Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka vás elegantně dostane z jakýchkoli finančních nesnází. Nevěříte? Tak si zkuste představit, že najednou potřebujete zaplatit něco, na co vám v domácím rozpočtu již nezbývají peníze. Pokazil se kotel na vytápění či bojler na teplou vodu? Pračka nepere? Trouba nepeče? Případně stojí exekutor za dveřmi a snaží se naplnit požadavky věřitelů? V takových a řadě jiných nenadálých situacích vám jistě krátkodobá půjčka vytrhne trn z paty. Získáte ji totiž úplně jednoduše za pár minut. A o to právě jde. K čemu by vám byla půjčka, kterou byste vyřizovali týden? Nutná návštěva pobočky, zdlouhavé vyplňování papírů, shánění různých potvrzení a nekonečné čekání na výsledek, to jistě nikoho nenadchne. Spíš naopak, taková půjčka vás odradí ještě dřív, než podniknete jakékoli kroky. A právě proto existuje krátkodobá půjčka, která je neustále po ruce a můžete o ni požádat ať jste kdekoli. Stačí mít jen mobilní telefon a připojení k internetu. Nic víc nepotřebujete. Kam pro ni? Do banky určitě ne, tam vám nikdo malou půjčku neposkytne. Snad jen pokud vlastníte kreditní kartu či máte povolený kontokorent k běžnému účtu, můžete si od banky půjčit peníze do povoleného limitu. Ale klasickou půjčku s krátkou dobou splatnosti zde nehledejte. Tu najdete naopak u bankovní konkurence, která nemá ani trochu nouzi o stálé zákazníky.

Rychlá nebankovní půjčka

Krátkodobá půjčka má charakter rychlé půjčky a jako taková je typickým nebankovním úvěrovým produktem. Můžete se s ní setkat u řady renomovaných firem, které jsou pro vás vždy zárukou kvalitních služeb. S jejich konkrétní nabídkou se lze seznámit jednoduše na internetu na webových portálech různých online srovnávačů a kalkulátorů půjček. Už na první pohled je zřejmé, že se jednotlivé půjčky ve svých parametrech zásadně liší. Někdo nabízí lepší úrokovou sazbu, jiný půjčku na 14 zdarma bez poplatku, další možnost jednorázového splacení či jiné benefity navíc, které rozhodně stojí za to využít. Podmínky jsou natolik různorodé, že máte opravdu dle čeho vybírat. Velkým plusem bývají také věrnostní programy a odměny pro stálé zákazníky. Když první půjčku řádně a včas splatíte, pak při opakované žádosti máte možnost dosáhnout na daleko lepší podmínky. Třeba vám společnost úvěr navýší a nabídne i lepší úrokovou sazbu. Většina krátkodobých půjček má dobu splatnosti až jeden měsíc, ale i v tomto parametru se společnosti navzájem liší.

Sjednat půjčku

Online půjčka

Pro všechny žadatele o krátkodobou půjčku je rychlost prioritou a tohoto faktu jsou si nebankovní společnosti plně vědomi. Proto nezdržují své klienty žádnou zbytečnou administrativou a snaží se jim celý proces vyřízení půjčky co nejvíce usnadnit. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen jednoduchý online formulář. V něm zadáte své jméno, příjmení, telefonní číslo, email a posuvníkem si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě projde plně automatizovaným systémem, který ji na základě zadaných kritérií okamžitě vyhodnotí. Proto je možné, abyste byli obratem informováni o schválení půjčky. Je-li vám půjčka přiklepnuta, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj skutečný zájem o půjčku. Následně ihned odchází peníze na váš bankovní účet a nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti. I druhá alternativa není nijak časově náročná. Pro peníze si lze zajít do nejbližší trafiky a nebo třeba zajet na benzinku. Některé společnosti sice ještě nabízí vyplacení půjčky i formou poštovní poukázky, avšak zde záleží především na rychlosti české pošty. To už je možná lepší využít služeb kurýra. Tak jako tak není žádný problém nechat si vyplatit hotovost a dokonce jsou i firmy, které vám poskytnou půjčku, i když nemáte vlastní bankovní účet a nebo jím nemůžete momentálně disponovat. Třeba z důvodu obstavení exekutorem. Krátkodobá půjčka je řešením v každé naléhavé finanční situaci.

Půjčka bez registru a bez ručitele

Krátkodobá půjčka je určena k tomu, aby vám poskytla jen malou půjčku na velmi krátké časové období. Tomuto charakteru tedy odpovídají i její podmínky. Vzhledem k tomu, že si můžete půjčit třeba jen pětistovku do další výplaty, není nutno nikde shánět ručitele ani zastavovat majetek. Riziko poskytnutého úvěru je ale naopak vyváženo vyšší úrokovou sazbou a tvrdými sankcemi při nesplácení. Většina společností nenahlíží ani do registru dlužníků a nebo případnému záznamu nepřikládá žádný podstatný význam. Pokud nepatříte mezi chronické dlužníky, kteří se stali obětí dluhové spirály, pak máte vždy šanci na úspěch. Některé firmy mohou ale požadovat doložení příjmu, avšak ani zde nemusíte narazit na zásadní překážku. Řada nebankovních společností je ochotna akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem, ten může mít podobu brigády, výplaty mateřské, rodičovského příspěvku, důchodu, sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, atd. To v praxi znamená, že krátkodobá půjčka je snadno dostupná širokému okruhu žadatelů. Přitom je třeba podotknout, že každá žádost je posuzována individuálně. A tak pokud náhodou neuspějete u jedné společnosti, vždy můžete zkusit štěstí jinde.

Pokud si sjednáte krátkodobou půjčku a nakonec se ukáže, že ji nedokážete v tak krátkém termínu zaplatit, můžete si ji její splatnost za poplatek prodloužit. Často tak lze učinit i opakovaně, ale poplatky za prodloužení splatnosti jsou poměrně vysoké.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.