Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Malé rychlé půjčky

Chybí vám jen pár tisícovek v rozpočtu? V mnoha případech akutní nedostatek financí dokáže v pohodě pokrýt jen malá půjčka. Proto jsou malé rychlé půjčky kolikrát žádanější než velký úvěr. Běžné rodinné výdaje někdy doslova spolknou celou výplatu, a tak na další dokoupení věcí do domácnosti, dovolenou, koníčky, atd. už nezbývají peníze. Nehledě na to, že zaskočit vás může jakákoli nenadálá složenka s doplatkem za energie nebo telefon. Máte-li navíc rozpočet napjatý k prasknutí, každá koruna navíc je prostě znát a brát není z čeho. Když nemáte žádné úspory nebo v nedostatečné výši, pak nezbývá nic jiného, než si vypomoci půjčkou alespoň na krátkou dobu. Nemusíte hned žádat o statisícový úvěr a brát na sebe zbytečně vysoký závazek. Lepší je si sjednat malou půjčku jejíž splatnost se pohybuje v řádu do jednoho měsíce. Menší peníze se vám podaří splatit daleko lépe  a pohodlněji, zpravidla s další výplatou. Tím se vyhnete narůstající zadluženosti. Penězi uhradíte své závazky a pokud si vyberete správnou půjčku, můžete ji získat třeba zadarmo. I takové možnosti jsou. Některé nebankovní společnosti poskytují v rámci různých akčních nabídek první půjčku zdarma, takže vlastně vrátíte přesně tolik peněz, kolik jste si půjčili. A to se tedy vyplatí nebo ne?

Chci půjčit

Rychlá půjčka od banky

Pokud ve světě financí důvěřujete pouze bankám a chcete si půjčit jen malou sumu peněz, pak vám každá banka nabídne kreditní kartu nebo případně kontokorent k běžnému účtu. V takových případech, kdy potřebujete rychle peníze, můžete své bankovní konto přečerpat maximálně do předem sjednaného limitu a nejlépe opět v bezúročném období peníze vrátit na účet. Pokud se s platbou opozdíte, každým dnem vám naskakují poměrně tučné sankční poplatky. Budete-li však s kreditní kartou nakládat uvážlivě, dá se považovat za celkem vhodnou finanční rezervu. Chcete-li si ale u banky sjednat klasickou půjčku, pak se budete muset pohybovat v rozmezí několika desítek či stovek tisíc korun. Jen tak tisícovku do výplaty vám nikde v bance nepůjčí. Avšak úspěšně schválená bankovní půjčka vyžaduje naplnění několika přísných bankovních podmínek. V prvé řadě si vás v bance prolustrují v bankovním i nebankovním registru dlužníků a jakmile zjistí, že máte další nesplacené závazky, klesá vaše důvěryhodnost na totální minimum. Pokud záznam v registru nemáte, není ještě vyhráno. Bance musíte doložit zdroj svých příjmů, kdy tradiční bankovní domy jsou ochotny akceptovat jen příjmy z klasického zaměstnaneckého poměru. Pokud jste momentálně nezaměstnaní, máte jen podporu nebo sociální dávky, či jste na mateřské, v důchodu nebo začínáte s podnikáním, jen stěží přesvědčíte banku o tom, aby vám půjčila. Bankovní domy jsou v půjčování peněz velmi opatrné a opravdu nepůjčí jen tak někomu. Nestačí jen váš dlouhodobý zůstatek na účtu a mnoholetá věrnost jednomu bankovnímu domu.

Nebankovní půjčka pro každého

Jestliže chcete půjčit jen drobnou částku a nemáte kreditní kartu v peněžence, je kolikrát lepší neztrácet zbytečně čas a poohlédnout se po půjčce v nebankovním sektoru. Zde se setkáte s podstatně jednodušším přístupem, kdy na vás jako žadatele na půjčku nikdo neklade tak velké nároky jako v bance. U malé půjčky většinou nemusíte nic dokládat a vzhledem k tomu, že si ji dokážete na internetu sjednat za pár minut, obejde se bez jakékoli administrativy. Také podmínky pro sjednání úvěru nejsou tak striktní jako v bance. I když na druhou stranu jsou možná někdy vyváženy vyšší úrokovou sazbou. Ale to už je na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Některé nebankovní společnosti dokáží tolerovat váš případný záznam v registru dlužníků a nebo do něj nenahlíží vůbec a to i přesto, že je povinností každé finanční společnosti ověřit si předem platební schopnost žadatele. Pokud je na první pohled evidentní, že nepatříte mezi chronické neplatiče  a dlužníky, nemáte na svém kontě několik exekucí najednou a všechny další závazky máte již splaceny, případně je v pohodě splácíte dál, pak jen samotný záznam v registru dlužníků nemusí být na závadu. Nebankovní společnosti se totiž snaží svým zákazníkům vyjít všemožně vstříc a proto posuzují každou podanou žádost individuálně. Z toho důvodu se také nebankovní půjčky vyznačují vysokou schvalovatelností, jelikož zde mají šanci na úspěch i lidé, kteří nemají jak doložit své příjmy. Ve většině případů nebankovní společnost je ochotna akceptovat i příjmy formou podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, výplaty mateřské, důchodu, atd.

Sjednat půjčku

 

Online půjčka i o víkendu

Nebankovní společnosti se snaží nabízet rychlou finanční výpomoc formou online půjčky. Není tedy nutné, abyste kvůli půjčce hned utíkali na pobočku do města a ztráceli čas zdlouhavým vyřizováním. Vše vyřídíte jednoduše sami doma za pár minut. Žádost o půjčku podáte na webových stránkách úvěrové společnosti, kde je pro vás k tomuto účelu již předem připraven krátký formulář, jeho vyplnění vám zabere jen několik minut času. Zadáte v podstatě své identifikační a kontaktní údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Tlačítkem “odeslat” okamžitě aktivujete automatické zpracování žádosti, a vzápětí jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka schválena, pak současně na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, který když přepíšete zpět do systému, dáte pokyn k okamžitému vyplacení peněz. Kód z SMSky nemusíte použít hned po schválení půjčky, můžete jej zadat kdykoli, až budete chtít peníze vyplatit. Tímto způsobem si tak můžete zajistit malou finanční rezervu pro případ, že by se vám nedostávalo financí. Vzhledem k tomu, že kompletně celé sjednání půjčky probíhá jen elektronicky, můžete o půjčku požádat kdykoli, třeba i v sobotu o půlnoci. Plně automatizovaný systém je neustále v provozu, ve dne v noci a jeho činnost není omezena žádnou pracovní dobou, tak jako třeba provoz kamenné pobočky. Navíc není nutno ani uvádět, na co peněžní prostředky potřebujete, takže půjčka je, co se týče svého typu, bezúčelová.

Rychlou nebankovní půjčku si vždy sjednejte u velké renomované společnosti, která je pro vás zárukou kvalitních služeb poskytnutých na základě jasné a transparentní smlouvy. Za vyřízení půjčky neplatíte předem žádné poplatky.