Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Okamžité půjčky bez registru v hotovosti

Chybí vám v peněžence hotovost? Případně nemáte k dispozici žádný bankovní účet, kde byste si mohli nechat půjčku vyplatit? Důvody, proč potřebujete půjčku právě v hotovosti jsou různé, ale pravda je, že hotovostní půjčka je řešením při řadě životních obtíží. Pokud nemůžete například volně disponovat účtem v bance, třeba z toho důvodu, že je konto obstaveno exekutorem, pak je zpravidla půjčka vyplacená v hotovosti jediným možným způsobem, jak se dostat k peněžním prostředkům. Řada investičních společností totiž neumožňuje ani vyplacení půjčky na jiný účet, než je účet žadatele. K tomuto účelu používá také různé ověřovací metody, kdy musíte nejprve zaslat jednu korunu na bankovní účet poskytovatele a teprve poté jsou vám peníze ze schváleného úvěru převedeny. Avšak celá tato finanční transakce je poměrně časově náročná a závisí na rychlosti bankovního převodu. V rámci jedné banky to je sice záležitost několika minut, ale nikdy nevíte, zda má poskytovatel půjčky běžný účet ve stejné bance jako vy. Proto je půjčka vyplacená v hotovosti rovnou sázkou na jistotu. Nemusíte tápat a nic zdlouhavě ověřovat, prostě si jen sjednáte půjčku a vyzvednete hotovost.

Půjčka bez registru

Půjčka v hotovosti vám maximálně ušetří čas, ale musíte si uvědomit, že nikde v tradičním prostředí banky ji nenaleznete. Široká nabídka hotovostních půjček je zejména doménou nebankovních společností, které mají rovněž jednodušší podmínky pro sjednání úvěru. Nebazírují tolik na administrativě tak jako banky a tudíž jsou pro žadatele daleko schůdnější. I když máte například záznam v registru, není tato skutečnost překážkou při poskytnutí úvěru. Nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost na základě individuálních kritérií, a je jen na nich, jak si ověří platební schopnost žadatele. Ve většině případů stačí jen doložit pravidelný měsíční příjem, který nemusí být ani nijak vysoký. Proto tento požadavek hravě zvládnou brigádníci, matky na mateřské, podnikatelé, studenti, lidé pobírající sociální dávky, atd. Jestliže podle registru nepatříte mezi chronické dlužníky a investiční společnost nabude dojmu, že je ve vašich silách půjčenou částku splatit, nic vám ke schválení úvěru nestojí v cestě.

Požádat o půjčku

Rychlá půjčka v hotovosti

Půjčka v hotovosti se od jiných finančních produktů liší v jedné zásadní věci a to je forma doručení. Vzhledem k tomu, že odpadá jakýkoli bankovní převod, je rychlost získání půjčky zkrácena na minimální možnou hranici. Nemusíte ani nikam chodit na kamennou pobočku investiční společnosti, celou půjčku si kompletně vyřídíte doma na internetu. Žádost podáte na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký online formulář, zadáte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile jej odešlete, plně automatizovaný systém se v kteroukoli denní či noční dobu postará o její zpracování. Nemusíte nic dokládat, o výsledku schvalovacího procesu jste vzápětí informováni. Je-li kladný, můžete si zvolit způsob vyplacení hotovosti. Některé nebankovní společnosti nabízí i řadu různých alternativních metod, kdy si pro peníze zajdete do nejbližší trafiky na rohu nebo zajedete na čerpací stanici. Peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Půjčka od kurýra hotově na ruku

Dáváte-li přednost osobnímu jednání, můžete si sjednat půjčku od kurýra. I ta má bezesporu řadu předností. V prvé řadě o půjčku požádáte na internetu a jakmile je vám schválena, jste kontaktováni operátorem zákaznického centra úvěrové společnosti, se kterým se dohodnete na dalších podrobnostech. Zvolíte si datum a čas, a kurýr za vámi přijede přímo až domů. Pokud jste akční, není problém aby byl u vás třeba do hodiny. Investiční společnosti disponují širokou sítí obchodních zástupců a v tomto směru jsou celkem pohotoví. V domácím prostředí spolu dojednáte podmínky úvěru, podepíšete smlouvu a přitom máte možnost se na cokoli zeptat. Bude-li případně nutno něco doložit (výplatní páska, účet za telefon,…), máte vše pěkně po ruce. Po podepsání smlouvy vám kurýr vysází peníze v hotovosti na stůl.

Okamžitá půjčka v hotovosti spadá do specifické kategorie mikroúvěrů, které slouží především jako rychlý zdroj financí v nenadálých životních situacích. O půjčku je možno požádat kdykoli během dne včetně víkendu. Zpravidla se jedná o drobné částky, jejichž splatnost je rozložena na několik dní až jeden měsíc. Půjčky v hotovosti jsou poskytovány bez poplatku předem.

 

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.