Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky bez registru a Solusu

Máte záznam v registru dlužníků? A právě kvůli tomu vám nechtějí nikde půjčit? Nezoufejte, i pro vás tu je řešení. V bankovním i nebankovním centrálním registru klientských informací je dnes kdekdo. Stačí se opozdit se splátkou půjčky a už je malér na světě. A to k tomu nemusíte mít ani žádný pádný důvod. Zaměstnavatel se opozdí s výplatou, onemocníte a výplata nemocenské se zákonitě nebude neshodovat s termínem výplaty ze zaměstnání, přijdete o práci a zůstanou vám jen sociální  dávky, případně se rozejdete s partnerem. To vše jsou jedny z mnoha životních situací, které mohou velmi negativně ovlivnit zaběhnutý domácí rozpočet. Když pak máte nějaké spotřebitelské půjčky a úvěry, peníze na splátky prostě chybí. A nejen to, pozdě zaplacená faktura dodavatelům energií nebo telefonnímu operátorovi vám zase zajistí záznam v registru Solus. Jistou vstupenkou do registru jsou již tři neuhrazené faktury, přitom se evidují veškeré dluhy nad 500 Kč. Myslíte, že stačí dluhy uhradit a máte pokoj? Kdepak, v registru si pobudete po několik dalších let. A to je právě ten hlavní důvod, proč lidé nemohou dosáhnout na půjčku. I když své závazky vyrovnáte včetně sankčních poplatků a jste úplně čistí bez dluhů, přeci jen vaše problematická finanční minulost je v registru zaznamenána. Pokud nevíte, jak na tom aktuálně jste, vždy máte možnost si požádat o výpis. To lze provést už jen odesláním krátké SMS zprávy v příslušném tvaru a v řádu minut obdržíte odpověď. Samozřejmě, že je možno výpis získat i v papírové a elektronické podobě, stačí zajít na poštu nebo můžete požádat sami na příslušných webových stránkách. Těch pár stokorun vám jistě stojí za to. Nezapomeňte, že registry evidují i každou neúspěšně schválenou žádost o půjčku, což vás staví do ne příliš přívětivého světla.

Chci půjčku

Půjčky bez registru

Půjdete-li žádat o půjčku do banky, první, co bankovní úřednice udělá, je to, že vaše jméno prolustruje v registru dlužníků. Jakmile zjistí, že zde máte záznam, mile se na vás usměje  a žádost zamítne. Striktní interní předpisy jednotlivých bank totiž nedovolují poskytnutí půjčky lidem se špatnou platební morálkou, případně se stávajícími dluhy. Co naplat, vy potřebujete půjčku a v bance vám ji nedají. Kam se tedy vydat? No přeci ke konkurenci, kam jinam, nebankovní společnosti jsou tu od toho, aby pomohli právě lidem, pro které je bankovní půjčka naprosto nedostupná a jedním z důvodů může být i záznam v registru. Vzhledem k tomu, že nebankovní společnosti mají daleko větší pochopení pro problematické situace svých klientů, mají už rovnou půjčky rozděleny dle jednotlivých sekcí. Proto zde najdete typické půjčky před výplatou, na mateřské, bez příjmu, pro nezaměstnané a v neposlední řadě také půjčky bez registru. Většina z nich spadá mezi klasické malé půjčky tzv. mikropůjčky, které jsou doménou nebankovních společností. Ty jsou schopny vám během pár minut půjčit třeba jen pětistovku, aniž by se zabývaly registrem dlužníků.

Okamžitá online půjčka

Půjčky u nebankovních společností mají zpravidla podobu rychlých online půjček, jelikož jen tak lze naplnit prioritní požadavky klientů, kam spadá zejména rychlost a snadná dostupnost. Nikdo nestojí o to, aby si půjčku složitě vyřizoval několik dnů na přepážce. Navíc, taková půjčka také ztrácí svůj efekt. Vy potřebujete peníze hned teď a ne až někdy za týden. Proto není nic jednoduššího, než sednout doma k počítači, připojit se k internetu a pěkně v klidu doma podat rychlou žádost o půjčku. Nikdo na vás nespěchá, nikdo vám nestojí za zády tak jako na pobočce. Bez nutnosti ručitele a sebemenší zbytečné administrativy si půjčku vyřídíte jedna dvě. Celý schvalovací proces probíhá s pomocí plně automatizovaného systému, který je také zárukou extrémní rychlosti, s jakou je vám půjčka poskytnuta. Nemusíte mít ručitele, ani není nutno skenovat žádné doklady. Jakmile obdržíte rychlou SMS zprávu o schválení půjčky a elektronický kód, je půjčka vaše. Dále je už jen na vás, zda o její vyplacení požádáte hned a nebo si půjčku schováte na dobu, až ji budete skutečně nutně potřebovat. V takovém případě stačí jen odeslat SMSku v požadovaném tvaru a peníze máte během několika málo minut na účtu. Nikomu nemusíte ani sdělovat na co vyplacené peněžní prostředky použijete, to vše je jen a jen na vás.

Sjednat půjčku

Jednoduchá půjčka bez papírování

Schvalovací proces nebankovní půjčky probíhá úplně jinak než jak jste tomu zvklí v bance. Poskytovatelé půjček jsou si plně vědomi toho, že nikdo se nechce zabývat složitým papírováním a dokládáním různých razítek a potvrzení. Z toho důvodu je také každá žádost o nebankovní půjčku posuzována individuálně. Avšak podle zákona si musí všechny finanční společnosti předem ověřit platební schopnost žadatele, ale je jen zcela na nich, jak konkrétně této povinnosti dostojí. Pro někoho je důležitá pouze informace z registru dlužníků, jiný dokáže tento záznam akceptovat za předpokladu, že máte již všechny dluhy uhrazeny a vaše jméno zde přetrvává jen z důvodu několikaleté evidence. A jiné společnosti vyžadují třeba informaci o vašich příjmech a registry úplně opomíjí. Avšak i tímto požadavkem nemusí nutně zatěžovat klienta a sami si ověří výši vašich příjmů na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. A pak jsou společnosti, které umí tolerovat i jiné příjmy než jen z klasického zaměstnaneckého poměru a plně si vystačí s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Ten může mít podobu krátkodobé brigády, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, výplaty sociálních dávek, rodičovského příspěvku, důchodu, nemocenské stipendia, atd. Za těchto okolností je tedy nebankovní půjčka snadno dostupná pro každého a jako poskytovatele půjčky si můžete bez problému vybrat takovou společnost, která je ochotna akceptovat i váš případný záznam v registru dlužníků. K výběru vhodné půjčky lze také využít online srovnávač půjček, kde snadno půjčku bez registru naleznete.

Nebankovní půjčky bez registru a Solusu jsou určeny zejména problémovým klientům, pro něž je získání bankovní půjčky naprosto nedostupné. Půjčku si vždy sjednejte u certifikované nebankovní společnosti, která poskytuje půjčku vždy jen na základě transparentní smlouvy s férovými podmínkami.