Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Levné půjčky na účet

Hledáte co nejlevnější půjčku? Nechcete platit zbytečné poplatky a úroky? Tak to je asi samozřejmé, ušetřit by chtěl každý. Nač si sjednávat zbytečně předražené úvěrové produkty a nebo si za každou cenu brát půjčku, kterou ani nevyužijete. U půjčky je třeba si všechno předem rozmyslet. V prvé řadě musíte uvážit na co si chcete půjčit a co hodláte získanými penězi financovat. Možností máte nespočet. Půjčit si můžete jen pětistovku před výplatou na pokrytí nezbytných rodinných výdajů a nebo si lze sjednat daleko vyšší půjčku třeba na pořízení vlastního bydlení, rekonstrukci nemovitosti nebo i na dovolenou. Výběr je už na vás, ale dle toho musíte zvolit také odpovídající typ půjčky. Právě z toho důvodu jsou jednotlivé půjčky rozděleny do řady kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Je zcela jasné, že chybějící peníze do výplaty nebudete řešit půjčkou na pořízení nemovitosti se splatností několik let. Podle toho, o jakou půjčku se konkrétně jedná, jsou také stanoveny její podmínky. U malých půjček tzv. mikropůjček můžete mít finance připsány na účet téměř okamžitě, ovšem za cenu vyššího úroku a kratší doby splatnosti. V mnoha případech je možno využít také různé akční nabídky finančních společností, které dokáží poplatky za půjčku srazit až na totální minimum.

Půjčky bez poplatku předem

Velké certifikované nebankovní společnosti se vyznačují tím, že při sjednání úvěru neplatíte předem žádné poplatky. Tím  se jedná o férovou nabídku. Poplatky jsou zahrnuty až do jednotlivých měsíčních splátek. Avšak při jejich posouzení, abyste zjistili, zda se skutečně jedná o levnou půjčku či nikoli se neorientujte jen dle výše RPSN (roční procentní sazba nákladů). Tento ukazatel sice udává, kolik za půjčku celkově zaplatíte, ale u malých půjček se splatností třeba jeden měsíc je tento údaj většinou zkreslený. Proto se vždy zajímejte o veškeré poplatky s půjčkou spojené. A věřte, že jich není právě málo. To máte: poplatek za posouzení žádosti, poplatek za schválení žádosti, za samotnou transakci peněžních prostředků na účet, za vedení úvěrového účtu, za pravidelné výpisy, atd. Když sečtete jednotlivé položky, možná vás až překvapí, jak velkou sumu dohromady dají. S pomocí kalkulačky pak lehce zjistíte, kolik peněz z rodinného rozpočtu vás půjčení několika desítek či stovek tisíc korun v konečném výsledku bude stát. Z toho důvodu je dobré věnovat samotnému výběru půjčky velkou pozornost a nic nezanedbat. S výběrem půjčky vám může pomoci například online srovnávač půjček, kde po zadání vašich požadovaných kritérií se ihned před vámi zobrazí veškeré bankovní i nebankovní úvěrové produkty právě dostupné na trhu. V nich se zorientovat už bude poměrně snadné a lépe se vám bude vybírat. Pokud narazíte na právě probíhající akční nabídku, rozhodně neváhejte a využijte i této možnosti. I to je způsob, jak za kvalitní úvěrový produkt zaplatit co nejméně.

Chci půjčku

Rychlá půjčka na účet

Nebankovní společnosti jsou v povědomí veřejnosti vedeni jako rychlí a snadní poskytovatelé půjček. Obzvlášť, pokud si vystačíte jen s drobnou sumou v řádu několika tisícovek. Malé půjčky tzv. mikropůjčky si dokážete vyřídit během několika málo minut a s co nejjednoduššími podmínkami. Konkurence mezi úvěrovými společnostmi na trhu je veliká a boj o zákazníka velmi tvrdý. Proto se každá z nich snaží své potenciální klienty co nejvíce zaujmout různými benefity navíc. Není výjimkou, že nebankovní společnosti nabízí klientům první půjčku zdarma úplně bez poplatku. To znamená, že splatíte přesně tolik peněz, kolik jste si půjčili, ani o korunu víc. To se přeci vyplatí, ne? Levnější půjčku už asi nikde jinde nedostanete. S takovou nabídkou se zpravidla setkáte v rámci mikropůjček, kdy si třeba půjčíte jen tisícovku na 14 dní a bez poplatku a úroku ji v této době vrátíte. Ovšem na druhou stranu, pokud nedodržíte splátkový kalendář, sankční poplatky jsou velmi tvrdé a v konečném výsledku mohou původní vypůjčenou částku až mnohonásobně navýšit. Proto buďte opatrní a pečlivě uvažte své reálné možnosti. Nikdy se nepouštějte do rizik, které pro vás mohou mít až dalekosáhlé následky. Malá půjčka se ideálně hodí k financování jakéhokoli nenadálého finančního problému. Půjčit si můžete nejen v pracovní dny, ale i o víkendu, ve svátek nebo v noci. Tím pádem je půjčka neustále s vámi a vy víte, že se na ni můžete kdykoli spolehnout. Jakmile podáte žádost o půjčku a ta je obratem schválena, peníze ihned odchází na váš bankovní účet. Chcete-li je v hotovosti, stačí už jen použít vaši platební kartu. Samotná transakce peněžních prostředků je už pak závislá jen na vnitřních předpisech konkrétní banky, ale zpravidla se jedná o záležitost několika málo minut.

Půjčky bez registru a bez příjmu

Chcete-li si půjčit peníze, můžete narazit na komplikaci v podobě evidence vaší osoby v registru dlužníků. Zde se dostanou všichni lidé, kteří čelí nejen exekučnímu řízení, ale také ti, kdo jsou při splácení půjček a úvěrů v prodlení. Některé registry evidují i dlužníky, kteří se opozdili s platbou za dodávku energií a nebo nezaplatili včas fakturu za telefon. Všechny nebankovní společnosti však posuzují každou podanou žádost individuálně, a tak se může stát, že jen samotný fakt, že jste vedeni v registru, nemusí být překážkou ke schválení úvěru. Pokud máte třeba již veškeré své závazky dávno uhrazeny, pak lze nad evidencí vaší osoby v registru přimhouřit oko. Navíc, některé nebankovní společnsoti u malých půjček do registru nenahlíží, takže žádná komplikace tak nevzniká. Stejně tak jsou nebankovní společnosti při žádosti o informaci týkající se vašich příjmů ochotni tolerovat jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Může se jednat o brigádu, výplatu nemocenské, mateřské, podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, atd. Také začínající podnikatelé to mají u nebankovních společností v jistém ohledu jednodušší. Vzhledem k tomu, že nebankovní společnosti jsou tedy k žadatelům o půjčku více benevolentní, vyznačují se také vyšší schvalovatelností než bankovní půjčky.

Těžko říct, která půjčka je levná a která drahá. Vždy záleží na tom, kolik peněz požadujete a co jejich prostřednictvím chcete financovat. Každou půjčku je třeba si sjednat s ohledem na své reálné možnosti a určitě se nikdy nepouštějte do žádných rizik. Nemuselo by se vám to v budoucnu vyplatit.