Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Mini půjčky

Víte co je mini půjčka? Jakákoli malá půjčka, která rychle vyrovná váš náhlý nedostatek financí. Však to jistě znáte, kolikrát potřebujete malou půjčku více než klasický bankovní úvěr. Čekáte na výplatu od zaměstnavatele nebo na nemocenskou, případně vám zaběhnutý domácí rozpočet úplně rozhodí výplata podpory v nezaměstnanosti či sociálních dávek. Pokud v takových situacích vyčerpáte i své úspory, malér je na světě. Nájem a další složenky se nekompromisně hlásí o slovo a vy jen sledujete jak se neodvratně blíží jejich termín splatnosti. Pokud jej nedodržíte, moc si nepomůžete. Sankční poplatky jsou poměrně vysoké a dá se říci, že také mnohonásobně vyšší než případné úroky z půjčky. Proto je malá půjčka určitě rozumným řešením. V konečném výsledku vám pomůže ušetřit v rozpočtu nemalé peníze a dokonce můžete narazit třeba i na výhodnou akční nabídku, která vám poplatky zlevní až na totální minimum. Takovou půjčku ale jen stěží najdete u banky, tam vám kromě kreditní karty nebo kontokorentu žádné malé peníze nepůjčí. A brát si zbytečně velký úvěr jen proto, že nemáte několik tisícovek na nájem je naprosto zbytečné. Proto je lepší se po malé půjčce poohlédnout spíš v nebankovním sektoru, kde navíc nemají pro její sjednání tak přísné podmínky.

Chci půjčit

Malé nebankovní půjčky

Mini půjčky jsou vlastně jakékoli mikropůjčky, což jsou úvěrové produkty typické pro nebankovní společnosti. Taková malá půjčka vám umí půjčit třeba jen chybějící pětistovku. Nevíte, kde je hledat? Nebankovní společnosti nabízí své služby převážně v internetovém prostředí, kde si rovnou můžete velmi jednoduše i konkrétní půjčku sjednat. Nemusíte si tedy kvůli tomu brát volno z práce, abyste se v omezené otevírací době dostavili na pobočku a podrobili se zdlouhavému vyřizovacímu procesu. Kdepak, nebankovní půjčka vám nabízí více akční řešení. Abyste se mezi nebankovními půjčkami dokázali správně orientovat a rychle vybrat vhodný úvěrový produkt, existují na internetu různé online srovnávače půjček. S jejich pomocí, jen na základě vámi zadaných kritérií do systému, okamžitě získáte přehledný seznam všech aktuálně dostupných bankovních i nebankovních půjček a úvěrů na trhu. Z přehledného seznamu je již na první pohled patrná výše úrokové sazby, doba splatnosti či případně další benefity s půjčkou spojené. Z nich si už snadno vyberete, dle svých potřeb.

Rychlá půjčka online

Při výběru malé nebankovní půjčky se ale zajímejte i o všechny poplatky s půjčkou spojené a nerozhodujte se jen podle RPSN. Tento údaj může být v případě malé půjčky trochu zavádjějící, jelikož zohledňuje náklady na půjčku v období jednoho roku. Avšak malé půjčky nebo také mikropůjčky mají zpravidla kratší dobu splatnosti. Ta je stanovena na několik dnů až jeden měsíc. Z toho důvodu se vždy předem seznamte se všemi náklady na půjčku. Nezapomeňte, že někde platíte poplatky za vyřízení úvěrové žádosti, schválení půjčky, samotnou transakci peněžních prostředků, vedení úvěrového účtu, atd. Když všechny tyto drobnosti sečtete dohromady, mohou vám dát pěknou sumu, která může však výši půjčky i převyšovat. Proto si nejprve vše propočítejte a podle toho zvolte vhodný úvěrový produkt. Není výjimkou, že úvěrové společnosti nabízí například první půjčku zdarma nebo půjčku třeba na 14 dní úplně bez poplatku. Když se vám podaří využít právě probíhající akční nabídku, dokážete na půjčce ušetřit i nemalé peníze.

Sjednat půjčku

Půjčka v hotovosti nebo na účet

Nebankovní půjčku si dokážete na internetu vyřídit jedna dvě. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde je k tomuto účelu již pro vás připraven jednoduchý formulář. Ten vyplníte a jakmile jej odešlete, okamžitě se zahájí schvalovací proces vaší půjčky. Nemusíte na nic čekat, o jeho výsledku jste obratem informováni, jednak emailem a jednak krátkou SMSkou. Extrémní rychlost, s jakou je nebankovní půjčka vyřízena je dána jejím elektronickým zpracováním, kdy posouzení žádosti probíhá pomocí plně automatizovaného systému a ten je v provozu ve dne v noci. Proto i nebankovní půjčku můžete získat v jakémkoli čase, třeba i v sobotu o půlnoci. K půjčce nemusíte mít ručitele, ani skenovat žádné doklady, vše probíhá pouze rychlou elektronickou cestou. Jakmile vám půjčku schválí, obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a dáte pokyn k vyplacení požadovaných peněžních prostředků. Převod peněz probíhá klasicky na bankovní účet  a nebo můžete využít i jiné alternativní metody vyplacení rovnou v hotovosti. Ty využívají zejména lidé, kteří účet v bance nemají, případně jsou jejich dispoziční práva dočasně omezena (z důvodu exekuce) a nebo prostě jen chtějí svůj bankovní účet obejít. V takových případech vám sice může společnost zaslat peníze i klasickou poštovní poukázkou, ale rychlejší bude, když si pro ně zajdete do trafiky nebo si je vyzvednete na čerpací stanici. Tuto službu sice nenabízí automaticky každá nebankovní společnost, ale jsou takové, kde ji můžete bez problému využít.

Malá půjčka bez papírování

Nebankovní půjčky se oproti bankovním půjčkám vyznačují zejména tím, že se obejdou bez jakékoli administrativy a zbytečného papírování. Také podmínky pro schválení úvěru jsou podstatně jednodušší než v bance. Dokonce na nebankovní půjčku snadno dosáhnou i lidé se záznamem v registru dlužníků nebo s neprokazatelným příjmem. Jen je třeba zvolit takovou společnost, která dokáže takové podmínky akceptovat. Pokud tedy víte, že máte na svém kontě nějaký vroubek jehož následkem jste evidováni v registru určitě sáhněte po půjčce, která nekontroluje registr dlužníků. V některých případech je však riziko takto poskytnuté půjčky na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou, tak s tím musíte již dopředu počítat. Zákonnou povinností všech finančních institucí je nutnost ověření platební schopnosti žadatele, avšak je na každé z nich, jak to učiní. Někdo nahlíží do registru, jiný vyžaduje doložení příjmu, případně další záruky splacení. Prot vždy volte půjčku s ohledem na vaše individuální potřeby.

Malé půjčky slouží zejména k pokrytí nenadálých výdajů, proto není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. Půjčky jsou snadno dostupné i během víkendu nebo ve svátek po dobu 24 hodin.