Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nabídka půjček bez poplatku předem

Nechtějí vám nikde půjčit peníze? A vy byste je právě tak potřebovali. A nebo stále vybíráte a vybíráte a nemůžete narazit na půjčku, která by byla přesně dle vašich představ? Důvodem může být cokoli, ale pořád máte možnost půjčky od soukromého investora, která nepodléhá žádným standardním podmínkám úvěrových společností. Když s  nimi to je někdy těžké. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je jejich povinností si předem ověřit platební schopnost žadatele, a tak kolikrát striktně nahlíží do registru dlužníků, vyžadují potvrzení o vašich příjmech, mají stanovenu procentní hranici dostatečného příjmu, atd. Když pak tyto podmínky nenaplníte a nejste schopni se vejít do tabulek, velmi snadno vaši žádost zamítnou. Činí tak především z obavy o návratnost vynaložené investice a riziko takto poskytnutého úvěru jim připadá příliš vysoké. Z toho důvodu řada lidí nedokáže dosáhnout ani na klasickou půjčku různých úvěrových společností. Obzvlášť lidé, kteří jsou na štíru s penězi a potýkají se s opravdovým nedostatkem financí spadají do problémové kategorie žadatelů, kam patří například nezaměstnaní, matky na mateřské, studenti, důchodci, začínající podnikatele, atd. Avšak ani potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru vám automaticky brány k půjčce neotevře. V takovém případě ještě mnohdy záleží na tom, kolik vlastně vyděláváte a zda vaše příjmy jsou adekvátní k požadované půjčce. Mnoho lidí tak z důvodu velmi nízkého příjmu na požadovaný obnos ani nedosáhnou a musí hledat jiné alternativní způsoby.

Chci půjčit

Půjčka bez poplatku předem

Na úvěrovém trhu působí jak bankovní, tak i nebankovní subjekty a každý z nich pohlíží na žadatele trochu jiným způsobem. Je všeobecně známo, že v bance mají velmi přísné podmínky podmiňující poskytnutí půjčky, které jsou dány interními předpisy jednotlivých bankovních domů. Každého klienta si podrobně proklepnou v registru dlužníků a jakmile zjistí, že máte další nesplacené závazky, už jsou na vážkách. Je-li míra vaší zadluženosti příliš vysoká nebo už jsou dokonce vaše dluhy ve fázi exekučního řízení, pak je takový žadatel ohodnocen velmi nízkou bonitou, která je pro úspěšné schválení půjčky naprosto nedostačující. A pokud náhodou lustrací v registru projdete, přijde řada na vaše příjmy. Akceptováno je pouze potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru na dobu neurčitou, které už však v dnešní době není samozřejmostí. Lidé pracují často formou brigády, na dohodu, na čas se ocitnou bez práce a právě v takových životních obdobích stoupá také potřeba peněz, které se snaží řešit půjčkou. Ta se jim však díky omezeným možnostem vzdaluje. Ale ne daleko. Naštěstí tu je nebankovní sféra, která nabízí daleko větší možnosti a poskytuje půjčky bez poplatku předem. Celkové náklady na půjčku jsou zahrnuty do měsíčních splátek, takže při sjednávání půjčky nezaplatíte předem ani korunu.

Půjčka od soukromého investora

Určitou alternativou nebankovních půjček je půjčka od soukromého investora, která nabízí zcela individuální možnost řešení vaší finanční krize. Soukromým investorem se myslí fyzická osoba, která má momentálně volné peněžní prostředky a ty si přeje zhodnotit. Avšak úroky v bance jí připadají příliš malé či lépe řečeno žádné a než by peníze měly ležet někde na účtu, je určitě lepší je se ziskem otočit. Příležitostí k různým investicím je nespočet, avšak poskytnutí půjčky je jednou z nich. Půjčená částka je navýšena o předem sjednaný úrok, takže se i se ziskem opět vrátí zpět. Důležité je ale uvážit i míru rizika a dle toho jsou stanoveny podmínky splácení. Ty mají u půjčky od soukromého investora celou řadu předností. Jednak nemusíte dodržovat žádné standardní podmínky úvěrových společností a jednak si můžete půjčit kolik chcete. Nikdo nezkoumá registry dlužníků, nevyžaduje různá potvrzení a je celkem jedno i kolik vlastně vyděláváte. Podstatné je dodržet podmínky stvrzené smlouvou o půjčce. Solidní půjčkA od soukROmého investora také nevyžaduje poplatky předem. Pokud se někde setkáte s tímto požadavkem, pak z takové půjčky velmi rychle vycouvejte, jelikož se nejedná o právě korektní nabídku. U tohoto druhu půjček je třeba se mít hodně na pozoru.

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromníka

Rozsáhlou nabídku půjček od soukromého investora naleznete především v prostředí internetu na různých inzertních portálech v sekci finanční služby. Většinou mají charakter krátkého inzerátu, ve kterém naleznete i kontakt na danou osobu. Pak už záleží jen na tom, jak rychle zareagujete a dokážete vyjednávat. Pokud jste akční, můžete mít půjčku třeba do hodiny. V případě půjčky od soukromého investora buďte ale velmi obezřetní a nejprve si danou osobu ověřte v různých diskuzních fórech, na sociálních sítích a poptejte se známých na zkušenosti. Jen tak se můžete vyvarovat ne příliš seriózní nabídce, která navíc může obsahovat i požadavek na poplatek předem. Půjčka od soukromého investora je poskytnuta na základě smlouvy o půjčce. Ta se používá zejména u půjček vyšší hodnoty, třeba v řádu sta tisíc či milionu korun. Jistina je tak dostatečnou právní ochranou pro obě strany, tedy dlužníka i věřitele. Má hodnotu cenného papíru a je soudně vymahatelná. Většinou se používá tehdy, pokud  za půjčku nemůžete ručit žádným majetkem a přeci jen je nutné poskytnout nějakou jistinu. Od soukromého investora si můžete prakticky půjčit kolik chcete, záleží jen na jeho možnostech. Podmínky splácení si vyjednáte individuálně tak, aby vyhovovaly oběma stranám a v tomto ohledu se oproti úvěrovým společnostem nabízí nespočet možných řešení. A to je také i důvod, proč je půjčka od soukromého investora mezi lidmi hojně vyhledávána. Půjčí vám jak chybějící tisícovku před výplatou, tak i několik desítek tisíc korun na rekonstrukci bydlení, rozjezd podnikání či jen krásnou dovolenou.

Nabídku půjček využívají zejména lidé, pro které je klasická půjčka v bance naprosto nedostupná. Půjčku si lze sjednat za individuálních podmínek,  ani její výše není stanovena. Záleží jen na vašich možnostech a potřebách.