Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Kde získat půjčku pro zadlužené klienty

Zápasíte s dluhy a pořád vám nevychází finanční rozpočet? Chtělo by to alespoň malou půjčku než vám výplata zase naběhne na účet? Případně plánujete větší investici do bydlení nebo zařízení domácnosti a díky dalším nesplaceným závazkům se vaše šance na půjčku podstatně snižují? Vždyť i jen hypotéka člověka zadluží na několik desítek let dopředu a když k tomu chcete navíc nějakou spotřebitelskou půjčku, už je problém. Příjmy domácnosti jsou jasně dané a jen stěží se sami od sebe rozrostou. V takovém případě je otázka, zda je  lepší nalézt další zdroj výdělku nebo si vzít půjčku a postupně ji splácet. V dnešní nelehké době je vlastně zadlužený kdekdo a nemusí se hned jednat o jedince na pokraji sociální chudoby. Lidé běžně využívají široké možnosti kreditních karet, leasingu, bydlení řeší formou klasické hypotéky a spotřebitelská půjčka je běžnou součástí rodinného rozpočtu. Pokud se zaměstnavatel opozdí s výplatou, případně dlouhodobě onemocníte a čekáte na nemocenskou, v takových situacích se jistě hodí kontokorent u běžného účtu. Díky němu se vyhnete podstatně větším dluhům, které by nesplacení složek a faktur přineslo. Některé banky vám půjčí v rámci bezúročného období zcela bez poplatku, což je určitě velmi dobré využít.

Chci půjčit

Kam pro půjčku, když máte dluhy?

Pokud si již nesete na svých bedrech nesplacené závazky a potřebujete další půjčku, počítejte dopředu s tím, že  vaše možnosti jsou poněkud omezené. Úvěrové společnosti bez problémů půjčí především lidem s bezproblémovou platební morálkou, ale to zase na druhou stranu neznamená, že by se na vás dívali jako na chronického neplatiče. Kdepak, je-li evidentní, že další půjčku ještě utáhnete, není důvod k obavám. S takovým pochopením se ale nesetkáte u tradičních bankovních domů, které mají na svoji klientelu striktní metr. Jakmile dlužíte, případně jste v exekuci či máte insolvenci, jejich finanční pomoci se nedočkáte. Banky si pečlivě lustrují všechny žadatele v registru dlužníků a jakmile zde narazí na vaši osobu, jste okamžitě ohodnoceni velmi nízkou bonitou, která je pro kladné vyřízení úvěrové žádosti nedostačující. Tím však vaše cesta k požadovanému úvěru nekončí. Takových neúspěšných žadatelů je opravdu dost a dost. Když vám nechtějí dát půjčku v bance, můžete jít jinam a využít rozsáhlé nabídky nebankovního sektoru.

Nebankovní půjčka pro dlužníky

Nebankovní společnosti jsou ke svým zákazníkům více shovívavější a mají pochopení pro různé problematické situace, v nichž se lidé nacházejí. Určitě je na místě dostát svým závazkům formou půjčky, než nechat svoje dluhy narůstat až do astronomických rozměrů. Pro takové lidi pak už často zbývá jen jediné řešení v podobě osobního bankrotu, který jim umožní opět po pěti letech začít znovu s čistým štítem. Chcete-li půjčku od nebankovní společnosti, v každém případě je dobré k jejímu výběru využít online srovnávač půjček, kde po zadání vašich požadavků do systému během chvilky uvidíte před sebou všechny bankovní i nebankovní úvěrové produkty aktuálně dostupné na trhu. Již na první pohled si můžete porovnat výši úrokové sazby, dobu splatnosti, případně další benefity navíc, pokud je společnosti k půjčce nabízí. Není výjimkou, že se vám podaří narazit na velmi lákavou akční nabídku, která dokáže cenu za půjčku srazit třeba až na nulu. Bylo by jen škoda nevyužít takové možnosti.

Rychlá půjčka pro každého

Mnoho zadlužených lidí se potýká především s každodenním nedostatkem financí, který dokáže hravě vyřešit malá drobná půjčka. Pokud nevyjdete s penězi do výplaty, můžete si půjčit třeba jen pětistovku či tisícovku a splatnost půjčky rozložit na několik dní či jeden měsíc. Takovou malou půjčku tzv. mikropůjčku nabízí řada nebankovních společností, které u tohoto typu půjčky ani nenahlíží do registru dlužníků a nevyžadují potvrzení o vašich příjmech. Tím pádem vaše šance na získání financí stoupají až na maximum. Nebankovní společnosti nabízí své úvěrové produkty převážně v prostředí internetu, a proto není problém si půjčku sjednat kdykoli, když je potřeba. Žádost podáte na webových stránkách vámi vybrané úvěrové společnosti, kde k tomuto účelu je zde pro vás již předem připravený formulář. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu a posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. O zpracování žádosti  se postará plně automatizovaný systém, který je neustále v provozu (ve dne v noci) a během několika málo minut jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Nemusíte dokládat žádné doklady, ani mít ručitele. Vše probíhá jen rychlou elektronickou cestou. Je-li vám půjčka schválena, pak peníze neprodleně odchází na váš bankovní účet. Tato půjčka je dostupná i během víkendu, kde si případně peníze můžete převzít v hotovosti na platebním terminálu sítí trafik a čerpacích stanic. Ani při výplatě v hotovosti se nemusíte ničím prokazovat, pouze předložíte elektronický kód, který obdržíte formou krátké SMS zprávy.

Sjednat půjčku

Půjčka se zástavou

U nebankovních společností si můžete sjednat i velkou půjčku, přesto, že splácíte další půjčky i úvěry. Velkou předností nebankovních společností je možnost individuálního řešení každé úvěrové žádosti, a proto si můžete půjčit i několik desítek či stovek tisíc korun. V takovém případě však bude určitě vhodné nabídnout adekvátní formu ručení, například u velmi vysokých úvěrů formou zástavy nemovitosti nebo ručením další osobou. Při ručení nemovitostí se však nemusí jednat o nemovitost, která je výhradně ve vašem výlučném vlastnictvím. Můžete být třeba spolupodílníkem nebo mít písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit jako záruka splacení dané půjčky. V mnoha případech se takto řeší třeba finanční záležitosti v rodině. Společnosti většinou půjčují zhruba do 60 % odhadní ceny nemovitosti, ale toto číslo je velmi variabilní a vždy závisí na individuálních okolnostech klienta a jeho možnostech. Avšak i s dluhy máte možnost, jak si sjednat vhodnou půjčku.

Pro zadlužené klienty jsou možnosti úvěrových společností sice trochu omezené, ale i přesto existují půjčky a úvěry, jejichž podmínky dokážete naplnit i přesto, že máte další nesplacené závazky.