Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Okamžitá půjčka pro dlužníky

Dlužíte peníze a nutně potřebujete půjčku? Jenomže není dlužník jako dlužník. Proto nelze na všechny dlužníky nahlížet jako na osoby, které se záměrně vyhýbají svým závazkům. Někdy do problémů s financemi spadnete ne tak docela vlastní vinou. Například se zaměstnavatel opozdí s výplatou, a pokud máte v bance nastaveny pravidelné platební příkazy, jednoduše neodejdou včas. A už se vezete. První upomínky na sebe nenechají dlouho čekat, naskakují tvrdé sankce a úroky a vy se motáte ve složité spleti dluhů. Jak z toho všeho ven? Ideálním řešením je půjčka, s jejíž pomocí byste dokázali všechny svoje dluhy uhradit a tím pádem byste předešli dalším nepříjemnostem. Když budete hrát roli mrtvého brouka a tajně doufat, že na vás věřitelé zapomenou, vězte, že těžce narazíte. Tak jako tak jim jednoho dne dojde trpělivost a využijí všech možných právních prostředků k tomu, aby z vás dlužnou částku vymohli. Uběhne pár týdnů a exekutor se vám zjeví za dveřmi. Prote je daleko lepší řešit dluhy včas a když už je máte, snažit se je co nejdřív zprovodit ze světa.

Kdo půjčí dlužníkovi

Pokud jste již v pozici dlužníka, nemáte to na finančním trhu právě jednoduché. Vaše osoba je zcela jistě evidována v některém z negativních registrů. A právě tento záznam se může pro vás stát klíčovým kamenem úrazu. Jestliže dlužíte například některému dodavateli energií, pak se záznam v registru provádí tři měsíce poté, co jste nezaplatili fakturu. A přitom se evidují částky už od pěti set korun. Půjdete-li žádat o půjčku do banky a tam pouhým náhledem zjistí, že máte evidované závazky, hned vás zařadí mezi rizikové klienty a těm bankovní instituce prostě nepůjčují. Ale větší šanci na úspěch máte u nebankovních subjektů, u nichž je všeobecně známo, že se právě specializují na klienty, pro které je úvěr v bance naprosto nereálná záležitost.

Nebankovní půjčka pro dlužníky

Máte-li záznam v registru, nemůžete automaticky počítat s tím, že vám každá nebankovní společnost půjčku poskytne. Každá přistupuje ke klientovi jinak a je ochotna akceptovat jiné podmínky. Abyste se žádostí o půjčku bez problému uspěli, musíte tedy vybrat vhodnou úvěrovou společnost. S tím vám mohou hodně pomoci různé kalkulátory a srovnávače půjček na internetu. Zde si zadáte jen vaše konkrétní požadavky a okamžitě se před vámi objeví široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Můžete si jednoduše porovnat, jak se navzájem liší nejen výší úrokové sazby, ale také celkovými podmínkami. Dle těchto parametrů tedy vyberte půjčku, která bude zcela odpovídat vašim potřebám. S rychlou orientací na trhu vám také pomůže specifická kategorie půjček bez registru, která je právě prioritně určena pro zákazníky, kteří mají záznam v registru dlužníků.

Chci půjčku

Okamžitá online půjčka

Jakmile vyberete nejvhodnější půjčku pro sebe, celý proces vyřízení je snadná záležitost. Většina nebankovních společností je si plně vědoma toho, že nejblíže je svým klientům v prostředí internetu, a proto si bez problému celou půjčku vyřídíte sami doma. Na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, zde vyplníte své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Žádost je okamžitě zpracována plně automatizovaným systémem, který během několika málo minut rozhodne o schválení půjčky. Pokud jste si jako svého potenciálního poskytovatele vybrali společnost, jež je schopna akceptovat váš případný záznam v registru, i tak je posuzována každá žádost individuálně. Nad malým prohřeškem lze přimhouřit oko, ale v případě, že jste zadluženi až po uši, je ve vašem vlastním zájmu, že vám společnost půjčku zamítne. Takové jednání je plně v souladu se zásady zodpovědného půjčování. Avšak některé společnost navíc požadují doložení vašeho příjmu. Ale to nemusí být žádnou překážkou na cestě k požadovanému úvěru. I když jsou firmy, které si zakládají jen na příjmech od zaměstnavatele, řada dalších subjektů je ochotna tolerovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Ať už v podobě vyplacené brigády, sociálních dávek, důchodu, stipendia, apod. Tím pádem se půjčka pro dlužníky stává snadno dostupná pro každého žadatele.

Půjčka se zástavou

I jako dlužník si můžete půjčit neomezenou sumu peněz, zkrátka tolik, kolik je potřeba. Když si vystačíte jen s drobnou částkou, můžete využít tzv. mikropůjčky, které mají nejjednodušší vyřízení a nezatěžují vás žádnou zbytečnou administrativou. U těchto půjček je riziko poskytnutého úvěru zpravidla vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Přesto mohou výrazně splnit svůj prvořadý efekt. Je -li vašim požadavkem půjčka v řádu několika desítek či stovek tisíc, ani to není nemožné. Avšak již dopředu počítejte s tím, že budete muset poskytnout odpovídající záruky splacení. Ty mohou mít různorodou podobu. Za půjčku může ručit další osoba jako spolužadatel, avšak ani ta nesmí být v exekuci nebo insolvenci. A nebo můžete zastavit majetek – byt, dům, pozemek, zahradu, komerční prostory, atd. Daná nemovitost nemusí být ani ve vašem výlučném vlastnictví. Zcela postačí, budete-li mít písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit k účelům poskytnutí půjčky. Některé nebankovní společnosti jako záruku přijímají i nemovitosti, které jsou již součástí exekučního nebo insolvenčního řízení. I velkou půjčku si vyřídíte online a veškeré dokumntyy týkající se nemovitosti můžete zaslat elektronicky. To znamená, že jakákoli půjčka pro dlužníky se obejde bez nezbytně nutné návštěvy pobočky a složitého vyřizování.

I když máte na kontě nesplacené závazky, pořád existují možnosti jak si půjčit peníze. Jistou alternativou jsou i půjčky od soukromých investorů, avšak zde buďte velmi opatrní a nejprve si svého potenciálního věřitele řádně ověřte.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.