Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Investoři půjčují na notářský zápis

Nemáte potřebný kapitál, abyste mohli začít podnikat? Přemýšlíte jak profinancovat svůj nápad, který je očekávanou vidinou zisku? Je jasné, že vaše výplata tak sotva pokryje rodinný rozpočet, proto neváhejte a využijte nabídky soukromých investorů.

Půjčky od investorů

Půjčky od investorů jsou úvěry poskytované fyzickými osobami nebo firmami, jejichž primární činností není jen poskytování peněz, ale mohou se na daném projektu i finančně podílet. Vloží do něj své momentálně volné peníze a ty se jim se ziskem vrátí zpět. Pro tyto nebankovní společnosti je zcela postačující zajištění úvěru formou notářského zápisu. Celý vyřizovací proces není nijak složitý, úvěr získáte velice snadno a rychle.

Půjčka na notářský zápis

Notářský zápis jako automatická součást úvěrové smlouvy je dostatečnou právní ochranou pro obě strany. Řídí se dle občanského zákoníku České republiky a je určen pro všechny plnoleté osoby trvale žijící na území ČR. K získání půjčky potřebujete pouze platný doklad totožnosti. Nebankovní společnosti nezkoumají vaši minulost ohledně platební morálky, nevyžadují žádné doklady. Notářským zápisem dává dlužník věřiteli svolení k tomu, že v případě nedodržení jeho závazků vyplývajících ze smlouvy dojde k exekuci jeho majetku.

Investoři půjčují on-line

Získání a vyřízení půjčky na notářský zápis probíhá elektronickou cestou. Vše vyřídíte doma prostřednictvím internetu, zadejte základní informace do kontaktního formuláře, následně vás některá nebankovní společnost osloví. S ní se dohodnete na podrobnostech a peníze vám budou připsány na bankovní účet. Přestože je klientů mnoho, schválení půjčky proběhne v krátkém časovém intervalu.

I poptávkou získáte půjčku na notářský zápis

Na trhu půjček působí mnoho ověřených a diskrétních agentur, přesto nespoléhejte jen na ně a i sami půjčku poptávejte. Nikdy nevíte na jak výhodné podmínky sjednaného úvěru můžete narazit. Zadejte kolik potřebujete, na jak dlouho, výši měsíčních splátek,… I tady můžete nalézt půjčku šitou na míru. A ta má pro vás cenu zlata. Tak na co ještě čekáte, vždyť nemáte co ztratit.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.