Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky ale bez vlastního účtu

Nemáte vlastní účet v bance a marně přemýšlíte, jak si sjednat půjčku? Přestože v dnešní době používá osobní bankovní účet běžně každý člověk, stále existují lidé, kteří konto v bance prostě nemají. Důvody mohou být různorodé. Třeba starší generace bankám ani moc nedůvěřuje a je přesvědčena o tom, že jejich peníze jsou ve větším bezpečí někde jinde. Nechtějí platit zbytečné poplatky za správu účtu a jejich počítačová gramotnost jim nedovoluje porozumět různým mobilním aplikacím a využívat online bankovnictví. Už jen výběr hotovosti z bankomatu bývá někdy problém. A pak jsou lidé, kteří i když by chtěli, nemohou účet v bance používat například proto, že je momentálně obstavený exekutorem. Když půjdete do jiné banky a budete si chtít založit nové konto, můžete jako dlužník narazit na překážku. V případě, že se dostanete do finančních nesnází a chcete si sjednat půjčku, najednou zjistíte, že se bez bankovního účtu jen tak lehce neobejdete. Avšak není třeba lamentovat, i taková situace má snadné řešení. Můžete požádat o půjčku bez bankovního účtu, jen musíte vědět, kde vám ji dají.

Půjčka v bance bez účtu?

Bankovní konto není pro běžný život zcela nezbytné. Výplatu vám může zaměstnavatel zaplatit v hotovosti, kterou stejně dále použijete. Složenky, inkaso zaplatíte v pohodě na poště, tudíž není nutno cokoli posílat bezhotovostním platebním stykem. V peněžence si jednoduše spočítáte, jaký je aktuální stav. Ale když budete chtít půjčku, všude se vás dotáží na číslo bankovního spojení. Pokud přijdete do banky, kde nemáte vedený účet, se žádostí o úvěr, budete si muset v prvé řadě zřídit běžný účet. V opačném případě vám banka půjčku neposkytne. Jenomže, když jste právě v exekuci a máte další nesplacené závazky, může být tento fakt na překážku. Banky podmiňují jakoukoli půjčku bezchybnou platební morálkou a také zřízením bankovního konta. Pokud tedy nedisponujete momentálně účtem v bance, je zcela zbytečné ztrácet čas a je daleko lepší se rovnou obrátit na nebankovní sektor, kde najdete rozsáhlou nabídku půjček bez bankovního účtu.

Chci půjčku

Půjčka bez 1 Kč

Nebankovní společnosti přímo počítají s klienty, kteří nemají k dispozici bankovní účet  a přesto potřebují půjčku. Pokud vás napadá, že jen číslo bankovního spojení není až tak velký problém, mýlíte se. Když úvěrová společnost půjčku vyplácí pouze převodem na účet v bance, může po vás chtít provést platební transakci ve výši 1 Kč, aby si ověřila, že účet patří skutečně vám. Proto není možné peníze z půjčky převést na jakékoli jiné konto, třeba kamaráda, kolegy v práci nebo někoho z rodiny. Žadatel o půjčku musí být zároveň i majitelem bankovního účtu. Pokud toto nesedí, ani nebankovní společnost vám půjčku nevyplatí. Navíc, i samotná transakce s 1 Kč přináší v celém procesu sjednání půjčky řadu komplikací. Nejde ani tak o tu jednu korunu, podstatné je to, že tímto převodem se doba sjednání půjčky značně prodlouží. Samotná transakce je závislá na rychlosti a vnitřních směrnicích konkrétního bankovního ústavu, takže pokud o půjčku žádáte třeba během víkendu, musíte počkat  až na následující první pracovní den. Tím řešení akutního nedostatku financí zcela ztrácí svůj efekt. Z toho důvodu je lepší se po půjčce poohlédnout rovnou v kategorii půjček bez bankovního účtu, které vám cestu k penězům mnohem usnadní.

Online půjčka bez bankovního účtu

Společností, které poskytují půjčku bez nutnosti bankovního účtu není mnoho, ale jsou. Jejich jednotlivé podmínky si můžete jednoduše porovnat pomocí různých online srovnávačů a kalkulátorů půjček. Přitom neberte v potaz jen výši úrokové sazby a dobu splatnosti, ale zkuste se zaměřit také na RPSN. Tento faktor určuje celkovou cenu za půjčku, která není dána jen samotným úrokem , ale i dalšími poplatky – za posouzení žádosti, schválení půjčky, poplatek za vyplacení půjčky, atd. Prostě vybírejte a porovnávejte. Většina půjček bez bankovního účtu spadá zároveň mezi drobné mikropůjčky, které vám okamžitě poskytnou několik jednotek či desítek tisíc korun. Velmi často můžete narazit také na výhodnou nabídku, kdy jsou první půjčky poskytovány klientům zcela zdarma, úplně bez poplatku, nebo máte možnost jednorázového splacení bez sankce, případně odkladu splátek na určitou dobu. U tohoto typu půjček jistě oceníte jejich rychlost, s jakou si ji dokážete vyřídit. Vše zvládnete hravě doma na internetu, nemusíte nikam chodit na pobočku. Žádost o půjčku podáte prostřednictvím interaktivního formuláře přímo na webových stránkách poskytovatele, v něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní kontakt a posuvníkem si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Ke zpracování žádosti využívají společnosti plně automatizovaný systém, který ihned rozhodne o schválení půjčky. Je-li vám půjčka přiklepnuta, peníze máte okamžitě připraveny k vyzvednutí v hotovosti. K tomuto účelu slouží i různé alternativní metody výplaty, kdy si můžete pro hotovost zajít do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Peníze vám v obou případech vyplatí obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu. Nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá naprosto diskrétně a v úplné anonymitě. Číslo bankovního účtu k ničemu nepotřebujete a peníze máte stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod.

Půjčka pro každého

Online půjčka je velmi jednoduchý způsob, jak se dostat k penězům a neklade vám do cesty žádné překážky. Nebankovní společnosti nebazírují na žádné rozsáhlé administrativě jako banky, a tak samotný proces probíhá bez jakéhokoli papírování. Nemusíte mít ani ručitele. Některé společnosti sice nahlíží do registru dlužníků nebo požadují doložení příjmu, ale i přesto je každá žádost posuzována individuálně. Pokud máte všechny závazky uhrazeny a pobíráte jakýkoli měsíční příjem (podporu v nezaměstnanosti, sociální dávky, mateřskou, důchod, stipendium,…) vždy máte šanci na půjčku dosáhnout. Online půjčka se tak stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů. Avšak riziko poskytnutého úvěru je v některých případech vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti.

Půjčka bez vlastního účtu od nebankovní společnosti je jednoduchý způsob, jak se ve finanční tísni rychle dostat k penězům. Přitom si můžete půjčit na cokoli, není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. S takovou půjčkou hravě dorovnáte chybějící finance před výplatou, zaplatíte složenky z lednice či uhradíte jiný nenadálý výdaj.

 

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.