Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Archív kategorie ‘Nezařazené’

PostHeaderIcon Půjčky pro dlužníky peníze ihned

Potřebujete rychle půjčit peníze? Přitom máte další dluhy, které se snažíte postupně splácet? V takové nemilé situaci se dnes ocitne kdekdo. Potřeba financí si nevybírá dne ani hodiny, zkrátka bez peněz se můžete ocitnout jedna dvě. Není žádnou výjimkou, že čekáte na výplatu a ta se právě opozdí ve výplatním termínu nebo máte dostat nemocenskou, podporu v nezaměstnanosti či jiné sociální dávky a zcela zákonitě se jejich výplatní termín neshoduje s časem, na který byl zvyklý váš rozpočet domácnosti. Když pak není ani v záloze nic našetřeno a na kontě je nula, těžko se hledá rychlé řešení. Jistou možnost nabízí bankovní úvěrové produkty v podobě kreditní karty nebo kontokorentu na běžnému účtu, kdy máte povoleno přečerpat svůj účet do předem stanoveného limitu. Ne každý má ale takové produkty k dispozici, navíc není zcela automatické, že máte i konto v bance, Stále existuje značné procento lidí, kteří prostě bankám nedůvěřují a raději své finance mají doma v hotovosti. A pak jsou na druhou stranu lidé, co by i účet v bance rádi měli, ale nemohou, jelikož k němu mají například dočasně omezena dispoziční práva, třeba z důvodu právě probíhajícího exekučního řízení. Když se pak za takové situace ocitnete znenadání ve finanční nouzi, jedinou nadějí se potom stává rychlá půjčka. Ovšem ta je podmíněna různými požadavkami ze strany poskytovatelů, a tak není zcela automatické, že půjčku dostane každý, kdo si o ni požádá. Zejména lidé, kteří mají další nesplacené závazky to nemají na úvěrovém trhu dvakrát jednoduché. Existuje tedy nějaké řešení? Určitě ano, jen si musíte dát záležet na správném výběru poskytovatele a zvolit takovou společnost, jenž dokáže akceptovat fakt, že prostě dlužíte.

Chci půjčku

Půjčky pro dlužníky

Podle novely zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je zákonnou povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele. Jak to ale učiní je zcela na ní. Z toho důvodu nejčastěji poskytovatelé finančních služeb nahlíží do centrálního registru klientských informací a jakmile zjistí, že jste zde vedeni jako dlužníci, už se mají na pozoru. Když tuto informaci zjistí v bance, rázem získáte tak nízkou bonitu, že neexistuje nejmenší šance, že byste na půjčku dosáhli. V bance jsou v tomto směru nekompromisní  a zásadně lidem v exekuci nebo insolvenci nepůjčují. Kolikrát ale stačí už jen to, že splácíte hypotéku, platíte leasing, máte spotřebitelskou půjčku a banka usoudí, že míra vaší zadluženosti je natolik vysoká, že by případné další splátky byly v ohrožení. Proto z důvodu nedostačujících příjmů žádost o půjčku zamítne. Daleko přívětivější situace se nabízí ovšem v nebankovním sféře, kde mají pochopení i pro dlužníky. To je dáno zejména tím, že nebankovní společnosti dokážou ke svým klientům přistupovat individuálně a každého žádost posuzují s přihlédnutím k možnostem a potřebám daného klienta.

Malá půjčka pro každého

Zadlužení lidé se nachází celým spektrem lidské společnosti a nemusí se vždy jednat jen o jedince na pokraji sociální chudoby. Mezi dlužníky je třeba rozlišovat osoby, které se snaží vyhýbat svým závazkům a v podstatě vytloukají půjčku půjčkou, a ze získané půjčky si udělají zdroj příjmů. Na druhou stranu jsou zase osoby, které si sice nesou na svých bedrech nesplacené závazky, ale do problémů s financemi se dostali shodou životních náhod a okolností. Třeba proto, že se zaměstnavatel opozdil s výplatou a díky tomu neodešly stálé platby včas, na lednici se nakupily složenky. V takové situaci člověk jen stěží hledá priority, co zaplatit dřív. Naštěstí jsou tu ale nebankovní půjčky, které se snaží svým klientům pomoci  a mají značné pochopení pro problematickou situaci, v níž se lidé běžně nacházejí. Z toho důvodu se snaží žadatelům o půjčku celý proces usnadnit, nebazírují na žádné administrativě a peníze vyplácí ihned. K čemu by vám taky byla půjčka, kdybyste na peníze čekali týden nebo čtrnáct dnů? Taková půjčka by ztrácela svůj efekt. Pro akutní nedostatek financí jsou určeny zejména malé nebankovní mikropůjčky, jenž se vyznačují vysokou schvalovatelností a tudíž jsou dostupné téměř pro každého. Malé rychlé půjčky nekontrolují registry dlužníků, nevyžadují potvrzení o příjmu a nemusíte mít ani ručitele. Peníze vám vyplatí jen na základě rychlé elektronické žádosti, která je posouzena během několika málo minut.

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromého investora

Pokud jste v situaci, že jste zadluženi až po uši a nikde nikdo vám už nechce dát další půjčku, nabízí se ještě alternativa půjček od soukromého investora. Ta v podstatě rovněž spadá mezi nebankovní půjčky, avšak oproti nim nemá žádné předem dané standardní podmínky. Ty závisí jen  dohodě obou stran, tedy věřitele i dlužníka. Půjčit si můžete kolik chcete, záleží jen na vašich potřebách a jak jste schopni splácet. Půjčka je poskytnuta jen na základě smlouvy o půjčce a podpisem obou stran nabývá platnosti. Nabídku půjček od soukromého investora naleznete přímo na různých inzertních servrech, v sekci finanční služby, kde se to nabídkami jenom hemží. Kromě toho můžete zvolit i obrácený postup a sami půjčku poptávat. I tím se šance na získání dobré půjčky poměrně hodně zvyšuje. Řada soukromých investorů totiž čas od času sama vyhledává různé investiční příležitosti, a tak se vám může stát, že osloví právě vás. Jen při výběru konkrétního investora buďte velmi obezřetní a danou osobu si nejprve řádně prověřte. Poptejte se na sociálních sítích, lidí v okolí a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte V případě, že po vás budou chtít poplatky předem, raději zbystřete pozornost. V takovém případě se jistě nejedná o právě seriózní nabídku. Každá společnost či soukromá osoba poskytuje půjčku bez poplatku předem.

Zadlužení lidé to nemají na poli úvěrů a půjček dvakrát jednoduché, ovšem to neznamená, že by si nemohli sjednat další půjčku. Pokud v pohodě utáhnete další splátky a nijak nebude narušovat váš rozpočet, pořád máte naději. Jen její výši důkladně zvažte a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik, nemuselo by se vám to vyplatit.

PostHeaderIcon Půjčka po skončení insolvence

Máte insolvenci úspěšně za sebou? Pak se to dá zcela jistě považovat za výhru na bitevním poli. Insolvence totiž není jen tak a opravdu není dopřána každému, kdo si podá žádost. O zahájení insolvenčního řízení rozhoduje soud a je zcela na jeho rozhodnutí, zda odpovídáte podmínkám insolvenčního zákona či nikoli. Avšak na druhou stranu ani samotná insolvence není právě jednoduchá. Díky insolvenčním srážkám, které pořádně skrouhnou vaši výplatu, je domácí rozpočet neustále napjatý k prasknutí. Stačí sebemenší maličkost, která je vychílí od normálu a už je celá insolvence v ohrožení. Pokud jste to tedy všechno zvládli, opravdu si můžete gratulovat. Je jasné, že po tak náročném období nemůžete mít vlastně ani nic naspořeno, takže i po období insolvence je situace s penězi neustále kritická. Jakýkoli nenadálý výdaj vás může dovést až k rozhodnutí vzít si další půjčku. Proč ne, pokud vše pečlivě uvážíte a jednotlivé splátky nijak nenaruší váš zaběhnutý domácí rozpočet, pak  je možno i takovou půjčku po insolvenci považovat za adekvátní řešení. Určitě lepší, než kdyby se z vás měli stát opět dlužníci, nehledě na to, že nezaplacená suma se postupem času navýší o poměrně tučné sankční poplatky a úroky z prodlení. A určitě nechcete, aby věřitelé ztratili trpělivost natolik, že vás pošlou rovnou do exekuce. Takovou zátěž byste na podruhé už nemuseli ustát a celý váš majetek by byl v ohrožení. Získat půjčku po insolvenci je už tak samo o sobě celkem obtížné, avšak to neznamená, že nelze nalézt způsob , jak se dostat k penězům. Pokud zvolíte správnou cestu, získáte úvěr jedna dvě.

