Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Blesková malá půjčka ihned

Řešíte naléhavý finanční problém? Hodila by se vám rychle malá půjčka? Nevyšel vám rozpočet a bankovní účet do minusu přečerpat nemůžete? Nemusíte zoufat, když vám nepomůže banka, pomůže někdo jiný. Pro takové případy je sice lepší mít v peněžence kreditní kartu nebo mít povolený kontokorent u běžného účtu, ale na druhou stranu je zase pravda, že tyto úvěrové produkty banka nevydá úplně každému. Pokud nemáte za sebou bezchybnou platební morálku a dlouhodobě dostatečně vysoký zůstatek konta, jen stěží s žádostí pochodíte. Ale to nevadí. Naštěstí nemusíte své finanční záležitosti řešit jen v bance neboť trh s financemi se rozrostl o velmi početnou skupinu nebankovních společností, které jsou připraveny vám v jakékoli naléhavé finanční situaci okamžitě pomoci. Možná na ně pohlížíte trochu s nedůvěrou, ale to si vážně nezaslouží. Velké certifikované nebankovní společnosti jsou pro tradiční bankovní domy velmi silnou konkurencí a stejně jako ony musí při sjednávání půjček dodržet stanovy zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech. Ten ukládá každé finanční instituci, aby si dopředu ověřila platební schopnost žadatele, což znamená, že všechny firmy striktně dbají na zásady zodpovědného půjčování. Jestliže vám tedy chybí v peněžence jen drobná částka, bez problému se obraťte na nebankovní sektor.

Nebankovní půjčka

Nebankovní společnosti se přímo specializují na klienty, kteří z nějakého důvodu nemohou dostat úvěr u banky a ani disponovat jejich dalšími úvěrovými produkty. Třeba proto, že mají z jejich pohledu velmi malý či nedostatečný příjem, případně jsou evidováni v nechvalně proslulém registru neplatičů či mají na krku exekuci nebo insolvenční řízení. Avšak všechny tyto kriteria jsou pro řadu nebankovních společností hravě akceptovatelné a z toho důvodu se také nebankovní půjčky vyznačují vysokou schvalovatelností podaných žádostí. Jak se ale v soukromém sektoru správně zorientovat? Nebankovních půjček existuje na trhu nespočet, proto jsou pro větší přehlednost řazeny dle jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Najdete tu třeba půjčky před výplatou, půjčky bez kontroly registru dlužníků, pro nezaměstnané, pro matky na mateřské, důchodce, atd. Jednotlivé půjčky se dále samozřejmě liší konkrétními podmínkami, tedy samotnou výší úrokové sazby, dobou splatnosti, případně můžete využít i různé benefity navíc, které řada společností nabízí. Konkurence je veliká a každá firma se snaží oslovit co největší počet potenciálních zákazníků. Abyste výběr půjčky měli co nejjednodušší, k tomuto účelu na internetu slouží tzv. online srovnávač nebo také kalkulátor půjček. Zde do systému zadáte jen vaše požadavky na půjčku a okamžitě se před vámi zobrazí rozsáhlý seznam půjček aktuálně dostupných na trhu. Z nich si vybrat je už poměrně snadné. Hned na první pohled je zřejmé, v čem se půjčky navzájem liší. Pokud chcete rychlou malou půjčku, zvolte kategorii tzv. mikropůjček, která je v tomto případě přesně pro vás.

Chci půjčit

Malá půjčka ihned na účet

Mikropůjčky jsou typickým nebankovním úvěrovým produktem a jejich podmínky jsou předem stanoveny tak, aby klient žádostí o půjčku strávil co nejméně času a peníze se neprodleně dostaly až k němu. Mikropůjčky jsou zpravidla malé půjčky v řádu několika tisícovek, které mají za úkol vyřešit jakoukoli nenadálou finanční krizi. Z toho důvodu nepotřebují mít ručitele a obejdou se bez jakékoli administrativy. Právě naopak, některé společnosti u tohoto typu půjček rovnou nabízí i výhodné benefity navíc. Třeba jako první žadatel dostanete půjčku úplně zdarma bez poplatku, to znamená že splatíte přesně tolik peněz, kolik jste si půjčili. Ale pozor! Pokud nedodržíte dobu splatnosti, poplatky z prodlení jsou opravdu zbytečně vysoké. Proto si předem uvažte své možnosti a půjčte si jen tolik peněz kolik nezbytně nutně potřebujete. Splatnost mikropůjček se pohybuje v řádu několika dnů až jeden měsíc a oproti dlouhodobým půjčkám jsou úročeny vyšší úrokovou sazbou. Ale zase si můžete bez problému půjčit třeba jen pětistovku do výplaty a nikdo vám nenutí zbytečně vysoký úvěr, který ani nevyužijete. Žádost o takovou malou půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde má podobu krátkého interatkivního formuláře. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu a posuvníkem na webu si zvolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete o její zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji vyhodnotí v kteroukoli denní či noční dobu. Pokud je půjčka schválena obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu, tu přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet.

Online půjčka bez bankovního účtu

Drobnou půjčku si u nebankovní společnosti vyřídíte kompletně online za pár minut. Stačí se jen připojit k internetu a mít po ruce mobilní telefon. Některé společnosti dokonce ani nevyžadují vlastnictví bankovního účtu a poskytují rovnou peníze v hotovosti. Přitom se nemusíte obávat žádné časové prodlevy. Hotovost je pro vás připravena za stejnou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Pro peníze si stačí zajít například do trafiky a nebo si je necháte vyplatit na čerpací stanici. Zde vám je jen na základě elektronického kódu vyplatí obsluha platebního terminálu přímo do ruky. Vše probíhá naprosto anonymně, nemusíte se ničím prokazovat. Pokud jste třeba v situaci, že vás zastihla exekuce a váš účet v bance je dočasně nedostupný, je to rychlý způsob, jak se dostat alespoň k nějakým peněžním prostředkům.

Blesková malá půjčka  je jistou formou rychlé online půjčky, která je pro žadatele dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu i ve svátek. Půjčka je bezúčelová, tudíž nikomu nemusíte sdělovat na co právě vyplacené peněžní prostředky využijete. U solidních nebankovních společností  nikdy neplatíte poplatky předem a půjčka je vždy poskytnuta na základě férových podmínek.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.