Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Dlouhodobé online půjčky bez doložení příjmu

Přemýšlíte, kde vzít půjčku, u níž by bylo možno splátky rozložit na delší dobu? Nejste na tom právě teď finančně nejlépe, a tak vlastně ani nemáte jak doložit svůj příjem? Každá situace má řešení, proto nezoufejte. Pokud budete vědět jak na to, sjednáte si bez problému půjčku přesně dle svých potřeb. Bohužel, nenadálý výdaj se může objevit kdykoli, a aby toho nebylo málo, zpravidla přichází ve chvíli, kdy je domácí rozpočet doslova napnutý k prasknutí. Stačí, aby přišla nečekaná složenka, vyúčtování za energie či poplatků spojených s užíváním bytu nebo se pokazil spotřebič v domácnosti a hned je problém. V takových situacích je jistě ideální půjčit si peníze od rodiny nebo přátel, ale ne každý má takové možnosti. Navíc, někomu se ani nechce zdůvodňovat, proč peníze nemáte a na co je vlastně potřebujete. Půjčka nabízí daleko diskrétní řešení, které rozhodně stojí za to využít. Stačí se jen správně zorientovat na úvěrovém trhu a hned budete mít půjčku přesně dle svých potřeb.

Půjčky bez doložení příjmu

V současné době jsou bankovní i nebankovní úvěry na zcela srovnatelné úrovni, avšak navzájem se liší svými podmínkami. Zpravidla nebankovní půjčky jsou více dostupné pro široký okruh žadatelů. Bankovní domy totiž bazírují na zdlouhavé administrativě a důkladně si prověřují každého žadatele. Nejenže si vás proklepnou v registru dlužníků, ale také musíte doložit svůj příjem. Pokud jste nezaměstnaní, na mateřské, v důchodu nebo začínáte s podnikáním, je váš příjem pro banku nedostačující a zařadí vás mezi rizikové klienty. Těm jednoduše banky nepůjčují, jelikož mají značné obavy z návratnosti svých investic. Avšak daleko příznivější situace se jeví na poli nebankovních půjček, kde jsou k žadatelům více benevolentní. Jednoduše se dá konstatovat, že ten, kdo neuspěje se žádostí o úvěr v bance, získá v soukromém sektoru půjčku jedna dvě. Není se čemu divit. Nebankovní společnosti mají podmínky u svých úvěrových produktů již předem nastaveny tak, aby jim bez problému dokázali vyhovět zákazníci, pro které je získání bankovní půjčky naprosto nemožné.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka bez formalit

Půjčky bez doložení příjmu jsou doménou nebankovních společností, které si zakládají zejména na minimální administrativní zátěži. Zvlášť u malých půjček nemusíte nikým ani ničím ručit a už vůbec nic dokládat. Některé společnosti sice nahlíží do registru dlužníků, avšak samotný záznam není rozhodujícím kriteriem při schválení úvěru. To zpravidla probíhá jen pomocí plně automatizovaného systému, takže vždy máte šanci na úspěch. Přitom je třeba podotknout, že každá žádost je posuzována individuálně. Pokud žádáte například o vyšší sumu, je samozřejmé, že společnost bude vyžadovat i vyšší záruky splacení a dotáže se na váš současný příjem. Avšak i jeho výši si může společnost ověřit sama přímo na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Stačí k tomu jeden telefonický dotaz a vy tak nemusíte zbytečně ztrácet čas sháněním různých potvrzení. To znamená, že půjčku v jakékoli výši si lze vyřídit jen pouhou elektronickou cestou.

Rychlá online půjčka

Půjčka bez zbytečného papírování je mezi klienty poměrně v oblibě, jelikož je velmi snadno a rychle vyřízená. Stačí jen doma sednout k počítači a přímo na webových stránkách poskytovatele podat jednoduchou online žádost. Ta má podobu krátkého formuláře, kde vyplníte jen své jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, následně je zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení půjčky. Je-li výsledek kladný, pak na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím pádem svůj skutečný zájem o půjčku stvrdíte. Pokud žádáte vyšší sumu s delší dobou splatnosti jste současně kontaktováni pracovníkem dané úvěrové společnosti s nímž se dohodnete na podrobnostech. Některé společnosti totiž vyžadují záruky splacení a to formou dalšího ručitele a nebo zástavou majetku. Pokud za půjčku budete ručit nemovitostí, získáte u úvěrové firmy dostatečnou bonitu na to, aby vám nabídla třeba lepší úrokovou sazbu nebo podmínky splácení. Případně můžete dosáhnout i na různé benefity navíc – odklad splátek na určitou dobu, možnost jednorázového splacení celé půjčky, mimořádná splátka bez sankce atd. U dlouhodobých půjček je splatnost rozložena na několik let.

Dlouhodobé půjčky

Pokud si půjčíte několik desítek či stovek tisíc se splatností na několik let, může se stát, že v průběhu splácení se dostanete do finančních obtíží a nebudete schopni dostát svým závazkům. Přitom je to tak jednoduché, přijdete o práci, onemocníte, rozejdete se s partnerem a hned má rodinný rozpočet zcela jinou podobu. Najednou na splátky nezbývají peníze. Než je přestat platit a tím pádem zvyšovat svoji zadluženost díky sankcím a úrokům, je rozhodně efektivnější požádat o přeúvěrování půjčky. Tím získáte zcela novou půjčku, jejíž podmínky si nastavíte přesně dle svých potřeb. Upravíte si splátky tak, jak vám budou vyhovovat, prodloužíte dobu splatnosti, v konečném výsledku můžete dosáhnout také na lepší úrokovou sazbu a tím pádem celkově za půjčku ušetřit. Pokud se tedy kdykoli dostanete do problémů se splácením, vždy řešte celou záležitost včas. Můžete jen získat.

Dlouhodobé online půjčky mohou být jak účelové (na auto, rekonstrukci bydlení), tak i neúčelové, což je prakticky jakýkoli běžný spotřebitelský úvěr. V jednotlivých případech se ovšem liší výší úrokové sazby a konkrétními podmínkami při sjednání půjčky. Proto vždy předem uvažte, jaký typ úvěru bude odpovídat vašim potřebám.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.