Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky od soukromých osob

Neuspěli jste se žádostí o úvěr v bance, a tak vkládáte veškeré své naděje do půjčky od soukromých osob? Proč ne, ale dejte pozor na koho konkrétně narazíte. Ne vždy se totiž jedná o férovou nabídku, a proto je maximální opatrnost na místě. Půjčka od soukromé osoby je v podstatě finanční produkt, kdy peníze neposkytuje banka, ale ani nebankovní společnost. Jedná se o soukromého investora (případně sdružení soukromých investorů), který chce tímto způsobem zhodnotit volné peníze, jež má k dispozici. Otázka ovšem je, za jakých podmínek. Jsou-li přiměřené a rozumné, pak je zcela jistě spokojenost na obou stranách. Vy získáte potřebné peněžní prostředky a jakmile se vrátí investorovi zpět i s odměnou za poskytnutí úvěru, ještě něco málo vydělá. Jaké mají půjčky od soukromých osob pravidla? Ty samozřejmě určuje sám investor.

Kde nalézt nabídku půjček od soukromých osob

Nejvíce půjček od soukromých osob naleznete v prostředí internetu, kde se to finančními nabídkami jenom hemží. Různé inzertní servery se doslova hemží záplavou různých inzerátů nabízejících finanční výpomoc. Není právě dobré hned reagovat na první nabídku , co se vám namane. Nejprve si pročtěte všechny inzeráty, zapátrejte v diskuzích a komentářích a dejte na zkušenosti lidí z praxe. Pokud někdo popisuje negativní zkušenosti s konkrétní osobou, neopakujte stejnou chybu a vyvarujte se jí. Do budoucna si ušetříte spoustu problémů.

Soukromé osoby mají jednoduché podmínky

Půjčky od soukromých osob jsou svými podmínkami nastaveny tak, aby právě vyhovovaly lidem, kterým byla žádost o bankovní úvěr zamítnuta. Takže absolutně neřeší registry dlužníků a nevyžadují doklad o výši příjmů. V některých případech může být půjčka od soukromé osoby zajištěna ručením majetkem a nebo můžete ručit další osobou jako spoludlužníkem. U větších částek, v řádu sta tisíc, bývá úvěr zajištěn zástavou nemovitosti. Velkou předností půjček od soukromých osob je možnost nastavení individuálních podmínek. Ty se týkají zejména délky splácení a výše úrokové sazby.

Chci okamžitou půjčku

Solidní půjčky od soukromých osob

Je pravda, že půjčky od soukromých osob jsou pro žadatele více rizikové než prověřené nebankovní společnosti. Dříve, než na jakoukoli nabídku odpovíte, prověřte si inzerát, který vás zaujal. Například použijte vyhledávač google, zadejte jméno inzerenta a vyhodnoťte výsledky vyhledávání. Sami poznáte, jsou-li kladné či naopak záporné. Pokud třeba lidé píší o tom, že zaplatili předem peníze a nedostali ani půjčku a ni peníze zpět, rozhodně od takového inzerátu dejte ruce pryč a hledejte jiný. Také se nikdy nenechte pod tlakem finanční tísně zatlačit do kouta a před podpisem smlouvy si vše řádně promyslete. Vždy jednejte s chladnou hlavou a myslete do budoucna.

Půjčky od soukromých osob jsou v každém případě ideálním řešením, pokud vám už nezbývá žádná jiná možnost. V žádném případě ale neplaťte poplatky předem. Peníze jsou zpravidla vyplaceny v hotovosti a téměř okamžitě. Kromě inzertních nabídek soukromých investorů lze půjčku od soukromé osoby získat také poptávkou.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.