Chci půjčit

Půjčka po insolvenci

Do insolvence mohou dovést nesplacené závazky kdekoho. Pokud se dostanete do platební neschopnosti a přestanete plnit své závazky, taková situace nenechá na sebe dlouho čekat. Jedna exekuce stíhá druhá druhou, věřitelé jsou netrpěliví a vy pro samotné dluhy nevíte kudy kam. Míra zadluženosti roste den ode dne a jediné východisko lze spatřit pouze v celkovém oddlužení vaší osoby. I když se podaří úspěšně projít celým insolvenčním řízením od začátku až do konce, přesto je vaše osoba evidována v centrálním registru, což již samo o sobě je překážkou k tomu, abyste si u některých úvěrových společností mohli sjednat půjčku. Avšak na druhou stranu jsou takové, kde dokážou tento fakt akceptovat, ovšem za určitých podmínek. Pokud trváte na tom, že si vezmete půjčku pouze u banky, pak vězte, že s žádostí i po zkončené insolvenci neuspějete. Všechny tradiční bankovní domy vyžadují precizní platební morálku a tam lidé s insolvencí prostě nepatří. Daleko schůdnější řešení se nabízí u nebankovních společností, které jsou schopny na každou žádost pohlížet z individuálního hlediska a akceptovat specifické potřeby a požadavky každého klienta. Dokonce existují i přímo nebankovní společnosti, které nabízí půjčky po skončení insolvence, jenž mají již předem podmínky nastaveny tak, aby jim lidé po insolvenci dokázali vyhovět.

Nebankovní půjčka bez registru

Úspěšné schválení půjčky po insolvenci vychází z faktu, že daná úvěrová společnost nebude nahlížet do registru dlužníků, ale podmínky poskytnuté půjčky stanoví zcela jinak. V každém případě však platí, že jiné podmínky bude mít malá drobná půjčka v řádu několika tisícovek a jiné úvěr v řádu několika set tisíc korun. Větší šanci na úspěch má samozřejmě  malá půjčka, kdy máte jedinečnou možnost využít specifické nebankovní mikropůjčky, které kolikrát do registru dlužníků ani nenahlíží a půjčí vám rovnou třeba i za cenu vyšší úrokové sazby. Záleží tedy na vás, zda je toto pro vás akceptovatelné či nikoli. Mnoho nebankovních společností také nabízí mikropůjčku prvním žadatelům zdarma, třeba v kategorii rychlých půjček do výplaty, půjček pro nezaměstnané, pro lidi na sociálních dávkách, pro matky na mateřské, důchodce, apod. U takového typu půjčky máte poměrně velkou šanci na úspěšné schválení úvěrové žádosti. Malou mikropůjčku si sjednáte kompletně online, žádost podáte rovnou na webových stránkách poskytovatele a o jejím schválení jste informováni v řádu několika málo minut. Tím pádem se nemusíte zdržovat žádnou návštěvou kamenné pobočky  a okamžitě víte, jak na tom jste. U větších půček může ze strany poskytovatele vzejít požadavek na doložení příjmu, který však nemusí být jen ze stálého zaměstnaneckého poměru, ale můžete doložit jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Ty mohou být v podobě mateřské, důchodu, podpory v nezaměstnanosti, nemocenské, sociálních dávek, atd. Tím pádem se malá drobná mikropůjčka stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů, který zahrnuje rovněž i osoby po skončení insolvence.

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromého poskytovatele

Určitou alternativou nebankovních půjček je půjčka od soukromého poskytovatele, která se v mnoha případech stává poslední nadějí pro všechny, kdo s úvěrovou žádostí neuspěli nikde jinde. Soukromá osoba totiž nemá žádné standardní podmínky a podmínky půjčky v podstatě závisí na vzájemné dohodě obou stran. Půjčka je poskytnuta na základě smlouvy o půjčce, v rozsahu jaký si ujednáte. Nikdo nenahlíží do registru dlužníků, nemusíte dokládat žádné příjmy, jen je nutno dodržet podmínky ujednané dle smlouvy a hradit pravidelné měsíční splátky. Nabídku půjček od soukromého poskytovatele naleznete na různých inzertních servrech v sekci finanční služby, kde v podstatě obdobným způsobem můžete i sami půjčku poptávat. Soukromí investoři totiž také sami aktivně vyhledávají různé příležitosti a může se vám stát, že vás některý z nich s nabídkou osloví. Jen v tomto případě buďte velmi obezřetní a danou osobu si řádně prověřte. Teprve podle relevantních informací se rozhodujte a nikdy neplaťte žádné poplatky předem.

Chcete-li půjčku po skončení insolvence, pak nejprve vše řádně uvažte a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik. Půjčku si sjednejte vždy u certifikované nebankovní společnosti, která půjčuje na základě férových podmínek.

PostHeaderIcon Chci si půjčit peníze a jsem v registru

Potřebujete si půjčit peníze a jste v registru dlužníků? Pak jste jistě sami poznali, jaká to je značná nepříjemnost a překážka k tomu, abyste si mohli sjednat rychlou půjčku. Ale nemusíte zbytečně věšet hlavu, pořád máte jisté možnosti, které vás k rychlé půjčce dovedou. Ptáte se jaké? Stačí, když půjčku přizpůsobíte svým možnostem a půjčíte si tam, kde zbytečně nebazírují na administrativě a půjčí vám i za předpokladu, že jste vedeni v registru dlužníků. Některé úvěrové společnosti jsou totiž ochotny tento fakt akceptovat, jelikož je jim jasné, že se někdy lidé do registru dostanou ani sami neví jak. Stačí abyste se jen opozdili s platbou faktury některým z dodavatelů energií, případně nesplatili včas fakturu za telefon a už je malér na cestě. Přitom do registru vás dovede už jen tříměsíční zpoždění od částky 500 Kč nahoru. Z toho důvodu je možná také kolikrát lepší sjednat si rychlou půjčku, své závazky uhradit včas a neriskovat, že se dostanete do registru dlužníků. Ono totiž zcela zásadní problém je v tom, že když už jednou jste v jejich evidenci, tak je dost značný problém se z ní dostat. Ono totiž nestačí jen uhradit všechny své závazky byť i po splatnosti včetně všech sankčních poplatků, ale trvá to několik let než se samotného výmazu dočkáte. Proto je možná lepší takovým problémům raději předcházet a plnit své závazky včas, případně se dohodnout s věřitelem na jiné formě úhrady. Když ale necháte složenky na ledničce ležet ladem a budete ignorovat složenky v poštovní schránce, moc si tím nepomůžete.

Chci půjčit

Kam pro půjčku se záznamem v registru dlužníků?

Pokud máte záznam v registru dlužníků a chcete být hned napoprvé úspěšným žadatelem o půjčku, pak jistě bude dobré, když výběr samotného úvěrového produktu přizpůsobíte těmto okolnostem. Pokud patříte ke konzervativně smýšlející lidem a nechcete jinou půjčku než od banky, pak se připravte na to, že asi s žádostí příliš nepochodíte. V bance si každého nově příchozího žadatele pečlivě prolustrují v registru dlužníků, a když zjistí, že zde máte záznam, ohodnotí vás tak nízkou bonitou, že na půjčku prostě nedosáhnete. A nepomohou vám v tom ani dostatečné příjmy a potvrzení o stálém pracovním poměru. Tradiční bankovní domy pečlivě dbají na to, aby poskytovaly půjčku jen osobám s perfektní platební morálkou. Z toho důvodu například dlužníci, osoby v exekuci či insolvenci, nezaměstnaní nebo matky na mateřské nemají šanci na bankovní půjčku dosáhnout. Chcete-li tedy s žádostí o půjčku uspět napoprvé, určitě bude dobré, když si nejprve požádáte o výpis z registru dlužníků. To lze učinit velmi snadno, buď přímo na příslušných webových stránkách nebo prostřednictvím krátké SMS zprávy, kterou odešlete ze svého mobilního telefonu. Poplatek za tyto služby  se vám rovnou odečte z telefonního tarifu a vy během několika málo minut víte na čem jste. Pokud zjistíte, že je vaše osoba vedena v registru dlužníků, pak musíte tomuto faktu i přizpůsobit konkrétní výběr úvěrového produktu. Vzhledem k okolnostem bude sázkou na jistotu nebankovní půjčka, která je takovou pojistkou pro všechny, kdo s žádostí o půjčku neuspěli v bance.

