Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky pro podnikatele

Máte v hlavě dokonalý business plán, ale nevíte, jak jej nejlépe financovat? Chybí vám potřebný kapitál? Nebo chcete investovat do rozvoje firmy, nakoupit další stroje, zařízení, atd.? Cesta k půjčce může být i pro podnikatele v některých případech značně složitá. Záleží totiž na mnoha faktorech, ale to neznamená, že se k požadovanému úvěru nelze dostat. Právě naopak, řešení existuje, jen musíte zvolit vhodnou úvěrovou společnost. A právě, že je jich na trhu celá záplava, není právě jednoduché se v nich orientovat. Každá společnost je ochotna akceptovat jiné podmínky, takže v prvé řadě se budete muset připravit na to, že je nutné vyjednávat. Pokud danou společnost přesvědčíte o větší vstřícnosti k vaší podnikatelské aktivitě, určitě bude ochotna přistoupit na optimální podmínky pro obě strany. Všem drobným živnostníkům je k dispozici jednak specifická kategorie půjček pro podnikatele a jednak mohou také vybírat z běžných spotřebitelských úvěrů. Taková půjčka je zpravidla bezúčelová, takže i jako podnikatel můžete získané peněžní prostředky použít na cokoli.

Půjčky pro živnostníky a OSVČ

Půjčky pro drobné živnostníky a OSVČ se nijak neliší od klasických půjček, můžete využít půjčky účelové i neúčelové, které naleznete jak u tradičních bankovních domů, tak i kvalitních nebankovních společností. Ovšem počítejte s tím, že banky mají pro schválení úvěru velmi přísné podmínky. Začínajícím podnikatelům většinou půjčují až od šestého měsíce podnikání a i přesto je nutno doložit spoustu dokladů. V tomto případě se jedná o speciální půjčky, které mají tomuto faktu odpovídající podmínky splacení. Pro ostatní podnikatele běžně platí, že aby jim byla půjčka poskytnuta, musí mít uzavřeno alespoň jedno účetní období, musí prokázat svoji bezdlužnost vůči finančnímu úřadu a pojišťovně. Chcete-li půjčku v řádu několika statisíc či milionu korun, musíte přijít s kvalitním podnikatelským záměrem. Teprve na základě těchto kritérií banka rozhodne o schválení úvěru. Jelikož ne každý dokáže takto přísným podmínkám bez problému vyhovět, stává se bankovní úvěr pro řadu podnikatelů nedostupným. Naštěstí je tu nebankovní sektor, kde jsou k žadatelům více benevolentní.

Požádat o půjčku

Půjčka pro začínající podnikatele

Na trhu finančních služeb existuje celá škála finančních produktů určených právě drobným živnostníkům a podnikatelům. Avšak zejména začínající podnikatelé jsou často ve velmi znevýhodněné pozici. Některé společnosti při žádosti o půjčku vyžadují doložení daňového přiznání či výpisu z účtu. Při absenci těchto dokumentů jsou pak začínající podnikatelé řazeni k žadatelům, kteří nemohou momentálně prokázat svůj příjem, což podstatně snižuje jejich bonitu. Proto jsou půjčky začínajícím podnikatelům poskytovány většinou jen na základě záruky splacení. Zastavit můžete cokoli, jakoukoli nemovitost, stroje či zařízení firmy, případně se za půjčku může zaručit další osoba. Podle výše poskytnutého úvěru a odpovídající záruky splacení jsou pak ujednány podmínky. V mnoha případech pak u půjčky podložené zástavou společnost nabídne lepší úrokovou sazbu a příznivější podmínky splácení.

Rychlá půjčka pro podnikatele

Podnikatelé mohou u nebankovních společností snadno dosáhnout na jakýkoli běžný spotřebitelský úvěr, a tak v případě, že potřebují jen malou půjčku, není problém disponovat chybějícími peněžními prostředky téměř okamžitě. Získané peníze můžete použít na cokoli, nejsou vázány žádným účelem. I jako podnikatel není nutno u nebankovní půjčky hned prokazovat bezdlužnost vůči finančnímu úřadu nebo pojišťovně, případně je společnost ochotna tento fakt akceptovat. Máte-li například nějaké nedoplatky, i takto získanou půjčkou je můžete v pohodě uhradit. Rychlou půjčku si vyřídíte velmi snadno jen na internetu, kde na webových stránkách poskytovatele podáte online žádost, která je obratem zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti. Některé společnosti při posouzení žádosti o půjčku využívají jen registry dlužníků, avšak vždy s přihlédnutím k individuálním okolnostem žadatele. To znamená, že pokud máte záznam v registru, nemusí to automaticky znamenat, že vám půjčku společnost zamítne.

S výběrem vhodné půjčky pro podnikatele vám nejlépe pomohou různé srovnávače půjček  a kalkulačky na internetu. Zde si jednoduše zadáte požadované parametry a vzápětí se před vámi objeví široká škála aktuálně dostupných úvěrových. Z nich už pak velmi snadno vyberete půjčku odpovídající vašim možnostem.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.