Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Online půjčka na účet hned

Máte účet téměř na nule a tudíž nemůžete odeslat platby, které byste potřebovali? Přemýšlíte, jak si rychle poradit? Do výplaty daleko a v okolí není nikdo, kdo by vám alespoň krátkodobě vypomohl? Pokud máte ve své peněžence kreditní kartu, případně sjednaný kontokorent k běžnému účtu, můžete si odčerpat sumu peněz do povoleného limitu. Pokud ani toto stačit nebude a nebo výše uvedenými bankovními produkty nedisponujete, pak nezbývá než využít možnosti rychlé půjčky. A to takové, která vám okamžitě dodá peníze na účet takovou cestou, abyste nemuseli vůbec chodit na pobočku. Sjednat půjčku online dnes není absolutně žádný problém. Vždyť i své osobní finance spravujete díky různým mobilním aplikacím a běžně používáte online bankovnictví. Stejně tak si velmi jednoduše sjednáte i půjčku. V pohodlí svého domova, kdykoli během dne či noci, stačí se jen připojit k internetu  a mít mobilní telefon po ruce. Taková půjčka je zpravidla bezúčelová, tudíž získané peněžní prostředky lze využít na cokoli. Můžete s nimi jednak vyrovnat krátkodobý deficit běžného domácího rozpočtu, zaplatit nenadálou fakturu třeba v podobě vyúčtování za energie či dalších poplatků spojených s užíváním bytu, zařídit domácnost, odjet na dovolenou,… to už je na vás. Rychlá půjčka na účet vám pomůže s čímkoli.

Opravdová online půjčka

Online půjčka jako taková je typickým úvěrovým produktem nebankovních nespolečností, které se snaží co nejvíce přiblížit potřebám svých klientů, a tak nabízí své kompletní služby především na internetu. Celou půjčku si tu jednoduše sjednáte od podání žádosti až po konečné vyplacení peněz na účet nebo v hotovosti. Pro tento typ půjček existuje na úvěrovém trhu zcela specifická stejnojmenná kategorie úvěrů, a proto chcete-li opravdovou online půjčku, musíte vybírat pouze z ní. Řada finančních společností totiž nabízí sjednání půjčky na internetu, žádost podáte online a stejně tak jste informováni o schválení úvěru. Když pak ale dojde ke kroku vyplacení peněz, najednou zjistíte, že samotná finanční transakce se určitou dobu pozdrží. Třeba z toho důvodu, že je právě víkend a nebo právě proto, že poskytovatel půjčky má své konto vedeno v jiné bance než klient. Vyplacení peněz pak v těchto případech závisí na vnitřních směrnicích bankovních institucí a jejich rychlosti, jak dokážou bankovní převod rychle uskutečnit mezi sebou. Ne že by to byl v případě půjčky nějaký zásadní problém, ale pak musíte počítat s tím, že se celá záležitost poněkud pozdrží. Opravdová online půjčka se snaží právě těmto situacím zabránit a z toho důvodu mají firmy poskytující tento typ produktu své účty vedeny v mnoha českých bankách. Převod peněžních prostředků pak probíhá ze stejné banky jako má klient, tudíž je to otázka několika minut. Tím máte zaručeno, že se jedná o opravdovou online půjčku, která vám peníze vyplatí během několika málo minut.

Chci půjčit

Online půjčka bez papírování

Každou online půjčku, jak už bylo řečeno, si zcela jednoduše vyřídíte jen elektronickým způsobem, proto ani dopředu nepočítá s žádným papírováním. Obejde se bez sebemenší administrativy a tudíž na žadatele neklade ani žádné nároky. Zejména u malých rychlých půjček tzv. mikropůjček, které jsou okamžitým zdrojem finančních prostředků, nemusíte mít ani ručitele. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru si musí všechny finanční společnosti dopředu ověřit platební schopnost žadatele. Je ale zcela na nich, jak to učiní. Zda jim budou stačit relevantní informace z bankovního či nebankovního registru dlužníků, případně registru SOLUS a nebo si klienta proklepnou jinak. Je všeobecně známo, že nebankovní společnosti jsou v tomto směru více benevolentní než banky a nemají tak přísné podmínky. Někde, i když zjistí, že máte záznam v registru, dokážou případně nad malým prohřeškem přimhouřit oko. Samozřejmě, že vždy bude daleko lepší, když budete mít veškeré své závazky uhrazeny, přestože jste stále v evidenci. Pokud ale náhledem do registru bude na první pohled zřejmé, že jste zadluženi až po uši, společnsot vám ve vašem vlastním zájmu další půjčku neschválí, jelikož se vás tak snaží ochránit před dluhovou pastí. Zároveň je třeba podotknout, že každá žádost je posuzována s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta, a proto máte vždy šanci na úspěch. Některé společnosti však dávají přednost doložení příjmů před registrem. Někde vyžadují jen potvrzení o příjmech z trvalého zaměstnání, jinde jsou ochotni akceptovat cokoli, prostě jakýkoli pravidelný měsíční příjem – brigádu, podporu v nezaměstnanosti, výplatu sociálních dávek, stipendia, důchodu, mateřské, atd. V mnoha případech musíte u rychlé online půjčky počítat s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti, která se pohybuje od několika dní až po jeden či dva měsíce. Sankce při nesplácení jsou u těchto půjček velmi tvrdé, proto vždy pečlivě uvažte své reálné možnosti.

Žádost o půjčku

Kompletní vyřízení online půjčky probíhá jen na internetu, nemusíte se dostavit nikam k osobnímu jednání. Samotnou žádost podáte přímo na webovém portále dané společnosti, od které si chcete půjčit peníze. K tomtu účelu slouží jednoduchý formulář, v něm vyplníte jen jméno, příjmení, emailovou adresu a číslo mobilního telefonu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o tom, zda vám půjčku schválí či nikoli. Jelikož je v neustálém provozu, můžete o půjčku požádat kdykoli ve dne v noci, o víkendu nebo ve svátek. Pokud je vám půjčka schválena, jste obratem o této skutečnosti informováni a na mobilní telefon vám přijde krátká SMS zpráva s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a peníze ihned odchází na váš bankovní účet. Další možností je, že si půjčku necháte předschválit a její skutečné vyplacení odložíte až na dobu, až ji budete nutně potřebovat. I to je možné. Stejně tak lze o úvěr žádat opakovaně, samozřejmě pouze v případě, že jste předchozí půjčku splatili řádně a včas. Pak můžete použít zrychlenou formu žádosti přes sociální sítě nebo pomocí SMS zprávy. V takových situacích vám může společnost dokonce i další úvěr navýšit a nabídnout vám lepší úrokovou sazbu a přijatelnější podmínky splácení.

Online půjčka vyplacená na účet je využívána zejména klienty, kteří na peníze opravdu spěchají a nemají čas se zdržovat složitým vyřizováním. Jejich rozsáhlou nabídku naleznete především u velkých renomovaných společností. U nich máte vždy jistotu kvalitní půjčky s férovými podmínkami.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.