Nebankovní půjčka bez registru

V nebankovním sektoru naleznete nespočet úvěrových produktů, z nichž každý je určen pro danou životní situaci. Půjčky jsou zde rozděleny do jednotlivých sekcí, což vám již samo o sobě výběr půjčky usnadní. Pokud máte záznam v registru dlužníků, pak bude jistě vhodné, když sáhnete po půjčce z kategorie půjček bez registru, v níž poskytovatelé striktně nelpí na tom, aby všechny žadatele lustrovali v centrálním registru klientských informací. Obzvlášť, když si vystačíte jen s malou drobnou půjčkou a nepotřebujete úvěr v řádu několika stovek či milionu korun. V takovém případě spíš počítejte s tím, že byste museli doložit nejen svoje příjmy, ale adekvátně hodnotě půjčky poskytnout i odpovídající záruku splacení. Ta může mít podobu nejen ručitele jako dalšího spolužadatele o půjčku, ale i třeba podobu zástavy nemovitosti. Přitom není nutné, aby daná nemovitost byla přímo ve vašem osobním vlastnictví, stačí, když budete mít písemný souhlas majitele, že daná nemovitost bude sloužit jako záruka splacení za půjčku. Kolikrát se tak řeší finanční záležitosti v rodině, kdy můžete být třeba jen spoluvlastníkem nějaké nemovitosti. Tím pádem se vám i se záznamem v registru dlužníků otevírají obsáhlé možnosti , jak si sjednat nebankovní půjčku. Nehledě na to, že nebankovní společnosti berou v potaz i individuální možnosti každého klienta, takže řešení se vždycky najde.  

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromého investora

Lidé se záznamem v registru dlužníků to nemají s klasickými půjčkami na trhu právě jednoduché. Jakmile nezvolíte společnost, která přímo do registru nenahlíží, jen stěží s žádostí uspějete. Pokud si vystačíte ale jen s několika málo tisícovkami, pak si můžete sjednat malou mikropůjčku online, u níž finanční společnosti přímo nebazírují na kontrole registru a půjčí vám třeba i za cenu vyšší úrokové sazby. Určitou alternativou nebankovních půjček jsou půjčky od soukromého investora, které jsou pro osoby vedené v registru dlužníků jedinečnou příležitostí, jak rychle a jednoduše sjednat půjčku. Soukromá osoba totiž žádné registry neřeší, nevyžaduje potvrzení o příjmu a nemá žádné předem stanovené podmínky. Celá půjčka je postavena na vzájemné dohodě obou stran, tedy dlužníka  a věřitele. Dohoda je podložena smlouvou o půjčce a pokud je poskytnuta za férových podmínek, pak jistě není nejmenší důvod k obavám. Přesto ale buďte při výběru konkrétní soukromé osoby velmi obezřetní a předem si ji prověřte. Poptejte se na sociálních sítích, známých v okolí a na základě relevantních informací se teprve rozhodujte. Vidíte sami, že možností, jak si i se záznamem v registru dlužníků sjednat rychlou půjčku je pořád dost.

Pokud jste vedeni v registru dlužníků, pak jako poskytovatele zvolte nebankovní společnost, která do registru nenahlíží, nevyžaduje poplatky předem a půjčuje na základě jasné a transparentní smlouvy.

PostHeaderIcon Krátkodobá půjčka přes terminál sazka

Tíží vás nedostatek financí? Potřebujete rychlé akční řešení? Pak je jistě půjčka přes terminál sazka to pravé pro vás. Pokud vám schází finance v peněžence, pak zcela jistě čas hraje dost podstatnou roli. V takové situaci jen málokdo, sáhne po půjčce, kterou byste vyřizovali někde týden na pobočce. Kdepak, moderní doba si žádá své. Tak jako spravujete veškeré své finanční záležitosti v bance prostřednictvím online bankovnictví, můžete si v podstatě obdobným způsobem sjednat i rychlou půjčku. A svůj účet v bance ani k tomu nepotřebujete. Nehledě na to, že se v životě kolikrát vyskytnou situace, kdy byste potřebovali bankovní účet použít, ale nemůžete, protože máte třeba dočasně omezena dispoziční práva. Takové praktikky jsou zcela běžné v rámci exekučního řízení, což ještě víc znesnadňuje vaši možnost sjednat si půjčku a exekuci vyplatit. Naštěstí finanční trh nabízí i možnost vyplacení půjčky přímo v hotovosti. Pokud byste totiž přemýšleli nad tím, že si přeci můžete nechat půjčku vyplatit na libovolný bankovní účet, pak vězte, že valná většina nebankovních společností podmiňuje vyplacení peněžních prostředkůů právě osobou žadatele. Dokonce k ověření používají i klasickou transakci s jednou korunou, a jakmile se žadatel o půjčku neshoduje s majitelem bankovního konta, peníze vám nevyplatí ani přesto, že je půjčka schválena. Z toho důvodu je půjčka přes terminál sazka vítaným úvěrovým produktem na finančním trhu, který nalézá svoji kladnou odezvu.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka

Finanční trh je doslova zaplaven nepřeberným množstvím nabídek půjček a úvěrů a konkurence mezi jeho poskytovateli je opravdu široká. O tom svědčí také fakt, že půjčky dnes poskytují nejen tradiční velké bankovní domy, ale i nebankovní subjekty. Co do kvality poskytovaných služeb je jejich úroveň stejná, ale rozdíly lze spatřovat zejména v podmínkách, za kterých jsou půjčky poskytnuty. Všeobecně je známo, že nebankovní společnosti jsou ke klientům více benevolentní než v bance a nemají tak striktní podmínky. Půjčky poskytují i lidem se záznamem v registru dlužníků, bez doložitelného příjmu, bez ručení i zástavy. U nebankovních společností je třeba vyzdvihnout i fakt, že při schvalovacím procesu přihlíží k individuálním možnostem klienta, a tak není problém, abyste si vyjednali půjčku přesně šitou na míru. I když je zákonnou povinností všech úvěrových společností předem si ověřit platební schopnost žadatele, řada subjektů tento požadavek naplňuje jinak. Někdo nahlíží jen do centrálního registru klientských informací, jiný vyžaduje potvrzení o příjmu ze mzdové účtárny zaměstnavatele, jinde zase nutnost ručení další osobou či zástavou majetku. Avšak důslednost, s jakou finanční instituce dbají na zásady zodpovědného půjčování, je třeba náležitě ocenit. Jednají tak zejména ve prospěch klienta  a snaží se jej ochránit před dluhovou pastí. U nebankovních společností navíc máte vždy možnost zvolit si úvěrový produkt dle odpovídající kategorie. Pakliže jste vedeni v registru, není problém požádat o půjčku ze sekce půjček bez registru, jste-li momentálně bez práce, pak je půjčka pro nezaměstnané přesně to pravé pro vás. A tak bychom mohli pokračovat dál a dál a našli bychom půjčky pro ženy na mateřské, důchodce, studenty, pro osoby na sociálních dávkách se záznamem v registru dlužníků, apod. Tím pádem se nebankovní půjčka oproti půjčce v bance stává snadno dostupnou prakticky pro každého.

Krátkodobá půjčka bez papírování

Nebankovní společnosti nebazírují na administrativě tak jako v bance a jsou schopny vám půjčku poskytnout v minimálním časovém horizontu bez jakékoli administrativy a zbytečného papírování. Tento fakt právě činí z nebankovní půjčky velmi žádaný a oblíbený finanční produkt, k němuž se řada klientů vrací i opakovaně. Takové půjčky spadají do sekce rychlých mikropůjček, což jsou malé drobné půjčky v řádu několika jednotek až desítek tisíc korun, které jsou určeny k okamžitému doplnění peněžních prostředků. Jejich splatnost je stanovena na krátkou dobu, zpravidla se jedná o několik dnů až jeden měsíc. Není výjimkou, že některé nebankovní společnosti poskytují prvním žadatelům půjčku úplně zadarmo a v případě řádného splacení vám mohou při opakované žádosti úvěr i navýšit a nabídnout lepší podmínky splácení. Velkou předností nebankovních půjček je možnost jejich sjednání po dobu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, tudíž i během víkendu nebo ve svátek se vám nemůže nikdy stát, že byste zůstali bez peněz. Kvůli nebankovní půjčce nikdy nemusíte utíkat nikam na pobočku, půjčku si sjednáte na internetu během několika málo minut, nemusíte mít ručitele ani skenovat žádné doklady.

