Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Okamžitá půjčka důchodcům

Problémy s penězi si nevybírají, a tak vás mohou nečekaně zastihnout v kterékoli etapě vašeho života. I když máte jistý svůj pravidelný důchod a něco málo jste si po dobu činorodého věku našetřili, mohou nenadálé výdaje zastihnout i vás. Auto vypoví službu, pokazí se  spotřebič v domácnosti či chcete uhradit zálohu na dovolenou, kterou už dlouhou dobu plánujete. Není-li jiná možnost po ruce a nutně potřebujete krátkodobě založit, může být půjčka pro vás optimálním řešením. I kdybyste se rozhodli například pro rekonstrukci stávajícího bydlení a chtěli vyšší půjčku, nic není nemožné. Jen se dopředu připravte na to, že úvěrová společnost bude zřejmě požadovat patřičné záruky splacení. Pokud se za vás může někdo zaručit a nebo se rozhodnete ručit vlastním majetkem, máte v podstatě vyhráno. Avšak v poslední době není žádnou výjimkou, že i lidé v důchodovém věku musí čelit exekučnímu řízení. Tím, že odejdete ze zaměstnání na zasloužený odpočinek se jen tak dluhů nezbavíte. Naopak, exekuční srážkám podléhá i výplata důchodu, případně může být v ohrožení vaše střecha nad hlavou. V takovém případě je vyplacení exekuce zcela na místě a okamžitá půjčka může být pro vás opravdovým pomocníkem v nouzi.

Kam pro půjčku v důchodu

Starší lidé jsou zvyklí řešit finanční záležitosti v tradičním bankovním prostředí a k jiným investičním společnostem nemají dostatečnou důvěru. Avšak při tomto konzervativním přístupu mohou lehce narazit. Jestliže půjdete se žádostí o půjčku rovnou do banky, třeba i tam co máte vedený bankovní účet, možná nepochodíte. Banky mají pro schválení každého úvěrového produktu velmi přísná kriteria a není právě jednoduché je naplnit. Už jen tím, že váš důchodový výměr je jediným zdrojem příjmů, můžete pro banku spadat do kategorie rizikových klientů. Vaši bonitu snižuje i vysoký věk a banky zpravidla lidem nad 65 let věku nepůjčují. Tím pádem není právě bankovní prostředí to pravé pro vás. Pokud se oprostíte od různých předsudků a dáte šanci nebankovní společnosti, uvidíte, jak budete spokojeni. Nejenže celá záležitost proběhne naprosto hladce, ale jistě vás překvapí i rychlý průběh celého schvalovacího procesu.

Sjednat půjčku

Okamžitá půjčka pro důchodce

Nabídku nebankovních společností naleznete v prostředí internetu, kde se můžete prostřednictvím různých online srovnávačů půjček seznámit s konkrétními parametry jednotlivých finančních produktů. Zdarma si porovnáte úrokovou sazbu a celkové poplatky na půjčku, takže velmi snadno zjistíte, zda je půjčka pro vás vhodná či nikoli. Navíc, některé společnosti půjčují lidem až do 75 let věku. Riziko poskytnutého úvěru zpravidla stačí vyvážit doložením důchodového výměru a kontrolou registru dlužníků. Konkrétní půjčka je pak schválena na základě individuálního posouzení každého klienta. Pokud chcete půjčit tisícovku nebo jen několik desítek tisíc, zpravidla je naplnění těchto podmínek plně dostačující.

Rychlá půjčka online

Aby vaše cesta k penězům byla co nejjednodušší, snaží se nebankovní společnosti umožnit vyřízení půjčky pouze v prostředí internetu. Nemusíte nikde obcházet kamenné pobočky jednotlivých investičních společností a trávit hodiny času vyřízením úvěru. Půjčku si kompletně sjednáte u vás doma a peníze vám vyplatí buď na bankovní účet a nebo si je ihned vyzvednete v hotovosti. Ani nemusíte čekat na poštovní poukázku, pro peníze si zajdete do trafiky, případně zajedete na nejbližší čerpací stanici. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele a obratem jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Nemusíte nic dokládat, ani skenovat žádná potvrzení. V případě nejasností máte k dispozici neustálou podporu na online chatu či telefonu, takže máte možnost se kdykoli na cokoli zeptat. Není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků, peníze lze tedy využít na cokoli.

Okamžitá půjčka pro důchodce spadá do kategorie rychlých krátkodobých půjček a jako taková slouží primárně k pokrytí nenadálých výdajů. Doba splatnosti se samozřejmě odvíjí od výše poskytnutého úvěru, u menších půjček je stanovena na několik dní až jeden měsíc. Předem neplatíte žádné poplatky. Jistotu kvalitních služeb máte vždy u velkých renomovaných společností s dlouhou dobou působnosti na finančním trhu.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.