Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky pro živnostníky na IČO

Povinná datová schránka, elektronická evidence tržeb nebo snad větší zálohy? Jaká noční můra nás, živnostníky, ještě tak může potkat? Co například dočasný nedostatek financí. Svým zákazníkům patrně jen těžko vysvětlíte, že potřebujete uhradit faktury hned teď (včera bylo pozdě) a ne až po datu splatnosti. Pokud potřebujete překlenout období bez příjmu, zvažte nebankovní půjčky pro živnostníky na IČO. K jejich vyřízení toho věru moc nepotřebujete, pokud se spokojíte s menší částkou, dokonce se ani nemusíte zvedat od počítače — vše totiž vyřídíte kompletně online.

Potřebuji několik tisíc

Pokud vám schází několik tisíc korun do doby, než bude konečně zaplacena již dávno vystavená faktura,nebankovni-pujcky-pro-zivnostniky-na-ico pomohou vám online půjčky.  Jednu takovou nabízí např. společnost Perfect Money. Získat můžete až 5 000 Kč, pro první klienty je dokonce půjčka úplně zdarma. Po podání žádosti se do půl hodiny dozvíte, zda byla schválena. Poté již stačí poštou odeslat podepsanou smlouvu a po jejím obdržení odesílá společnosti peníze na vás účet. Žádné dokládání příjmu, účelu či snad podrobností o podnikání.

Potřebuji desítky až stovky tisíc

Pokud potřebujete větší sumu, pak v případě nebankovní půjčky pro živnostníky na IČO musíte hledat mezi soukromými investory. Záleží poté na individuální domluvě, jak se bude v případě úvěru postupovat. Věřitelé mají rádi, když můžete poskytnout určitou záruku splacení úvěru. Informace o vašem příjmu či majetku případného investora dozajista uklidní. Osoba ručitele či zajištění nemovitostí pak v naprosté většině případů znamená souhlasné pokyvování a vyřízení půjčky nic nebrání. Pokud nic z uvedeného nemůžete nebo nechcete doložit, možná vás zaujmou nebankovní půjčky pro živnostníky. Nezáleží přitom na tom, zdali jako OSVČ vystupuje fyzická či právnická osoba. V obou případech lze použít záruku, jenž poslouží k rychlejšímu vyřízení finanční injekce

Hledáme soukromého věřitele

Nedaří se vám nalézt investora? Vyzkoušejte burzu půjček. Jedna bezplatná se nachází přímo na tomto webu a vaši poptávku po půjčce pro živnostníka na IČO jistě bude ráda prezentovat nebankovním subjektům. Bez potřeby registrace můžete vytvořit inzerát, ve kterém specifikujete, o jakou půjčku máte zájem (tedy jak má být vysoká a kolik můžete měsíčně splácet). Vše nezapomeňte uzavřít kontaktem na vás, aby se vám věřitelé mohli ozvat se svými nabídkami.

 

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.