Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Online půjčky bez zástavy

Schází vám v peněžence peníze? Přemýšlíte o půjčce? Pak určitě chcete celou záležitost vyřešit co nejrychleji. Je to samozřejmé, složenky ani nájem nepočkají a peníze potřebujete hned teď a ne za týden. Proto je prvořadým cílem všech investiční společností poskytnutí půjčky svým žadatelům co nejvíce usnadnit. Pokud byste museli kvůli půjčce obcházet všechny kamenné pobočky společnosti ve městě a měli hledat tu správnou půjčku pro vás, to byste se tedy nachodili. Všude by vám řekli jak jsou nejlepší, jak s nimi ušetříte a jak jen oni vám můžou pomoci v tíživé finanční krizi. Jenomže, za chvíli by vám z toho šla hlava kolem a stejně byste nevěděli, která půjčka je ta nejlepší. Nakonec byste sáhli hned po první co by byla po ruce, bez ohledu na to, jaký dopad to pro vás bude mít do budoucna. Všem těmto problémům předejdete, pokud si půjčku sjednáte přes internet. Jednak nemusíte vytáhnout ani paty z domu a nic složitě vyřizovat a jednak si půjčku sjednáte jedna dvě. Jak na to?

Půjdete do banky nebo jinam?

Chcete-li půjčku opravdu rychle, ani se nezdržujte návštěvou banky. Pokud nevlastníte kreditní kartu, případně nemáte povolený kontokorent k běžnému účtu, v bance je vyřizování půjčky dlouhodobá záležitost. Každého žadatele si pečlivě prověří v registrech dlužníků, posoudí vaši platební morálku, vyžádají si potvrzení o výši příjmů, atd. a cesta k penězům se tak značně komplikuje. Čekání na nejistý výsledek vyžaduje značnou dávku trpělivosti. Naopak můžete využít konkurenční nabídku nebankovních společností a mít peníze za pár minut na účtě. Velké renomované soukromé firmy jsou ke klientům více benevolentní a všeobecně se zaměřují na zákazníky, kteří se žádostí o půjčku v bance neuspěli.

Rychlá online půjčka

Všechny nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že nejblíže jsou svým klientům v prostředí internetu. A právě z toho důvodu nabízí kompletní sjednání půjčky jen rychlou elektronickou cestou. Celý proces probíhá v minimální časové náročnosti, a proto jsou online půjčky častým vyhledávaným finančním produktem. Ovšem i mezi nebankovními společnostmi je konkurence veliká, boj zákazníka je prioritou, a tak se každý snaží nabídnout co nejlepší podmínky poskytnutého úvěru. Někdo vám nabídne lepší úrokovou sazbu, jiný delší dobu splácení nebo možnost mimořádné splátky a někdo třeba i první půjčku bez poplatku. Je jen na vás, která nabídka vás nejvíce osloví a co v danou chvíli preferujete. Avšak vybírejte s rozmyslem a chladnou hlavou, neboť si uvědomte, že každá půjčka je závazek, který budete muset splatit.

Sjednat půjčku

Půjčka bez zástavy

Všechny finanční společnosti mají zákonem danou povinnost, kdy si musí ověřit platební schopnost žadatele o půjčku. Ovšem každá společnost k tomuto požadavku přistupuje jinak a většina z nich přihlíží k individuálním okolnostem klienta. Někdo nahlíží do registru dlužníků a už jen samotný záznam je překážkou k poskytnutí úvěru, jiná vyžaduje potvrzení o výši příjmu a nebo si ověří vaše příjmy sami na mzdové účtárně. Některé společnosti zase vyžadují záruky splacení v podobě ručení další osobou nebo zástavou majetku. Ovšem není v možnostech každého žadatele poskytnout záruky splacení, a tak pro tyto klienty existuje specifická kategorie úvěrových produktů půjček bez zástavy. Jedná se zpravidla o drobné půjčky, které získáte neuvěřitelně rychle jen na internetu.

Okamžitá půjčka

Online půjčka je ideální v případě, že peníze potřebujete opravdu rychle. Stačí se jen připojit k internetu, třeba i na mobilním telefonu a přímo na webových stránkách poskytovatele podat rychlou online žádost. Ta má podobu krátkého formuláře, kde vyplníte jen jméno, příjmení, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste neprodleně informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti. K tomu některé společnosti využívají i různé alternativní způsoby, takže hotovost vám vydají v trafice nebo na čerpací stanici.

Online půjčka bez zástavy je ideálním finančním produktem pro žadatele, kteří nemají možnost zástavy a přesto potřebují půjčku. I když je pravda, že půjčka zajištěná zástavou zvyšuje bonitu klienta před věřitelem, nebankovní společnosti si plně uvědomují, že tuto příležitost nemají všichni. Proto není problém této možnosti jednoduše využít.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.