Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Extra rychlá půjčka

Opravdu na peníze tak spěcháte? Pokud je u vás nedostatek financí natolik akutní, že nesnese žádný odklad, pak můžete požádat o extra rychlou půjčku. Ta vám okamžitě vytrhne trn z paty. Jak na ni? Jednoduše, stačí jen oslovit tu správnou finanční společnost. Pokud totiž nevlastníte kreditní kartu a nebo nemáte povolený kontokorent k běžnému účtu, jen stěží vám banka poskytne úvěr v extrémně krátkém čase. Pro ni to je vždy dlouhodobá záležitost, kdy si podrobně prověří každého žadatele o půjčku. Avšak vyhovět jejich náročným požadavkům nedokáže jen tak někdo. Bankovní úvěr si žádá zcela precizní platební morálku, bezchybnou finanční historii a doložení příjmu ze zaměstnání. Pokud je cokoli pro vás překážkou, můžete se s bankovním úvěrem již dopředu rozloučit. Avšak na druhou stranu, proč chodit právě do banky, když na stejné úrovni lehce získáte půjčku u jakékoli nebankovní společnosti. Ta má daleko jednodušší podmínky, které nepodléhají zdlouhavému administrativnímu procesu a tím pádem je její časová náročnost doslova minimální. Půjčku si dokážete vyřídit za pár minut.

Opravdová online půjčka

Aby půjčka byla skutečně rychlá, musí být pro žadatele snadno přístupná. Už jen osobní jednání na kamenné pobočce společnosti zabere spoustu času a nejednoho potenciálního klienta dopředu odradí. Do banky už také nechodíte kvůli každému příkazu k úhradě a své osobní finance spravujete prostřednictvím online bankovnictví. A stejně tak si lze sjednat i půjčku, ovšem u bankovního domu to nebude. Možnost opravdové online půjčky nabízí jen nebankovní společnosti, které se snaží svým klientům vyjít maximálně vstříc a vše jim co nejvíce usnadnit. Takovou půjčku si kompletně vyřídíte jen v prostředí internetu bez sebemenší administrativní zátěže. Stačí jen podat na webových stránkách poskytovatele rychlou online žádost, která je obratem pomocí plně automatizovaného systému ihned zpracována a ten rozhodne o schválení úvěru. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím svůj skutečný zájem o půjčku stvrdíte.

Chci půjčku

Rychlá půjčka kdykoli k dispozici

Extra rychlé půjčky jsou určeny zejména pro ty žadatele, kteří na peníze opravdu spěchají a nechtějí se zdržovat zdlouhavým papírováním. Takové půjčky zpravidla spadají do kategorie tzv. mikropůjček, které vám okamžitě poskytnou jakoukoli menší částku v řádu jednotek až desítek tisíc. Vzhledem k tomu, že není potřeba nikde shánět ručitele a některé společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků, je riziko drobných půjček vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Ta bývá zpravidla několik dnů až jeden měsíc. Avšak některé společnosti například nabízí možnost splacení úvěru do 14 dnů úplně bez poplatku. To znamená, že kolik peněz si půjčíte, přesně tolik vrátíte. Pokud ale naopak potřebujete nutně dobu splatnosti prodloužit, i to je možné za poplatek, třeba i opakovaně.

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní společnosti se vyznačují tím, že jsou při posuzování žádosti více benevolentní než banky a zaměřují se zejména na klienty, pro něž je dostupnost bankovní půjčky naprosto minimální. Jedná se zejména o nezaměstnané, kteří nemají jak doložit svůj příjem a pobírají jen sociální dávky. Také matky na mateřské, studenti, důchodci, začínající podnikatelé jsou pro banku méně bonitními klienty. Jejich pravidelný měsíční příjem však dokáže akceptovat nebankovní společnost, která zpravidla každou žádost o úvěr posuzuje s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta. Některé společnosti navíc ještě nahlíží i do registru dlužníků. Pokud zde máte záznam, neznamená to automaticky, že je tento fakt zásadní překážkou při schválení úvěru. Samozřejmě, že když je na první pohled zřejmé, že jste zadluženi až po uši, ani nebankovní společnost vám nepůjčí. Je to ve vašem vlastním zájmu, jelikož se tak snaží ochránit vás před dluhovou pastí. Takže když je evidentní, že bez problému své stávající závazky hradíte, případně máte vše zaplaceno a vaše osoba přebývá v registru ještě několik let poté, co jste se duhu zbavili, může nad takovým prohřeškem přimhouřit oko. Extra rychlá půjčka se tak stává snadno dostupná téměř pro každého.

Extra rychlá půjčka vyplacená v hotovosti

Rychlá půjčka má charakter krátkodobého nebankovního úvěrového produktu, který si sjednáte pouze elektronickou cestou. Pokud máte po ruce mobilní telefon s připojením k internetu je i půjčka neustále s vámi. Ve dne v noci, kdekoli na cestách je připravena vám okamžitě pomoci. Pokud žádáte o půjčku opakovaně, můžete tak učinit už jen krátkou SMS zprávou, čímž se extrémní rychlost vyřízení úvěru zkracuje na totální minimum. Navíc, jestliže jste předchozí půjčku řádně a včas splatili, může vám tentokrát společnost nabídnout lepší podmínky splácení a nebo dokonce i úvěr navýšit. Ihned po schválení půjčky peníze odchází na váš bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Ani kvůli tomu nemusíte na pobočku, firmy využívají i řadu alternativních způsobů. Peníze si na základě elektronického kódu lze vyzvednout v nejbližší trafice a nebo na čerpací stanici. Není nutné předkládat žádné doklady, takže vy zůstáváte v úplné anonymitě. Obsluha platebního terminálu ani netuší, že vám vyplácí peníze z půjčky.

Extra rychlá půjčka je bezúčelová a tudíž ji můžete využít v jakékoli nenadálé finanční tísni. Půjčit si můžete jak pětistovku na nezbytné výdaje do další výplaty, tak několik tisíc na zaplacení složenek či jiných urgentních závazků. Avšak vždy jednejte zodpovědně a zbytečně se nezadlužujte.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.