Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Malá rychlá půjčka ještě dnes

Řešíte problém, kde vzít rychle peníze? A už jste uvažovali o půjčce? Myslíte, že vám nikdo jen drobnou částku nepůjčí? Kdepak, možností je spoustu, jen musíte vědět, jak je správně využít ve svůj prospěch. Ne každá půjčka musí být hned úvěr v řádu sta tisíc či milionu a ne pro každou půjčku musíte utíkat hned do banky. Na finančním trhu je mezi subjekty velmi silná konkurence a dávno už neplatí, že kvalitní půjčku naleznete jen u banky. Soukromý sektor vám půjčí mnohokrát za daleko lepších podmínek a není důvod se ho jakkoli obávat. Samozřejmě, že různým lichvářům a malým firmám pohybujících se na pokraji své existence je třeba se vyhnout obloukem. Ale ani ty nemáme na mysli, řeč je o solidních nebankovních společnostech, které jsou držitelem příslušného certifikátu a které nevyužívají kritickou finanční situaci lidí ve svůj prospěch. Opravdu kvalitních nebankovních firem je na trhu dostatek a určitě si mezi nimi vyberete. Vždyť každá finanční společnost se musí řídit zákonem o spotřebitelském úvěru, jinak by na trhu s půjčkami neobstála. Půjčit si můžete kolik chcete, nikde není stanovena minimální ani maximální výše půjčky, jen je samozřejmé, že dle výše požadovaného úvěru se budou odvíjet rovněž podmínky, za kterých je půjčka poskytnuta. A tady se už společnosti od sebe zásadně liší. Proto sedněte doma k internetu  a nejprve se v půjčkách trochu zorientujte, abyste si udělali alespoň malý přehled o tom, co kdo nabízí.

Malá půjčka v bance

Pro mnoho lidí je banka synonymem pro slovo půjčka a domnívají se, že vám tady půjčí tolik peněz, kolik budete chtít. Proč by taky ne, vždyť splácení je na vás a tudíž s tím banka nemůže mít žádný problém. Avšak tak jednoduché to zase není . Banky co se týče poskytování úvěrů jsou velmi opatrné a své klienty si důkladně prověřují. Jakmile nevyhovíte jejich striktním podmínkám, máte prostě smůlu. Žádná bankovní půjčka se automaticky neodvíjí od zůstatku vašeho konta. Splnit musíte i další přísná kriteria. V prvé řadě si vás prolustrují v bankovním i nebankovním registru neplatičů a když zjistí, že máte na svých bedrech spoustu dalších závazků po splatnosti, půjčku vám neschválí, stejně tak nevydají kreditní kartu a nepovolí kontokorent u běžného účtu. Navíc, žádná banka není připravena na to, aby vám jen na základě úvěrové žádosti půjčila jenom pětistovku. To lze pouze v případě, že můžete disponovat jejich úvěrovými produkty a tím pádem i účet přečerpat do minusu. Klasická bankovní půjčka je zpravidla půjčka v řádu desítek či stovek tisíc korun, takže pokud vám do výplaty chybí opravdu jen pár drobných, je úplně zbytečné zatěžovat domácí rozpočet nepřiměřeně velkou půjčkou, kterou ani nevyužijete. Daleko efektivnější řešení nabízí nebankovní sféra, kde vám třeba za pár minut půjčí jen tisícovku.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka je vždy po ruce

Nebankovní společnosti přímo počítají s tím, že jejich rychlé služby využijí zejména klienti, kteří potřebují půjčit peníze a pro něž je půjčka v bance naprosto nedostupná. Proto mají také podmínky u svých půjček již předem nastaveny tak, aby jim vyhověli i lidi, kteří jsou například v exekuci, mají záznam v registru dlužníků a nebo jsou momentálně bez zaměstnání a tudíž nemají jak  prokázat svoje příjmy. Z toho důvodu se těší nebankovní půjčka přízni stálých zákazníků, kteří i opakovaně využívají jejich služeb. Sjednat si půjčku je totiž velmi snadné. Kromě toho, když první půjčku v pořádku a řádně splatíte, při další opakované žádosti vám může společnost jednak úvěr navýšit a jednak také hravě dosáhnete na lepší podmínky splácení. Při druhé, třetí a další žádosti o půjčku často stačí jen odeslat SMS zprávu v příslušném tvaru a vzápětí se vám požadované peníze objeví na bankovním účtu. A to je hlavní důvod, proč jsou mezi lidmi nebankovní půjčky ve velké oblibě. Půjčku si sjednáte pěkně v pohodlí svého domova, nemusíte nikam chodit na pobočku, vše je vyřízeno ihned. Nikdo po vás nevyžaduje žádná potvrzení, nemusíte skenovat různé doklady, vše zvládnete rychlou elektronickou cestou. Máte-li chytrý mobilní telefon a jste připojeni k internetové síti, půjčku si sjednáte kdykoli a kdekoli. Třeba i v sobotu o půlnoci v parku na lavičce. Abyste měli jistotu, že peníze skutečně získáte, můžete si nechat půjčku i předschválit a využít teprve v případě až budete peníze skutečně potřebovat.

Peníze na účet ještě dnes

Rychlost hraje při sjednání půjčky dost podstanou roli. Peníze potřebujete mít k dispozici ihned nejlépe ještě ten samý den, kdy o půjčku požádáte. U férových nebankovních společností to není žádný problém a předem s takovou rychlostí vyplacení peněžních prostředků počítají. Kdo by taky stál o půjčku, kterou byste museli složitě vyřizovatz několik dnů. Navíc, taková půjčka zcela ztrácí svůj efekt. Vy potřebujete peníze držet v ruce ještě dnes a ne až za týden nebo čtrnáct dní. Naštěstí je celé vyřízení půjčky velmi jednoduché. Žádost podáte na webových stránkách společnosti, u které si chcete půjčit. K tomuto účelu slouží krátký interaktivní formulář, v něm uvedete jen své identifikační údaje, telefonní číslo a posuvníkem si na webu navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě se o její zpracování postará plně automatizovaný systém, který ihned rozhodne o schválení půjčky. Je-li vám půjčka přiklepnuta, na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou okamžitě vyplaceny v hotovosti. Avšak ani druhá alternativa vás nijak časově nezdrží. Pro hotovost si můžete zajít buď do nejbližší trafiky a nebo zajet na čerpací stanici. V každém případě platí, že peníze máte k dispozici ten samý den, kdy o půjčku požádáte.

Malá půjčka je snadno dostupná pro široký okruh žadatelů 24 hodin denně včetně víkendu. Je to půjčka bezúčelová, tudíž nikomu nemusíte sdělovat na co vyplacené peněžní prostředky využijete. Avšak nikdy se zbytečně nezadlužujte nad rámec svých možností.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.