Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčka bez registru a bez solusu

Jste vedeni v centrálním bankovním i nebankovním registru klientských informací? A kvůli tomu vám nikde nechtějí dát půjčku? Nezoufejte, řešení se vždycky najde. Pokud vám každou podanou žádost o půjčku zamítli, pak jste asi oslovili nevhodnou finanční společnost. Ne každá totiž případnému záznamu v registru přikládá zásadní rozhodující význam pro schválení úvěru. A nebojte se, s tímto problémem dnes bojuje kdeko. Registr samotný není evidencí jen chronicky zadlužených osob, které se zcela záměrně vyhýbají svým závazkům. V takovém případě je zamítnutí žádosti o půjčku jistě oprávněné. Avšak převážná většina lidí, se do registru dostane shodou životních náhod a okolností. Stačí jen aby se nějakým způsobem narušil zdroj příjmů a už máte nabouraný měsíční rozpočet. A k tomu není moc daleko, přijdete o práci, onemocníte, rozejdete se s partnerem a hned finanční záležitosti dostanou náhle jiný rozměr. Nevíte co dřív zaplatit: splátky půjček, nájem, inkaso, účty za telefon, benzin, atd. Když se například opozdíte s platbou faktury telefonnímu operátorovi nebo dodavateli energií, máte vstupenku do registru více než jistou. Přitom jsou evidovány všechny nedoplatky nad 500 Kč při zpoždění více jak tři měsíce. Vzhledem k tomu, že dnešní doba není právě jednoduchá, může do takových problémů spadnout kdekdo. A nemusí hned jít o neplatiče na pokraji společnosti. Jak si tedy poradit, když jste vedeni v registru dlužníků a přesto potřebujete půjčku?

Chci půjčit

Máte záznam v registru?

Do evidence dlužníků se díky nesplaceným závazkům dostanete jedna dvě, ale jak je to s opačnou cestou. Jak dlouho budete v registru vedeni? Mnoho lidí se domnívá, že k tomu, aby vaše jméno z registru odstranili stačí jen uhradit své dluhy a je po problému. O to větší rozčarování přichází, jakmile zjistí, že až tak jednoduché to není. I když totiž veškeré své závazky uhradíte, neznamená to automatický výmaz z registru. Na to si ještě nějakou dobu počkáte, bohužel řadu let. Proto když si nejste jisti, zda jste v registru ještě vedeni, je lepší před podáním žádosti požádat o výpis. Nezapomeňte totiž, že v centrálním registru se eviduje i každá zamítnutá žádost o půjčku a určitě jejich zvýšený počet vám na důvěryhodnosti nepřidá. O výpis z registru můžete požádat několika způsoby: odesláním SMSky v příslušném tvaru nebo přímo na daných webových stránkách. Odpověď také obdržíte stejnou formou, tedy krátkou SMSkou nebo emailem. Chceteli výpis v papírové podobě není problém, česká pošta vám jej doručí v rámci své standardní doručovací doby. Za výpis z registru zaplatíte drobný poplatek, který se vám buď přímo strhne z kreditu na telefonu, případně platební kartou. V každém případě se vám těch pár stokorun jistě vyplatí.

Půjčka bez registru

Pokud tedy zjistíte, že jste v registru dlužníků neustále vedeni, pak tomuto faktu je třeba přizpůsobit i výběr vhodného poskytovatele půjčky. Jestliže podáte žádost u společnosti, která své klienty důkladně lustruje v registru dlužníků, je celkem jasné, že zde s půjčkou nepochodíte. Samozřejmě, že je vždy daleko lepší, když máte veškeré své závazky již dávno uhrazeny, ale pokud je i další půjčka pořád ještě v rámci vašich platebních možností,  není důvod proč by vám ji neschválili. Pokud k půjčkám přistupujete konzervativně a nedáte dopustit na bankovní úvěrové produkty, pak vězte, že se záznamem v registru se setkáte spíš s odmítavou odpovědí. Evidence v registru dlužníků snižuje bonitu každého klienta, a proto jsou banky v tomto případě velmi opatrné. Stejně tak, pokud jste třeba v exekučním řízení nebo máte nedostačující příjmy. Velkou šancí na úspěch se ale pro vás jeví nebankovní společnost, kde můžete půjčku získat jedna dvě. Přestože všechny úvěrové společnosti si musí dle zákona předem ověřit platební schopnost žadatele, nebankovní společnosti posuzují každou žádost individuálně. Když zjistí, že máte sice záznam v registru, ale veškeré své dluhy již dávno uhrazeny, dokážou nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám schválí. Dokonce některé společnosti nenahlíží do registru vůbec, což se týká zejména malých mikropůjček, kdy si můžete třeba půjčit jen pětistovku před výplatou. Riziko poskytnutí tak malé půjčky je ve většině případů vyváženo jen vyšší úrokovou sazbou a je jen a jen na vás, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní půjčky se všeobecně vyznačují vyšší schvalovatelností oproti svým bankovním kolegyním, přestože se jedná o stejně kvalitní úvěrové produkty. Nebankovní subjekty však nekladou na žadatele tak vysoké nároky a snaží se dopstupnost půjček co nejvíce usnadnit. Z toho důvodu poskytují půjčky na internetu a nevyžadují žádnou rozsáhlou administrativu. Přitom půjčit si můžete kolik chcete. Výše půjčky není nijak omezena, jen samozřejmě dle její výše se budou odvíjet i podmínky splácení. U malých mikropůjček počítejte zpravidla s dobou splatnosti do jednoho měsíce, u půjček v řádu několika desítek či stovek tisíc korun i několik let. Nebankovní půjčky si ve většině případů vystačí také jen s informací o vašich příjmech, není nutno hned dokládat potvrzení o příjmu. Z toho důvodu jsou nebankovní půjčky snadno dostupné i pro lidi bez příjmu, tedy nezaměstnané, na sociálních dávkách, na mateřské, v důchodu nebo začínající podnikatele. Řada společností je ochotna akceptovat i příjmy z občasné brigády, nemusí se tedy hned jednat o stálý zaměstnanecký poměr. Navíc, půjčky bez kontroly registru dlužníků spadají mezi rychlé online půjčky, které jsou svým klientům k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Tím pádem se stávají pro každého pohotovým zdrojem financí, obzvlášť v případě, kdy využijete možnosti a necháte si půjčku již předem předschválit. O její vyplacení požádáte až v momentě, kdy budete peníze skutečně potřebovat a to jen krátkou SMSkou. Za půjčku neplatíte žádné poplatky předem.

Půjčku bez kontroly registru dlužníků naleznete v nabídce řady solidních nebankovních společností, které poskytují půjčky na základě jasné a transparentní smlouvy. Vždy si však půjčte jen tolik peněz, kolik aktuálně potřebujete a nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností.