Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku

Máte plno dluhů a potřebujete další půjčku? Nemůžete si kvůli nesplaceným závazkům nikde sjednat půjčku? Postavení zadlužených lidí na úvěrovém trhu jistě není dobrou startovací pozicí k úspěšnému sjednání půjčky. Avšak na druhou stranu to automaticky neznamená, že by vám nikdo nemohl poskytnout vhodnou půjčku. Možností existuje stále dost jen musíte vědět, kde je hledat a jak je správně využít ve svůj prospěch. Ono také dlužníky nelze házet do jednoho pytle. Je totiž zásadní rozdíl, pokud se jedná o nepřiměřeně předlužené jedince, kteří si berou jednu půjčku za druhou aniž by je trápilo jejich splácení, a pak jsou lidé, kteří sice mají nesplacené závazky, avšak jejich splátky stále utáhnou z nastaveného rodinného rozpočtu. Sice možná u některých finančních společností budou označeni za dlužníky, ale nedá se tak konstatovat v pravém slova smyslu. Když například máte hypotéku na byt nebo dům, čerpáte kontokorent či používáte kreditní kartu, také bance dlužíte, ale pořád míra vašich závazků nedosáhla výše nad únosnou mez. Z toho důvodu není dlužník jako dlužník a podle toho je třeba také zvolit vhodný typ půjčky. Určitě vás potěší, že i zadlužení lidé si mohou sjednat půjčku v jakékoli výši, ovšem za předpokladu, že nepřesáhne rámec jejich reálných možností. Jaké mají tedy dlužníci šance na úspěch?

Chci půjčku

Půjčka pro dlužníky

Dlužníci to na trhu s půjčkami nemají dvakrát jednoduché, zejména co se týče bankovních úvěrů. Zde mají pro poskytnutí jakékoli půjčky velmi přísná pravidla a každého žadatele si nejdříve proklepnou v centrálním registru klientských informací. Jakmile zjistí, že máte další nesplacené závazky, jen stěží s půjčkou uspějete. A k tomu stačí třeba i již výše zmíněná hypotéka. Pokud se banka domnívá, že by půjčka mohla ohrozit splácení půjčky, výše rizika je pro ni natolik vysoká, že vám úvěrovou žádost zamítne. Pokud navíc bance doložíte i příjmy i ze zaměstnání, je otázka, nakolik budou pro ni v adekvátní výši vzhledem k půjčené částce. Každá úvěrová společnost, a to nejen banky, si musí podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech předem ověřit platební schopnost žadatele. Takže pokud se banka bude domnívat, že jsou vaše příjmy nedostatečné a stávající závazky příliš vysoké, s půjčkou nepochodíte. A to je i důvod, proč tolik žadatelů o půjčku v bance odchází s neúspěchem, jelikož naplnit její striktní podmínky není opravdu jen tak. V tomto případě se nabízí rozsáhlé možnosti nebankovní sféry, kde jsou k žadatelům více benevolentní a mají pochopení pro to, že jejich klienti se nachází v řadě krizových finančních situací.

Nebankovní půjčka i pro dlužníky

Zadlužení lidé ve většině případů řeší každodenní nedostatek financí, a proto je pro ně i malá půjčka doslova výhrou. Z toho důvodu mnohem častěji žádají o malou půjčku, která je schopna vyřešit nedostatek financí před výplatou či zaplatit složenky. Někteří lidé si berou půjčku na splácení již stávající půjčky, obzvlášť v případě, kdy hoří termín a věřitelé jsou značně netrpěliví, ale nedá se říci, že by to bylo právě rozumné řešení. Vytloukat půjčku půjčkou nikam nevede. Dluhy se začnou postupně hromadit, nesplacené závazky se navyšují o sankční úroky a poplatky až nakonec se dostanou do astronomických rozměrů, že předlužení lidé neví kudy kam. Pak vás může zachránit snad jen osobní bankrot, s jehož pomocí se po pěti letech zbavíte všech dluhů a můžete začít s čistým štítem nanovo. Pokud ale máte nad svými financemi kontrolu i přesto, že dlužíte, v pohodě i malou půjčku rozumně utáhnete. Není problém, abyste si sjednali nebankovní půjčku podle příslušné kategorie. Nebankovní společnosti totiž mají své úvěrové produkty rozděleny do jednotlivých sekcí  a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Najdete zde půjčku do výplaty, bez registru, bez doložení příjmu, pro důchodce, podnikatele i studenty. Stačí si jen vybrat, co pasuje právě vám.

Sjednat půjčku

Okamžitá půjčka na ruku

Doménou nebankovních společností jsou zejména malé drobné mikropůjčky, které se snaží řešit okamžitý nedostatek financí svých klientů. Z toho důvodu jsou vhodné i pro dlužníky, jelikož řada poskytovatelů mikropůjček nenahlíží ani do registru dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu. Takovou malou půjčku jste schopni si vyřídit jen v prostředí internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku a zabývat se složitou administrativou. Na příslušných webových stránkách poskytovatele jen podáte rychlou online žádost, v ní uvedete své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem si nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, za několik málo minut jste vyrozuměni o schválení půjčky a na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMSku s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně ihned odchází peníze na váš bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Vidíte sami, že snadnější a rychlejší to ani být nemůže. S takovou rychlou půjčku vyřešíte cokoli, třeba i situaci, kdy vám exekutor přešlapuje v obýváku a čeká na peníze. Některé nebankovní společnosti dokonce u tohoto typu půjček ani nepožadují vlastnictví bankovního účtu a jsou schopny vám peníze vyplatit v hotovosti. V případě, že potřebujete zůstat v úplné anonymitě a nebo máte dočasně omezena dispoziční práva k bankovnímu kontu v rámci exekučního řízení, je tato možnost jistě vítána. Navíc tyto malé mikropůjčky jsou k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu, takže se na ně lze kdykoli spolehnout. Máte-li chytrý telefon a jste připojeni k internetové síti, takovou půjčku si rychle sjednáte i v parku na lavičce třeba o půlnoci.

I když máte další nesplacené závazky, stále existuje řada možností, jak si sjednat rychlou půjčku. Rozsáhlé možnosti nabízí spoustu férových nebankovních společností, u nichž jsou půjčky snadno dostupné téměř pro každého.