Sjednat půjčku

Půjčka v hotovosti vyplacená na terminálu sazka

Nebankovní společnosti  se snaží svým klientům vyjít vstříc, a je je jim jasné, že žadatelé o půjčku se nachází mnohdy v obtížných situacích, které jsou často i důvodem k tomu, proč nemohou dosáhnout na klasickou půjčku v bance nebo si nechat peněžní prostředky vyplatit standardním způsobem na účet. Proto se kolikrát hodí i půjčka vyplacená v hotovosti, zejména když máte z důvodu exekuce obstavené bankovní konto, jste v insolvenci nebo prostě nepotřebujete, aby se peníze objevily právě u vás na účtu. Naštěstí na úvěrovém trhu existuje půjčka bez bankovního účtu, která je schopna vám peníze vyplatit v hotovosti na terminálu sazka. Přitom za stejnou dobu jako kdyby se jednalo o klasickou bankovní transakci. Žádost o takovou půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen jednoduchý online formulář. V něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje, zadáte částku a dobu splatnsoti, a kliknete na tlačítko odeslat. Tím okamžikem je zahájen schvalovací proces za pomoci plně automatizovaného systému, který vaší žádost ihned vyhodnotí a vás neprodleně informuje o výsledku. Je-li vám půjčka přiklepnuta na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem a  s tím se dostavíte do nejbližší trafiky. Elektronický kód sdělíte obsluze na přepážce terminálu sazka a následně ihned poté jsou peníze vyplaceny v hotovosti. Nemusíte se prokazovat žádnými doklady, vše probíhá naprosto anonymně a diskrétně. Tím pádem je půjčka přes terminál sazka pohotovým zdrojem finančních prostředků a pomůže v nejedné finanční krizi.

Půjčka přes terminál sazka je specifickým finančním produktem nebankovních společností, které je nabízí za rozdílných podmínek. Z toho důvodu je jistě dobré si nejprve jejich nabídky porovnat a výběr půjčky přizpůsobit svým aktuálním možnostem.

PostHeaderIcon Kde si půjčit rychle peníze bez příjmu

Schází vám peníze? Hodila by se vám alespoň malá půjčka? Dneska vám půjčí doslova na každém rohu, ale kde najít tu správnou dobrou půjčku? To je otázka. Avšak pro odpověď nemusíte chodit nikam daleko. Dříve než si půjčku sjednáte nejprve si ujasněte kolik peněz nezbytně nutně potřebujete a za jak dlouho jste schopni částku splatit. Přitom vycházejte opravdu ze svých reálných možností. Úvahy typu, však ono se to nějak splatí, vám mohou do budoucna nadělat spoustu problémů. Když pak půjčku nemáte z čeho splácet, zbytečně se vám v konečném výsledku prodraží. Původní vypůjčená částka každým dnem narůstá o poměrně tučné sankční poplatky a úroky z prodlení, které se mohou navíc až zdvojnásobit, pokud se dostanou až do fáze exekučního řízení. A to iistě nechcete. Proto si raději půjčte jen tolik, kolik aktuálně potřebujete a nepouštějte se do zbytečných rizik. Schází vám pětistovka do výplaty? Pak si klidně půjčte na pár dní jen několik stokorun a máte vystaráno. V tomto směru dokonce i většina velkých renomovaných poskytovatelů půjček důsledně dodržuje zásady zodpovědného půjčování a jakmile zjistí, že vytloukáte půjčku půjčkou, raději vám úvěrovou žádost zamítnou než aby vás vystavili ještě většímu riziku. Tuto povinnost jim ukládá i zákon o spotřebitelských půjčkách a úvěrech, který jasně říká, že každá úvěrová společnost si musí předem ověřit platební schopnost žadatele. Pokud tedy zjistí, že další půjčka by byla jen dalším krokem k dluhové pasti, raději vám ve vašem vlastním zájmu úvěrovou žádost zamítnou. Z toho důvodu také posuzují vaše příjmy. Kde si ale půjčit, když je nemáte?

Chci půjčit

Půjčka bez příjmu

V dnešní době není nic ojedinělého, že nemůžete doložit své příjmy. Lidé jsou bez práce, pobírají jen podporu v nezaměstnanosti nebo jsou na sociálních dávkách a domácí rozpočet díky tomu pomalu klesá k nule. Při žádosti o půjčku pak nastává problém. Otázka také je, co si úvěrová společnost pod potvrzením o příjmu představuje. Některé subjekty si vystačí jen s informací o vašich příjmech , jinde se bez razítek ze mzdové účtárny neobejdou. Zejména banky jsou v tomto směru nekompromisní. Jakmile nemáte potvrzení o příjmu a nejlépe z trvalého pracovního poměru uzavřeného na dobu neurčitou, pak vás ohodnotí tak nízkou bonitou, že šance na získání půjčky se ztrácí v nedohlednu. Pokud jste tedy momentálně vedeni třeba na úřadu na práce či máte jen dočasnou brigádu, nebo jste na mateřské, v důchodu, studujete, atd., pak je šance na bankovní půjčku velmi mizivá. Obzvlášť, jestliže nemáte ani kreditní kartu v peněžence nebo sjednaný kontokorent u běžného účtu. Banka vám jen tak rychle žádnou tisícovku nepůjčí, ale naopak nabídne jen klasickou půjčku v řádu několika desítek tisíc korun. Její schválení však odpovídá standardním interním podmínkám a jako osoba bez doložitelného příjmu je dokážete jen stěží naplanit. Z toho důvodu je zcela zbytečné ztrácet v bance čas a raději se rovnou ohlédněte po penězích v nebankovní sféře. Zde se vám nabízí možnosti, o kterých možná nemáte ani ponětí.

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní poskytovatelé půjček jsou oproti bankovní konkurenci ke klientům více shovívavější a vychází z toho, že půjčku potřebuje právě člověk, který nemá momentálně odpovídající příjmy k tomu, aby potřebnou částku mohl díky nim získat. Nebankovní půjčka se snaží pomoci v jakékoli finanční tísni, rychle reagovat na exekuci a peněžní prostředky poskytnout snadno a jednoduše v kteroukoli denní či noční dobu. Přemýšlíte, jak je to možné, když nemáte ani kreditku? Jednoduše, nebankovní půjčky se nachází v prostředí internetu, které je klientům co nejblíže. Zde si půjčku nejenže rychle vyřídíte se vším všudy, ale začít můžete i samotným výběrem. K tomuto účelu lze využít online srovnávač půjček, jenž vám efektivně za pár minut nabídne rozsáhlé možnosti finančního trhu. Získáte seznam všech vhodných úvěrových produktů dle vámi zadaných kritérií. Kromě toho hned u každé půjčky vidíte i podmínky, ze kterých je poskytnuta. Můžete si tak snadno výši úrokové sazby, dobu splácení, případně další benefity navíc, jenž společnosti k půjčkám nabízí. Není výjimkou, že narazíte právě na akční nabídku, která dokáže cenu za půjčku srazit až na totální minimum.

Sjednat půjčku

Okamžitá půjčka bez papírování

Když v peněžence schází peníze, je čas jednat urychleně. Budete-li otálet a zdlouhavě vybírat nejlepší půjčku na světě, peněz se nedočkáte nikdy. Sázkou na jistotu je zpravidla vždy nebankovní půjčka, kvůli které nemusíte vytáhnout ani paty z domu a peníze vám připíší na účet jedna dvě. Vyhnete se tak zdlouhavému vyřizování na pobočce a dokládání různých potvrzení, které někdy dokáží celý schvalovací proces protáhnout až na několik dní. Jenomže tím pádem půjčka ztrácí svůj efekt. Vy potřebujete peníze hned a ne až za týden. Navíc, rychlá nebankovní půjčka je vám k dispozici i během víkendu, ve svátek po celých 24 hodin denně. K vyřízení nebankovní půjčky totiž nepotřebujete nic víc, než připojení k internetové síti. Jestliže máte chytrý mobilní telefon, pak si takovou půjčku vyřídíte třeba i v sobotu o půlnoci v parku na lavičce. Nemusíte dokládat žádná potvrzení ani skenovat doklady, o vaší půjčce je rozhodnuto jen za pomoci plně automatizovaného systému a právě ten je neustále v provozu. Stačí, když na příslušných webových stránkách poskytovatele vyplníte jen krátkou online žádost, v ní uvedete své identifikační a kontaktní údaje, posuvníkem na webu si nastavíte částku, dobu splatnosti a kliknete na tlačítko odeslat. O schválení úvěru jste informováni do několika málo minut a následně poté ihned peníze odchází na váš bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Ani druhá alternativa není časově nijak náročná. Pro hotovost si můžete zaběhnout do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici, kde předložíte obsluze na platebním terminálu jen elektronický kód z SMSky. Nemusíte se prokazovat žádnými doklady, vše probíhá naprosto anonymně  a diskrétně. Tímto se rovněž nabízí způsob, jak získat půjčku bez nutnosti vlastnictví bankovního účtu. Takový typ půjček se týká většinou malých půjček tzv. mikropůjček, které jsou schopny vám okamžitě poskytnout jednotky i desítky tisíc korun. Půjčka je neúčelová, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze využít na cokoli.

