Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Online půjčka ihned o víkendu

Potřeba financí si nevybírá a zpravidla se jejich nedostatek přihlásí o slovo v tu nejméně vhodnou chvíli. A právě víkend není žádnou výjimkou. Kam ale pro půjčku, když jsou všechny pobočky omezené otevírací dobou a přes víkend i ve svátek zůstávají jejich dveře uzamčeny? Znamená to, že vám půjčku nikde nedají? Pokud máte v peněžence kreditní kartu nebo povolený kontokorent k běžnému účtu, můžete potřebnou částku odčerpat. Co ale v případě, kdy ani ani tyto finanční produkty nejsou po ruce? Pak nezbývá než si poradit jinak. A věřte, že možnosti existují, jen o nich musíte vědět. K vyřízení víkendové půjčky nepotřebujete nic víc, než připojení k internetové síti a mobilní telefon. Máte-li takzvaně vše v jednom, pak si můžete půjčku sjednat kdekoli na cestách a nejste absolutně ničím vázáni. Peníze vám vyplatí na bankovní účet a nebo si je lze rovnou vyzvednout v hotovosti. Pořád nevíte, kde si sjednat půjčku o víkendu?

Online půjčka bez formalit

Online půjčka patří mezi typické úvěrové produkty nebankovních společností, které se přímo zaměřují na klienty, pro něž je banka z nějakého důvodu nedostupná. A tím pádným důvodem může být třeba i naléhavá potřeba financí během víkendu. Bankovní přepážky jsou v tuto dobu uzavřeny, tudíž i možnost sjednat si půjčku u banky je naprosto nemožná. Naopak nebankovní společnosti se snaží pružně reagovat na různé životní situace svých klientů a z toho důvodu poskytují úvěry i v době víkendu, během svátků nebo i v nočních hodinách. Vzhledem k charakteru tohoto úvěru se jedná o krátkodobou půjčku v řádu tisíců, kterou si lze vyřídit bez jakéhokoli papírování. Online půjčka nevyžaduje žádné doklady a tudíž vás neobtěžuje žádnou zbytečnou administrativou. Některé společnosti nahlíží do registru dlužníků, aby si předem ověřily platební schopnost žadatele. Je zcela na nich, zda případnému záznamu budou přikládat nějaký podstatný význam a nebo nad malým prohřeškem přimhouří oko. Pokud je ale na první pohled evidentní, že je žadatel o půjčku zadlužen až po uši a má na svém kontě již několik nesplacených závazků, pak je v jeho vlastním zájmu, že mu nebankovní společnost půjčku neposkytne. Řada renomovaných firem tak dbá na zodpovědné půjčování a snaží se své klienty ochránit před dluhovou pastí.

Požádat o půjčku

Jak požádat o půjčku

Rozsáhlou nabídku nebankovních online půjček naleznete především v prostředí internetu. K posouzení nejlepší nabídky je vhodné využít různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu, kde po zadání základních kritérií se vám ihned zobrazí všechny aktuálně dostupné půjčky na trhu. Navzájem se liší nejen úrokovou sazbou, ale i dobou splatnosti, případně dalšími bonusy, kterými se snaží jednotlivé nebankovní společnosti zákazníky upoutat. Jakmile vyberete nejvhodnější půjčku pro sebe, přímo na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost. Ta má podobu krátkého interaktivního formuláře, kde vyplníte jen jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. O vše ostatní se postará plně automatizovaný systém, který následně rozhodne o schválení půjčky. Je-li vám půjčka přiklepnuta, na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím pádem stvrdíte i svůj opravdový zájem o půjčku. Poté si zvolíte způsob vyplacení peněžních prostředků a peníze okamžitě odchází na bankovní účet nebo jsou vyplaceny v hotovosti.

Peníze ihned v hotovosti

Pokud si chcete sjednat skutečně půjčku o víkendu, dejte při výběru pozor na to, aby se skutečně jednalo o opravdovou online půjčku. Některé finanční společnosti totiž umožňují sjednání úvěru i během víkendu, ale jakmile dojde na vyplacení peněz, najednou zjistíte, že jejich výplata proběhne až následující pracovní den. Na tom by nebylo nic tak špatného, ale tím pádem víkendová půjčka zcela ztrácí svůj efekt. Na druhou stranu existují firmy, které vám umožní nejen celé vyřízení půjčky na internetu i během víkendu, ale také vám peníze okamžitě vyplatí. Buď je odešlou rovnou na bankovní účet a nebo lze využít i jiné alternativní možnosti. Víkendová online půjčka totiž nevyžaduje povinně od svých klientů vlastnictví bankovního účtu, a proto je snadno dostupná i lidem, kteří z nějakého důvodu momentálně účtem v bance nedisponují. V tom případě si lze hotovost vyzvednout třeba v nejbližší trafice  a nebo na čerpací stanici. Zde vám je vyplatí obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu. Nemusíte se ničím prokazovat, tudíž je stoprocentní diskrétnost zaručena. Navíc, peníze jsou připraveny stejně rychle jako kdyby se jednalo o běžný bankovní převod, takže nikde není žádná časová prodleva.

Půjčka pro problémové klienty

Online půjčka spadá do kategorie tzv. mikropůjček, které lze využít jako rychlé půjčky před výplatou, půjčky bez kontroly registru dlužníků, bez doložení příjmů, půjčky pro nezaměstnané, atd. Z toho důvodu je malá půjčka snadno dostupná širokému okruhu žadatelů, lidem bez práce, studentům, důchodcům, matkám na mateřské, začínajícím podnikatelům. U mikropůjček není nutno mít ručitele nebo ručit majetkem. Riziko poskytnutého úvěru je vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Avšak je třeba podotknout, že každá žádost je posuzována individuálně. U některých společností lze využít nabídku první půjčky zdarma bez poplatku, naopak při nesplácení vás čekají tvrdé sankce.

Online půjčka ihned o víkendu je k dispozici 24 hodin denně, prostě kdykoli a kdekoli. Můžete se na ni spolehnout v řadě krizových situacích. Pokud žádáte o půjčku opakovaně, stačí jen zaslat krátkou SMS zprávu v příslušném tvaru, takže schvalovací proces je zkrácen na totální minimum. Když první půjčku splatíte řádně a včas, může vám společnost úvěr navýšit.  

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.