Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčka pro problémové klienty s exekucí

Máte na krku exekuci, obstavený účet a potřebujete půjčku? I tato zdánlivě bezvýchodná situace má své řešení. Víte jaké? I když díky exekučním srážkám ze mzdy vám zůstane sotva tak na pokrytí základních životních potřeb, pořád je tu šance, že si můžete sjednat rychlou půjčku. S její pomocí poplatíte co máte a nebo rovnou vyplatíte celou exekuci. Zkuste o tom přemýšlet. Na finančním trhu existuje nespočet oddlužovacích společností, které se vyplácením exekucí přímo zabývají. Co tím získáte? V prvé řadě ušetříte a to ne právě malou sumu peněz. Nezapomeňte, že za každý den vám pořád naskakují úroky z dlužné částky, které se nezastaví až do úplného splacení celého dluhu. A pokud se vám to jednoho dne podaří, stále není vyhráno. Teď přijdou na řadu náklady exekučního řízení, které původní dluh dokážou až zdvojnásobit. Když si tedy sjednáte půjčku a exekuci vyplatíte, je jasné, že na sankčních poplatcích zaplatíte podstatně méně. Kromě toho vám také zaměstnavatel opět vyplatí celou výplatu a vy získáte zpět přístup ke svému běžnému účtu. Dál budete splácet jen jednu jedinou půjčku a měsíční splátky si nastavíte dle svých potřeb a možností. Úroky z půjčky budou určitě podstatně menší, než úroky zprodlení, které vám každým dnem narůstají u nezaplacené dlužné částky. Přestože to řada klientů v exekučním řízením nemá na úvěrovém trhu právě jednoduché a jen tak jim nepůjčí každá společnost, přeci jen jisté možnosti tu jsou. A právě ty je třeba využít bezezbytku ve svůj prospěch. Proto uchopte pevně situaci do svých rukou a exekuci zprovodíte ze světa jedna dvě. Tím ochráníte také celý svůj majetek, který nebude v neustálém ohrožení, že o něj přijdete.

Chci půjčit

Půjčka pro problémové klienty

Bankovní i nebankovní společnosti jsou co se týče půjček u tzv. problémových klientů velmi opatrné. Na jednu stranu se není čemu divit. Firmy se obávají o návratnost svých investic, které u těchto rizikových klientů nedokáže vyvážit ani vyšší úroková sazba. Zejména u osob, které čelí několika exekucím najednou a je přímo evidentní, že se svým závazkům vyhýbají a nebo nemají absolutně z čeho své dluhy vyrovnat. Takoví lidé se pohybují již na hraně dluhové pasti a stěží je zachrání další půjčka. Naopak osobní bankrot může být pro ně vysvobozením ze značně nepříjemné situace. Proto solidní úvěrové společnosti pečlivě dodržují zásady zodpovědného půjčování a předluženým jedincům zásadně nepůjčují. Avšak klientům, kteří sice mají exekuci, ale dokážou dostát svým závazkům a dluhy splácet se otevírají jisté možnosti. Sice je zcela zbytečné chodit do banky, ale to hned neznamená konec s půjčkami. Když se rovnou obrátíte na nebankovní sektor, všechny vaše problémy  se rozplynou jako pára nad hrncem. Jen musíte najít vhodného poskytovatele, a to takového, který je ochoten exekuci akceptovat. Kde ho najít? Nejlépe na internetu, to je nejrychlejší a nejsnadnější způsob.

Půjčka v exekuci

Pokud si táhnete na svých bedrech balvan exekuce a nedostává se vám aktuálně potřebných finančních prostředků, využijte online srovnávač půjček  a s jeho pomocí se snažte nalézt vhodnou půjčku. Když zadáte do systému vaše požadované parametry a informaci o tom, že jste problémový klient, obratem se před vámi objeví široká škála úvěrových produktů. U každé půjčku naleznete nejen úrokovou sazbu a dobu splatnosti, ale také další podmínky, s jakými jsou půjčky nabízeny. U nebankovních společností totiž existuje přímo specifická kategorie půjček pro lidi v exekuci nebo bez registru, případně bez příjmu. Zpravidla se jedná o malé drobné půjčky označované jako mikropůjčky, které třeba kvůli tomu, abyste si půjčili tisícovku nenahlíží do registru dlužníků a nevyžadují potvrzení o příjmu. Avšak není problém si sjednat i podstatně větší úvěr a je samozřejmé, že u vyšší půjčky budete muset společnosti poskytnout adekvátní podmínky splacení. Třeba v podobě ručitele jako dalšího spolužadatele o půjčku nebo zastavíte nemovitost v odpovídající hodnotě. Nikdo však po vás nemůže chtít, abyste za desetitisícovou půjčku ručili domem v hodnotě deseti milionu korun. Z toho důvodu je velkou předností nebankovních společností, že ke každému klientovi přistupují individuálně a snaží se najít pro něj vhodné řešení. Například v podobě vyšší úrokové sazby.

Sjednat půjčku

Rychlá online půjčka pro klienty s exekucí

Je celkem běžné, že lidé s exekucí se potýkají s každodenním nedostatkem financí, a proto je u nich větší pravděpodobnost, že budou potřebovat malou půjčku než úvěr v hodnotě stovek tisíc korun. Pokud se tedy nerozhodnou rovnou exekuci vyplatit. Sjednat si malou půjčku v exekuci není celkem žádný problém. K tomuto účelu je vhodné vybrat půjčku ze sekce půjček v exekuci nebo bez kontroly registru dlužníků a žádost podat rovnou na webových stránkách poskytovatele. Zde vyplníte jen krátký formulář, v němu uvedete své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si nastavíte kolik a na jak dlouhou dobu si chcete půjčit. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste neprodleně informováni o výsledku. Nemusíte tedy nic dokládat, žádné potvrzení o příjmu ani mít ručitele. Vše probíhá jen rychlou elektronickou cestou. Je-li vám půjčka schválena, pak obdržíte SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Určitě oceníte skutečnost, že ne všechny nebankovní společnosti vyplácí nutně peníze jen na bankovní účet. Je tedy možné si sjednat výplatu v hotovosti a přitom mít peníze okamžitě k dispozici. V takovém případě si pro ně zaběhnete do nejbližší trafiky nebo zajedete na čerpací stanici. Peníze vám vyplatí jen na základě elektronického kódu z SMS zprávy, nikomu se tedy nemusíte prokazovat doklady. Vidíte sami, že i v exekuci jsou jisté možnosti , jak přijít rychle k penězům. Ovšem bez výběru vhodného poskytovatele se to neobejde. Ten je prostě základ.

Malé nebankovní půjčky jsou k dispozici zpravidla 24 hodin denně včetně víkendu i ve svátek, proto vás nikdy nenechají v nouzi a můžete se na ně kdykoli spolehnout. Peněžní prostředky je možno vyplatit i v hotovosti a tudíž obejít bankovní účet, ke kterému možná právě z důvodu exekuce nemáte momentálně dispoziční práva.