Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Malá půjčka před výplatou ihned na účet

Počítáte pořád dokola dny do výplaty a je vám více než jasné, že s penězi nemůžete vyjít? Obzvlášť, pokud vám do rozpočtu zasáhl nějaký nenadálý výdaj. V takové situaci jistě není od věci vypomoci si půjčkou na krátkou dobu. S její pomocí hravě překlenete nejnárocnější období a po výplatě půjčku v pohodě splatíte. Určitě to je vhodnější řešení, než kdybyste si nadělali další dluhy a nezaplatili včas složenky z ledničky či další faktury. Nezapomeňte, že každá opožděná platba se vám může pěkně prodražit. Kromě toho, že na vás čekají úroky z prodlení, ani sankčním poplatkům se nevyhnete. Proto je v napjaté finanční situaci daleko vhodnější vypomoci si půjčkou, která vás v konečném výsledku vyjde podstatně levněji. Zejména u malých půjček jsou poskytovatelé, kteří například prvním žadatelům půjčí úplně zadarmo, bez poplatku a úroku. A půjčit si můžete třeba jen tisícovku na 14 dní. Taková půjčka jistě stojí za uváženou, pokud už vám nemůže pomoci nikdo z rodiny nebo okruhu přátel či známých. Pořád existuje spoustu rodin, které doslova žijí od výplaty k výplatě a nemají žádné úspory k tomu, aby dokázaly krátkodobý výpadek financí pokrýt alespoň k zajištění základních životních potřeb rodiny. Někdy je to ale skutečně obtížné. Jen zaplacení nájmu spolkne skoro celou výplatu a zbude vám jen pár peněz, ze kterých sotva ušetříte jen stokorunu. I když každá koruna je dobrá, přesto nemálo rodin nemá dostatečné úspory na to, aby zvládly další běžný měsíční rozpočet rodiny. Proto jsou odkázáni na termín výplaty, který se může třeba z důvodu nemoci  nebo vyplacení podpory v nezaměstnanosti výrazně posunout. Jak si tedy poradit, když ani do pátečního večera není očekávaná suma na účtu?

Chci půjčit

Malá půjčka od banky

Pokud netrpělivě sledujete mobilní telefon, který vám oznámí příchozí SMSku se sdělením, že už máte peníze na účtu, určitě bude daleko rozumnější, když se poohlédnete alespoň po malé půjčce. Finanční situace nebude tolik vypjatá a vy lépe překonáte těch pár dnů, než vám přijdou vaše peníze. Pokud si však chcete půjčit peníze od banky, je otázka, jaké možnosti vám vaše online bankovnictví nabízí. U banky se jen těžko shledáte s půjčkou v řádu stokoruny, pakliže nemáte v peněžence kreditní kartu a nebo povolený kontokorent u běžného účtu. Jestliže disonujete těmito úvěrovými produkty, pak můžete bez problému přečerpat váš běžný účet do předem stanoveného limitu. Jen je dobré uvážit bezúročné období, které se v tomto případě nabízí jako nejlepší pro splacení půjčené částky. Pokud jej využijete a vrátíte peníze včas, pak je to celkem efektivní řešení. Jestliže se ale se splátkou opozdíte, počítejte s tím, že zaplatíte poměrně tučné sankční poplatky. Je jen na vašem uvážení, zda se vám potom taková půjčka vyplatí či nikoli. Ne každý má však ale tu možnost, aby měl k dispozici kreditní kartu nebo kontokorent. I tyto bankovní úvěrové produkty předpokládají určitý pravidelný obrat na účtu a dostatečné příjmy. Z toho důvodu řada žadatelů využívá situaci v nebankovním sektoru, kde není problém půjčit si jen pár drobných do výplaty.

Půjčky před výplatou

Půjčky před výplatou nebo také půjčky do výplaty jsou poměrně známou kategorií nebankovních půjček, jejichž služby využívá široký okruh žadatelů. Důvod je jediný. Půjčky před výplatou patří všeobecně do typické nebankovní sekce mikropůjček, které se vyznačují velmi jednoduchými podmínkami splácení. Také vyřízení takové půjčky vám zabere jen několik málo minut času. Dokonce kvůli půjčce nemusíte ani nikam na kamennou pobočku společnosti a vše si vyjednáte sami doma na internetu. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi malé půjčky v řádu stovek či tisíc korun, nepotřebujete mít ani ručitele. Avšak i u tohoto typu půjček si musí nebankovní společnosti předem ověřit platební schopnost žadatele. Z toho důvodu některé společnosti nahlíží do registru dlužníků, avšak jsou i takové, které se zcela obejdou bez těchto informací a riziko poskytnutého úvěru vyváží jen vyšší mírou úrokové sazby. Zejména v případě, že vám stačí jen pětistovka, nikdo se náhledem do registru nebude zdržovat a zcela postačí jen informace o vašich příjmech. Pokud ale nebankovní společnost zjistí, že jste zadluženi až po uši a jedna exekuce stíhá druhou, ve vašem vlastním zájmu vám půjčku zamítnou. Ale to jsou opravdu jen ojedinělé případy osob, které se již zmítají na pokraji dluhové pasti a pro něž je jediným východiskem osobní bankrot. I s exekucí na krku a záznamem v registru máte možnost si sjednat malou půjčku před výplatou, pakliže je její splacení v rámci vašich možností.

Sjednat půjčku

Online půjčka na účet

Velkou předností malých půjček před výplatou je jednoduchost vyřízení. Tento typ půjček vás nezatěžuje žádnou zbytečnou administrativou, vše vyřídíte jen v elektronické podobě. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si navolíte kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který ji obratem vyhodnotí a vás informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím dáte pokyn k okamžitému vyplacení půjčky. Vzhledem k tomu, že systém je v provozu ve dne v noci, není problém, abyste si půjčku sjednali třeba i v sobotu o půlnoci. Navíc půjčka je bezúčelová, nikomu nemusíte sdělovat, na co vyplacené peněžní prostředky využijete. Dokonce existují nebankovní společnosti, které jsou schopny vám i během víkendu vyplatit peníze v hotovosti. Ty jsou vám vyplaceny například na čerpací stanici nebo v trafice, a to jen na základě elektronického kódu. Nemusíte mít ani bankovní účet a máte půjčku. Tuto možnost jistě ocení lidé, kteří mají třeba momentálně omezena dispoziční práva z důvdou probíhající exekuce, apod. Online půjčka je velkým pomocníkem v jakékoli nenadálé finanční tísni a na půjčku se můžete kdykoli spolehnout. Není výjimkou, že malou půjčku před výplatou pořídíte velmi levně třeba i v rámci probíhající akční nabídky.

Drobné půjčky do výplaty nabízí řada certifikovaných nebankovních společností, které jsou pro vás zárukou kvalitních služeb. Poskytují půjčky s férovými podmínkami podložené jasnou transparentní smlouvou a nic před vámi neskrývají. Půjčky před výplatou jsou dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu, dokonce i ve svátek.