Půjčku si vždy sjednejte u renomované nebankovní společnosti, která je pro vás zárukou kvalitních služeb a peníze půjčuje na základě jasné a transparentní smlouvy bez poplatku předem.

 

PostHeaderIcon Půjčka ve zkušební době bez registru

Máte novou práci a momentálně procházíte obdobím zkušební doby? To obnáší každé solidní zaměstnání. Během zkušební doby máte za úkol osvojit si veškeré pracovní návyky natolik, abyste dokázali plnohodnotně zastat svoji pracovní pozici. Vzhledem k tomu, že se teprve zaučujete a váš pracovní výkon není úplně na sto procent, tomuto faktu odpovídá i vaše pracovní ohodnocení, které je samozřejmě o něco málo nižší než až budete pracovat již nastálo. S tím se celkem i počítá. Je samozřejmé, že prvních pár dnů v novém zaměstnání se potřebujete nejprve seznámit s pracovním prostředím a je jistě rozdíl, zda se teprve v práci zaučujete a nebo již ji vykonáváte řadu let. I když třeba nejste úplně bez praxe a nepřicházíte rovnou ze školy, přeci jen je nutné si nejprve na nové pracovní prostředí navyknout. Zkušební doba v zaměstnání je zpravidla stanovena na dobu dvou měsíců, kdy můžete kdykoli dát výpověď bez udání důvodů, nebude-li splnovat vaše představy. Avšak tato forma výpovědi je dána oboustranně, tedy i zaměstnavatel vám může dát okamžitou výpověď, pokud se neosvědčíte. Jelikož výše platu během zkušební doby neodpovídá plně vykonávané pracovní pozici, má mnoho lidí často hluboko do kapsy. Pokud se znenadání vyskytne nějaký nenadálý výdaj, problémy s financemi na sebe nenechají dlouho čekat. Obzvlášť, jestliže jste předtím byli v evidenci úřadu práce a tudíž váš domácí rozpočet dostal pěkně zabrat. Nezaměstnanost velmi často omezí váš životní standard na který jste zvyklí a často i úspory vezmou za své. Není se tedy čemu divit, že i pak ve zkušební době v novém zaměstnání jste s penězi na štíru a musíte si vypomoci půjčkou. Kam pro ni?

Chci půjčit

Bankovní půjčka s doložením příjmu

Určitě máte radost z nového zaměstnání, avšak po finanční stránce jistě počítáte den za dnem, kdy obdržíte svoji první pořádnou výplatu. Než se tak stane, může nastat nejeden problém, který však dokážete díky rychlé půjčce hravě vyřešit. Vzhledem k tomu, že po skončení zkušební doby očekáváte i vyšší příjmy, jistě dokážete hravě naplnit své závazky a půjčku v pohodě splatit. Zásadní otázka však je, kam se pro půjčku vydáte. Půjdete-li rovnou do banky, možná narazíte na problém v doložení vašich příjmů. Ve zkušební době stále nemáte jednak pracovní smlouvu na dobu neurčitou a také výše vašeho platu neodpovídá představám bankovní půjčky. Z toho důvodu se vám může velmi lehce stát, že banka vaši úvěrovou žádost z hlediska nedoložitelnosti dostatečného příjmu zamítne. A to i v případě, že se dá pedpokládat, že bance doložíte pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Je všeobecně známo, že banky jsou co se týče podmínek pro půjčku velmi nekompromisní a řídí se striktními interními předpisy. Vyhovět jim není snadné ani pro klienty z klasického zaměstnaneckého poměru. A to je i důvod, proč řada klientů bank přechází s žádostí o půjčku do nebankovní sféry, kde jsou k žadatelům více benevolentní a mají pro ně pochopení v každé finanční nouzi.

Nebankovní půjčka pro každého

Chcete-li na úvěrovém poli uspět s žádostí hned napoprvé a jste momentálně ve zkušební době v novém zaměstnání, pak si ušetříte jistě spoustu času, když žádost o půjčku podáte rovnou u nebankovního subjektu. Ty přímo počítají s neúspěšnými žadateli bankovních půjček a mají podmínky pro získání úvěru stanoveny tak, aby jim dokázal vyhovět v podstatě každý. Nejenom klienti s malými příjmy, což se týká zejména období zkušební doby, ale také lidé se záznamem v registru dlužníků, nesplacenými závazky, v exekuci, bez doložitelného příjmu, apod. V nebankovním sektoru jsou jednotlivé úvěrové produkty řazeny tak, abyste  se v nich dokázali hravě zorientovat. K výběru nejvhodnější půjčky je určitě dobré využít online srovnávač půjček, kde do systému zadáte vaše požadavky a okamžitě se vám zobrazí úvěrové produkty aktuálně dostupné na trhu. Pokud výběr přizpůsobíte půjčkám bez kontroly registru dlužníků a doložení příjmu, pak se i během zkušební doby zvyšuje šance na úspěšné schválení úvěrové žádosti. V opačném případě byste museli počkat až získáte pracovní smlouvu nastálo a zvýší vám v práci plat. Otázka je zda-li se vyplatí tak dlouho čekat. Jestliže usilujete o půjčku určenou k dlouhodobé investici, na bydlení, koupi auta, zařízení domácnosti, případně exotickou dovolenou, pak se možná vyplatí pár měsíců vyčkat a úvěrovou žádost podat teprve s obdržením nového platebního výběru. V takovém případě by mohli mít pro vás i v bance pochopení a třeba snadněji dosáhnete na úvěr, jaký požadujete.

Sjednat půjčku

Malá půjčka bez registru

Mnohem častěji než dlouhodobé investice lidé řeší spíš každodenní nedostatek financí, který je zejména v období zkušební doby značně viditelný. Přeci jen je první výplata nic moc, a sotva tak pokryje běžné výdaje domácnosti. Proto je jistě potřeba menší půjčky podstatně pravděpodobnější než snaha o získání několikamilionového úvěru. Pokud si vystačíte jen s několika málo tisíci či desítkami tisíc, pak lze konstatovat, že půjčku máte téměř na dosah. Nebankovní společnosti posuzují totiž každou podanou žádost individuálně a snaží se mít pochopení pro problémovou situaci každého klienta, tedy i pro lidi nacházející se ve zkušební době, kteří nemají možnost poskytovateli půjčky doložit plnohodný plat. Ale i přesto dokážete nebankovnímu subjektu zajistit každoměsíční splátky a půjčku bez problému splatit. Typickým úvěrovým produktem určeným pro náhlý nedostatek financí je tzv. mikropůjčka od nebankovní společnosti, která slouží k tomu, aby vám pomohla v jakékoli nenadálé finanční tísni. K jejímu vyřízení potřebujete jen připojení k internetu a mobilní telefon. Vše ostatní zvládnete už sami online a s minimální počítačovou gramotností. O půjčce je rozhodnuto za pomoci plně automatizovaného systému, který ji dokáže vyhodnotit za pár minut. Je-li výsledek kladný, pak vám peníze ihned odchází na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti za pomoci alternativní metody. Ta vám umožní vyzvednout si přímo hotovost kdekoli v trafice nebo pro ni můžete zajet na čerpací stanici. Zpravidla se jedná o malou drobnou půjčku, jejíž splatnost je rozložena na několik týdnů. U takových malých půjček poskytovatelé ani nenahlíží do registru dlužníků a každou podanou žádost posuzují z individuálního hlediska.

Pokud se nacházíte momentálně ve zkušební době, pak jsou možnosti půjček velmi omezené. To ale neznamená, že byste si nemohli sjednat půjčku. Pořád máte příležitost využít rozsáhlou nabídku renomovaných nebankovních společností, které jsou stálicí úvěrového trhu.

