Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Je možné získat půjčku, když mám exekuci?

Exekuce je natolik nemilá záležitost, že dokáže opravdu velmi potrápit. Když se vám znenadání zjeví exekutor u vašich domovních dveří, bývá už velmi často pozdě. A přitom by stačilo tak málo. Nenechat své závazky přerůst v dluhy a vždy nalézt nějaké řešení. Je samozřejmé, že spoustu lidí se dostane do potíží s financemi třeba jen proto, že přišli o práci nebo dlouhodobě onemocněli či jim zaměstnavatel nezaplatil včas výplatu. Nemusí se hned jednat o chronické dlužníky, kteří se záměrně vyhýbají svým závazkům. Do potíží s financemi se dostanete i díky souhře životních náhod a okolností, ale důležité je, veškeré problémy řešit včas. Když budete ignorovat upomínky v poštovní schránce, věřte, že jednoho dne věřitelům dojde trpělivost a podají návrh na zahájení exekučního řízení. A to už jej zpravidla na všechno pozdě. Ve většině případů přichází exekutor jako blesk z čistého nebe, jelikož řada jedinců žije v klamné představě, že se na ně zapomnělo. Nezapomeňte, že každý dluh je dluhem a je jen otázka času, kdy na vás přijde řada. Jen v rámci exekučního řízení se vám to pěkně prodraží. Nejenže musíte splatit původní dlužnou částku, ale také úroky zprodlení, sankční poplatky a v neposlední řadě i tučné náklady celé exekuce. Pokud si zavedete splátkový kalendář a exekutor přistoupí na exekuční srážky z vašeho platu, pak budete jen splácet a splácet, kolikrát bez vidiny konce. Dlužná částka místo aby klesala neustále někde bují a rozrůstá se o nějaké další procenta. Abyste se těchto problémů skutečně zbavili, existuje pouze jediné řešení: celou exekuci jednorázově vyplatit. Jak? Vzít si půjčku, jejíž splátky nebudou mít už s exekucí nic společného tudíž i podmínky budou úplně jiné.

Chci půjčit

Kdo půjčí lidem v exekuci

Pokud již na vás byla uvalena exekuce a potýkáte se s nedostatkem financí, pak jsou zcela jistě vaše možnosti na získání vhodného úvěrového produktu omezené. Ale pořád jsou tu pro vás oddlužovací společnosti, které se zabývají výplatou exekucí. Nejenže jejím prostřednictvím vyplatíte celou exekuci, ale také si půjčku navýšíte o požadovanou částku a mimo jiné můžete využít i veškerý právní servis, který  se vždy může hodit ke zdárnému ukončení exekučního řízení. Pokud žijete v představě, že si vezmete půjčku v bance, ztrácíte jen zbytečně čas. Každý bankovní úředník pouhým náhledem do centrálního registru klientských informací rychle zjistí, jak na tom jste. Banky zásadně nepůjčují zadluženým lidem stejně tak mají problém s půjčkou i lidé s nedostatečnými příjmy. Zkrátka v bance pro svoji obtížnou situaci stěží naleznete pochopení. Zato nebankovní sféra je vám více nakloněna, ale i tady si musíte vybrat vhodnou společnost. Ne všechny úvěrové společnosti jsou ochotny půjčit lidem v exekuci. Ono totiž také záleží na tom, o jakou částku se vlastně jedná a kolik potřebujete.

Nebankovní půjčka v exekuci

Jestliže máte na krku exekuci a jde vám jen o pár drobných a neusilujete o to, abyste  se exekuce zbavili, pak za jistých okolností je možné si sjednat malou nebankovní půjčku. Když si vystačíte jen s pětistovkou nebo několika tisíci do další výplaty, pak můžete využít možnosti nebankovních půjček bez kontroly registru dlužníků. Kromě toho u nebankovních subjektů naleznete specifickou sekci půjček určených lidem v exekuci. I tyto úvěrové produkty však nebankovní společnosti nabízí za rozličných podmínek, proto je jistě dobré si napřed jejich nabídky porovnat a uvážit. Velkou předností nebankovních půjček je zcela jistě fakt, že každého klienta posuzují individuálně, proto vždy máte jedinečnou možnost si půjčku vyjednat tak jak potřebujete. Pokud tedy si nesete na svých bedrech exekuční splátky, ale výše vašeho platu je adekvátní vypůjčené částce, takže je na první pohled evidentní, že jste schopni i takovou půjčku splatit, pak vám nebankovní společnost může vyjít vstříc. Pokud byste ale s exekucí na krku požadovali statisícový úvěr na bydlení, možná bude stačit ručit nemovitostí, případně mít dalšího ručitele, ale už to tak jednoduché nebude. Každá úvěrová společnost si musí podle zákona předem ověřit platební schopnost žadatele, avšak jak to učiní je už zcela na ní. Proto jednotlivé úvěrové společnosti posuzují úvěrové žádosti podle vlastních podmínek.

Sjednat půjčku

Malá půjčka pro každého

Nebankovní společnosti se snaží přiblížit různým problémovým situacím, v nichž se jejich klienti nacházejí, a proto nabízí své produkty za daleko příznivějších podmínek. Nelpí striktně na administrativě jako banky, proto v některých případech nepožadují doložení potvrzení o příjmu a nenahlíží do registru dlužníků. To se týká zejména malých půjček tzv. mikropůjček, které si sjednáte jen na internetu. Žádost vyplníte na daných webových stránkách poskytovatele, kliknete na tlačítko odeslat a okamžitě je zahájen schvalovací proces. Během několika málo minut jste informováni o výsledku, je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté je půjčka ihned vyplacena na bankovní účet, případně připravena k vyzvednutí v hotovosti. Některé nebankovní společnosti vám tak třeba na 14 dní půjčí tisícovku úplně zadarmo, úplně bez poplatku nebo úroku. A nebo můžete využít i  jiných akčních nabídek, díky nimž získáte dobrou půjčku. Malé mikropůjčky jsou snadno dostupné v jakoukoli denní či noční dobu, po dobu 7 dní v týdnu i ve svátek. Tím pádem se na ně lze spolehnout v jakékoli finanční krizi a mohou se pro vás stát pohotovým zdrojem finančních prostředků. I v případě exekuce, pokud si vystačíte jen s pár drobnými vám mohou pomoci. Máte-li obstaven bankovní účet, můžete přímo využít půjčku bez bankovního účtu, která je stvořena přímo pro vás.

Půjčku si vždy sjednejte u certifikované úvěrové společnosti, která je pro vás zárukou kvalitních služeb. Nepožaduje poplatky předem a žádosti klientů posuzuje s přihlédnutím k individuálním okolnostem.