Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Chci půjčit na zaplacení všech dluhů bez registru a zástavy

Chcete konečně skoncovat s dluhy? Pak jste se jistě rozhodli správně. Věřte, že před dluhy se nikdy nikam neschováte a stejně vás jednoho dne dostihnou. Je to vždy jen otázka času. Ale odvážnému štěstí přeje, určitě víc, než když budete hrát roli mrtvého brouka a ignorovat upomínky v poštovní schránce. Takové jednání nikam nevede a věřitelé stejně jednoho krásného dne ztratí trpělivost a budou svoji pohledávku vyhledávat v rámci exekučního řízení. Proč by taky ne, když je to tak jednoduché a ještě navíc veškeré náklady spojené s exekucí hradíte vy. Pokud se ale k problému postavíte čelem a uchopíte situaci pevně do svých rukou, záhy se můžete vzdát nezavíděníhodné pozici dlužníka. Jestliže tedy máte na svých bedrech nesplacené závazky a jste v situaci, že je zcela evidentní, že ani v dohledné době nedokážete všechno uhradit, snažte se vyjednávat s věřiteli a dohodnout se na podmínkách, které jsou akceptovatelné pro obě strany. Ne vždy jsou poskytovatelé vstřícní a mají pro vás pochopení, než se nadějete, platební rozkaz držíte v ruce a exekutor vám přešlapuje v obýváku. Když to necháte dojít až takto daleko, pak je už každá rada drahá, ovšem i z tak náročné situace existuje východisko. Jaké? Chcete-li se dluhů jednou provždy zbavit, a to i dluhů, jež jsou součástí exekučního řízení, pak je musíte jednorázově zaplatit. Ano, všichni vědí, že na to nemáte, ale můžete si sjednat půjčku na dluhy a své závazky vyrovnat jednou provždy.

Chci půjčit

Půjčka pro dlužníky

Pokud se rozhodnete vystoupit z pozice dlužníka a zodpovědně se rozhodnete uhradit všechny své závazky, pak je zcela jistě vhodné vyhledat rovnou nebankovní oddlužovací společnost. Ti se zabývají nejenom vyplácením exekucí, ale mohou vám pomoci i s dalšími dluhy. Třeba s vámi vyhotoví návrh na oddlužení, který se podává k soudu a jehož cílem je zbavit se zejména neúměrné dluhové zátěže. Kromě toho všeho si ale lze u oddlužovací společnosti sjednat jakoukoli půjčku, kterou použijete právě na zaplacení všech vašich závazků. Tyto nebankovní subjekty rovněž disponují roszáhou sítí renomovaných právníků, kteří jsou připraveni vás zastupovat při všech jednáních s věřiteli, na úřadech, apod. V tak ožehavých finančních záležitostech jistě jejich pomoc oceníte. V prvé řadě si také uvědomte, že dlužníci ani na úvěrovém trhu nejsou právě v ideální pozici. Kdo by tay půjčil extrémně zadluženým lidem, u nichž je již na první pohled evidentní, že něco není v pořádku. Navíc, všechny finanční společnosti mají za povinnost předem si ověřit platební schopnost žadatele, takže když zjistí, že si na svých bedrech nesete spoustu nesplacených závazků, je otázka, zda se nová půjčka ještě vejde do již tak kriticky napjatého rodinného rozpočtu.

Kdo půjčí dlužníkovi

Někdy se stane, zejména lidem, kteří mají na svém kontě ne jednu, ale rovnou dvě, tři čtyři až deset exekucí najednou a už opravdu neví kudy kam, že nemohou nikde sehnat dobrou půjčku. Řešením pro ně může být například osobní bankrot, avšak abyste ho mohli vyhlásit, musíte nejprve podat žádost k soudu a vyčkat na jeho vyjádření. Oddlužení má totiž velmi přísná zákonem stanovená pravidla a ty nedokáže jen tak někdo naplnit. Mimo jiné musíte mít i příjmy v určité výši, abyste dokázali měsíčně vše uhradit. Přesto všechno se u nebankovních společností setkáte přímo se sekcí půjček pro dlužníky, která je prioritně určena lidem, kteří z nějakého důvodu na jinou půjčku nedosáhnou. Mohou to být například nezaměstnaní, matky na mateřské, začínající podnikatelé, studenti či důchodci. Ti všichni mají již sami o sobě hluboko do kapsy, díky čemuž také nedokáží své závazky naplnit. Velmi důležité je si uvědomit, že splácet v rámci splátkového kalendáře exekuci není právě dvakrát nejlepším, řešením. Přesto, že vám jednotlivé exekuční srážky mzdy skrouhnou celou výplatu, je to takové splácení bez konce. Nezapomínejte, že dlužná částka díky sankčním poplatkům a úrokům z prodlení neustále narůstá a když konečně zaplatíte celý dluh, můžete pokračovat v nákladech celého exekučního řízení. Z toho důvodu je mnohem efektivnější vzít si půjčku, exekuci vyplatit a tím pádem se jednou provždy zbavit velkého závazku.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru a zástavy

Nejen dlužníci, ale v podstatě všichni žadatelé o půjčku se mohou u nebankovní společnosti setkat s velkou vstřícností vůči vaší osobě. Z tohoto pohledu je každá podaná žádost posuzována individuálně a vy máte jedinečnou příležitost vyjednat si podmínky jaké budou vyhovovat jen a jen vám. V prvé řadě také záleží na výši požadavané sumy, od které se všeobecně odvíjí podmínky splácení. Když si vystačíte jen s malou drobnou půjčkou, může se vám podařit ji získat v sekci půjček pro dlužníky, kde zpravidla ani nenahlíží do registru dlužníků a nepožadují potvrzení o příjmu. Avšak na druhou stranu se připravte na to, že riziko takové půjčky je vyváženo podstatně vyšší úrokovou sazbou, takže je zcela na vašem uvážení, zda je takový úvěr pro vás řešením, nebo naopak další zátěží. Pokud budete požadovat úvěr v řádu sta tisíc či milionu korun, pak se bez ručení určitě neobejdete. Za půjčku se může zaručit další osoba jako spolužadatel nebo můžete zastavit nemovitost. Ovšem ani tyto možnosti nejsou vhodné pro každého, a proto je lepší vybírat půjčku ze sekce půjček bez registru a zástavy. Vzhledem k tomu, že zadlužení lidé nemají na úvěrovém trhu právě nejlepší výchozí pozici a opravdu není snadné půjčku získat, můžete zkusit půjčku od soukromé osoby. Ta není podložena žádnými standardními podmínkami a vše závisí jen na dohodě obou stran, tedy věřitele a dlužníka. Půjčka od soukromého investora je jistou alternativou nebankovních půjček a lidé využívají jejich služeb zejména tehdy, kdy všechny ostatní pokusy již dávno zklamaly.

Půjčku na zaplacení všech dluhů poskytují nejen různé renomované nebankovní společnosti, ale i přímo oddlužovací firmy. Jejich součástí bývá také odborné finanční poradenství, které zcela jistě stojí za to využít. Za půjčku neplatíte předem žádné poplatky.