PostHeaderIcon Půjčit peníze online hned na účtu

Schází vám v peněžence hotovost? A stejně tak je i konto v bance na nule? Pak se nabízí možnost velmi rychlé půjčky, která dokáže během několika málo minut překlenout nejtěžší finanční krizi. Pokud žijete v domnění, že vyřízení půjčky je záležitost několika dní a složitého papírování, pak se asi nebudete stačit divit tomu, jak je kolikrát snadné si vyřídit půjčku. Vždyť i všude kolem vás se to hemží samými reklamními slogany, které vám jasně dávají najevo, že půjčka je tu pro vás a především proto, aby vám pomohla. Proto není cílem úvěrových společností klást žadatelům o půjčku do cesty zbytečné překážky, ale naopak jejich snahou je vše usnadnit. S rozvojem internetu a jeho zavedením do prakticky každé domácnosti se rozšířila i možnost online půjček, která cestu k požadovaným penězům penězům zkracuje na totální minimum. Vždyť je to v podstatě stejné jako online bankovnictví, které je automatickou součástí každého běžného účtu. Navíc máte-li internet i v mobilu, a pak veškeré finanční záležitosti můžete spravovat jen díky patřičným aplikacím. Nejenže tak máte neustálý přehled o svých financích, ale víte kolik je aktuálně na vašem účtu a v případě chybějících peněžních prostředků není problém si sjednat rychlou půjčku. K tomu stačí jen pár kliků na internetu a máte hotovo. Nikdy nevíte, do jakých nenadálých situací se v životě dostanete a pak jistě oceníte možnost okamžité online půjčky. Dokonce již existují i společnosti, které k vyplacení půjčky nevyžadují přímo konto v bance, ale jsou schopny vám ihned vyplatit půjčku v hotovosti. Peníze si tak téměř okamžitě bez několikadenního čekání na poštovní poukázku vyzvednete na čerpací stanici nebo v nejbližší trafice. K jejímu vyzvednutí nepotřebujete nic víc, než elektronický kód z SMS zprávy. Jak si tedy můžete sjednat rychlou online půjčku?

Chci půjčit

Nebankovní půjčka online

Nebankovní společnosti se všeobecně vyznačují větší vstřícností ke klientům a snaží se mít pochopení pro jejich nároky. Z toho důvodu své služby nabízí zejména na internetu, jelikož je jim známo, že čas hraje u klientů velmi zásadní roli. Jen málokdo z nich je ochoten se vyřízením půjčky zabývat několik dní, docházet na kamennou pobočku společnosti a dokládat různá potvrzení, které si museli navíc nejdříve obstarat. S takovými praktikami se setkáte zpravidla u klasické bankovní půjčky, ale naproti tomu nebankovní půjčka je úplně jiná. Ta poskytuje žadatelům mnohem více akční řešení, i když na druhou stranu je třeba také zdůraznit, že nebankovní půjčky jsou vhodnější k vyřešení rychlé nenadálé finanční krize, zato půjčka v bance nabízí široké možnosti dlouhodobé půjčky určené třeba na bydlení, pořízení auta, koupi nemovitosti, apod. Tím pádem je třeba také rozlišit, kolik peněz vlastně potřebujete a k čemu je chcete použít. U nebankovní online půjčky se nemusíte nikomu svěřovat, jak se získanými peněžními prostředky naložíte, to je čistě na vás. I když jen tak na okraj, není problém si sjednat i účelovou nebankovní půjčku určenou třeba na pořízení automobilu, spotřebního zboží, studium, podnikání, apod. Účelové půjčky mají většinou lepší úrokovou sazbu, avšak za cenu doložení veškerých faktur. V každém případě však platí, že jakoukoli bankovní účelovou i neúčelovou půjčku si úplně bez problému sjednáte online, aniž byste museli vyhledávat zákaznické centrum k osobnímu jednání.

Půjčka vyplacená ihned

Pokud se potýkáte s nedostatkem financí, je celkem samozřejmé, že požadujete, aby půjčka byla co nejrychleji vyřízena a peníze vyplaceny ihned, a to buď v hotovosti nebo na bankovní účet. Žádost o rychlou online půjčku podáte přímo na webu společnosti, od níž si chcete půjčit peníze. K tomuto účelu je zde již pro vás předem připravený formulář, který vyplníte, uvedete v něm jen své identifikační a kontaktní údaje a kliknete na tlačítko odeslat. Tím je žádost dále zpracována za pomoci plně automatizovaného systému, který ji neprodleně  vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet. Aby i samotná doba transakce byla zkrácena na minimum a vy jste tak svoji půjčku obdrželi vlastně okamžitě, mají úvěrové společnosti zřízeny svá konta v celé řadě českých bank a peníze odešlou klientovi vždy ze stejné banky jako má žadatel. Tím pádem se vlastně jedná o převod finančních prostředků v rámci jedné banky a dle standardních podmínek jednotlivých bank netrvá déle než několik málo minut. To v praxi znamená, nebankovní online půjčku si kompletně celou sjednáte jen v pohodlí svého domova za pár minut a peníze obdržíte na svůj bankovní účet. Jak s nimi dále naložíte je čistě na vás, zda použijete bankovní kartu nebo odešlete přímo platbu z banky kam je třeba.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka o víkendu

Nebankovní společnosti nabízí svým klientům možnost půjčky v řadě ožehavých životních situací, a proto není problém, abyste si sjednali třeba jen rychlou půjčku před výplatou, kdy si vystačíte třeba jen s pětistovkou nebo získáte alespoň nějaké peněžní prostředky v situaci, že vám exekutor obstavil konto v bance a nebo se znenadání pokazil spotřebič v domácnosti, praskl kotel na vytápění, auto vypovědělo službu, apod. Velkou předností nebankovní online půjčky je nejen indviduální přístup ke klientovi, kde mají šanci na úspěch i lidé se záznamem v registru dlužníků nebo bez stálého zaměstnaneckého poměru, ale také možnost sjednat si půjčku prakticky 24 hodin denně o víkendu i ve svátek. Mezi nebankovními půjčkami naleznete přímo sekci půjček o víkendu, které jsou primárně určeny k tomu, aby vám peníze vyplatili jak v hotovosti jednou z alternativních metod, tak přímo na bankovní účet. To znamená, že se nemusíte vůbec obávat, že byste někdy o víkendu zůstali bez peněz. Navíc nebankovní půjčku si lze nechat tzv. předschválit, kdy vyplníte na webu poskytovatele online žádost a obdržíte o vyrozumění o jejím schválení či případně zamítnutí. Avšak další krok vyplacení peněžních prostředků ponecháte až na chvíli, kdy je budete skutečně potřebovat. Pak stačí jen odeslat SMS zprávu v příslušném tvaru a peníze poté okamžitě odešlou na bankovní konto. Tím pádem vám nebankovní online půjčka nabízí maximální komfort co se týče spravování vašich finančních záležitostí.

Krátkodobá online půjčka je typickým úvěrem celé řady nebankovních společností, které jsou určeny k tomu, aby klientům pomohly v nenadálých situacích. Za půjčku neplatíte předem žádné poplatky, výši půjčky i dobu splatnosti si stanovíte sami dle svých potřeb.

PostHeaderIcon Nabídka půjček bez poplatku předem

Nechtějí vám nikde půjčit peníze? A vy byste je právě tak potřebovali. A nebo stále vybíráte a vybíráte a nemůžete narazit na půjčku, která by byla přesně dle vašich představ? Důvodem může být cokoli, ale pořád máte možnost půjčky od soukromého investora, která nepodléhá žádným standardním podmínkám úvěrových společností. Když s  nimi to je někdy těžké. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je jejich povinností si předem ověřit platební schopnost žadatele, a tak kolikrát striktně nahlíží do registru dlužníků, vyžadují potvrzení o vašich příjmech, mají stanovenu procentní hranici dostatečného příjmu, atd. Když pak tyto podmínky nenaplníte a nejste schopni se vejít do tabulek, velmi snadno vaši žádost zamítnou. Činí tak především z obavy o návratnost vynaložené investice a riziko takto poskytnutého úvěru jim připadá příliš vysoké. Z toho důvodu řada lidí nedokáže dosáhnout ani na klasickou půjčku různých úvěrových společností. Obzvlášť lidé, kteří jsou na štíru s penězi a potýkají se s opravdovým nedostatkem financí spadají do problémové kategorie žadatelů, kam patří například nezaměstnaní, matky na mateřské, studenti, důchodci, začínající podnikatele, atd. Avšak ani potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru vám automaticky brány k půjčce neotevře. V takovém případě ještě mnohdy záleží na tom, kolik vlastně vyděláváte a zda vaše příjmy jsou adekvátní k požadované půjčce. Mnoho lidí tak z důvodu velmi nízkého příjmu na požadovaný obnos ani nedosáhnou a musí hledat jiné alternativní způsoby.

