Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Finanční půjčka

Co si představit pod pojmem finanční půjčka? Je to vlastně jakákoli finanční výpomoc v nouzi. Půjčky jsou na světě od nepaměti a jsou stejně staré jako lidstvo samo. Sotva vznikly první peníze, už mezi lidmi kvetl vzájemný obchod. Na jedné straně byli ti, co měli dostatek peněžních prostředků, a tak je za drobnou úplatu poskytli těm, kterým právě pochyběly. Takový obchod byl vlastně výhodný pro obě strany. Lidé volné peníze zužitkovali a se ziskem se jim opět vrátily zpět, a ti co je neměli jejich prostřednictvím vyřešili jakoukoli problematickou záležitost. Postupným vývojem, s rozvojem bankovních účtů pak samozřejmě i finanční půjčky měnili svoji podobu až se ustálily v takové formě jako je známe dnes. Když vám nevyjdou peníze do další výplaty nebo potřebujete náhle financovat nějakou neodkladnou záležitost, vložíte veškeré své naděje do finanční půjčky. Stejně tak, pokud zařizujete domácnost nebo se chystáte pořídit či rekonstruovat bydlení a nebo třeba jen koupit nové auto. Ani exotická dovolená na splátky není výjimkou, žít na dluh je prostě trendem dnešní doby. Proti půjčce samozřejmě nelze nic namítat, ale jen do té míry, pokud máte veškeré své osobní finance pod kontrolou. Jakmile se vám situace vymkne z ruky, nestačíte plnit své závazky a dlužíte každému na koho se jen podíváte, pak je třeba se zastavit a začít celou situaci řešit. Mnoho lidí se neuváženým jednáním dostalo až na samé dno a věřte, že zvednout se znovu nahoru dá pěknou práci. Pokud ale ovládáte alespoň základy finanční gramotnosti, můžete si sjednat v podstatě jakoukoli půjčku.

Půjčka v bance

Konzervativní lidé velmi často ve finanční tísni přemýšlí pouze o bankovní půjčce. Jsou přesvědčeni o tom, že jim dá největší pocit jistoty. Nic proti tomu, ale často se pak nestačí divit, jak přísné podmínky má banka pro sjednání půjčky. Vyhovět jim nedokáže jen tak někdo, a tak spoustu potenciálních zákazníků odchází bankovními dveřmi s nepořízenou. Proč tomu tak je? Když jdete žádat o půjčku do banky, předem se připravte na velmi složitý administrativní proces. Nejprve si vaši osobu důkladně prověří v bankovním i nebankovním registru dlužníků a poté na vás vysypou samé požadavky. Je třeba doložit potvrzení o příjmech, u podnikatelů kopii daňového přiznání za uplynulé období a v případě vyšší sumy je nutno mít odpovídající ručení. Nejlépe formou zástavy nemovitosti, případně další osobou. Pokud jste ale momentálně bez práce, na mateřské, v důchodu, student nebo máte jen dočasnou brigádu, jen stěží naplníte bankovní požadavky. Klienti s tímto profilem jsou ohodnoceni velmi nízkou bonitou a tudíž pravděpodobnost získání půjčky je téměř nulová.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka pro každého

Pokud se oprostíte od tradiční bankovní půjčky a připustíte i druhou možnost v podobě nebankovní půjčky, najednou se před vámi otevřou zcela nové příležitosti, které vám získání půjčky dost podstatně usnadní. Je všeobecně známo, že nebankovní společnosti jsou co se týče požadavků na půjčku více benevolentní a nemají tak přísná kriteria. Z toho důvodu na nebankovní půjčku dosáhnou jednak lidé se záznamem v registru dlužníků, bez stálého zaměstnaneckého poměru, začínající podnikatelé, atd. Dobrou zprávou je, že každá žádost o půjčku je posuzována individuálně, a tak máte vždy možnost vyjednat si takové podmínky, jaké budou vyhovovat jen a jen vám. Navíc, u nebankovní společnosti si můžete půjčit třeba jen pětistovku do výplaty. To u banky, pokud nevlastníte kreditní kartu nebo nemáte povolený kontokorent u běžného účtu, nepřipadá v úvahu. Bankovní domy poskytují vždy úvěry v řádu několika desítek či stovek tisíc. Avšak i ty si sjednáte u nebankovní konkurence, pokud zvolíte tu správnou společnost.

Rychlá online půjčka

Každá nebankovní společnost se snaží co nejvíce přiblížit potřebám svých klientů, a proto nabízí své služby převážně v prostředí internetu. Sice i nebankovní půjčku si sjednáte na kamenné pobočce společnosti, ale proč zbytečně ztrácet čas, když vše hravě zvládnete přes internet. Nemusíte se zabývat vůbec žádným papírováním, vše vyřídíte jen rychlou elektronickou cestou a vzápětí se vám peníze okamžitě objeví na vašem účtu a nebo jsou připraveny v hotovosti. Nebankovní půjčka totiž nezbytně nutně nepotřebuje ke svému sjednání účet v bance, takže pokud jej nemáte a nebo je třeba momentálně obstavený exekutorem, můžete si vyřídit jednoduchou půjčku v hotovosti. Na peníze nemusíte čekat ani do druhého dne, ani na poštovní poukázku. Můžete si zajít třeba do trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Na takových místech je půjčka vyplacena na základě elektronického kódu, který obdržíte krátkou SMS zprávou. Nemusíte se prokazovat žádnými doklady, takže vaše osoba zůstává v úplně anonymitě. Rychlou půjčku si vyřídíte během několika málo minut.

Okamžitá půjčka na účet nebo v hotovosti

Hlavním cílem okamžité online půjčky je pomoci svým klientům v nenadálých situacích, a proto si takovou půjčku bez sebemenšího papírování vyřídíte jedna dvě. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Posuvníkem na webu si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení úvěru. Je-li výsledek kladný, peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Vzhledem k tomu, že u tohoto typu půjček se jedná zpravidla o malou částku v řádu několika tisícikorun, není nutno mít ručitele. Většina společností nenahlíží ani do registru dlužníků, případně je ochotna akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Nemusí být tedy jen ze stálého zaměstnaneckého poměru. Avšak riziko poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Dokonce existují i společnosti, které vám jako prvnímu klientovi nabídnou první půjčku zdarma bez poplatku. V každém případě vám různé benefity navíc pomohou na půjčce výrazně ušetřit. Když se ale dostanete do problémů se splátkami, není problém si zase naopak dobu splatnosti za poplatek prodloužit.

Nebankovní půjčka je rychlý finanční úvěrový produkt, který je svým klientům k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu a dokonce i ve svátek. K jejímu vyřízení si vystačíte jen s připojením k internetu a mobilním telefonem. Půjčka je bezúčelová, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze využít na cokoli. Půjčku si sjednejte vždy u renomované nebankovní společnosti, která je pro vás zárukou kvality.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.