Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Malé půjčky na účet

Šikla by se malá půjčka? Nepotřebujete příliš mnoho a tak je více než jasné, že se vám nechce sjednávat zbytečně vysoký úvěr? Na co taky, vždyť ho stejně nevyužijete a zavazovat se k něčemu navíc také není to pravé ořechové. I malá půjčka má svůj důvod. Často mívá podobu rychlé půjčky před výplatou, která pomáhá lidem překlenout delší období do výplaty. Někdy se prostě stane, že s penězi prostě nevyjdete. Objeví se nečekaná složenka, zaměstnavatel nepošle výplatu včas a nebo onemocníte a marně čekáte na nemocenskou. Takové situace dokážou pěkně rozhodit již zaběhnutý domácí rozpočet. Často je pak nutné sáhnout do rezerv, ale ani ty nejsou nafukovací a jednoho dne prostě peněžní prostředky dojdou. Vypomoci si alespoň malou půjčkou na nezbytné výdaje je jistě ideálním řešením. Ne každý má tu možnost, aby mohl požádat o krátkodobou výpomoc někoho z rodiny či přátel. Avšak často taková prosba ani nepadne na úrodnou půdu a nezbývá nic jiného, než se poohlédnout po finančním trhu. Může vám vůbec někdo poskytnout malou půjčku?

Malá půjčka od banky

Pokud se spoléháte na vlastní banku jako na jediného pomocníka v nouzi, asi se budete dost divit tomu, když vás banka odmítne. Aby vám banka půjčila jen několik tisícovek, museli byste vlastnit kreditní kartu a nebo mít povolený kontokorent k běžnému účtu. V případě, že těmito bankovními produkty nedisponujte, je úplně zbytečné ztrácet v bance čas. Tradiční bankovní úvěry bývají často sumy v desítkách i stovkách tisíc, avšak jen velmi málo žadatelů je úspěšných. Banka si pečlivě prověřuje každého klienta a dosáhnout na jejich přísné podmínky opravdu není jen tak. Chcete-li jen malou půjčku, bude určitě daleko efektivnější, když se rovnou obrátíte na nebankovní sektor, který se přímo zaměřuje na zákazníky, pro něž je získání bankovního úvěru naprosto nemožné.

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní společnosti mají své úvěrové produkty řazeny do mnoha kategorií a právě malá půjčka je jednou z nich. Velmi často se jedná o drobnou půjčku před výplatou, která je určitou formou mikropůjčky. Půjčit si lze kolik chcete, ale pokud si vystačíte jen s pětistovkou není nejmenší problém. Charakteru půjčky samozřejmě odpovídají i podmínky splácení. Malá půjčka nevyžaduje ručitele a její vyřízení vám nezabere víc než jen pár minut času. Ihned po schválení žádosti jsou peníze okamžitě převedeny na vaše bankovní konto. I když můžete využít i stejně časově náročný alternativní způsob výběru hotovosti. V tomto případě si pro peníze zajdete do nejbližší trafiky  anebo zajedete na čerpací stanici. Aby rychlost doručení byla co nejvíce zkrácena na úplné minimum, mají k tomuto účelu firmy zřízeny účty v mnoha českých bankách, takže pro výplatu půjčky pak zvolí stejnou banku jako má klient. Tím pádem probíhá platební transakce v rámci jedné banky a nikde není žádná časová prodleva.

Chci půjčku

Online půjčka na účet

Kdybyste kvůli každé tisícovce měli chodit do kamenné pobočky úvěrové společnosti, ztrácela by malá půjčka svůj prvořadý efekt. Z toho důvodu ji nebankovní společnosti poskytují v prostředí internetu, kde jsou nejblíže svým zákazníkům. O půjčku požádáte přímo na webovém portále poskytovatele, vyplníte jen své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte kolik a na jak dlouho chcete půjčit. Nemusíte skenovat žádné doklady, ani vyplňovat stohy papírů tak jako u jiných úvěrových společností. U online půjčky probíhá schválení žádosti jen elektronickou cestou. Navíc systém pracuje extrémně rychle, takže vy jste obratem informováni o schválení své půjčky. Zároveň obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Jakmile tak učiníte, peníze ihned odchází na váš účet a vy během několika málo minut můžete volně disponovat chybějící částkou.

Půjčka bez registru

Malé půjčky zpravidla nevyžadují žádné ručení, avšak riziko poskytnutého úvěru je nutno něčím vyvážit. Každá úvěrová společnost si musí dopředu ověřit platební schopnost klienta, k čemuž některé společnosti využívají náhled do registru dlužníků, jiné vyžadují doklad o výši příjmu. Přitom je ale nutné podotknout, že každá společnost posuzuje žádost individuálně, takže i když máte záznam v registru, ale je evidentní, že nepatříte mezi předlužené jedince, nemusí to být důvod k tomu, aby vám žádost zamítli. Stejně tak i doložení příjmu může mít různou podobu. Nemusí se hned jednat jen o příjmy z klasického zaměstnání, ale některé společnosti akceptují i příjmy z brigády, mateřskou, výplatu důchodu, podpory v nezaměstnanosti, atd. Podle toho v jaké situaci se nacházíte, musíte si jako svého poskytovatele půjčky vybrat také vhodnou společnost.

Malá půjčka je snadno dostupná 24 hodin denně včetně víkendu, tudíž se na ni můžete kdykoli spolehnout. Její splatnost bývá rozložena na několik dní až jeden měsíc. Některé společnosti jsou dokonce schopny vám nabídnout první půjčku zdarma.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.