Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Malá půjčka do výplaty

Také právě zažíváte nelehké období před výplatou? Řada lidí počítá nejen den za dnem, ale současně i poslední drobné v peněžence. Když do toho spadne navíc nějaký nenadálý výdaj, problém je rázem na světě. Přijde nečekaná složenka, pokazí se spotřebič v domácnosti, auto vypoví službu… Co teď? Řada lidí žije od výplaty k výplatě, a proto úspory jsou velmi mizivé. V takové chvíli se můžete spolehnout snad jen na rychlou půjčku od rodiny nebo kamarádů, ale někdy se stane, že ani tam vaše prosba nepadne na úrodnou půdu. S penězi se potýká kdekdo, a tak je určitě daleko lepší, když si sjednáte rychlou malou půjčku. Tou nemůžete nic pokazit. Vyrovnáte deficit domácího rozpočtu a z následující brzké výplaty peníze uhradíte. Když se tedy rozhodnete pro půjčku, často ale ani nevíte, na koho se vlastně obrátit. Nabídku různých finančních produktů vidíte všude kolem sebe, reklamní slogany si pamatujete z rádia i televize, v nákupním centru si nelze nevšimnout vylepených plakátů stejně jako v tramvaji či autobuse. Všude vám slibují tu nejlepší půjčku na světě. Jenomže, je to skutečně ta pravá půjčka pro vás? Pokud se blíže seznámíte s jejími podmínkami, záhy zjistíte, že přeci jen to tak jednoduché nebude. Půjčí vám, ale s jasně danými podmínkami. A pak je jen a jen na vás, zda jste ochotni je akceptovat a nebo se poohlédnete po půjčce někde jinde. Konkurence na trhu je skutečně veliká, a tak máte opravdu z čeho vybírat.

Chci půjčit

Kdo vám půjčí do výplaty?

Pokud letmým náhledem do vašeho online bankovnictví zjistíte, že je konto na nule, můžete využít buď kontokorent u běžného účtu, pokud jej máte předem sjednaný a nebo použít kreditní kartu z peněženky. V takových případech si můžete půjčit peníze od banky, avšak jen do sjednaného limitu. Abyste na poplatcích ušetřili co nejvíce, je pro vás důležité, abyste peníze zpět vrátili v bezúročném období. Jinak se vám půjčka pěkně prodraží o tučné penále, které rostou každým dnem. Pakliže ani s jedním z těchto úvěrových produktů nedisponujete a přemýšlíte o klasické půjčce od banky, pak asi jen stěží pochodíte. Banky nejsou nakloněny tomu, aby vám jen tak půjčili na pár dní tisícovku. Klasická půjčka je úvěr zpravidla v řádu několika desítek či stovek tisíc korun. Kromě toho vám jeho vyřízení zabere poměrně hodně času, jelikož jednak si vás banka důkladně prověří a jednak musíte doložit řadu potvrzení. Jestliže vám ale chybí jen pár drobných před výplatou, je úplně zbytečné vyřizovat si půjčku, kterou ani nevyužijete a zbytečně tak na sebe brát příliš vysoký závazek. Poradit si můžete i jinak. Na trhu působí i nebankovní společnosti a ty nabízí daleko efektivnější řešení.

Rychlá nebankovní půjčka před výplatou

Nebankovní společnosti jsou tu od toho, aby dokázaly svým klientům okamžitě pomoci v jakékoli finanční nouzi. Podmínky pro sjednání úvěru jsou natolik jednoduché, že jim v pohodě vyhoví i lidé, pro něž je bankovní půjčka naprosto nedostupná. Proč tomu tak je? Konkurence na trhu je vysoká a boj o zákazníka velmi tvrdý. Půjčky fungují na světě od nepaměti a i v budoucnu stále najdou své uplatnění. Vždy se můžete dostat do finanční nouze, je to tak jednoduché ani nevíte jak. Přijdete o práci, onemocníte, rozejdete se s partnerem a první co řešíte, jsou peníze. Z toho důvodu se snaží nebankovní společnosti poskytovat půjčky lidem v různých problematickcýh životních situacích. Ne náhodou jsou také dle toho jejich úvěrové produkty rozděleny do jednotlivých kategorií. Najdete tu například půjčky pro nezaměstnané, pro lidi bez příjmu, na mateřské dovolené, seniory, začínající podnikatele nebo také půjčky před výplatou. Všechny bez výjimky spadají mezi tzv. mikropůjčky, které se vyznačují svými specifickými podmínkami. Půjčit si můžete třeba jen pětistovku na pár dnů, nikdo vám nic neurčuje, vše si ujednáte sami podle sebe, jak vám to vyhovuje. Nebankovní společnosti totiž poskytují půjčky na základě individuálních podmínek klienta, přestože si musí dopředu ověřit platební schopnost každého žadatele.

Sjednat půjčku

Online půjčka vyplacená ihned

Jestliže vám do výplaty zbývá ještě několik dnů nebo týdnů a potřebujete zacelit díru v rodinném rozpočtu, nabízí nebankovní půjčka celkem efektivní řešení. Celou půjčku si totiž můžete sjednat přímo u vás doma, nemusíte nikam na pobočku a ztrácet svůj drahocenný čas. Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že nejblíže jsou svým zákazníkům právě na internetu a obzvlášť v době, kdy je internetové připojení součástí každého chytrého telefonu. Rychlou půjčku online si tak sjednáte kdekoli, máte-li telefon v ruce. Vzhledem k tomu, že půjčky před výplatou se většinou pohybují jen v nízkých částkách a řádu tisícikorun, nemusíte mít ani ručitele a půjčku si sjednáte velmi rychle bez jakékoli administrativy. Není nutno skenovat žádné doklady či cokoli složitě vyplňovat. Samotnou žádost o půjčku podáte přímo na webu společnosti, u níž si chcete půjčit. V ní uvedete jen své identifikační údaje a posuvníkem si nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a ten obratem rozhodne o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka schválena, pak současně s kladnou odpovědí obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté jsou peníze ihned odeslány na bankovní účet  a nebo vyplaceny v hotovosti.

Půjčka v hotovosti na ruku

Akutní nedostatek financí před výplatou si žádá poměrně rychlé akční řešení. I tady se vám nabízí několik možností. Pokud nechcete nebo nemůžete použít na vyplacení půjčky svůj účet v bance, ať už z jakéhokoli důvodu, pak existují společnosti, které vám poskytnou půjčku i bez bankovního účtu. Přitom nemusíte čekat řadu dní na poštovní poukázku, jak se možná mylně domníváte. Peníze budete mít stejně rychle, jako kdyby se jednalo o klasický bankovní převod. Jen si pro ně budete muset zajít do nejbližší trafiky a nebo zajet na benzinku. Zde vám je vyplatí obsluha platebního terminálu jen na základě SMSky. Nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá naprosto diskrétně. Záleží tedy jen na vás, co je pro vás lepší, ale v každém případě platí, že peníze držíte v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Každá malá půjčka do výplaty je vám k dispozici 7 dní v týdnu po dobu 24 hodin. O peníze můžete požádat i opakovaně, když se ocitnete ve finanční nouzi. Pokud jste předchozí půjčku splatili řádně a včas, může vám firma úvěr navýšit nebo nabídnout lepší podmínky splácení. Takovou půjčku si sjednáte už jen pomocí krátké SMS zprávy.