Chci půjčit

Půjčka bez poplatku předem

Na úvěrovém trhu působí jak bankovní, tak i nebankovní subjekty a každý z nich pohlíží na žadatele trochu jiným způsobem. Je všeobecně známo, že v bance mají velmi přísné podmínky podmiňující poskytnutí půjčky, které jsou dány interními předpisy jednotlivých bankovních domů. Každého klienta si podrobně proklepnou v registru dlužníků a jakmile zjistí, že máte další nesplacené závazky, už jsou na vážkách. Je-li míra vaší zadluženosti příliš vysoká nebo už jsou dokonce vaše dluhy ve fázi exekučního řízení, pak je takový žadatel ohodnocen velmi nízkou bonitou, která je pro úspěšné schválení půjčky naprosto nedostačující. A pokud náhodou lustrací v registru projdete, přijde řada na vaše příjmy. Akceptováno je pouze potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru na dobu neurčitou, které už však v dnešní době není samozřejmostí. Lidé pracují často formou brigády, na dohodu, na čas se ocitnou bez práce a právě v takových životních obdobích stoupá také potřeba peněz, které se snaží řešit půjčkou. Ta se jim však díky omezeným možnostem vzdaluje. Ale ne daleko. Naštěstí tu je nebankovní sféra, která nabízí daleko větší možnosti a poskytuje půjčky bez poplatku předem. Celkové náklady na půjčku jsou zahrnuty do měsíčních splátek, takže při sjednávání půjčky nezaplatíte předem ani korunu.

Půjčka od soukromého investora

Určitou alternativou nebankovních půjček je půjčka od soukromého investora, která nabízí zcela individuální možnost řešení vaší finanční krize. Soukromým investorem se myslí fyzická osoba, která má momentálně volné peněžní prostředky a ty si přeje zhodnotit. Avšak úroky v bance jí připadají příliš malé či lépe řečeno žádné a než by peníze měly ležet někde na účtu, je určitě lepší je se ziskem otočit. Příležitostí k různým investicím je nespočet, avšak poskytnutí půjčky je jednou z nich. Půjčená částka je navýšena o předem sjednaný úrok, takže se i se ziskem opět vrátí zpět. Důležité je ale uvážit i míru rizika a dle toho jsou stanoveny podmínky splácení. Ty mají u půjčky od soukromého investora celou řadu předností. Jednak nemusíte dodržovat žádné standardní podmínky úvěrových společností a jednak si můžete půjčit kolik chcete. Nikdo nezkoumá registry dlužníků, nevyžaduje různá potvrzení a je celkem jedno i kolik vlastně vyděláváte. Podstatné je dodržet podmínky stvrzené smlouvou o půjčce. Solidní půjčkA od soukROmého investora také nevyžaduje poplatky předem. Pokud se někde setkáte s tímto požadavkem, pak z takové půjčky velmi rychle vycouvejte, jelikož se nejedná o právě korektní nabídku. U tohoto druhu půjček je třeba se mít hodně na pozoru.

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromníka

Rozsáhlou nabídku půjček od soukromého investora naleznete především v prostředí internetu na různých inzertních portálech v sekci finanční služby. Většinou mají charakter krátkého inzerátu, ve kterém naleznete i kontakt na danou osobu. Pak už záleží jen na tom, jak rychle zareagujete a dokážete vyjednávat. Pokud jste akční, můžete mít půjčku třeba do hodiny. V případě půjčky od soukromého investora buďte ale velmi obezřetní a nejprve si danou osobu ověřte v různých diskuzních fórech, na sociálních sítích a poptejte se známých na zkušenosti. Jen tak se můžete vyvarovat ne příliš seriózní nabídce, která navíc může obsahovat i požadavek na poplatek předem. Půjčka od soukromého investora je poskytnuta na základě smlouvy o půjčce. Ta se používá zejména u půjček vyšší hodnoty, třeba v řádu sta tisíc či milionu korun. Jistina je tak dostatečnou právní ochranou pro obě strany, tedy dlužníka i věřitele. Má hodnotu cenného papíru a je soudně vymahatelná. Většinou se používá tehdy, pokud  za půjčku nemůžete ručit žádným majetkem a přeci jen je nutné poskytnout nějakou jistinu. Od soukromého investora si můžete prakticky půjčit kolik chcete, záleží jen na jeho možnostech. Podmínky splácení si vyjednáte individuálně tak, aby vyhovovaly oběma stranám a v tomto ohledu se oproti úvěrovým společnostem nabízí nespočet možných řešení. A to je také i důvod, proč je půjčka od soukromého investora mezi lidmi hojně vyhledávána. Půjčí vám jak chybějící tisícovku před výplatou, tak i několik desítek tisíc korun na rekonstrukci bydlení, rozjezd podnikání či jen krásnou dovolenou.

Nabídku půjček využívají zejména lidé, pro které je klasická půjčka v bance naprosto nedostupná. Půjčku si lze sjednat za individuálních podmínek,  ani její výše není stanovena. Záleží jen na vašich možnostech a potřebách.

PostHeaderIcon Partnerská půjčka bez doložení příjmu

Přemýšlíte o nějaké dobré půjčce s co nejlepšími podmínkami? Na trhu jich jistě bude nespočet, ovšem nalézt ji není jen tak. Kdekdo vám slibuje nejnižší úrokovou sazbu, dlouhou dobu splatnosti nebo půjčku zadarmo, ale když pak přijde na věc, najednou zjistíte, že reklamní fráze dostávají první trhlinu. Někdy vám půjčí úplně zadarmo, ale třeba jen na týden a ještě omezenou sumu peněz a nebo vám stanoví dlouhou dobu splatnosti, ale když pak chcete udělat mimořádnou splátku nebo jednorázově celou půjčku zaplatit, už vám naskakují další sankce a úroky. Najít tedy dobrou půjčku je umění. Ale aby to nebylo tak složité, existují na internetu určité nástroje, které vám s výběrem vhodné půjčky pomohou. Stačí, když jen do systému zadáte své požadavky a už máte obratem seznam všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů odpovídajících daným kritériím před sebou. Rovnou vidíte i podmínky, za kterých jsou půjčky poskytnuty. Takto získáte mezi půjčkami mnohem lepší přehled, než když budete v paměti lovit různé reklamní slogany, které vám tam uvízli. Když se nad všemi půjčkami zamyslíte, vyjde vám jednoduchý výsledek, a to takový, že máte-li odpovídající příjmy a nejste vedeni v registru dlužníků, v podstatě není žádný důvod k tomu, aby vám půjčku neschválili. Když budete ale žádat jako jednotlivec, možná někde nastane menší zádrhel, když ale o půjčku požádáte i s manželem nebo partnerem, rázem je všechno jinak. Zkrátka, partnerská půjčka má mnohem jednodušší podmínky.

Chci půjčit

Partnerská půjčka

Máte-li nízké příjmy a tudíž jste poskytovateli půjček ohodnoceni za klienta s nízkou bonitou, můžete si díky partnerské půjčce poněkud vylepšit svůj profil. O partnerskou půjčku můžete žádat prakticky s kýmkoli, nemusí se jednat jen o vašeho životního partnera s nímž žijete ve společné domácnosti, může to být prakticky jakákoli jiná osoba. Samozřejmě, že se předpokládá, že váš partner nebude zadlužený až po uši a exekutoři si nepodávají u něj doma kliku od dveří. S takovou půjčkou byste asi mnoho neuspěli. Když budete mít ale oba dva plnohodnotné příjmy, které se díky partnerské půjčce znásobí, můžete jen díky nim dosáhnout na mnohem lepší podmínky. Obzvlášť, pokud příjmy doložíte patřičným potvrzením a jejich výše bude odpovídat požadované sumě. S takovými nároky se setkáte zejména v bance, kde se žádná úvěrová žádost bez doložení příjmu neobejde. Budou-li vaše příjmy nižší, než kolik peněz požadujete, může vám banka nabídnout půjčku v nižší hodnotě a je pak tedy otázka, zda na ni přistoupíte či nikoli. Pokud ale banka usoudí, že výše příjmu je natolik nízká, že neodpovídá žádnému charakteru bankovní půjčky, pak úvěrovou žádost zamítne. Nehledě na to, že kromě příjmů si v bance proklepnou každou osobu a bude-li mít záznam v centrálním registru klientských informací, s bankovní půjčkou prostě nepochodíte, i když jste na její splácení dva. V takovém případě je možno nalézt řešení v nebankovní sféře, kam odchází značná většina žadatelů o bankovní půjčku.

Partnerská půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní poskytovatelé jsou ke svým klientům více vstřícní a snaží se jim vyhovět za každé životní situace. Proto mají pochopení i pro nízké příjmy žadatelů a je jim jasné, že řada lidí z tohoto důvodu nemůže dosáhnout na klasickou půjčku v bance. A to ani tehdy, pokud se jedná o partnerskou půjčku a žadatelé jsou vlastně dva. Možná je takový paradox, že s větší potřebou peněžních prostředků, obzvlášť pokud jste nezaměstnaní nebo pobíráte sociální dávky, zcela úměrně klesá možnost úspěšného vyřízení úvěrové žádosti. Když vyděláváte a jste v pracovním poměru a prakticky se nepotkáte s dennodenním nedostatkem financí, pak se šance na půjčku podstatně zvyšuje. Ovšem nikdy není nic ztraceno. Partnerská půjčka u nebankovní společnosti neklade na žadatele tak vysoké nároky a snaží se jim všemožně pomoci.

