Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Krátkodobá půjčka na účet ihned

Krátkodobá půjčka se hodí vždycky, když se vám postaví do cesty nějaký nenadálý výdaj. Však to jistě znáte, přijde roční vyúčtování za energie, doplatky spojené s užíváním bytu, faktura za telefon a nebo se třeba zaměstnavatel opozdí s termínem výplaty a váš rozpočet je už zkrátka na nule. Ať je důvod ke sjednání půjčky na krátkou dobu jakýkoli, financovat s ní můžete cokoli. V mnoha případech je to daleko více diskrétní řešení, než kdybyste o půjčku žádali někoho z rodiny či přátel a odpovídali na nepříjemné otázky, proč vám chybí peníze. Taková půjčka jen na pár dnů je zkrátka rychlé a chytré řešení finančních potřeb a nelze na ní spatřovat nic špatného. Samozřejmě, že pouze v případě, kdy si neberete jednu půjčku za druhou a na splacení závazků nějak zapomínáte. Ty se jednoho dne nakupí natolik, že jakákoli půjčka potom ztrácí svůj efekt. Zůstanou vám jen dluhy a v krajním případě se můžete pohybovat až na pokraji dluhové pasti, z níž jen stěží uniknete. Proto dříve než si sjednáte jakoukoli půjčku, vše zodpovědně uvažte a teprve potom konejte. Každá mince má totiž dvě strany a toto pořekadlo u půjček platí dvojnásob.

Půjčka jen na několik dní

Peněžní půjčka v sobě nezahrnuje jen velké bankovní úvěry v řádu stovek či milionu korun, ale daleko častěji se jedná o drobnou finanční výpomoc, která dokáže lidem doslova vytrhnout trn z paty. Někomu stačí půjčit si jen pětistovku, jiný se spokojí s tisícovkou, ale pořád to jsou peníze, které stěží v domácím rozpočtu jen tak najdete. Vyřešit pak takovou situaci půjčkou je určitě na místě. Jenomže, kam pro ni? Máte bankovní účet a myslíte, že by vám banka mohla těch pár drobných na chvíli půjčit? Těžko říct, klasickou půjčku v tak minimální výši bankovní domy neposkytují, pro tyto účely disponují finančními produkty jako jsou kreditní karty nebo kontokorent k běžnému účtu. Pokud ale nic takového nemáte, a tudíž nemůžete svůj účet přečerpat do minusu, na bankovní půjčku zapomeňte. Ovšem tím vaše cesta k penězům nekončí. Právě se před vámi otevírá široké pole nebankovních půjček, které nabízí rozsáhlé možnosti. Máte příležitost je využít.

Sjednat půjčku

Malá online půjčka

Nebankovní společnosti se snaží svým klientům pomoci v každé finanční nouzi a je jim dopředu jasné, že pokud vám chybí peníze, nepotřebujete hned půjčit sto tisíc. Daleko více zákazníků požaduje spíš menší půjčku, ovšem ihned. Náhlý nedostatek financí je potřeba řešit okamžitě, a proto pro ně čas hraje prvořadou roli. Je to celkem samozřejmé, k čemu by vám byla půjčka, kterou byste vyřizovali týden a ještě k tomu navíc sháněli různá potvrzení atd. Proto nebankovní půjčka nabízí okamžité efektivní řešení. Stačí se jen připojit k internetové síti, připravit si mobilní telefon a v řádu několika málo minut je půjčka vaše. A to bez žádného složitého papírování. Vše vyřídíte jen online, rychlou elektronickou cestou. Vždyť online bankovnictví také používáte denně, takže i sjednání půjčky je založeno na stejném principu.

Žádost o půjčku

Půjčku na krátkou dobu nabízí řada nebankovních společností, které mají své podmínky již dopředu přizpůsobeny tak, aby jim vyhověl téměř každý žadatel. V prvé řadě se zaměřují na klienty, pro něž je jakákoli půjčka od banky naprosto nedostupná. Žádost podáte na webových stránkách stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký interaktivní formulář. V něm uvedete své identifikační údaje, emailovou adresu a telefonní číslo. Jakmile žádost odešlete, okamžitě se o její zpracování postará plně automatizovaný systém, který v řádu několika málo minut rozhodne o výsledku schvalovacího procesu. Přitom je třeba podotknout, že je v provozu 24 hodin denně, a proto není problém o půjčku požádat třeba i o půlnoci. Je-li vám půjčka schválena, na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Tímto způsobem si můžete nechat půjčku také předschválit a o vyplacení požádat teprve až v případě, že peníze budete skutečně potřebovat. To je také jedna z velkých předností malé půjčky, vždy ji můžete mít v záloze jako rychlou finanční výpomoc. Po odeslání SMS zprávy pak dochází k okamžitému vyplacení peněz buď na váš bankovní účet a nebo v hotovosti. I druhá alternativa vás však nijak nezdrží. Pokaždé máte peníze k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Pokud chcete vyplatit hotovost, nemusíte čekat na poštovní poukázku, pro peníze si stačí dojít do nejbližší trafiky a nebo zajet na čerpací stanici. Takže možností, jak získat peníze ihned máte několik, a nemusí jít jen o klasické vyplacení na účet.

Malá půjčka bez registru a bez příjmu

Nebankovní půjčky sjednané jen na několik dnů či týdnů spadají do specifické kategorie tzv. mikropůjček, která má svá typická pravidla. Jelikož  se jedná o malou půjčku, není nutno nikde shánět ručitele nebo zastavovat majetek. I když je povinností každé finanční společnosti dopředu si ověřit platební schopnost žadatele, každá společnost k tomuto faktu přistupuje jiným způsobem. Někdo nahlíží do registru dlužníků, jiný jakýkoli záznam toleruje a jinde zase po vás chtějí doložení příjmu. Avšak i to v mnoha případech nemusí být žádný problém. Ne všechny firmy tak jako banky nekompromisně trvají jen na potvrzení o příjmu z klasického zaměstnání, ale zcela si vystačí s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Ten můžete doložit třeba formou dočasné brigády, výplaty sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, stipendia, renty, atd. prostě malá půjčka je vhodná pro každého a řešení se vždycky najde. Jen podle toho, v jaké situaci se nacházíte právě vy, musíte také zvolit společnost, která je ochotna vaši individuální situaci akceptovat.

Malou půjčku vyplacenou ihned na účet poskytuje řada nebankovních společností a některé z nich nabízí i řadu benefitů navíc. Můžete třeba jako první klient získat půjčku úplně bez poplatku, nebo vám nabídnou možnost jednorázového splacení. V případě opakované žádosti, pokud jste předchozí půjčku splatili řádně a včas, společnost může nabídnout nižší úrokovou sazbu a lepší podmínky splácení. Proto vybírejte velmi pečlivě a nenechte se zlákat hned první nabídkou.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.