Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Okamžitá půjčka ihned na účet

Hledáte okamžitou půjčku? Nejlépe ihned vyplacenou na bankovní účet? Připadá vám, že všude po vás chtějí jen samá potvrzení a výsledek nikde? Pak se na chvíli zastavte a nejprve si ujasněte, co vlastně potřebujete. Jaká to je okamžitá půjčka? No přeci taková, která vám bez složitého vyřizování neprodleně pošle peníze na bankovní účet. Pokud je váš nedostatek peněz v peněžence velmi akutní, je to zcela jistě pro vás prioritní požadavek. A podle toho se musíte také mezi půjčkami správně zorientovat. Nemáte-li kreditní kartu nebo povolený kontokorent u běžného účtu, banka vám s rychlou půjčkou bez jakéhokoli papírování příliš mnoho nepomůže. Bankovní úvěry jsou zpravidla půjčky na dlouhou dobu, jejichž vyřízení vám zabere spoustu času. A než vám půjčku přiklepnou, řadu dní žijete v nejistotě, zda vůbec jejich náročným podmínkám vyhovíte. Každý žadatel o půjčku je totiž ohodnocen určitou bonitou a jakmile se nedostane na patřičnou úroveň, půjčka je zamítnuta. Avšak konkurence na úvěrovém poli je velmi vysoká a naštěstí tradiční bankovní domy nejsou jedinými poskytovateli půjček na trhu. Najdete tu i řadu nebankovních společností, které nekladou na žadatele tak velké nároky a sjednat si půjčku od nich je daleko jednodušší. Ale na druhou stranu to neznamená, že by kvalita jimi poskytovaných služeb byla na jiné úrovni než v bance. Kdepak, nebankovní společnosti v tomto směru bankám šlapou na paty a mnohdy je, co se týče kvality nabízených služeb, dokážou překonat. Proto nemusíte mít jakékoli obavy, pokud ve vás nebankovní společnosti vzbuzují jakoukoli nedůvěru.

Chci půjčku

Rychlá nebankovní půjčka

Doménou nebankovních společností jsou tzv. mikropůjčky, které se řadí mezi rychlé úvěry s možností vyplacení ihned. Mají své specifické podmínky již předem nastavené tak, aby jim bez problému vyhověli i takoví  žadatelé, pro něž je půjčka v bance naprosto nedostupná. S výběrem nejvhodnější rychlé půjčky vám můžou pomoci různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu, kde po zadání vámi preferovaných kritérií se vám okamžitě zobrazí seznam všech bankovních i nebankovních půjček a úvěrů aktuálně dostupných na trhu. Z nich si už jen snadno vyberete, co bude vyhovovat jen a jen vám. Když se na seznam podíváte, již na první pohled je patrné, jak se mezi sebou jednotlivé půjčky liší. Jednak výší úrokové sazby, jednak dobou splatnosti, případně dalšími podmínkami, které jsou jakýmsi benefitem navíc. Není výjimkou, že u některých nebankovních společností můžete získat jako první klient půjčku úplně zdarma bez poplatku či si vyjednat zcela individuální podmínky splácení. Nebankovní půjčka vám tak nabízí nespočet variabilních řešení vaší momentální finanční situace. Využít jejich služeb je rozhodně na místě, jelikož takovou půjčku si zvládnete vyřídit v pohodě za pár minut.

Půjčka vyplacená ihned

Pokud podáte žádost o nebankovní půjčku a je vám schválena, pak není nejmenší důvod k tomu, abyste neměli peníze vyplacené ihned. Tím se nebankovní půjčky stávají velmi efektivním řešením jakékoli nenadálé finanční krize, jelikož jsou svým klientům k dispozici prakticky kdykoli. Nebankovní online půjčku si můžete vyřídit klidně i v sobotu o půlnoci a peníze máte okamžitě na účtu. Ani svátek není žádný problém. Řada nebankovních společností totiž disponuje účty téměř všech českých bankovních domů a když půjčku vyplácí, pak vždy ze stejné banky jako má klient. A to z toho důvodu, aby nikde nevznikla žádná časová prodleva. Když vám poskytovatel půjčky odešle peníze z té samé banky jako máte vy, jedná se vlastně o platební transakci v rámci jedné banky, která se řídí interními předpisy a zpravidla trvá několik málo minut. Tím máte jistotu, že peníze budete mít na účtu skutečně během chvilky a nebudete ještě čekat na bankovní převod. Nebankovní společnosti se tak snaží svým zákazníkům vyjít všemožně vstříc a vytvořit jim co nejjednodušší podmínky pro snadné získání peněz.

Sjednat půjčku

Online půjčka pro každého

Kvůli nebankovní půjčce nemusíte nikam na pobočku společnosti, stát ve frontě a rychle vyplňovat různé formuláře, kdy za vámi stojí dlouhá fronta dalších netrpělivých zákazníků. Nehledě na to, že takto přicházíte nejen o svůj drahocenný čas, ale jste i omezeni otevírací dobou pobočky. Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že nejblíže svým zákazníkům jsou právě na internetu, a proto umožňují kompletně celé sjednání půjčky právě v tomto prostředí. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách společnosti, u níž si chcete půjčit peníze. K tomuto účelu je zde pro vás připraven krátký formulář, v něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si najedete na částku, kterou chcete půjčit a zvolíte dobu splatnosti. Žádost odešlete a vyčkáte několik málo minut na její schválení. Jakmile dostanete odpověď a je-li kladná, okamžitě na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Tím dáte pokyn k vyplacení půjčky a peníze neprodleně odchází na váš bankovní účet. Nebankovní půjčku si můžete také tímto způsobem nechat předschválit a o vyplacení peněz požádáte až ve chvíli, kdy je budete skutečně potřebovat. K tomu vám stačí jen odeslání krátké SMS zprávy. Pokud si vystačíte jen s malou půjčkou, v řádu několika tisícovek, nemusíte nikde shánět ručitele ani se zabývat složitou administrativou. Avšak půjčky v hodnotě několika desítek či stovek tisíc přeci jen vyžadují vyšší záruky splacení. Vzhledem k tomu, že je každá nebankovní půjčka posuzována dle individuálních okolností klienta, není problém si vyjednat vždy takové podmínky, které budou vyhovovat jen a jen vám. Některé společnosti nahlíží do registru dlužníků, jiné tento nechvalně proslulý seznam zcela opomíjí a raději se zaměřují na doložení vašich příjmů. Avšak v případě nebankovní půjčky není striktně vyžadováno jen potvrzení ze stálého zaměstnání, ale řada společností je ochotna akceptovat jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Stejně tak, jestliže nepatříte mezi chronické neplatiče a máte uhrazeny veškeré závazky, existují firmy, které dokážou i záznam v registru dlužníků tolerovat. Z toho důvodu se nebankovní půjčky stávají opravdovým pomocníkem v nouzi.

Okamžitá půjčka slouží k pokrytí jakýchkoli nenadálých výdajů a proto zpravidla není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. Peníze z půjčky můžete tedy použít na cokoli a jednoduše tak vyřešit svůj akutní finanční problém. Avšak vždy si půjčte jen v rámci svých možností dbejte na zásady zodpovědného půjčování.