Sjednat půjčku

Partnerská půjčka pro každého

Partnerská nebankovní půjčka je řešení především pro jedince, kteří nemají stálé zaměstnání a díky partnerské půjčce mohou získat potřebné finanční prostředky. Jedná se zejména o osoby pobírající podporu v nezaměstnanosti, dávky státní sociální podpory, mateřskou, rodičovský příspěvek, důchod, stipendium a v neposledním řadě na ni snadno dosáhnou i začínající podnikatelé nebo lidé pobírajcí příjmy jen z dočasné brigády. Vzhledem k tomu, že podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je zákonnou povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele, také nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně. Proto zde mají šanci na úspěch nejen lidé bez prokazatelného příjmu, ale i se záznamem v registru dlužníků, v exekuci nebo insolvenci. Výše partnerské půjčky není nijak stanovena, půjčit si můžete jak jen několik málo tisícovek, tak si lze sjednat úvěr v hodnotě několika desítek tisíc korun. Výši úvěru zcela adekvátně budou odpovídat i podmínky splácení a je celkem samozřejmé, že jednodušeji si vyřídíte malou drobnou půjčku než úvěr v řádu stovek tisíc korun. V každém směru vám však partnerská půjčka nabízí širší možnosti a podstatně jednodušší cestu k půjčce, kterou si u nebankovní společnosti vyřídíte jen na internetu za pár minut. Nebankovní půjčka se obejde bez rozsáhlé administrativy, nemusíte skenovat žádné doklady. Tím pádem i partnerská půjčka je opravdovým pomocníkem v nouzi.

Partnerská půjčka bez  doložení příjmu je jedním z nebankovních úvěrových produktů, které si lze snadno sjednat jen v prostředí internetu. Půjčka nevyžaduje poplatky předem, výši úvěru i dobu splatnosti si zvolíte sami.

PostHeaderIcon Půjčky pro seniory bez nahlížení do registrů

Nedostatek financí si nevybírá a je akutní v každém věku. Peníze můžete potřebovat v sedumdesáti stejně jako ve dvaceti či čtyřiceti. Nikdy nevíte kdy vás může zaskočit nějaký nenadálý výdaj, přijde nečekaná složenka, vyúčtování energií, pokazí se spotřebič v domácnosti či auto vypoví své letité služby a nebo zcela jednoduše chcete odjet na svoji vysněnou exotickou dovolenou, kterou už plánujete po několik let. Vždy se prostě najde něco, co nesnese žádný odklad. Lidé v důchodovém věku už nemají prakticky spořit z čeho, výše starobního důchodu sotva tak pokryje životní měsíční náklady. Takže zbývají jen celoživotní úspory a ani účty nejsou bezedné. Jakmile se dostanou k nule, nezbývá než si vypomoci alespoň krátkodobou půjčkou. Její nízké splátky jistě v pohodě utáhnete. Půjčit si můžete v podstatě kolik chcete, výše úvěru není nijak omezena, avšak výši požadované částky budou také odpovídat podmínky splácení. Je celkem samozřejmé, že úplně jednoduše a snadno si sjednáte malou drobnou půjčku v řádu pětistovky či několika tisíc korun, kterou hravě i během několika málo dní splatíte. U velkých půjček zpravidla úvěrové společnosti vyžadují i nějakou formu ručení v adekvátní hodnotě. Chcete-li si tedy půjčit několik desítek či stovek tisíc korun, není to přímo nemožné, avšak zřejmě bude nutno zastavit nemovitost nebo mít spolužadatele o půjčku jako ručitele. V každém případě, úvěrový trh pamatuje i na seniory a nabízí jim řadu dobrých úvěrových produktů.

Chci půjčku

Půjčka pro důchodce

Pokud nejste v produktivním věku a pobíráte jen  starobní důchod, pak to neznamená, že byste si nemohli sjednat půjčku. Vždyť na druhou stranu, kolik lidí v dnešní době odchází do důchodu s exekucí na krku, protože po celou dobu zaměstnání nebyli schopni své závazky naplnit. Exekuce se týkají i výplaty důchodu a o exekuční srážky je tak důchod ponížen až do té doby než dojde k jejich úplnému splacení včetně tučných sankčních poplatků a celkových nákladů exekučního řízení. Menší zádrhel je možná v tom, že dlužná částka i po dobu splácení se neustále navyšuje o určitá procenta, takže je mnohdy efektivnější sjednat si rychlou půjčku a najednou celou exekuci vyplatit. Tím ušetříte určitě nemálo peněz, které lze využít i jinak. Pokud tedy přemýšlíte nad půjčkou a nedáte dopustit na tradiční prostředí bank, pak se připravte na to, že jako důchodce nemusíte s bankovní půjčkou právě uspět. Bankovní domy považují seniory za rizikovou klientelu u níž se obávají o návratnost svých vynaložených investic. Z toho důvodu půjčky poskytují jen do určité věkové hranice, s doložením příjmů a jen do určité výše. Vzhledem k těmto podmínkám není výjimkou, že jim řada lidí staršího věku kvůli nízkým důchodům nedokáže vyhovět. Řešení však existuje v nebankovní sféře, kde jsou ke klientům více benevolentní a zde se jeví jistá šance na úspěch.

Nebankovní půjčky pro seniory

I když jsou i u nebankovních společností senioři řazení mezi rizikovou klientelu, přeci jen se shledáte s možností prodloužené věkové hranice a to až 85 let. Tím pádem na nebankovní půjčku dokáže dosáhnout širší okruh žadatelů, avšak ve větší míře jsou poskytovány jen malé půjčky s krátkou dobou splatnosti. U nebankovních společností jsou úvěrové produkty rozděleny dle jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Naleznete zde i specifickou sekci půjček pro důchodce, která má již předem podmínky splácení nastaveny tak, aby jim dokázali vyhovět i starší lidé. Kromě toho mohou senioři využít i typické půjčky do výplaty, bez registru, bez doložení příjmu, apod. Všechny tyto nebankovní půjčky je možno si sjednat jen prostředí internetu bez sebemenšího papírování, bez ručitele a nutnosti cokoli dokládat. Právě tyto malé půjčky jsou pro seniory efektivním řešením jejich finanční krize. Výše vypůjčené částky odpovídá jejich možnostem a je zcela evidentní, že jsou schopni ji v dohledné době splatit. Riziko poskytnutého úvěru je však na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou, se kterou je třeba počítat. Ale na finančním trhu je možno nalézt i poskytovatele, u nichž je možno si sjednat první půjčku zdarma bez poplatku.

Sjednat půjčku

Půjčka bez nahlížení do registru

Záznam v registru dlužníků dokáže mnohdy při sjednávání půjčky nadělat pěknou paseku. S tímto problémem se potýkají velmi často nejen lidé v produktivním věku, ale nevyhýbá se ani seniorům. Vzhledem k tomu, že záznamy v registru dlužníků přetrvávají po několik let poté, co jste svůj dluh uhradili, není se vlastně čemu divit. Jestliže tedy jako senior máte evidenci v registru dlužníků, pak je třeba jako poskytovatele půjčky zvolit takovou společnost, která do registru nenahlíží vůbec a nebo je ochotna tento fakt akceptovat. Takové půjčky naleznete zejména u nebankovních společností, jelikož každá banka si všechny žadatele o půjčku důkladně lustruje. K výběru půjčky bez registru existuje přímo stejnojmenná kategorie půjček bez registru, kde si jistě najdete vhodný úvěrový produkt. Samotný výběr vám usnadní nejlépe online srovnávač půjček, kde po zadání vašich kritérií okamžitě vidíte půjčky a úvěry vhodné právě pro vás a to včetně podmínek, za kterých jsou půjčky poskytnuty. Mezi typické půjčky bez registru náleží zpravidla malé drobné online půjčky, které si kompletně sjednáte jen v rychlém prostředí internetu a peníze vám okamžitě vyplatí na bankovní účet. I jako senior se záznamem v registru dlužníků máte možnost sjednat si půjčku adekvátně svým možnostem a potřebám.

Než si na sebe vezmete další závazek, nejprve dobře uvažte, zda jste schopni půjčku pravidelně ze svých příjmů hradit. Sankce za nesplácení jsou poměrně vysoké a zbytečně tak  navyšují celkovou cenu za vypůjčenou částku.