Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčka 300 tisíc

Plánujete koupit nový byt nebo se chcete pustit do rekonstrukce stávající nemovitosti? Případně potřebujete investovat do rozvoje svého podnikání? Pak by to jistě chtělo tu správnou finanční injekci. Jenomže, kde se po ní poohlédnout, aby vám půjčili s výhodným úrokem a za co nejlepších podmínek? Možná si myslíte, že není problém, aby vám půjčili v každé bance, vždyť chodíte do práce a splácet budete vy. To je sice pravda, ale standardní podmínky bankovních společností jsou poněkud náročnější. Na druhou stranu si uvědomte, že tak velkou půjčku budete splácet delší dobu, takže si nemůžete vzít cokoliv, co se vám hned namane. Určitě se vyplatí napřed zmapovat nabídku trhu a udělat si pro názornost malý obrázek. Jen tak zjistíte, jaké konkrétní podmínky jednotlivé společnosti mají a zda vám budou vyhovovat. Abyste nad výběrem půjčky netrávili hodiny času, mnohé vám usnadní různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu. Nemusíte obíhat jednu pobočku za druhou s dotazem na půjčku, stačí když si do formuláře na příslušném webu zadáte své požadavky a záhy se před vámi objeví široká škála bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Už jen na první pohled postřehnete, jak se mezi sebou jednotlivé produkty liší. Jistou rozdílnost lze spatřovat nejen ve výši úrokové sazby, ale i doby splatnosti a případně i dalších benefitů navíc. Někde vám například na určitou dobu odloží splátky, jinde umožní předčasné splacení či mimořádnou splátkou bez sankce. Z nabídky si jistě vyberete, jen buďte rozvážní a vybírejte dle svých reálných možností.

Do banky pro 300 tisíc?

Chcete-li půjčit peníze na bydlení, jistě vás napadne, že můžete takovou záležitost financovat klasickou bankovní hypotékou. Avšak ne každý žadatel o půjčku dokáže splnit podmínky jakéhokoli hypoteční úvěru. Pokud máte ještě nějaké další závazky, nesplacené půjčky, případně je vaše osoba evidována v registru dlužníků, pak je šance na získání hypotečního úvěru velmi malá. Stejně tak je nutno doložit i vaše příjmy. Žádat o bankovní půjčku v době, kdy jste bez práce, na mateřské nebo studujete není právě strategicky výhodné. V tu dobu jste totiž bankou považováni za méně bonitního klienta bez příjmu a těm jen stěží banka úvěr přiklepne. Ani začínající podnikatelé na tom nejsou právě nejlépe a i v jejich případě bude banka požadovat nějaké záruky splacení. Můžete mít skvělý podnikatelský záměr, osobní bankovní konto vedené na pobočce několik let, a i přesto můžete narazit na požadavek ručitele. Z toho důvodu je pro mnoho klientů bank velmi náročné získat půjčku dle jejich představ. Naštěstí, doba pokročila a bankovní společnosti nejsou jedinou institucí, kde si můžete sjednat úvěr. Nebankovní úvěrové společnosti jsou pro banky velmi silnou konkurencí a neúspěšní žadatelé o bankovní půjčku přechází právě tam.

Chci půjčit

Jednoduchá nebankovní půjčka

Možná jste se s nebankovní půjčkou již setkali osobně a nebo někdo ve vašem okolí, takže jistě víte, že oproti bance je celý proces sjednání úvěru podstatně jednodušší a lehčí. Lidé na nebankovní půjčce oceňují zejména její rychlost, kdy nemusí zbytečně chodit na pobočku, trávit nekonečné minuty osobním jednáním a celou půjčku vyjednávat s pocitem, že za vámi stojí další fronta netrpělivých lidí. Nebankovní půjčku si totiž kompletně vyřídíte jen na internetu, v klidu doma nebo kdekoli jinde, kde se můžete bez problému k internetové síti připojit. Třeba i v parku na lavičce nebo v restauraci, máte-li s sebou třeba jen chytrý mobilní telefon. Nebankovní společnosti jsou na finančním trhu v povědomí lidí zaznamenány zejména jako poskytovatelé drobných mikropůjček, avšak ty nejsou jediným jejich úvěrovým produktem. Půjčku si lze sjednat prakticky v jakékoli výši, můžete si půjčit třeba jen pětistovku do výplaty a nebo i několik stovek či milionu korun. Proto ani půjčka ve výši 300 tisíc korun není nemožná a určitě vás mile překvapí. Nic složitého na ní nehledejte.

Půjčka 300 tisíc vyplacená ihned

Pokud si chcete půjčit 300 tisíc korun, pak nejprve vyberte vhodného poskytovatele, přičemž se řiďte nejen úrokovou sazbou, ale i výší RPSN. Tento koeficient zahrnuje celkové náklady na půjčku, které by mohly uniknout vaší pozornosti. Nezapomeňte, že každá půjčka je spojená i s poplatky, které jsou společnost od společnosti značně rozdílné. Někde platíte už jen za posouzení úvěrové žádosti, dále pak za schválení úvěru, samotnou transakci peněžních prostředků, výpisy z účtu, vedení úvěrového konta, atd. Když si tyto jednotlivé položky sečtete dohromady, dají vám pak pěknou sumu, o kterou se v konečném výsledku i váš úvěr navýší. Proto dříve než podáte žádost, dobře si vše propočítejte. Uvědomte si, že půjčku budete splácet třeba i několik let. Jakmile máte ve všem jasno, můžete přímo na webových stránkách poskytovatele podat rychlou online žádost. Ta má podobu interaktivního formuláře, v němž uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní kontakt a posuvníkem si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je vyhodnocena plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení půjčky. Je-li žádost schválena, pak jste následně telefonicky kontaktováni pracovníkem společnosti, se kterým se dohodnete na podrobnostech. I v případě nebankovní půjčky bude určitě nutno u tak velké půjčky poskytnout alespoň minimální záruky splacení. Ty mohou být jednak v podobě ručitele a jednak formou ručení nemovitostí. Určitě dobrou zprávou je, že každá žádost o nebankovní půjčku je posuzována individuálně, takže i když máte například záznam v registru dlužníků, nemusí být tato skutečnost hned na závadu. Podle toho jaká je vaše situace a reálné možnosti, jsou také stanoveny podmínky poskytnutého úvěru. Někdo v pohodě dosáhne na další benefity, které mu půjčku výrazně zlevní, jiný je rád, že půjčku nakonec získá i za cenu vyšší úrokové sazby a kratší doby splatnosti. Ale to už je jen a jen na vás, na co jste ochotni přistoupit a na co ne.

V případě, že si sjednáte půjčku ve výši 300 tisíc korun a v průběhu splácení se dostanete do finančních problémů, můžete je lehce vyřešit. Vždy máte možnost úvěr refinancovat a upravit si tak splátky dle svých momentálních potřeb. Měsíční splátky snížíte na nejnižší možnou únosnou míru a nově si dohodnete nové podmínky, které vám v mnoha případech dokážou i půjčku výrazně zlevnit.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.