Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí 50 000

Schází vám v rozpočtu několik desítek tisíc korun? Spravilo by to už jen 50 000? Chcete vybavit domácnost, koupit ojeté auto nebo potřebujete splatit jiné dluhy? 50 000 korun dokáže už ledaco vyřešit a rozhodně se třeba zbavit i natrvalo případné exekuce. Ať už máte jakýkoli problém, který nutně potřebujete půjčkou financovat, určitě půjčkou nepochybíte. Samozřejmě, že za předpokladu, že nepřeceníte své možnosti a měsíční splátky nebudou nijak narušovat váš zaběhnutý domácí rozpočet. V opačném případě byste si příliš mnoho nepomohli a takové to, však ono se to jednou nějak splatí se už vymstilo mnoha lidem. Věřte, že nesplatí. Pokud na splátky nemáte, raději si nepůjčujte vůbec nic a raději si najděte brigádu, abyste měli nějakou korunu navíc a stávající problém vyřešili. Budete alespoň klidněji spát a nebudete každý den přemýšlet nad tím, jak to všechno zaplatíte. Počítejte s tím, že může také přijít nemoc, firma, kde pracujete ukončí svoji činnost a vy budete nuceni řešit řadu dalších dílčích problémů spojených se splátkami půjčky. Pakliže ale máte vše promyšleno a víte, že půjčka je přesně to, co potřebujete, pak se porozhlédněte po finančním trhu a zvolte vhodného poskytovatele.

Bankovní půjčka 50 000 Kč

Přemýšlíte nad tím, že byste si vzali půjčku tam, co máte vedený bankovní účet? Nedá se říct, že by to byl vyloženě špatný nápad, ale nejprve se seznamte s podmínkami. Záleží na tom, jak na tom právě jste. Abyste dosáhli na bankovní půjčku, nemusí být vaše osoba vedena v registru dlužníků. Máte-li tedy další závazky po splatnosti nebo jste přímo v exekuci, banka vám peníze nepůjčí. Stejně tak v případě, kdy nemáte jak doložit potvrzení o příjmech z klasického zaměstnaneckého poměru. To se týká zejména lidí, kteří jsou momentálně bez práce, na sociálních dávkách, důchodců, studentů, matek na mateřské nebo začínajících podnikatelů. Ti všichni jsou bankou označeni za rizikové klienty, kteří nemohou doložit dostatečný příjem. A v neposlední řadě je třeba zmínit také úroky, které za půjčku zaplatíte. Ne vždy se musí jednat právě o výhodnou nabídku. Proto se více rozhlédněte po úvěrovém trhu a seznamte se i s nabídkou nebankovních společností, která vás možná v mnohém překvapí.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka na účet

Nebankovní společnosti se v podmínkách poskytovaných úvěrů zásadně liší od tradičních bankovních domů, a proto na jejich půjčky hravě dosáhne široký okruh žadatelů. Je všeobecně známo, že soukromé firmy se přímo specializují na žadatele, pro které je  bankovní půjčka naprosto nedostupná. Z toho důvodu zde najdou půjčku lidé z různých řad sociálních vrstev bez výjimky, každý dle svých potřeb. Nebankovní půjčky jsou řazeny dle kategorií a každá z nich odpovídá konkrétní životní situaci. Najdete zde půjčky do výplaty, bez registru, online půjčky, bez příjmu, pro nezaměstnané, na mateřské, pro podnikatele, důchodce, studenty, atd. Z nich si už pak velmi snadno vyberete to, co právě potřebujete. Podmínky dané půjčky jsou již předem stanoveny tak, aby jim bez problému žadatel vyhověl. Pokud tedy momentálně pobíráte jen sociální dávky, můžete si bez problému sjednat rychlou půjčku ze sekce půjček pro nezaměstnané a nebo půjček bez doložení příjmu. Záleží jen na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Je-li to několik desítek tisíc korun, vystačíte si s jakýmkoli pravidelným příjmem, což může být i výplata sociálních dávek nebo podpory v nezaměstnanosti.

Půjčka bez registru

Nejjednodušší podmínky nebankovních půjček jsou samozřejmě u tzv. mikropůjček, kde si můžete půjčit třeba jen pětistovku do následující výplaty. V takovém případě se žádost o půjčku obejde bez jakékoli další adminsitrativy a riziko poskytnutého úvěru je vyváženo vyšší úrokovou sazbou. S vyšší částkou se ale nároky na záruku splatnosti zvyšují a v případě několika stovek tisíc korun, budete třeba muset ručit i nemovitostí. Pokud si ale vystačíte jen  s několika desítkami tisíc, nemusíte hned zastavovat střechu nad hlavou, ručení za půjčku musí adekvátně odpovídat výši půjčku. V prvé řadě je třeba zmínit také to, že každá nebankovní společnost si musí dle zákona ověřit platební schopnost žadatele. Jak to učiní je zcela na ní, ale od tohoto kroku se také potom odvíjí podmínky, za kterých je půjčka poskytnuta. Některé společnosti nahlíží do registru dlužníků, avšak je zcela na nich, jak s případným záznamem naloží. Pokud máte všechny dluhy uhrazeny a vaše jméno jen přetrvává v registru z důvodu několikaletého záznamu, pak nad vámi mohou přimhouřit oko a půjčku vám poskytnou. Pokud nemáte žádný záznam a nikde nic nedlužíte, můžete tak hravě dosáhnout na lepší úrokovou sazbu a podmínky splácení. Každá žádost je tedy posuzována individuálně a každý má šanci na úspěch.

Žádost podejte online

U nebankovních společností neplatí, že byste kvůli půjčce museli na kamennou pobočku společnosti. Vše si snadno vyřídíte sami doma, stačí se jen připojit k internetu a mít po ruce mobilní telefon. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, telefonní kontakt, emailovou adresu, kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který vás obratem informuje o schválení půjčky. Je-li vám půjčka schválena, pak jste následně kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti a s ním dojednáte veškeré podrobnosti. Je-li vše v pořádku, peníze ihned odchází na váš bankovní účet. A to vše bez jakéhokoli zdlouhavého papírování. Jakákoli nebankovní půjčka vám tak dokáže během chvilky vyřešit jakýkoli nenadálý finanční problém.

Pokud si chcete sjednat půjčku, vždy předem důkladně zvažte situaci a nikdy si nepůjčujte nad rámec svých možností. Mějte na paměti, že si na sebe berete závazek, který budete muset tak jako tak jednoho dne splatit. Před dluhy se nikdy nikam neschováte a hrát roli mrtvého brouka se rozhodně nevyplácí.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.