Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Kde si půjčit rychle peníze bez příjmu

Schází vám peníze? Hodila by se vám alespoň malá půjčka? Dneska vám půjčí doslova na každém rohu, ale kde najít tu správnou dobrou půjčku? To je otázka. Avšak pro odpověď nemusíte chodit nikam daleko. Dříve než si půjčku sjednáte nejprve si ujasněte kolik peněz nezbytně nutně potřebujete a za jak dlouho jste schopni částku splatit. Přitom vycházejte opravdu ze svých reálných možností. Úvahy typu, však ono se to nějak splatí, vám mohou do budoucna nadělat spoustu problémů. Když pak půjčku nemáte z čeho splácet, zbytečně se vám v konečném výsledku prodraží. Původní vypůjčená částka každým dnem narůstá o poměrně tučné sankční poplatky a úroky z prodlení, které se mohou navíc až zdvojnásobit, pokud se dostanou až do fáze exekučního řízení. A to iistě nechcete. Proto si raději půjčte jen tolik, kolik aktuálně potřebujete a nepouštějte se do zbytečných rizik. Schází vám pětistovka do výplaty? Pak si klidně půjčte na pár dní jen několik stokorun a máte vystaráno. V tomto směru dokonce i většina velkých renomovaných poskytovatelů půjček důsledně dodržuje zásady zodpovědného půjčování a jakmile zjistí, že vytloukáte půjčku půjčkou, raději vám úvěrovou žádost zamítnou než aby vás vystavili ještě většímu riziku. Tuto povinnost jim ukládá i zákon o spotřebitelských půjčkách a úvěrech, který jasně říká, že každá úvěrová společnost si musí předem ověřit platební schopnost žadatele. Pokud tedy zjistí, že další půjčka by byla jen dalším krokem k dluhové pasti, raději vám ve vašem vlastním zájmu úvěrovou žádost zamítnou. Z toho důvodu také posuzují vaše příjmy. Kde si ale půjčit, když je nemáte?

Chci půjčit

Půjčka bez příjmu

V dnešní době není nic ojedinělého, že nemůžete doložit své příjmy. Lidé jsou bez práce, pobírají jen podporu v nezaměstnanosti nebo jsou na sociálních dávkách a domácí rozpočet díky tomu pomalu klesá k nule. Při žádosti o půjčku pak nastává problém. Otázka také je, co si úvěrová společnost pod potvrzením o příjmu představuje. Některé subjekty si vystačí jen s informací o vašich příjmech , jinde se bez razítek ze mzdové účtárny neobejdou. Zejména banky jsou v tomto směru nekompromisní. Jakmile nemáte potvrzení o příjmu a nejlépe z trvalého pracovního poměru uzavřeného na dobu neurčitou, pak vás ohodnotí tak nízkou bonitou, že šance na získání půjčky se ztrácí v nedohlednu. Pokud jste tedy momentálně vedeni třeba na úřadu na práce či máte jen dočasnou brigádu, nebo jste na mateřské, v důchodu, studujete, atd., pak je šance na bankovní půjčku velmi mizivá. Obzvlášť, jestliže nemáte ani kreditní kartu v peněžence nebo sjednaný kontokorent u běžného účtu. Banka vám jen tak rychle žádnou tisícovku nepůjčí, ale naopak nabídne jen klasickou půjčku v řádu několika desítek tisíc korun. Její schválení však odpovídá standardním interním podmínkám a jako osoba bez doložitelného příjmu je dokážete jen stěží naplanit. Z toho důvodu je zcela zbytečné ztrácet v bance čas a raději se rovnou ohlédněte po penězích v nebankovní sféře. Zde se vám nabízí možnosti, o kterých možná nemáte ani ponětí.

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní poskytovatelé půjček jsou oproti bankovní konkurenci ke klientům více shovívavější a vychází z toho, že půjčku potřebuje právě člověk, který nemá momentálně odpovídající příjmy k tomu, aby potřebnou částku mohl díky nim získat. Nebankovní půjčka se snaží pomoci v jakékoli finanční tísni, rychle reagovat na exekuci a peněžní prostředky poskytnout snadno a jednoduše v kteroukoli denní či noční dobu. Přemýšlíte, jak je to možné, když nemáte ani kreditku? Jednoduše, nebankovní půjčky se nachází v prostředí internetu, které je klientům co nejblíže. Zde si půjčku nejenže rychle vyřídíte se vším všudy, ale začít můžete i samotným výběrem. K tomuto účelu lze využít online srovnávač půjček, jenž vám efektivně za pár minut nabídne rozsáhlé možnosti finančního trhu. Získáte seznam všech vhodných úvěrových produktů dle vámi zadaných kritérií. Kromě toho hned u každé půjčky vidíte i podmínky, ze kterých je poskytnuta. Můžete si tak snadno výši úrokové sazby, dobu splácení, případně další benefity navíc, jenž společnosti k půjčkám nabízí. Není výjimkou, že narazíte právě na akční nabídku, která dokáže cenu za půjčku srazit až na totální minimum.

Sjednat půjčku

Okamžitá půjčka bez papírování

Když v peněžence schází peníze, je čas jednat urychleně. Budete-li otálet a zdlouhavě vybírat nejlepší půjčku na světě, peněz se nedočkáte nikdy. Sázkou na jistotu je zpravidla vždy nebankovní půjčka, kvůli které nemusíte vytáhnout ani paty z domu a peníze vám připíší na účet jedna dvě. Vyhnete se tak zdlouhavému vyřizování na pobočce a dokládání různých potvrzení, které někdy dokáží celý schvalovací proces protáhnout až na několik dní. Jenomže tím pádem půjčka ztrácí svůj efekt. Vy potřebujete peníze hned a ne až za týden. Navíc, rychlá nebankovní půjčka je vám k dispozici i během víkendu, ve svátek po celých 24 hodin denně. K vyřízení nebankovní půjčky totiž nepotřebujete nic víc, než připojení k internetové síti. Jestliže máte chytrý mobilní telefon, pak si takovou půjčku vyřídíte třeba i v sobotu o půlnoci v parku na lavičce. Nemusíte dokládat žádná potvrzení ani skenovat doklady, o vaší půjčce je rozhodnuto jen za pomoci plně automatizovaného systému a právě ten je neustále v provozu. Stačí, když na příslušných webových stránkách poskytovatele vyplníte jen krátkou online žádost, v ní uvedete své identifikační a kontaktní údaje, posuvníkem na webu si nastavíte částku, dobu splatnosti a kliknete na tlačítko odeslat. O schválení úvěru jste informováni do několika málo minut a následně poté ihned peníze odchází na váš bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Ani druhá alternativa není časově nijak náročná. Pro hotovost si můžete zaběhnout do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici, kde předložíte obsluze na platebním terminálu jen elektronický kód z SMSky. Nemusíte se prokazovat žádnými doklady, vše probíhá naprosto anonymně  a diskrétně. Tímto se rovněž nabízí způsob, jak získat půjčku bez nutnosti vlastnictví bankovního účtu. Takový typ půjček se týká většinou malých půjček tzv. mikropůjček, které jsou schopny vám okamžitě poskytnout jednotky i desítky tisíc korun. Půjčka je neúčelová, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze využít na cokoli.

Půjčku si vždy sjednejte u renomované nebankovní společnosti, která je pro vás zárukou kvalitních služeb a peníze půjčuje na základě jasné a transparentní smlouvy bez poplatku předem.