživé finanční krize do výše 20 000 Kč. Ve zvláštních případech jako je například postižení živelnou pohromou může zaměstnavatel poskytnout půjčku na bytové účely až do výše jednoho milionu korun nebo na překlenutí tíživé finanční krize do částky 200 000 Kč.

Nevratná půjčka zaměstnanci

Zaměstnavatel může zaměstnanci vedle klasické půjčky poskytnout také nevratnou půjčku neboli dar jako jednorázovou sociální výpomoc ve výši do 500 000 Kč. Taková nevratná zaměstnanecká půjčka se poskytuje zaměstnanci jako pomoc v případě mimořádně obtížných poměrů, například v důsledku živelné pohromy nebo ekologické či průmyslové havárie. Nevratná půjčka do výše 500 000 Kč nepodléhá zdanění. Pokud by však zaměstnavatel poskytl zaměstnanci půjčku nad rámec tohoto limitu, byla by tato částka navíc připočítána k celkovému příjmu zaměstnance a musela by být zdaněna.  

Zaměstnanecké půjčky náleží k častým benefitům firem, které se tak snaží udržet své vysoce kvalifikované zaměstnance. Vzhledem k individuálním podmínkám jsou tyto půjčky velmi lákavou nabídkou.