Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčka pro problémové klienty na ruku

Potřebujete rychle peníze? Dlužíte, splácíte a pořád vám v rozpočtu něco schází? Dnešní doba není právě jednoduchá, a tak problémy s financemi má kdekdo. V mnoha domácnostech jsou lidé s penězi na štíru a doslova žijí od výplaty k výplatě. Potom stačí, aby se zaměstnavatel pozdržel s termínem platby a už nastává malér. Splatnost složenek a faktur nepočká, stejně jako oprava nezbytného spotřebiče v domácnosti. Prostě pořád je co platit, a tak nečekané výdaje řada lidí řeší drobnou půjčkou. Na tom není třeba spatřovat nic neobvyklého, vždyť kreditní karta nebo kontokorent patří k běžným úvěrovým produktům, které mají za úkol rychle vyřešit krátkodobý nedostatek financí. Obdobně je na tom třeba i spotřebitelská půjčka, která dokáže díky své vysoké efektivitě mnohé vyřešit. Určitě je kolikrát lepší vzít si půjčku a dostát tak svým závazkům, než se stát chronickým dlužníkem. Když totiž nedodržíte termíny splatnosti a začnou vám narůstat dluhy, nejenže tím v očích věřitelů ztrácíte na důvěryhodnosti, ale také se vám celá záležitost pěkně prodraží. Pokud nezaplatíte fakturu včas, okamžitě vám naběhnou sankční poplatky a úroky z prodlení, takže úplně zbytečně platíte peníze navíc. V extrémním případě může dojít i na exekuci a ta se vám už tedy pěkně prodraží. Třeba jen z nezaplacené pokuty za parkování najednou vyskočí dluh v řádu několika tisíc korun. Pokud vám tedy schází finance, v každém případě je určitě dobré se poohlédnout po vhodné půjčce. Na trhu jich existuje dost a dost.

Chci půjčku

Kam pro půjčku?

Konzervativně smýšlející lidé řeší veškeré finanční záležitosti v bance a nechtějí si ani připustit, že jsou i jiné možnosti. Přitom na úvěrovém trhu se nachází nespočet finančních společností, které jsou připraveny vám okamžitě poskytnout své služby. Díky platnému zákonu o spotřebitelských půjčkách a úvěrech se nemusíte obávat, že by byla nějak snížena jejich kvalita. Ba právě naopak, povinností všech úvěrových společností je předem si ověřit platební schopnost žadatele, takže nemusíte mít nejmenší obavy. Pro banky jsou nebankovní úvěrové společnosti velmi silnou kvalitní konkurencí. Rozdíl je však v tom, že banky na rozdíl od nebankovních subjektů mají ke klientovi zcela jiný přístup a půjčky poskytují za zásadně rozdílných podmínek. V prvé řadě si každého klienta nejprve prolustrují v centrálním registru klientských informací a jakmile zjistí, že máte další nesplacené závazky, půjčku zpravidla zamítnou. Z toho důvodu šanci na bankovní půjčku nemají lidé v exekuci, se záznamem v registru dlužníků, v insolvenci vůbec žádnou šanci. A i kdybyste registrem prošli, připravte se na to, že v bance po vás budou vyžadovat potvrzení o trvalém příjmu, nejlépe ze zaměstnaneckého poměru. Lidé bez práce, na sociálních dávkách, důchodci, studenti, matky na mateřské jsou bankou ohodnoceni velmi nízkou bonitou, která jim nezaručuje úspěšné schválení žádosti.

Nebankovní půjčka

Nebankovní sféra nabízí klientům podstatně příznivější klima, což se projevuje také vyšší schvalovatelností půjček a úvěrů. Nebankovní poskytovatelé nemají na žadatele tak přísné nároky a jsou si plně vědomi toho, že jejich klienti se nachází v tíživých finančních podmínkách pro jejichž vyřešení nemají právě ideální podmínky. Z toho důvodu mají také své úvěrové produkty rozděleny do jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Proto není problém, aby si nebankovní půjčku mohli sjednat nezaměstnaní, lidé se záznamem v registru dlužníků, v exekuci, insolvenci, lidé bez příjmu, začínající podnikatelé, matky na mateřské, studenti, důchodci. Všichni tito žadatelé spadají na úvěrovém trhu mezi rizikové problémové klienty, kterým jen tak někdo nepůjčí. Pokud ovšem zvolí odpovídající typ půjčky a vhodného poskytovatele, není důvod, proč by jim půjčku neschválili. Každá taková půjčka má totiž už předem nastavené podmínky tak, aby jim daný klient mohl vyhovět. Navíc, u nebankovních společností je každá podaná žádost posuzována individuálně, takže vždy máte možnost si vyjednat půjčku adekvátně svým aktuálním potřebám.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka pro problémové klienty na ruku

Je celkem samozřejmé, že s nedostatkem financí se nejvíce potýkají lidé, kteří mají ještě další nesplacené závazky, jsou v exekuci, hoří jim splatnost faktur a složenek a všechny své závazky nedokáží pokrýt ze svých příjmů. Pak se velmi snadno dostanou do situace, kdy jim do výplaty chybí jen pár korun, případně je třeba řešit jinou nenadálou finanční krizi. V takových případech nejvíce stoupá požadavek zejména na malou půjčku, kolikrát stačí jen pětistovka nebo několik tisícovek k vyřešení problému. Jelikož většina finančních společností podmiňuje vyplacení půjčky vlastnictvím bankovního půjčku, jsou pro řadu klientů v exekuci možnosti půjčky velmi omezené. Bankovní konto mají zablokováno exekutorem a nemohou si nechat poslat peníze ani na účet nikoho z rodiny. Proto nebankovní subjekty přišly na trh s půjčkou bez bankovního účtu, která dokáže účet v bance pohodlně obejít a vyplatí vám peníze přímo na ruku. Přitom nemusíte čekat několik dní na poštovní složenku, peníze máte k dispozici stejně rychle jako kdyby se jednalo o klasický bankovní převod. Jen si pro ně budete muset zajít do nejbližší trafiky a nebo si je vyzvednete na čerpací stanici. Zde vám hotovost předá přímo do ruky obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který obdržíte krátkou SMSkou. Půjčka bez bankovního účtu spadá mezi klasické mikropůjčky a ve finanční nouzi je poměrně rychlou cestou k penězům.

Přestože jsou možnosti půjček pro problémové klienty značně omezené, existují solidní úvěrové společnosti, které vám i se záznamem v registru dlužníků nebo bez doložení příjmu půjčí požadovanou sumu peněz. Za pomoci online srovnávače půjček si velmi rychle a snadno naleznete půjčku dle vašich představ a požadavků.