Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky pro každého

 

Potřebujete nutně půjčit na vybavení bytu, koupi nového vozu, rekonstrukci nemovitosti nebo jen na drobné výdaje? Žádali jste o půjčku v bance, ale bohužel neúspěšně? Spíš než v bance uspějete rovnou u nebankovní společnosti. Ptáte se na důvod? Nebankovní společnosti nemají tak přísná kritéria při posuzování žádosti jako bankovní domy. Sice je zákonnou povinností každého investičního subjektu ověřit si platební schopnost žadatele, ale je jen na konkrétním poskytovateli půjčky, jak to provede. Žádost o bankovní půjčku zpravidla zkolabuje už jen na případném záznamu v registru dlužníků, kterému přikládají dost podstatný význam. Přitom je pro ně nepodstatné, zda jste se do něj dostali díky své špatné platební morálce a nebo shodou životních okolností. Stačí jen, když se opozdíte s platbou za telefon, elektřinu nebo plyn, třeba z důvodu, že zaměstnavatel nedodržel obvyklý termín výplaty. I když se vám přihodilo, že váš první pokus o půjčku nevyšel, pořád máte šanci ji získat. Opravdu existují nebankovní společnosti, kde půjčí i vám.

Nebankovní půjčka bez registru

Je-li vašim hlavním kamenem úrazu záznam v registru dlužníků, pak musíte u nebankovních společností hledat půjčku v kategorii “půjček bez registru”. Některé nebankovní společnosti pouhou evidenci v seznamu dlužníků nepovažují za prioritní důvod k automatickému zamítnutí žádosti. Pokud nepatříte k chronickým neplatičům a nemáte na svém kontě nespočet půjček, které nezvládáte splácet, pak může nebankovní společnost posoudit vaši žádost individuálně a nad malým prohřeškem přimhouřit oko. Zvlášť, pokud chcete půjčit jen nějakou drobnou částku v řádu tisícikoruny. Jestliže budete chtít půjčit vyšší sumu, ani to není nemožné, jen budete muset poskytnout další záruky splacení. Můžete ručit například třetí osobou jako spolužadatelem a nebo lze zastavit nemovitost.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

V různých životních situacích může dokládání příjmu celý proces schválení půjčky výrazně prodloužit. Z toho důvodu jsou rychlé půjčky ihned na účet nebo půjčky před výplatou mezi zájemci hodně vyhledávané. U tohoto typu půjček totiž nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele, daňové přiznání u OSVČ či důchodový výměr u seniorů. Nebankovní společnost nepovažuje za nutné volat do zaměstnání a ověřovat si pravdivost uvedených údajů. Sjednání půjčky probíhá naprosto diskrétně a navíc pouze v prostředí internetu. Peníze tak máte rychle k dispozici na bankovním účtu, případně v hotovosti.

Požádat o půjčku

 

Nebankovní půjčka bez ručitele

Půjčky bez ručitele jsou klasickým příkladem půjček jak v bankovním, tak i nebankovním sektoru. Požadavek na záruky splacení poskytnutého úvěru se odvíjí zpravidla od jeho výše. U malých půjček často postačí ručení třetí osobou, avšak sehnat někoho, kdo by byl ochotný se jen tak k něčemu zavázat a v případě nesplácení vzít veškerou odpovědnost na sebe, není jen tak. U půjček v řádu několika statisíc je někdy požadována zástava nemovitosti. Nemáte-li tedy kým ani čím ručit, nemusíte si dělat těžkou hlavu. Klasické nebankovní půjčky zpravidla žádné ručení nevyžadují. Půjčka bez ručitele patří k běžným finančním produktům dostupným pro každého. V některých případech může být ale absence ručitele vyvážena vyšší úrokovou sazbou.

Nebankovní půjčka ihned na účet

Někdy je při žádosti o půjčku rychlé získání peněz prvořadou prioritou. V takových případech poskytovatelé půjček nabízí rychlé půjčky ihned na účet. Jejich předností je nejen rychlé vyhodnocení a schválení žádosti, ale také expresní vyplacení peněz. Peníze jsou skutečně na bankovní účet připsány do několika málo minut. Aby poskytovatelé půjček mohli garantovat tak extrémně rychlý převod peněz, mají založeny konta u většiny českých bank. Samotný převod peněz pak probíhá v rámci jedné banky. Ale i v situaci, kdy má poskytovatel svůj účet u jiné banky než žadatel, existuje řešení. Rychlý převod peněz lze zajistit expresní platbou, a tak vždy máte peníze k dispozici ještě tentýž den.

Nebankovní společnosti mají své finanční produkty přizpůsobeny různým životním situacím, proto si jen stačí vybrat, co v danou chvíli potřebujete. S výběrem konkrétní půjčky vám můžou pomoci různé online srovnávače na internetu, kde si můžete porovnat jednotlivé podmínky nabízených finančních produktů.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.